Opinie o pandora.pl - Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Dominika

@Ola, pytasz, bo jesteś zainteresowana tym stanowiskiem? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy pracownikom Pandora Jewelry przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Plus i minus
@Dominika

Plusów nie ma żadnych

Puszka pandory

Korpo w najgorszym wydaniu, pozbawiona jakichkolwiek odruchów człowieczeństwa. Firma stara się pokazać że jest super pracodawca a w środku jest cała przegrała. Jeśli zatrudniają nowych pracowników to tylko po to by mieć kogo zwalniać no robią to od dłuższego czasu regularnie. Szkoda zdrowia i nerwów na tego rodzaju firmy. Wyciskają ludzi jak cytryny a potem wyrzucają. Kompletna pomyłka a i ich biżuteria coraz gorszej jakości. Oszczedzają na wszystkim a klient płaci za wszystko nie mało.

JABULO

UCIEKAJCIE LUDZIE OD KIEROWNICZKI PAULINA SZULC, ZMIENIA PRACE JAK REKAWICZKI, ZWALNIA LUDZI!!!!!! PRACOWAŁA WCZESNIEJ W HOLMES PLACE STAMTĄD ZWALNIAŁA LUDZI POD NAZWISKIEM WTEDY PIECHOTA, ZMIENIA PRACE I NAZWISKA ŻEBY LUDZIE NIE DOCZYTALI O NIEJ OPINI JEST CHORA PSYCHICZNIE!!!!!!!!!!!!!!

Ola

Hej, czy ktoś zdradzi mi ile zarabia kierownik salonu? Z góry dzięki

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominika

@Martyna, dlaczego tak uważasz? Każdy a prawo wypowiedzieć się na forum i mieć swoje opinie. Jeśli uważasz inaczej go gorąco Cię zachęcam do zamieszczenia komentarza od siebie! @M, a dawno była ta rozmowa? Może rekrutacja jeszcze trwa? @Pati, widziałam, że byłaś zainteresowana pracą w Pandora Jewelry. Zdecydowałaś się wysłać swoje CV?

Martyna

Konkurencja inspiruje do pisania negatywnych opinii!!!

zarobki na pełen etat to 3046 zł brutto. Ubezpieczenie pełne, opieka w Medicover, karta Benefit system, duże możliwości rozwoju, naprawdę. Można się duzo nauczyc o bizuterii, kamieniach, sprzedaży. Organizowane są specjalne szkolenia z postawy pro-klienckiej, atmosfera - to zalezy jaki salon. Ogólnie oceniam prace jako za*ebista :) Jestem bardzo zadowolona, tylko jesli ktoś studiuje to musi się przygotować na to że bedzie ciężko, ponieważ jest tu dużo nauki produktów i jego historii.

Pati
@pracownik

A czy na stanowisko sprzedawca są pytania po angielsku podczas rekrutacji?

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. U nas w zespole wszyscy się szanują, nikt nie narzeka na zarobki. Kierowniczka- wyrozumiała. Nie zauważyłam niesłusznych zwolnień, a wręcz przeciwnie- u nas docenia się ciężką pracę. Anonimowo najłatwiej jest wyrażać negatywne opinie. Pozdrawiam, Monika

W Pandorze SSC rządzi grupka znajomych, gdzie ręka rękę myje. W tej firmie nie awansujesz poprzed dobrze wykonaną pracę, a jedynie przez znajomości lub mając mega szczęście, że na szybko kogoś potrzebują i akurat wezmą ciebie. Wszelkie nagrody i premie to kwestia układów z przełożonym. W rezultacie najlepsi pracownicy odchodzą i pozostają nowi oraz grupka znajomych. Aktualnie przyjmują byle kogo, gdyż mają masowe odejścia.

