Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Brodnica 1

Brodnica

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Brodnica 1

to praca dla każdego @mazur kto jest cierpliwy, systematyczny i pragnie w życiu stabilizacji. to nie już nie archaiczny komunistyczny moloch ale modernizują się, znów są konkurencyjni i stają się powoli fajną nowoczesną konkurencją więc to dobra robota

Pracowałeś w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Brodnica 1? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Brodnica 1 - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Brodnica 1