Pandora Jewelry

Opinie o Pandora Jewelry

axs

Ile wynosi zniżka pracownicza w pandorze? Jak to wygląda zaraz po podpisaniu umowy? Koleżanka mówiła mi że na start dostają bransoletkę i muszą odbyć szkolenia.

użytkownik zarejestrowany

@Michał a czym to się różni? To centrala, sklepy? Mógłbyś innym użytkownikom wytłumaczyć różnicę? Widzę ogłoszenie o pracę ze znajomością frnacuskiego: http://www.gowork.pl/praca/pandora-jewelry;pr. Które Pandory to dotyczy?

Michał

Polecam Pandora CEE nie mylić z Pandora SSC, bo tam tragedia i szukanie frajerów do pracy

użytkownik zarejestrowany

@Ania przez ten czas, kiedy nikt Ci nie odpowiedział starałaś się dostać do pracy? Jeżeli tak to może już wiesz jakie są obowiązki kierownika i sama nam byś powiedziała? Przy okazji też zdradziła swoje doświadczenia z rekrutacją. @Ula masz rację, Pandora ma wysokie wymagania odnośnie swoich pracowników, chociażby sam fakt umieszczania ogłoszeń o pracę w języku obcym (http://www.gowork.pl/praca/praca-fizyczna-budownictwo-ochrona;b/warszawa;l?oferta_opinie=karierawfinansach.pl67393). Czy ktoś mimo to próbował tam swoich sił?

użytkownik zarejestrowany

Firma Pandora to światowa marka trzymająca wysokie standardy. Jeśli ktoś chce tu pracować to musi się dobrze starać.!!

Ania

Witam serdecznie, jakie sa obowiązki oraz wynagrodzenie na stanowisku kierowniczym? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

Pandora Jewelry to świetna firma, może trzeba zmiany?

użytkownik zarejestrowany

@Doświadczony pracownik Firma rozrastając się musi zmienić system działania , gdyż to co jest dobre dla małych nie funkcjonuje dobrze w dużych firmach. Ogólnie firma jest dobra.

Wiarygodny
@Urocza 10.06.2017, 16:54

Nie zgadzam się! znam wiele osób, które pracują i pracowały w Pandorze SSC. Tragedia, narzekanie, przepracowanie, marne zarobki, coraz więcej obowiązków, zero podwyżek, brak wsparcia ze strony przełożonych. Jeżeli rotacja w firmie wzrasta o 200% z roku na rok to mówi samo za siebie, a polityka firmy SSc była komentowana bardzo negatywnie nawet przez osoby na wysokich stanowiskach w Centrali w Kopenhadze. Ma być tanio, ma być zrobione, i bez dyskusji - tak to wygląda

użytkownik zarejestrowany

Pracuję w firmie Pandora Jewelry od niedawna ale jak narazie jest super. Nie zgadzam się z opinią , że nikt nie pomaga.

Lonia

A ja pracuję od pół roku i bardzo sobie chwalę. Socjal super i podejście do pracownika - wcześniej nie miałem żadnych szkoleń, a tutaj sam sobie mogę wybrać i moja przełożona to aprobuje. Mam poczucie rozwoju i w przyszłości pewnie poczynię krok, aby zmienić zespół, bo w rekrutacjach wewnętrznych są takie szanse. Jak masz już jakieś doświadczenie, to pewnie wpadasz na głęboką wodę, ale nikt Ci nie odmówi pomocy. A jak nie masz doświadczenia, to możesz liczyć, że nauczysz się tutaj wszystkiego od początku. Firma się rozwija i w ostatnim czasie jest kilka nowych stanowisk do obsadzenia.

