Citroën Polska Sp. z o.o. Firmowy Salon i Serwis

Opinie o Citroën Polska Sp. z o.o. Firmowy Salon i Serwis

Nie polecam, od momentu zmiany dyrekcji - [usunięte przez moderatora] W salonie wyścig szczurów, serwis zarządzany przez pozbawionego jakichkolwiek kompetencji człowieka. Zresztą nowy dyrektor tego salonu to typowy słoik. Atmosfera wisielcza, dobrze wygląda tylko na zewnątrz, nikt się nie liczy z człowiekiem, najważniejsze są rozkazy z francji

Xenon

Teraz juz to chyba kilka miesięcy, nadal jest ok. Może wiecej szczegółów, wynagrodzenie, socjal, atmosfera, kierownictwo i inni pracownicy

Zostaw opinię o Citroën Polska Sp. z o.o. Firmowy Salon i Serwis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citroën Polska Sp. z o.o. Firmowy Salon i Serwis