Poszukująca

Będę wdzięczna za informacje ile obecnie zarabia kierownik/zastępca kierownika sklepu w Warszawie? :)

Dominika

@irish0503 a w jakim sklepie chcesz pracować? Może przejdź się tam i porozmawiaj ze sprzedawcami? Dowiesz się czy wynagrodzenie zależy od lokalizacji, czy od doświadczenia. Będzie na pewno szybciej i od razu będziesz mógł zaaplikować. A czy ktoś może wie o jakiś benefitach dla sprzedawców? Są rabaty pracownicze?

Dominika

@Anastazja każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i każda jest ważna. Jeżeli ktoś ma podejrzenia to też ma prawo to napisać, to jak inni to zinterpretują to druga rzecz. Myślę, że nie musisz tego komentarza traktować jako narzucanie opinii o firmie Pandora Jewelry. Przeczytasz wszystkie swoje komentarze i sama zdecydujesz czy chcesz zaaplikować czy też nie.

Dominika

@Michał a czym to się różni? To centrala, sklepy? Mógłbyś innym użytkownikom wytłumaczyć różnicę? Widzę ogłoszenie o pracę ze znajomością frnacuskiego: http://www.gowork.pl/praca/pandora-jewelry;pr. Które Pandory to dotyczy?

Anita

A mi sie wydaje że jesteś niewiarygodna, głupoty wygadujesz I szkoda ze to forum umożliwia na wypowiedzi anonimowe, napewno wszyscy mielibyśmy niezły ubaw jakbyśmy poznali Kto to Aniula. Tymczasem powodzenia w szukaniu pracy... bohaterko

Księgowa

W Pandora SSC, pracowałam jakiś czas. Na bardzo mi się podobało, ale teraz co słyszę od koleżanke to przechodzi ludzkie pojęcie. Ponoć kilku pracowników podało firmę do sądu pracy o łamanie zasad oraz bezpodstawne zwolnienia. Sama byłam świadkiem kilku szokujacych wydarzeń. Pandora SSC lubi donosicielstwo, oddanie, ale przede wszystkim wchodzenie w (usunięte przez administratora) przełożonemu. Niestety smród oraz wysiłek wynagradzany jest bardzo słabo. Aktualnie szukają ludzi bez doświadczenia albo z byłego Związku Radzieckiego. Wynagrodzenie jak łatwo się domyslić pozostawia wiele do życzenia, a znajomośc j.polskiego jest zbędna wiec lepiej nie szczekać bo możesz odlecieć z "hukiem". Szczególnie dwulicowa jest Pani HR Manager, która dosłownie potrafi kłamać Ci prosto w oczy, albo cieszy się, że mogła podpisać czyjeś zwolnienia z pracy. Nie polecam, zważywszy na mnóstwo innych ofert pracy w firmach, które wchodzą dopiero na rynek. Zniżka na biżuterie -50%, ale biżuteria słabej jakości

axs

Ile wynosi zniżka pracownicza w pandorze? Jak to wygląda zaraz po podpisaniu umowy? Koleżanka mówiła mi że na start dostają bransoletkę i muszą odbyć szkolenia.

Polecam Pandora CEE nie mylić z Pandora SSC, bo tam tragedia i szukanie frajerów do pracy

Dominika

@Ania przez ten czas, kiedy nikt Ci nie odpowiedział starałaś się dostać do pracy? Jeżeli tak to może już wiesz jakie są obowiązki kierownika i sama nam byś powiedziała? Przy okazji też zdradziła swoje doświadczenia z rekrutacją. @Ula masz rację, Pandora ma wysokie wymagania odnośnie swoich pracowników, chociażby sam fakt umieszczania ogłoszeń o pracę w języku obcym (http://www.gowork.pl/praca/praca-fizyczna-budownictwo-ochrona;b/warszawa;l?oferta_opinie=karierawfinansach.pl67393). Czy ktoś mimo to próbował tam swoich sił?

Ula

Firma Pandora to światowa marka trzymająca wysokie standardy. Jeśli ktoś chce tu pracować to musi się dobrze starać.!!

Witam serdecznie, jakie sa obowiązki oraz wynagrodzenie na stanowisku kierowniczym? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Urocza

Pandora Jewelry to świetna firma, może trzeba zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.