Opinie o pandora.pl - Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

8-18, zależnie od działu

Sebastian

Zdarzają się może sytuacje, że trzeba zostać dłużej w pracy? Chodzi mi o ewentualne nadgodziny.

Karol

Jeśli chodzi o Pandora Jewelry, ta firma to raczej stan umysłu. Wymagania niewielkie, to na plus, ale zasadniczo ciężko tu się czegoś nauczyć - nie ma szkoleń czy warsztatów dla pracowników. Dobre miejsce na spoczynek zawodowy, ale raczej nie dla młodych osób chcących się rozwijać. Miejsce przyjaźnie dla kobiet z dziećmi, dobry socjal, benefity takich jak owoce czy eventy. Może się podobać, może nie podobać, zależy kto czego szuka w pracy.

Mikołaj
@Karol

Możesz napisać dokładniej jaki socjal oferuje firma swoim pracownikom? Jak wygląda rekrutacja do Pandora Jewelry? Dzięki za komentarze.

@Mikołaj

Z benefitow są owoce, ubezpieczenie zdrowotne, napoje, kawa, trochę eventow biurowych, PPE. Rekrutacja to najczęściej zwykła rozmowa, bez testów kompetencyjnych, osobosciowych czy zadań do wykonania. Moim zdaniem łatwo się zarekrutowac, wystarczy sprawić dobre wrażenie. Firma od strony benefitow jest naprawdę ok. Niestety, atmosfera jest fatalna i straszna rotacja plus naprawdę niesamowite kolesiostwo i nepotyzm, które sprawiają, że czasem ręce opadają jak się jakiś menager odezwie...

Sebastian
@Karolina

Czy wraz z innymi pracownikami próbowaliście w jakimś stopniu poprawić atmosferę panującą w firmie Pandora Jewelry CEE? Ciekawi mnie, czy np. wspólne wyjścia po pracy pomogłyby oczyścić relacje, które tam panują.

prawda

Tną koszty wszędzie gdzie mogą, zwalniają pracowników bez żadnego zastanawiania, bo pracy jest ogrom, siedzenie po godzinach i atmosfera całkowicie zwalona bo od dwóch lat są ciągle zwolnienia i pracownik nie zna dnia ani godziny kiedy dostanie wypowiedzenie.

Agnieszka

Byłam na rozmowie do Pandora Jewelry CEE (nie SSC) - dział marketingu. Poziom merytorycznie był tragiczny, prowadząca rozmowę HR była miła ale to nie zmieni faktu, że firma ma na stanowisku managera osobę o poziomie wiedzy studenta. Z wrażeń, firma chyba niska kompetencyjnie, skoro manager wie mniej niż kandydat o swojej branży, naprawdę fatalnie to wygląda gdy prowadzący potencjalny przełożony ewidentnie nie rozumie pytań. Firma chyba dla młodych osób bez doświadczenia, ktoś kto ma w branży wiele lat może się tylko rozczarować, że w tak dużym korpo poziom kierownictwa jest tak niski :( Na plus biuro i lokalizacja, ale to nie ratuje sytuacji.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Bożena

Oczywiście, przykre jest to, że nie dostałeś informacji o wynikach rekrutacji, ale przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Dlatego nie należy oceniać ostatecznie tego pracodawcy, uwzględniając jedynie ten aspekt. A może warto byłoby bezpośrednio skontaktować się z osobą przeprowadzającą rekrutację w Pandora Jewelry CEE i po prostu dopytać? Jak myślisz?

Bożena

Nie się chyba zaprzeczyć, że przekazałeś nam wiele ciekawych informacji związanych z procesem rekrutacji w Pandora Jewelry CEE. I widzę, iż Ty - też podobnie jak @SotreN - nie dostałaś wiadomości zwrotnej od firmy o wynikach rekrutacji. A jestem ciekawa, ubiegałaś się o to samo stanowisko, czy jednak o inne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dominika

Pewna sprzeczność pojawiła się na tym wątku. Wasze słowa @Anita, @Księgowa 2017 są przeciwko innym, ale negatywnym komentarzom. Ta różnorodność powoduje, że osoby wchodzące na forum w końcu nie wiedzą jak się pracuje w tej firmie. Może ktoś w końcu powiedzieć jak się tam pracuje? Wspólnie to zweryfikujmy dla wszystkich użytkowników.

