Opinie o Poczta Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Poczta Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poczta Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Warszawa

Czy zdarzają się nadgodziny w Poczta Polska?

x

nie wiem, czy wszędzie, ale w WER Warszawa są nadgodziny - płatne, Ogólnie w ciągu roku można ich mieć - na etacie - 150 h

Czy firma organizuje dla swoich pracowników wyjazdy integracyjne? Jak to wygląda u was?

Agata

do (usunięte przez administratora)

Alicja

Witam, czy w tej firmie istnieje system premiowania dla pracowników ?

Czesław
@Alicja

Jakie stanowisko Cię interesuje? Przeglądając oferty pracy widziałem premie i bonusy do wypłaty. Tutaj masz więcej informacji https://www.poczta-polska.pl/aplikuj/#

Staż

Rozmowa ok. 20 min. Nikt po mnie nie zszedl na recepcję, kazano mi wjechać na 5p, prosiłam by zadzwoniono po kogoś ale pani recepcjonistka nie widziała po kogo. Jak wjechałam na piętro błąkałam się, bo nie wiedziałam w które miejsce wejsć (w mailu napisano mi z kim będzie rozmowa) ale zapytane osoby nie wiedziały kto to, i gdzie to. Wkońcu jakimś sposoboem znalazłam pokój rekrutacji. Na rekrutacji 3 osoby: przyjacielska, luźna atmosfera. Zaczęto rozmowę od: "musimy się pospieszyć bo mamy mało czasu a jest dużo kandydatów..." Ta... i czujesz się wyjątkowo :P

- dotychczasowe doświadczenie - dlaczego to stanowisko - 7% z 7 ile to - zagadka logiczna - jakie mam doświadczenie pod to stanowisko - wszystko.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Maciek 74

Zamówiłem walizkę umowa w sklepie w Warszawie z kurierką z Poczty Polskiej , czekałem 8 dni żeby doszła po 8 dniach przywiózł kurier ze wschodu który wcześniej już zdążył powiedzieć że awizo zostawił w skrzynce gdybym go nie złapał do dzisiaj bym jej nie miał.Nie polecam usług Poczty Polskiej.

Wiwa

UP 101 Warszawa Wrzeciono. godz.18.15 dnia 25.09.2015. Zgłaszam wysłaną paczuszkę krążącą 4 krotnie między Krakowem i Nowym Sączem. Sam znalazłem błąd w jednej z cyfr Kodu Pocztowego. Pani kierownik Krystyna Lipińska zaleca przyjść następnego dnia (sic !) Ponieważ wszystkie inne elementy adresu są prawidłowe - także nr.kontaktu nadawcy i odbiorcy - upieram się .. otrzymuję ostatecznie druk do wypełnienia. Ok. Płacę 9 zł za możliwość złożenie wniosku. Paragonu muszę się domagać...(sic !) następnie nie otrzymuję potwierdzenia złożenia pisma jak również nie mogę zrobić skanu tegoż "BO JUŻ JEST OSTEMPLOWANE !!!" Tak, tak złożonego pisma nie potwierdzą i nie pozwolą go zeskanować osobiście. HORRENDUM !! To tak tyko w skrócie jedna migawka z placówki pod nadzorem kierownika zmiany Pani Krystyny, która osobiście nadzorowała reklamację. Nie jestem zbudowany ! A wy ? O co tutaj chodzi Poczto ??

aaagnes001

Witam , pracuje ktoś na poczcie polskiej jako sortownik listów ? Dostałam się do pracy na tym stanowisku na okres 2 miesięcy chciałam wiedzieć czego można się spodziewać oraz czy to trudna praca ? Proszę o info jeśli ktoś coś wie na ten temat

john
@aaagnes001

mosisz sie uzbroic cierpliwośc i nie brac do siebie wszystkiego do serca.

Km

Dziwię się ,że taka firma jeszcze funkcjonuje. Ostatni raz skorzystałem z ich usług. Wysłałem bardzo ważna paczkę ( EMS ) w za granicę za ich pośrednictwem z możliwością śledzenia oczywiście. Żenada, paczka zaginęła po wyjeździe lub wylocie z Warszawy ( jeśli opuściła Warszawę). Nawet nie wiedzą kto i jak to od nich odebrał. Po co mi śledzenie przesyłki jak nie wiedzą kto to od nich odbiera i gdzie to dalej jest wysłane. Rozmowa z biurem obsługi nie ma sensu . Możesz pisać skargi po 45 dniach, a paczka miała być u odbiorcy po czterech dniach. Oczywiście zapłaciłem więcej niż bym musiał zapłacić prywatnemu kurierowi. Myślałem, że Poczta to najbardziej rzetelna firma a tu takie rozczarowanie. Korzystacie z mniejszych firm oni szanują klienta i przesyłki z większym profesjonalizmem.

Flower

Masakra... te nowe niby ,,lepsze" gabaryty wysyłek to dno i metr mułu. Za małą paczkę o wadze dokładnie 0,25kg zapłaciłam 15,60zl + opakowanie bąbelkowe. Wcześniej za tą samą usługę poleconą płaciłam w granicach 7zl-10zl.

EWA

Czekam na przesyłkę, wzięłam wolne w pracy a kurier pocztexu pisze że awizowane 10 minut temu sprawdzam w systemie na bieżąco . A ja jestem w domu. Nikt tu nie był nie zostawił awiza tylko sobie informację wysłał do serwisu że awizowane. Na Narbutta w Warszawie godz 17.55 można to sprawdzić i wyciągnąć konsekwencje.Dziś 2017.05.30 kto jest kurierem niesumiennym. Zawiedziona klientka.

jedrekb9
@EWA

Mam niestety tak samo. Banda idiotów , jak by przyniusł paczke to dałbym mu te 5 zł , ale po co ?. Jemu sie nie chce latac a potem narzeka ze mało zarabia jeden z drugim nie odpowiedzialny oszołom.