Doświadczony pracownik
@Lonia 18.04.2017, 16:26

Pracowałem tam ponad 3 lata. Na początku było super. Rodzinna atmosfera. Ludzie znali siebie i mogli liczyć na siebie w każdym momencie, bo mieli wiedzę oraz doświadczenie. Potem niestety było tylko gorzej. Firma się rozrastała, traktowali ludzi jak cyferki, bardzo duża rotacja, za sprawą braku chęci zatrzymania ludzi z wiedzą oraz doświadczeniem. Co tydzień nowe osoby w pracy. Coraz więcej korporacyjnych procedur, utrudniających życie oraz pracę. Niektóre osoby, są nieznośne i są trzymane tylko po znajomości. Sposób traktowania niektórych pracowników to skandal (mobbing, znęcanie się psychiczne czy homofobia) Firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie ma nic wspólnego z Pandora CEE czy z innymi spółkami typu "biznes" w Europie (wiem bo byłem na kilku wyjazdach w centrali). Jesteś generalnie takim białym murzynem od czarnej roboty. Bardzo często nikt się z Tobą nie liczy, udają, że nie ma problemów kiedy przez kogoś musisz siedzieć w pracy kilka godzin dłużej. Masz siedzieć cicho i wykonywać polecenia. Byłem niejednokrotnie świadkiem skandalicznych zwolnień ze strony firmy. Osoby musiały w ciągu godziny opuścić firmę a powód zwolnienia był kaprysem przełożonych. Nie polecam na dłużej jak coś to tylko na rok maksymalnie, żeby zdobyć pierwsze doświadczenie i uciekać do firm, gdzie szanuje się ludzi.

marta1234
@Lonia 18.04.2017, 16:26

jak wyglądają zarobki na stanowisku sprzedawcy? i jaki jest podzial pracownikow? pozdrawiam

XXX

Pandora SSC jako pracodawca - w ogólnym rozliczeniu nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna i test banalny. Potrzeba minimum wiedzy z angielskiego i z księgowości. Dobry socjal, multisport, opieka medyczna. Wynagrodzenie przeciętne. Wrzucają Cię na głęboką wodę i czekają w którym momencie się potkniesz. Nikt nie liczy się z Twoimi potrzebami. Wszyscy uprzejmi, a za plecami obrobią Cię od góry do dołu.

użytkownik zarejestrowany

Process Excellence Specialist with VBA and SQL coś więcej na temat tej oferty pracy?

użytkownik zarejestrowany

Zawsze tak jest, jak firma jest super to nie ma prawie wcale nowych etatów, szkoda bardzo bym chciała tu pracować!

pandorowiczka

czy ktoś wie z osób pracujących czy gdzieś w Warszawie nie potrzebują nikogo do pracy? bardzo proszę o kontakt

pandorowiczka

Zonia
użytkownik zarejestrowany

Pandora to znana marka w świecie , maja wysokie standardy i dlatego oczekują od pracowników wysokich kwalifikacji. Ale trzeba powiedzieć, że płaca za te umiejętności. Bardzo bym chciała u nich pracować!

użytkownik zarejestrowany

Słyszałem, że firma jest super. Czy trudno jest się dostać do pracy? Może ktoś informacje o nowych ofertach? Czy rozmowy rekrutacyjne są bardzo trudne?

Blondi

Hejka, mam niedługo spotkanie w Pandora SHARED SERVICE CENTRE ul. 17 Stycznia 45 D w Wawie. Może ktoś podać przykłady pytań jakie padają na rozmowie? Jak wygląda test z excel? Jak wygląda cała rozmowa? Dzięki

patrycja

jest ktoś kto pracuje w tej firmie? baaaaardzo prosze okontakt

Piotr
@patrycja 15.01.2017, 13:00
jest ktoś kto pracuje w tej firmie? baaaaardzo prosze okontakt

Kas
@Piotr 15.01.2017, 16:57
jestem pracownikiem Pandora. Warunki sa bardzo dobre - Patrycja daj mi namiar na siebie to odpowiem na pytania w razie potrzeby...

A czy jest szansa aby skorzystać z pańskiej zniżki pracowniczej? Albo czy ktos inny by mi pomógł?;-) kachiunia@gmail.com

Bananek

Mieli odezwać sie w ciągu tygodnia. Gdybym sam nie napisał pewnie nikt nie udzielilby mi info. Rozmowa kwalifikacyjna sklada sie z podstawowego testu z ksiegowosci, zadan excel. Oferują marną kase. Powodzenia;)

Banan

test online jest łatwy i zajmuje max 10 min

Olga

Zgadzam się z opinią niektórych osób. Na początku atmosfera jest super, każdy miły i pomocny, a tak naprawdę, to jest duża konkurencja pomiędzy dziewczynami o miesięczny bonus. Przychodzisz do pracy jak zwykle ,nikt ci nic nie powie, a na koniec dnia dostajesz wymówienie, bo podobno nie pasujesz do zespołu. Praca jest ciekawa jeżeli pracujesz w miejscu gdzie są klienci. Do salonu , w którym ja pracowałam prawie nikt nie zaglądał i wtedy 12 godzin stania i sprzątania kilka razy dziennie staje się nieznośne. Nie mam nic przeciwko ciężkiej pracy, ale stać bez sensu tyle godzin to masakra.

bono28

Ja pracuję niedaleko zielonych arkad i ktoś ze znajomych, kto pracuje w tym centrum wspominał, że będzie jakiś nowy właściciel dla tej pandory.

kaczitka
@bono28 24.10.2016, 22:57

Ojej, tamten salon był super miał fajną obsługę i duży wybór, mam wątpliwości co do tego czy nowy może być lepszy...

fipp22

Też zastanawia mnie dlaczego salon Pandory w Bydgoszczy w arkadach już nie działa...

Biały

Hejo ludzie może kwestia niezwiązana bezpośrednio z pracą, ale co się stało z Pandorą w Bydgoszczy ? Z tym salonem w zielonych arkadach ? Ktoś cokolwiek wie ? Moja dziewczyna zbiera te zawieszki do bransoletek i chciałem jej jedną kupić w prezencie, ale widzę, że salon jest nieczynny.

Janka
@Biały 18.10.2016, 13:17

Kupowałam tam, ale też nie mam pojęcia co się dzieje. Może mają remont ? Jeśli ktoś coś wie w tym temacie, to też proszę o info.

Optymistka

Co z tego, że są ogłoszenia? To naturalne, że muszą rozpisać konkurs na stanowisko i stworzyć jakieś pozory

Optymistka

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie. Zarobki w porządku, premie, dodatki. Ale to i tak nie zrekompensuje tego że poza firmą nie masz życia. Pracujesz 12h ale do tego przychodzisz przynajmniej pół godziny wcześniej, a wychodzisz półgodziny później. Kierownictwo niekompetentne, początkowo wielkie przyjaciółki, ze wszystkim pomagają, wszystko tłumaczą, a tak na prawdę szukają tylko okazji, żeby człowieka zgnoić. Szanse awansu praktycznie zerowe o ile nie ma się znajomych w "biurze". Jeżeli ludzie z samej góry nie zaczną zatrudniać ludzi przez wzgląd na ich kompetencje to nie wróżę świetlanej przyszłości. pozdrawiam

Ni

Praca w Pandorze to koszmar , przede wszyscy maja na Ciebie w.....ne. Pomoc moze jest w poznaniu produktu i szkolenia , ale co z tego jak Ty jestses tylko pionkiem do przesuwania!!!!Pracowalam tam i wiem ze atmosfera to oszustwo w najjleprzym tego slowa wydaniu- diabel wcielony!!!!!Nie polecam

Pracownnik

Owszem pracownicy posiadają zniżki pracownicze :)

wendy

Jak wygląda mniej więcej test z rachunkowości podczas rozmowy? Zakładam, że test z excela jest standardowy- formuły, tabele przestawne itp. Mam nadzieję, że się nie mylę :)

jula

potwierdzam te pozytywne słowa. zaczelam w Pandorze prace w biurze i oprocz dobrych zarobkow to atmosfera jest świetna.

gazela

Zarobki to 2200 brutto plus premie - dość wysokie.

lolo

A czy wiecie czy sa plany indywidualne czy na caly sklep. I jakie sa zarobki na sprzedawce w krakowie.

D.

A jak wygląda rozmowa po angielsku na stanowisko księgowej?

gggggg

chamstwo i brak kultury, prostactwo akceptowane przez baaaaardzo szeroko romumianą kadrę zarządzającą,należałoby najpierw wykwalifikować "pion zarządzający". soory, Gosha...

mimi

Bird
@mimi 12.12.2014, 14:52
czy ktoś się orientuje jak wyglądają testy w excelu które są na 1 rozmowie u nich? z czego dokładnie trzeba się przygotować?...

Odnośnie excela to nic skomplikowanego ale trzeba sobie powtórzyć podstawowe formuły tj. =,+,-,: Rekrutacja przyjazna a pytania standardowe.

Melo
@Bird 29.01.2015, 18:06

A jak wyglądają testy z księgowości?

leeloo

Jedna z moich fajniejszych prac:)

dominika

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? czy to prawda że zadają jakieś pytania po angielsku?

lara croft

Zalezy czy pracujesz w salonie wlasnym czy franczyzowym. U prywaciarza nie zarobisz nic, 1200 zl z wielką łaską i ciągle cos nie pasuje, brak towary i zero kultury. W salonie wlasnym na pewno jest inna atmosfera, dobre zarobki i nie brakuje wiecznie towaru jak to bywa u franczyzobiorców.

fikooo

tylko nie zawsze rozmowa wszystko rozwiąże, niektórym osobom trudno jest cokolwiek wytłumaczyć, zwłaszcza jeśli to Twój szef jest

miki

W dziale AP jest taka osóbka która nie grzeszy dobrym wychowaniem "", myślę że przełożony już dawno powinien zrobić z tym porządek, jednak odnoszę wrażenie że sam jest pod pantoflem pracownika. Przez taką osobę jest zła atmosfera w pracy właśnie takich osób nawet wybitnie najlepszych należy się pozbywać.Dobry przełożony powinien wiedzieć że nie ma osób nie zastąpionych.

gigi
@miki 05.09.2014, 14:13

jakie są zarobki w księgowości?

unclear
@miki 05.09.2014, 14:13

hej czy można poznać inicjały tej osoby, bo też mam pewne doświadczenie i chcę się upewnić że o tej osobie piszesz...

wRvu

Olek,z całym szacunkiem, ale chamstwo podwałdnego nie może być tolerowane przez przełożonego tylko dlatego, że dzieli ich przepaść jeśli chodzi o wiedzę merytoryczną. Jak przełożony może w uniżeniu! pytać podwładnego czy uda mu się na czas wykonać zadania zgodnie z harmonogramem, który dla innych są wyznacznikiem ich efektywności pracy. Fatalny lider zespołu - niedoświadczony, stronniczy, niepewy siebie, bez wiedzy merytorycznej. Dobre zarobki, ale atmosfera fatalna! HR super, ale team leader słabo, fatalnie.... umjiejętność kierowania zespołem jeśli nie jest cechą naturalną powinna byc wykształocona na "miękkich szkoleniach". Pozdrawiam i nie polecam!

zupa

Olek, pytanie: czy ty tam jeszcze pracujesz i z radością tam chodzisz? szczerość jest cenna ponad wszystko! nie oszukuj się mężczyzno?!

alicja

a jak wygląda socjal?

marisha24

Mam takie zapytanie. Czy jest możliwa praca w Pandorze na stanowisku sprzedawca/konsultant na 3/4 etatu ? oraz czy można podjąć tam pracę na zasadzie umowy na zlecenie? Czy odgórnie pracodawca decyduje o charakterze umowy? Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedz:)a odnośnie specjalistycznej wiedzy jaką zdobywają tam pracownicy czy na rozmowie kwalifikacyjnej są wymagane jakieś podstawy z historii kamieni etc. ? pozdrawiam serdecznie,

marisha24
@marisha24 28.04.2014, 15:36

Mam nadzieję,że ktoś obserwuje wątek:) Czekam na odpowiedz i z góry pięknie dziękuję:)

zarobki na pełen etat to 3046 zł brutto. Ubezpieczenie pełne, opieka w Medicover, karta Benefit system, duże możliwości rozwoju, naprawdę. Można się duzo nauczyc o bizuterii, kamieniach, sprzedaży. Organizowane są specjalne szkolenia z postawy pro-klienckiej, atmosfera - to zalezy jaki salon. Ogólnie oceniam prace jako za*ebista :) Jestem bardzo zadowolona, tylko jesli ktoś studiuje to musi się przygotować na to że bedzie ciężko, ponieważ jest tu dużo nauki produktów i jego historii.

gabriel
użytkownik zarejestrowany

jeżeli ktoś decyduje się na porządną biżuerię to i tak liczy się chyba z tym, że będzie to troszeczkę go kosztowało

fix

Ja też jestem ciekawa,mieszkam akurat w Poznaniu i tu są te sklepy.Miesięcznie muszę zarabiać 2tyś w górę czy w Pandorze miesiąc w miesiąc to możliwe jako sprzedawca?

isis

Dziewczyny czy któraś w Was jest w stanie konkretnie podać zarobki netto w Pandorze?Jak wygląda praca po 8h czy 12h ?Jak wygląda % premii jest ona od obrotu sklepu czy indywidualna pracownicza?

niki

Praca w tej firmie jest super więc nie wiem o co Wam chodzi . A co do cen to inne firmy tez kupują taniej a sprzedają drożej . Takie czasy i taki rynek . Zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie będzie pasowało i sory ale trudno wszystkim dogodzić .Ja pracuje w tej firmie już 4 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa .

adarek

Gówno prawda , koralik w Tajlandi kosztuje złotówke a w sklepie 200 zł , z tego co wiem to już zaczynają się klienci burzyc i to wszystko spada na ząłoge , więc idż pracuj i narażaj się na kpiny i wyzwiska

Zostaw opinię o Pandora Jewelry - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pandora Jewelry