Anastazja

Widzę, że forum zamienia się w zwykła pyskówkę. Zadowoleni kontra niezadowoleni. Każdy ma swoją rację i prawo do wyrażania swojej opinii, zarówno za jak i przeciw. Twoja jest pozytywna, ale śledząc forum to tych niezadowolonych też jest trochę. Jak wszędzie. A te twoje domysły kto co napisał są słabe. Nie o tym chciałam przeczytać wchodząc na to forum. I myślę, że nie tylko ja. Czytając wszystkie posty za jak i przeciw sama umiem wyciągać wnioski.

irish0503

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie jest oferowane wynagrodzenie dla sprzedawcy w salonie Pandora?

irish0503

Nat

Czy są zniżki pracownicze?

nicknick
@Nat

są! :)

@nicknick

Pracujesz w Pandora Jewelry CEE? Jeśli tak to chętnie poznam Twoją opinię o pracy w tej firmie. Piszesz, że można liczyć na zniżki pracownicze, a czy po za tym pracodawca oferuje inne benefity?

To Ja

Czy w sklepie pracownica może usiąść czy cały dzień musi stać?

Dania
@To Ja

w macro z tego co widzę pracownicy stoją. Też się zastanawiałem jak można tyle (usunięte przez administratora)ów obsługiwać

Nick92

Zespół w porządku, dużo można się nauczyć, sporo benefitów, owoce! Ogólnie polecam.

Hej, co dokładnie masz na myśli?

Dizyy

Przełożony czyli manager, bardzo kompetentna i rzeczowa osoba. Atmosfera - ludzie są życzliwi, wzajemnie sobie pomagają.

Kazimierz

Zawsze wszystko kończy się w taki sposób, jak opisałeś? Zakładając, że pracownik bez problemu akceptuje umowę zlecenie, również nie ma pewności, że jego zatrudnienie jest stabilne? Jeżeli rzeczywiście tak to wygląda, to może będziesz w stanie napisać, dlaczego pracodawca w taki sposób do tego podchodzi? Jaki widzi plus w tak częstej rotacji?

Asystent
@Kazimierz

Nie wiem jakie pracodawca widzi plusy poza tym, że może mniej płacić, ale takie są fakty - zlecenia i staże są w Pandora normą, a co pół roku w firmie jest czystka. Po chwili nawet nie wiesz już z kim pracujesz, bo Pandora woli zatrudnić kolejne osoby bez doświadczenia niż dotrzymać słowa (zawsze obiecują dużo nowym a potem gdy mają przyjść obiecane podwyżki czy umowa o pracę nie przedluzaja zlecenia). Cała ta firma to (usunięte przez administratora) i należy jej unikać jak ognia, tylko kolesiostwo i klepanie się po plecach, ludzie spoza układu są tu do robienia całej roboty, a przyjacioleczki tylko skaczą po kolejnych stanowiskach kierowniczych, zwykła patologia.

Olala

Proszę info czy franczyzowe sklepu wrócą do sieci Pandora ?

Rozczarowany

Z perspektywy czasu- już nie pracuje w Pantora, była na moją najgorsza praca a doświadczenie rynkowe mam spore. Moje odczucia mogę określić jako ogólny brak pojęcia co, po co i w jakim celu. W ciągu ostatnich lat spółka pogubiła się w prowadzeniu biznesu, co chwila jest zmiana decyzji i panuje ogolny bałagan w strukturach na całym świecie. Szkoda czasu na taką pracę a w Polsce jest ryzyko, że jeśli przeprowadzają rekrutację to tylko po to by mieli znowu kogo zwalniać za pół roku by pokazać centrali jak tną koszty. Zdecydowanie nie polecam.

Dominika

@Paula, czym spowodowane były te fale zwolnień, o których wspominasz i dlaczego miały miejsce w Pandora Jewelry CEE? Z Twojej, jak i wypowiedzi innych osób na forum wynika, że w firmie powinny zajść gruntowne zmiany. Czy wiadomo coś na temat tego, aby coś ruszało się w ich kierunku?

Konstruktywna
@Dominika

Zmiany w firmie zachodzą właściwie tak często, że chyba lepiej byłoby już nic nie zmieniać. Bardzo pogubiona centrala, PL to tylko mały i nieistotny rynek wrzucany do jednego worka z Kazachstanem czy Serbią. Na miejscu raczej zero decyzji zapada, firma nawet nie decyduje o tym jakie stanowiska likwiduje. Pracownicy z bardzo długim stażem pracy odchodzą a firma niemal się nad nimi znęca bo wypowiedzenie to tu obraza majestatu. Bardzo dużo się tu zmieniło przez kilka ostatnich lat, zmiany niestety na gorsze.

