Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Człuchów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1

Andrzej

Chciałbym zapytać jak wyglada tam praca dla listonosza z samochodem ile wychodzi na rękę dodam że miałbym tam po 15 km czyli 30 w obie strony do tego wciskanie śmieci ludziom aniołków itp.

stały odbiorca !!F'/55

UP Czluchów to naczelnik & expedycja to sa same lenie i nieroby!!! list do FUP leza po kilkanasie dni!! brakuje juz mi slów a co gorsze kazda kontrola z Gdanska opisuje bez uwag z tam drobnymi usterkami ale uwazam ze UP CZLUCHOW to najgorsza placowka w POLSCE!!!! Szefowa expedycji i naczelnik na BRUK natychmiast a atmosfera i praca bedzie w tym urzedzie przyjemnoscia !!!CZEKAM NA ZMIANY!!!

naczelnik

Na tej poczcie to nie tylko Naczelniczka gnoi listonoszy, ludzie długo tam nie wytrzymują. Ciekawe, że nigdzie nie ma wolnych etatów ale w Człuchowie zawsze są, bo ludzie nie wytrzymują / Poza tym naczelniczka wciska listonoszom różne śmieciowe produkty, za które muszą bulić z własnej kieszeni a potem wciskać ludziom na terenie, jak nie sprzedadzą to mają dla siebie (całe góry niesprzedanych śmieci, muchozole i mydła super antyalergiczne). Listonosze pochwalcie się, ile macie już tego w swoich domach.!!!! Kiedy media w końcu tym się zainteresują.!!

anonim

(usunięte przez administratora)

nicka

jaka atmosfera? co ty bredzisz... długoletni listonosze się zwalniają właśnie przez atmosferę w pracy... bo są traktowani niczym śmieci...

UP Człuchów 1

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o pracy w placówce Pocztowej w miejscowości Człuchów woj, pomorskie. Nie polecam pracy na tym Urzędzie, kadra kierownicza tej placówki powinna zostać zmodernizowana (ładnie mówiąc) Dla tych Pań pracownik to nie jest człowiek tylko pionek, mimo że człowiek się stara, , jest pilny, uczciwy itp. jest tak na prawdę nikim. Zdarzenia losowe ani inne zdarzenia nie wchodzą w grę.... a zdarzają się różne sytuacje rodzinne i nie tylko. Święta trójca martwi się tylko o swój tyłek i nic innego się nie liczy pracownicy z długoletnim stażem są gnębieni, sponiewierani, poniżani przy wszystkich pracownikach tego urzędu na tak zwanych "burzach mózgów" ja to nazywa Sama Pani Naczelnik tego bałaganu.

Pracująca

Co Ty pleciesz Rysiek pewnie jesteś podstawiony ja pracowałam na Poczcie 1 w Człuchowie, przecież wszyscy z tamtąd uciekają (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1 - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Człuchów 1