Opinie o pandora.pl - Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Czyli jakby nie patrzeć nawet stuprocentowa rotacja może występować skoro cala ekipa się wymienia? Kogoś widzę już w ubiegłym roku zaciekawił temat średniego stażu pracy. zaczynam się zastanawiać nad tym w jaki sposób później sami pracodawcy postrzegają firmę na CV?

Ciekawe w sumie z tym angielskim, o który ktoś spytał ale w moim przypadku było widać w ofercie przypis o tym, że wystarczy komunikatywny, jest ona wygasła, możliwe ze sporo się pozmieniało? kwestia podwyżek tez by mnie interesowała z uwagi na zbliżający się kolejny rok, czy są wtedy przyznawane?

Lili Nowy wpis

Zależy jakie miasto, ja jak pracowałam to codziennie obsługiwałam kogoś po angielsku. Czasami po niemiecku, ale ten język bardzo rzadko. Masa zagranicznych klientów wchodzi. Wszystko zależy w sumie od lokalizacji i w jakiej galerii. A na rozmowie mialam kilka pytań żeby zweryfikowali, że faktycznie mam ten angielski komunikatywny. No i sie dostałam. A odeszlam po roku, bo dzidzia???? a po urlopie tam już nie wrócę bo mieszkam w innym województwie. Prace polecam, piekne rzeczy. Ciagle nowe kolekcje. Można dostać tzw karte zniżkowa po okresie pronbym i sobie kupić bransoletkę i charmsy. W pracy jest obowiązek chodzenia w biżuterii firmowej, na czarno. Często jest zmiana aranżacji i witryny w sklepie. Cały opis jak to zrobić jakie stojaki gdzie dac, przypomocowac, przychodzi na maila w języku angielskim. Caly sklep jest wtedy do zrobienia z nocką na czele. Ogolnie praca ok, wszędzie kamery, nawet na zapleczu, ale zespół też mi się trafił ok. Jedynie czasami ktos te kamery podglądał i bylo potem pokazywane ze sie siedzialo na zapleczu. Nie wolno. Tylko na przerwie. Na sali sprzedaży nie ma krzesła. Z racji lokalizacji plany wyrabiane były co miesiąc. Kto kocha pandore i lubi sprzedawać i jest odporny na foszki klientek da sobie radę. To była moja ulubiona praca ze świecidełkami, ale to było kilka lat temu, teraz nie wiem jak jest bo cala ekipa która znalam została wymieniona, tez nie wiem czemu.

Czy rozmowy kwalifikacyjne odbywają się po angielsku? W jakim stopniu w ogóle jest używany język angielski w biurze? Widzę, że ogłoszenia o pracę są właśnie po angielsku.

pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Rozmowy sa po angielsku i jest on wykorzystywany w pracy.

@pracownik

Witam, czy dosłownie na każdym stanowisku musi być on w praktyce wykorzystywany? Czy można ewentualnie spodziewać się przy tym jakichś kursów o ile pracownik by ich faktycznie wymagał? Występują szkolenia?

Hej, zastanawiam się czy awanse są w ogóle możliwe? widziałam po prostu jedna z ofert sprzed miesiąca dla sprzedawcy. piszą w niej o ciągłym rozwoju i zastanawia mnie jego docelowy zakres. Po ile średnio się tu zatrudniałyście? I jaka dalsza karierę prowadzicie? Doświadczenie tutaj się przydaje?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kandydatka

Cześć, jak wyglądają widełki premii? Wiem, że są progi od obrotu ale na jaką premię można liczyć przykładowo za wyrobienie 100% planu obrotowego lub 125%? Chciałabym się dowiedzieć chociaż jakoś mnie więcej na jaki zarobki można liczyć czy te 4500 netto w Warszawie można na spokojnie sobie wypracować. Pozdrawiam.

Jacenty12

Proces rekrutacyjny trwa wieki .... Można odnieść wrażenie że firma chce zniechęcić do siebie potencjalnego pracownika, od 1szej rozmowy wstępnej do drugiej już konkretnej mija ponad tydzień i porem kolejne 1,5 tygodnia do etapu finałowego. W obecnych czasach firmy raczej skracają czas na rekrutację a nie wydłużają szczególnie że przecież jeśli ktoś szuka aktywnie pracy to pojawiają się inne możliwości więc czekanie tak długo na dalsze kroki rekrutacyjne to przesada.

@Jacenty12

Cześć, jaka lokalizacje opisujesz? Mnie interesuje oferta na Słupsk właśnie dla specjalisty ds. sprzedaży. generalnie to w zależności od miasta wszystko może wyglądać znacznie inaczej? Jest tu ktoś z tych rejonów i by się odniósł? Nie chce zmarnować czasu a zależy mi na takiej pracy, bo mam już doświadczenie

Niecki

Bardzo słabo. Po procesie rekrutacyjnym dział HR nie skontaktował się z odpowiedzią. Odbieram to jako brak szacunku do mnie i mojego czasu.

@Niecki

A jak wygląda kwestia związana z procesem rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składa? Długo trwa cały proces rekrutacji? Obiecali, że odezwą się nawet, gdy decyzja będzie negatywna?

Angelka

Widzę po komentarzu niżej, że nie każdemu odpowiadają po rekrutacji. A po wysłaniu CV każdy może liczyć na odpowiedź? Wpadło mi w ręce ogłoszenie i planuję wysłać swoją aplikację, przyznam że ten feedback to coś ,na co zwracam uwagę zawsze. Strasznie nie lubię czekać w nieskończoność.

Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Media Planner. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Śliwka

Co się dzieje w Lesznie, bo od soboty sklep jest zamknięty???

Z

Czy lepiej wysłać CV przez ofertę czy jednak zanieść bezpośrednio do sklepu?

Gwiazdka

Nie polecam. W grudniu zakończyłam współpracę do dziś nie otrzymałam pitu.mimo wielu prób brak kontaktu.

@Gwiazdka

No i chwila. Jeśli faktycznie to prawda to co w takiej sytuacji można teraz zrobić? To w Pani przypadku tak się podziało czy kiedyś ktoś miał podobnie po pracy tutaj?

Vaganza22

Nie polecam pracy w firmie. Brak możliwości rozwoju , zwiększenia etatu bo zatrudniają głównie na 0.5 chyba że ktoś zajdzie w ciążę i pójdzie na L4. Możliwość dopełnień do 3/4 lub całego jest na plus jednak wszelkie benefity wciąż otrzymujesz przez pół. Również na plus prywatna opieka medyczna, doładowania na platformie i rabat dla pracownika. Niestety hierarchia stanowisk zaburzona , często robi się wszystko za wszystko bez możliwości sprzeciwu, szkoda że jak przychodzi do premii która i tak rzadko jest wyrabiana bo są bardzo zawyżone progi to wtedy się tego nie uwzględnia. Urok pracy w galerii na zmianie po 12h nie należy do przyjemnych ani łatwych tymbardziej że w Pandorze jest aktywna obsługa klienta. Zmęczenie nie wpływa dobrze na jakość tej obsługi. Dlatego system premiowania powinien bardziej zachęcać pracownika do angażowania się w powierzoną rolę.

hej, wiadomo coś na temat pracy jako rekruter tu w firmie? pytam, bo ktoś kto pisał o swojej rozmowie dał info, że ten odpowiedzialny za jego aplikację nagle w trakcie odszedł... Czemu nikt nie przejął jego ludzi? wiadomo jak częste mają rotacje i ile im w zasadzie płacą?

Czy jest możliwość pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. na część etatu?

Pracownica

W sklepie jest mozliwość pracy na 0,5 etatu.

Irena

Mignął mi nagłówek nieaktualnego ogłoszenia o pracę: manager call center. P. ma własne cc? W Warszawie? Jakie są tam zarobki na początek?

Niedoszły pracownik

Proces rekrutacji mocno nieprofesjonalny. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się z trzeba osobami - team leaderem, szefem działu i szefową HRów. Rozmowa przebiegła pozytywnie, obietnica feedbacku w przeciągu tygodnia. Po tygodniu cisza. Po dwóch cisza. Po kontakcie z mojej strony dowiedziałem się, ze osoba odpowiedzialna za moją kandydaturę odeszla z firmy i zebym przesłał CV jeszcze raz. Przesłałem wiec CV drugi raz i dalej cisza. Po kolejnym kontakcie z mojej strony odpowiedziano mi, ze jednak dziękujemy. Zmarnowane trzy tygodnie, przez ktore człowiek był w niepewnosci.

Czy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Enigma

Nie, bardzo elastycznie podchodzi do godzin pracy

Aleksander
@Enigma

A ile można zarobić na początku w Pandora? I czy osoby bez doświadczenia też są tu mile widziane? Zastanawiam się czy można zostać przyjętym świeżo po szkole, może dowiem się czegoś więcej na ten temat? :) Jestem ciekawy, czym się tu można na początku zajmować. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Enigma
@Aleksander

To zależy od działu, ale zarobki są raczej powyżej średniej rynkowej, a do tego naprawdę fajne benefity np. program emerytalny opłacany przez firmę. Szanse są, ale raczej musisz znać w miarę dobrze język angielski. Na start to dobra firma :)

@Enigma

Czyli ile mniej więcej zarobki wynoszą? Podasz widełki? Niestety nie bardzo się orientuję w tym ile wynosi średnia rynkowa. Czy wymienisz wszystkie benefity, które oferuje Pandora? Czy za któreś się dopłaca?

Duża elastyczność pracy + hybryda w biurze.

Aleksander

A full remote też wchodzi w grę czy nie ma opcji?

Jula

Bardzo słabe zarobki. Duże wymagania, cały czas ruch a moimi to brak możliwości wyrobienia premii z racji wyimaginowanych budżetów. Podstawa kilka groszy powyżej najniższej krajowej. Mnie udało się zmienić prace i zaczęłam lepiej zarabiać ( szkoda tylko że tak późno) Większość moich koleżanek z uczelni jak usłyszało o moich zarobkach w Pandorze to stwierdziły ze w Mcdonald i Kfc lepiej zarabiały

Ewelina
@Jula

Jestem w wielkim szoku... taka piękna, szanowana firma i tak niskie zarobki? Ja myślałam że to super praca, piękne miejsce i biżuteria. Elegancja i prestiż... wychodzi na to że wyzysk totalny.

Luna
@Jula

A czego się spodziewałaś po pracy w sklepie? Cóż jak lepiej płaca w KFC to zapraszam :) Tylko z takim nastawieniem nie przepracowalabys tam dnia, tam dopiero jest zapieprz, a nie w jakimś małym sklepie jubilerskim. Popracowałabyś w piętrowym sklepie odzieżowym to byś sie zdziwiła jak mało pracy jest w Pandorze. Zawsze mogłaś pójść na inne stanowisko. Ja jakoś zarabiam prawie 10k i nie pracuje na sklepie ;) nie przyszłam do pracy po znajomosci wiec… mniej uważania sie, a więcej działania polem :)

Irena
@Luna

Mm, pełna empatia. Nie wiem co to jest działanie polem, ale za pracę należy się godziwa zapłata i nie jest to uważanie się (cokolwiek to znaczy). Świecenie ludziom w oczy swoim 10k na niewiadomym stanowisku nie zrobisz wrażenia.

Magda
@Jula

Zarobki tragedia !!! Byłam na rozmowie o prace, szkoda czasu. Kierowniczka bardzo sympatyczna dziewczyna, widać było że jest zażenowana tym że nic nie ma do zaoferowania, odrazu bez owijania w bawełnę powiedział że niby premie są ale tak naprawdę nierealne do wyrobie, tak że nie ma co na nie liczyć. A sama podstawa zbliżona do najniższej krajowej. Jak na tak rozpoznawalną markę to szok, na rozmowach w innych firmach znacznie lepsze oferty, bo coś takiego jak premie wszędzie istnieją i to dość okazałe.

Luna
@Irena

Niewiadome tzn księgowość. A chodziło mi żeby ruszyć swoje literki i wziąć życie w garść coś robić. Użalać się jest łatwo, ale zrobić krok aby coś zmienić już nie. Empatia, empatią, ale wiem jak to czasem wygląda, nawet jakbyś stanęła na rzęsach znajdzie się taka Pani X, która tego nie doceni. Zapłata oczywiście, ale każdy ma napisane w umowie wynagrodzenie, godzisz się na nie lub nie, twoja decyzja.

Kara
@Jula

Ja pracowałam tam tylko 3 mc i czegoś takiego nigdzie nie widziałam, było nas 5 na pełnym etacie i każda miała inne wynagrodzenie, ja praktycznie najniższą krajową, dziewczyna która kilka lat już tam pracowała miała coś koło 200 zł więcej, kolejna dziewczyna chyba 300 zle więcej, kierownik dwa razy więcej. Tak że polecam ale tylko stanowisko kierownika bądź zastępcy.

Bożena
@Magda

Co jeszcze mówiła na rozmowie? :) A jak z umową, proponują chociaż umowę o prace czy zlecenie?

Przykra sprawa

Moja opinia dotyczy sklepu w dużym mieście i opiera się na krótkim.zatrudnieniu.. sama praca jest dość przyjemna ,ale tu jest coś nie tak z atmosferą. Pracowałam w różnych miejscach i z różnymi ludźmi, ale jeszcze nie spotkałam się z takim zespołem. Firma spoko, kierowniczka super , natomiast zespół bardzo skłócony między sobą .obgadywanie , przekręcanie faktów było na porządku dziennym. Brała również w tym udział kierownik regionalna. Przychodziła gdy nie było kierownika i obgadywaly ja wspólnie z dwiema dziewczynami . A najgorsze było to ,że gdy była kierownik sklepu to nikt nic słowem nie powiedział ,a regionalna z wielką sympatią do niej się odzywała . Napomknę ,że kierowniczka jest bardzo fajna i zawsze się możesz z nią dogadać. Gdy byłam z nią na zmianie to atmosfera fajna, każdy wiedział co ma robić. Natomiast , gdy zostawałam z zastępcą to w zasadzie każdy robił co uważał, tak jakby jej nie było. Nie kontynuowałam umowy, bo bardzo niechętnie chodziłam do pracy . Gdyby zespół był inny ,to napewno bym nie zrezygnowała . Polecam firmę, ale wszystko zależy od tego gdzie trafisz .

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.