Paula

Cztery fale zwolnień w Pandora Jewelry CEE, dwie duże i dwie mniejsze, odbyły się na przestrzeni ostatnich dwóch lat dewastujac struktury i pozbawiając firmę wartościowego kapitału ludzkiego. Ta firma jest nie do poznania dla osób, które znają ją sprzed lat i raczej nie jest specjalnie rozwojowym miejscem na ten moment. Ludzie są mili i najczęściej w porządku, jest sporo osób bardzo dobrych w tym co robią, ale to nie ratuje sytuacji i firma potrzebuje kilku lat na rekonwalescencję.

obiektywizm przede wszytskim

Ludzie są mili ale zaczynają być zmęczeni ciągłymi zmianami (wciąż na przemian nowe osoby i zwolnienia) i już nikt za bardzo nie ma ochoty na wyjścia integracyjne. Powoli się odchodzi od wyjść integracyjnych. Generalnie wszystko pada w tej firmie a najbardziej kapitał ludzki.

Dominika

@Sonia, długo już pracujesz w Pandora Jewelry CEE? Jestem ciekawa czy jest jakiś socjal w tej firmie dla pracowników - możesz powiedzieć coś na ten temat? Czy ktoś z Was także pracuje w Pandora Jewelry CEE w Warszawie i chciałby coś dodać na temat tego pracodawcy oraz oferowanych przez niego warunków? Gorąco zachęcam!

Obiektywizm przede wszystkim
@Dominika

Pandora Jewelry CEE (nie mylić z Pandora Share Service) była dobrą dla pracowników spółka do 2016 r. Zazwyczaj spółki, które się rozwijają dbają o pracowników ale po okresie rozkwitu jest czas oszczędności. I taki okres cięcia kosztów panuje teraz w Pandorze. Tną koszty wszedzie gdzie moga, zwalniają pracowników bez żadnego zastanawiania bo pracy jest ogrom, siedzenie po godzinach i atmosfera całkowicie zwalona bo od dwóch lat są ciągle zwolnienia i pracownik nie zna dnia ani godziny kiedy dostanie wypowiedzenie. A najgorsze jest to, ze decyzje zapadaja nie w Pl ale w centralii w Danii, ktora tylko wymaga nie dajac nic w zamian a wrecz utrudniaja i przeszkadzaja. Pracowników z długim stazem w firmie juz mało zostało wiec i brak jest zgrania wśród pracowników. Ostatnie dwa lata to mega rotacja. Socjal jest standardowy- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dopłaty do sportów, szkolenia takie podstawowe. Najgorszy jest jednak brak stabilnosci zatrudnienia, którego spółka nie jest w stanie zapewnić. Pandora ma słaby czas więc i pracownikom dobrze nie będzie. Nie osądzam ale podaje fakty a każdy niech oceni wg własnych kryteriów.

Dominika

@Plus i minus, pracujesz aktualnie w Pandora Jewelry CEE, czy jesteś już byłym pracownikiem tej firmy? Czy w kwestii szkoleń i rozwoju podejmowane były jakieś rozmowy? Myślę, że zawsze warto wyjść z własną inicjatywą. @JABULO, @Sonia, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion i nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. @Sonia, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Pandora Jewelry CEE. Możesz napisać, jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Robert

Może nie wszyscy dają radę utrzymać się w dobrej firmie i dlatego tak oskarżają? Idealnych firm nie ma!!

Plus i minus
@Robert

Dobra firma czy dobry pracodawca? Bo dobrym pracodawca to może była kilka lat temu a teraz niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że nawet do mizernych nienależy. Człowiek niczego nie jest w stanie się tam nauczyć a prócz ciągłych cięć i zwolnień niczego innego nie potrafi spółka zapewnic. Poza tym oddzial polski jest calkowitym wykonawca spolki macierzystej, ktora zmienia co chwile zasady i nie liczy sie w zupelnosci z pracownikami w oddzialach bo jest skupiona tylko i wyłącznie na własnych zyskach co spowodowało, że Pandora stała się bezduszna korpo. Wiec jeśli to jest dla kogoś wyznacznik dobrej firmy to ten ktoś ma zaburzenie w postrzeganiu świata.

Dominika

@Robert, nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Pracowałeś lub pracujesz aktualnie w Pandora Jewelry CEE? Jeśli tak, to proszę Cię o wyrażenie merytorycznej opinii na temat tego pracodawcy. @Plus i minus, jesteś pewien? Długo już pracujesz lub pracowałeś w Pandora Jewelry CEE. Może aktualnie sytuacja w firmie uległa poprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.