Tłiti

Hey Dziś byłem na poczcie zapytałem się o swoją paczkę okazuje się że był u mnie Listonosz-kurier i nie zastał mnie w domu a zostawił awizo. Wróciłem do domu spr.skrzynkę na listy i nic tam nie ma.Udałem się na pocztę i co paczka jeszcze nie zdana awiza brak listonosza-kuriera brak i jeszcze zszarpane nerwy i brak kontaktu z dostarczycielem i kłótnia na poczcie że nic nie poradzą.Poczta to dno i tam osoby pracujące nie liczą się z ludźmi.

jedrekb9
@Tłiti

Potwierdzam, to ich stary numer, lenie patentowane nie kurierzy, życzę Im jak najgorzej. Bo sobie na to niestety zasłużyli.

Beata

Witam. Kolejna porażka poczty polskiej wczoraj nadałam paczkę priorytetową która miala dotrzeć dziś do Goniądza . Niestety paczka od wczoraj utknęła w Warszawie. Okazuje się że priorytet jest obsługiwany przez trzy dni. Więc dlaczego pracownicy poczty okłamują klientów udzielając fałszywych informacji . Gdybym wiedziała że do końca tygodnia paczka nie dotrze to bym wysłała kurieren taniej i szybciej . Poraz kolejny poczta zawodzi wstyd. Niezadowolona klientka poczty.

Joachim

Jak się pracuje w tej firmie to można się tylko domyślać skoro wiecznie niezadowoleni klienci narzekają

ewa

Na paczke czekam od 6.12.2018. kurier rzekomo był już u mnie 3x w godz. 00.22, 23.23 i 19.23 i nikogo nie zastał. Na infolinii nic nie wiedza , brak odpowiedzi na reklamacje, interwencje do sortowni wysłane już z 5x zero odpowiedzi. Telefonów ( 2 numery ) które dostałam do kuriera nie nikt nie odbiera. Jedna wielka porażka

Matek

Wie ktoś może jak nazywają się kierowniczki na zmianie na dziale ore?kiedyś na nocki były

JotDe

Przesyłka ekspresowa 24 prawidłowo zaadresowana potrafi iść z Gdańska 5 dni. Składałem reklamację, przeprosin się nie doczekałem. Przesyłka wysłana Bolesławca zaginęła... List może iść z Wrocławia dwa dni, albo dwa tygodnie. CZY KTOŚ TYM KIERUJE?

Ola

To co czytam, jestem w szoku. (usunięte przez administratora) To dlaczego (usunięte przez administratora) robią monitoringi na pocztach ? Może by (usunięte przez administratora) pomyśleli o zainteresowaniu monitoringowe w WER - Warszawa. Gdyby takie monitoringi były w WER i obserwowały (usunięte przez administratora) Jestem pewna że nie byłoby możliwości kradzież.

Marius

Poczta polska to jakaś jedna wielka porażka kurier 48 w sumie to 4dni i 8 godzin . Przy każdej paczce jest jakiś problem jak nie zgubią to utknie gdzieś w miejscu i można sobie czekać , teraz np czekam już szósty dzień. Na paczkę i widzę ze od pięciu dni stoi w centrali i chyba nie wiedza co z nią zrobić .

Paula

Masakra... wzielam opcje pocztex 48 a czekam juz tydzien I nic lezy caly czas WER Warszawa... wszystko by bylo spoko gdyby nie to ze to sa rzeczy na slub ktory lada dzien bedzie a jeszcze sie okaze ze nie dojdzie do tego dnia. Ta poczta to jedna wielka porazka

ann
@Paula

Mam tak samo, kupiłam prezent i od tygodnia paczka stoi w WER Warszawa... Jutro idę pustymi rękami... Masakra! Powinni coś z tym zrobić, bo płaci się grube pieniądze, a usługa nie jest wykonana jak należy. Ja składam reklamację, nie można tego tak zostawić.

Grazka
@Paula

Wysłałam list priorytet, tez bardzo mi zależało na czasie i co, 6 dni i jeszcze nie ma. nerw rusza bo jeszcze nie doszedł w Warszawie lezal 3 dni MASAKRA! Gdybym wiedzial to bym kurierem wyslala. Nie polecam wysyłanie priorytetow za granice .

Widzę że wszystkie ostatnie opinie na tym wątku pochodzą od klientów Poczty Polskiej. A czy mógłby się wypowiedzieć jakiś pracownik? Jak wyglądają oferowane warunki pracy? Warto aplikować? Polecilibyście komuś znajomemu tę pracę?

karol.1
@Marta

2 zł od doręczonej przesyłki oczywiście jeśli się wyrobi miesięczną normę i procenty . z tym że trzeba robić od rana do 21 na jakieś 3 tyś uzależnione od ilości paczek i doręczeń . nogi w d ...włażą

malaki
@Marta

Zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować nie poleciłabym pracy komuś znajomemu.Jest ciężko ale ja lubię moja pracę,ekipę mamy zgraną a jak jest miła atmosfera to się pracuje lepiej.Każdy chciałby więcej zarabiać to normalne ale jest jak jest.

Joanna
@malaki

A jak wygląda sprawa z paczka krajowa która leży w Wer już 4 dni ?

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska