Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Człuchów

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Dariusz

@XXXX, myślę, że forum nie służy do zgłaszania takich przestępstw. Są inne instytucje, w których mogłabyś uzyskać pomoc, ponieważ opisywanie takich zachowań na publicznym forum do niczego nie prowadzi.

Dariusz

@XXXX, to poważne oskarżenia. Mobbing to działania skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika. Czy na pewno miałaś do czynienia z takim traktowaniem? Forum jest miejscem publicznym, więc należy zamieszczać tylko te informacje, które są zgodne z prawdą.

XXXX
@Dariusz 24.07.2018 22:28

TAK TO PRAWDA

XXXX

PRACA NA POCZCIE W CZŁUCHOWIE BYŁA CZYMŚ NAJGORSZYM W MOIM ŻYCIU MIMO MOICH STARAŃ I CIĘŻKIEJ PRACY BYŁAM DLA NACZELNIK NIKIM WIECZNE PRETENSJE PONIŻANIE MOBBING WOBEC PRACOWNIKÓW JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM WSZYSTKIM ODRADZAM PRACĘ NA POCZCIE W CZŁUCHOWIE TO JEST JEDNA WIELKA PORAŻKA .

Co powiecie na temat zarobków w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Jakie są zalety pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

anonymous
@Administrator 24.02.2018 11:45

Stan realizacji przekazu Identyfikator: P18051786090400000015 Rodzaj przekazu: Zwykły Stan realizacji: Przyjęty do realizacji, opłacony Data rozpoczęcia realizacji: 17-05-2018 Data ostatniej aktualizacji: 18-05-2018 UP realizujący przekaz: UP Człuchów 1 Wyjaśnienie pojęć: Identyfikator – unikalny identyfikator przekazu. Stan realizacji – aktualny stan realizacji przekazu. Data rozpoczęcia realizacji – data przyjęcia przekazu do realizacji Data ostatniej aktualizacji – data i czas ostatniej aktualizacji przekazu na skutek procesu realizacji przekazu. UP realizujący przekaz – nazwa urzędu pocztowego obecnie realizującego przekaz. ADRES MOS WIERZCHOWO PROSZĘ O KOREKTĘ

Andrzej

Chciałbym zapytać jak wyglada tam praca dla listonosza z samochodem ile wychodzi na rękę dodam że miałbym tam po 15 km czyli 30 w obie strony do tego wciskanie śmieci ludziom aniołków itp.

stały odbiorca !!F'/55

UP Czluchów to naczelnik & expedycja to sa same lenie i nieroby!!! list do FUP leza po kilkanasie dni!! brakuje juz mi slów a co gorsze kazda kontrola z Gdanska opisuje bez uwag z tam drobnymi usterkami ale uwazam ze UP CZLUCHOW to najgorsza placowka w POLSCE!!!! Szefowa expedycji i naczelnik na BRUK natychmiast a atmosfera i praca bedzie w tym urzedzie przyjemnoscia !!!CZEKAM NA ZMIANY!!!

naczelnik

Na tej poczcie to nie tylko Naczelniczka gnoi listonoszy, ludzie długo tam nie wytrzymują. Ciekawe, że nigdzie nie ma wolnych etatów ale w Człuchowie zawsze są, bo ludzie nie wytrzymują / Poza tym naczelniczka wciska listonoszom różne śmieciowe produkty, za które muszą bulić z własnej kieszeni a potem wciskać ludziom na terenie, jak nie sprzedadzą to mają dla siebie (całe góry niesprzedanych śmieci, muchozole i mydła super antyalergiczne). Listonosze pochwalcie się, ile macie już tego w swoich domach.!!!! Kiedy media w końcu tym się zainteresują.!!

nicka

jaka atmosfera? co ty bredzisz... długoletni listonosze się zwalniają właśnie przez atmosferę w pracy... bo są traktowani niczym śmieci...

UP Człuchów 1

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o pracy w placówce Pocztowej w miejscowości Człuchów woj, pomorskie. Nie polecam pracy na tym Urzędzie, kadra kierownicza tej placówki powinna zostać zmodernizowana (ładnie mówiąc) Dla tych Pań pracownik to nie jest człowiek tylko pionek, mimo że człowiek się stara, , jest pilny, uczciwy itp. jest tak na prawdę nikim. Zdarzenia losowe ani inne zdarzenia nie wchodzą w grę.... a zdarzają się różne sytuacje rodzinne i nie tylko. Święta trójca martwi się tylko o swój tyłek i nic innego się nie liczy pracownicy z długoletnim stażem są gnębieni, sponiewierani, poniżani przy wszystkich pracownikach tego urzędu na tak zwanych "burzach mózgów" ja to nazywa Sama Pani Naczelnik tego bałaganu.

Pracująca

Co Ty pleciesz Rysiek pewnie jesteś podstawiony ja pracowałam na Poczcie 1 w Człuchowie, przecież wszyscy z tamtąd uciekają (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1 - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1