Opinie o Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. w Warszawa

Nikita

Uważam, że HR Pandory jest wybitnie niekompetentny. Dzwonią i nawet nie wiedzą co jest w CV, bo go nawet nie przeczytano, szczególnie pani Marta... I tacy ludzie niby mają sprawdzać naszą wiedzę i kompetencję. Żenada.

@Nikita

Ja mam zupełnie inne doświadczenia, ale może miałam szczęście. Miałam dwie rozmowy, na obu była pozytywna atmosfera, bez rozmowy z pozycji „przekonaj mnie, że zasługujesz na pracę u nas” i korpomowy, a różnie z tym bywa. Mimo, że ostatecznie przyjęłam inną ofertę bliżej domu, dobrze wspominam ten proces. Na jakie stanowiska aplikowałeś?

Po fali krytyki Pandora nauczyła się słuchać pracowników i znowu odżyła. Nie tylko pojawiły się podwyżki ale także szkolenia językowe, webinary czy też dofinansowania do sprzętu biurowego. Niestety nadal nie wznowiono awansów i jest znaczny niedobór pracowników w stosunku do ilości pracy ale sytuacja ma się co raz lepiej. Do tego pracownicy nadal mogą pracować z domu i nie są ściągani na lato do biura co jest na ogromny plus! Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej!

@Perfii

A jakie kursy i certyfikaty masz na myśli? To coś związanego z zawodem czy są też inne do wyboru?

Xxx

Praca jest niesamowicie rozwojowa, mało który GBS oferuje tak zaawansowane procesy księgowe. Trzeba mieć bardzo duża wiedzę, szczególnie w GL. Cały proces audytu, wsparcie przygotowania sprawozdań - serio pierwszy raz widzę GBS, który ma coś do powiedzenia i robi więcej niż lokalne jednostki. Lokalni faktycznie zajmują się biznesem. Management jest świetny. Cały czas się coś dzieje, jest mnóstwo możliwości. Tu otwarcie nowego działu, tu nowy system, tu przejęcie kolejnych spółek z innych części świata. Serio firma dlatego non stop rekrutuje, bo faktycznie rosną potrzeby. Jak ktoś się stara to jest to docenione i zauważone. Jestem tu od kilku lat i nigdzie się nie ruszam.

Kinga
@Pandorian

Potwierdzam. Fałszywe środowisko, wykorzystujące pracownikow bo sa młodzi i nowi. Kiedy zaczyna się ktoś przeciwstawiać to stosują (usunięte przez administratora)

W tym roku niczego jeszcze tu nie pisano a mnie obecnie interesowałaby praca jako Treasury Operations Specialist. Mniej więcej po opisie wiem jaki jest podział trybu pracy czy też część zadań, ale czy możecie je z bieżącej perspektywy ocenić? warto aplikować?

Xxx

Pandorian
@Xxx

Firma rekrutuje bo rosną potrzeby? Bzdura! Rekrutuje, bo ludzie non stop się zwalniają. Omijajcie Pandorę szerokim łukiem, chyba, że lubicie toksyczne miejsca pracy.

Iza
@Pandorian

A z jakiego powodu ludzie non stop się zwalniają? Wiesz może?

Asia
@Pandorian

HR to dramat, brak poszanowania ludzi i ich czasu jeśli chodzi o rekrutacje.

Urszula
@Asia

Czym przejawia się ten brak poszanowania ludzi??

Asia
@Urszula

Najpierw bombardują masą pytań, zabierają Twój czas, a póżniej nie otrzymujesz nawet odpowiedzi, czy Twoje CV zostało zaakceptowane. Doskonalę zdaję sobie sprawę, że liczba kandydatów w procesie rekrutacyjnym może być duża, ale kultura konstruktywnego feedbacku i wysłanie automatycznego maila nie jest czymś kosztownym i czasochłonnym. Odradzam i nie polecam

Kinga Nowy wpis

Kinga Nowy wpis

Pracowałam w pandorze w Częstochowie. Rozmowa rekrutacyjna w porządku, na początku super. Jednak z czasem zaczęło robić nie nie sympatycznie. JAko najmłodszy pracownik zaczęłam być wpisana w każdy weekend, zaczęto mnie wykorzystywać, dopisywano mi dodatkowe godziny za ktore NIGDY mi nie zapłacono, nieb odebrałam tez tych godzin w kolejnych miesiącach bo "jest dużo pracy". Kiedy zaczęto stosować (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) od kierownika w moim kierunku i osób mi bliskich zdecydowałam sie zwolnic. Zastraszanie mnie słownie i sms'ami jest nie kompetentne. A dodam tylko, ze pracownicy notorycznie wybierają sobie produkty i nie praca za nie od razu, co powoduje ze zbyt często stany magazynowe nie nie zgadzały. Osoba na stanowisku kierowniczym mnie powinna na nim byc. NJEdynym plusem pracy w pandorze były bony socjalne, ktore można było wykorzystać na dowolny cel. Dodatkowo liczne szkolenia sprzedażowe. Natomiast uważam ze to atmosfera jest dużo ważniejsza w pracy, gdyż spędzamy tam bardzo dużo czasu

Tatiana Nowy wpis

Co z tą pracą jako księgowa, o która jeszcze lipcu ktoś pytał? Jak teraz patrzyłam to dalej jest oferta na Mokotów, wtedy też o nią mogło chodzić? Jak tak patrzę na listę aktualnych benefitów to jest dość długa, a przy niech jakie zarobki teraz obowiązują? Nie podano widełek

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko AP Accounting Specialist? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
@Klient

Jeśli chodzi o produkt to Pandora z dobra jakością nie ma nic wspólnego. Posiadam bransoletkę w kolorze Rose Gold oraz 12 elementów w tym kolorze. Szczerze mówiąc zadowolona nie jestem, kolor się ściera, kamienie wypadają. Użytkuje normalnie, nie myje się staram się nie moczyć biżuterii ale to i tak nie daje nic. Taki koszt nie adekwatny do jakości. Po za tym obsługa akurat w moim przypadku (Atrium Targowek) - Warszawa bardzo nie sympatyczna. Nie polecam.

Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa w Warszawa. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Nikita

Halina
@Nikita

A mogę dopytać, na jakie stanowisko była ta rekrutacja? Czy to było jakieś stanowisko biurowe, czy do obsługi klienta? I jeszcze ile czasu trwała taka rozmowa telefoniczna i jeszcze, jakie pytania padały podczas niej?

@Nikita

No i podczas tej rozmowy to jak Twoją wiedzę sprawdzali ostatecznie? O co pytali i czy właśnie czegoś nie wiedziałeś i połowicznie też z tego powodu takie odczucia?

Natalia
@Nikita

Czy wie ktos jakie są zarobki w pandorze? Wyzsza niz najniższa krajowa

Czytelnik

Siedziba w Polsce a zatrudniają ludzi ze wschodu, masakra

Pracownii
@Czytelnik

Znajomości robią swoje. Niestety pracownicy ze wschodu stają się coraz bardziej roszczeniowi

wow
@Czytelnik

nie wiedziałam, że w zespole mamy ksenofobów…

Pracownik AR
@Czytelnik

Szok! To była managerska kadra zła, a teraz pracownicy ze wschodu przeszkadzają. Co będzie dalej? Jakie będą jeszcze wymówki dla Waszej bezczynności? A może problem jest bezpośrednio w Was? Wstyd po prostu…

NN
@wow

Przykre…

Czytelnik
@Pracownik AR

Skoro Polska ponosi konsekwencje przyjaznych warunków dla outsorcingu to należy odwzajemniać się za to Polakom

@Pracownik AR

Cóż to za argument, pracownicy ze wschodu... byc moze poprostu lepiej pracują!

Witold
@Zainteresowany

Masz racje. Jakie to ma znaczenie skąd pochodzi pracownik? Najważniejsze żeby wywiązywał się z obowiązków. A finansowo jak to wygląda? Polacy i Ukraińcy mają wypłaty na takim samym poziomie?

Prac1
@Witold

Mniej więcej.

@Prac1

Mniej więcej...? A to więcej to na czyją korzyść i w jakiej wysokości?

royal

dzięki

@royal

w sumie to za co teraz dziękujesz? zrezygnujesz przez taką informację z kandydowania czy jak? bo jeśli tak to by wyjaśniało deficyt Polaków jeśli każdy by tak ręką machał na to... a tak z ciekawości co Ci się w firmie wcześniej podobało, że się zainteresowałeś?

@Czytelnik

No i co z tego, że zatrudniają ze wschodu? Jak Polacy pracują w UK i Europie Zachodniej to spoko ale u nas można zatrudniać tylko naszych?

@Jola

No tu właśnie nie chodziło o tę sugestię, że warunki zatrudnienia mogą się między nimi różnić? Tak to by nikt chyba nie zauważył, że ogólnie pracują? Jak stoją tu z komunikacją i znajomością języka?

Jak wygląda sytuacja w dziale RTR ICO? Warto zaaplikować czy lepiej odpuścić?

Niki

Hej, zgadzacie się na nadgodziny w księgowości? Jak tak to kiedy i ile?

Artur
@Niki

No hej. Nikt tu nigdy nawet nie wspomniał o nadgodzinach. Trochę za to dostało się rekrutacji, że bombardują pytaniami i zabierają niepotrzebnie czas, bo nie udzielają odpowiedzi po rozmowie. Słyszałaś coś od znajomych, by była tutaj potrzeba pracy w nadgodzinach? Sam chętnie się dowiem.

On

Podwyzki sie pojawily?? To chyba jakiś żart!!!!! Nie ma podwyzek qni awansow

Pracownik 2
@On

Podwyzki to od pandemi ciezki temat u wielu pracodawcow, nie ma sie co dziwic. Firma musiala ponosic wysokie koszty chocby zwiazane z wynajmem powierzchni sklepow, a przychody ze sprzedazy online byly niewielkie wzgledem regularnych przychodow. Z pustego to i salomon nie naleje. Podwyzek nie bylo w ubieglym roku, w tym jednak byly. Moja nie powalila na kolana, ale jak rozmawiam ze znajomymi z branzy, to niestety troche gospodarke ta pandemia zatrzesla, w wielu korpo albo podwyzki sa smieszne albo zamrozone. Oby to minelo wkrotce.

Ewa Wardak
@On

Zarówno podwyżki wynagrodzeń, jak i awanse miały miejsce na początku 2021 r. Awanse były - zgodnie z polityką Firmy - realizowane w drodze wewnętrznych rekrutacji. Natomiast zmiany wynagrodzeń zostały wprowadzone od marca, w ramach organizacji na ok 190 aktywnych osób, otrzymalo je 120. Biorąc pod uwagę, że jako SSC jesteśmy częścią organizacji z branży Retail, ale dóbr luksusowych (nie FMCG), a przez znaczną część roku 2020 i długie tygodnie 2021, nasze salony w Polsce i na świecie były zamknięte, Pandora naprawdę dokonała wiele. Dla zainteresowanych faktami, nie anonimowymi opiniami mijającymi się z prawdą, proces podwyżek wynagrodzeń odbywa się raz w roku, w marcu. Jest poprzedzony oceną roczną, analizą realizacji zadań, ale również sytuacją na rynku. Przy okazji warto zauważyć, że pomino trudnej, pandemicznej sytuacji, żadne stanowisko w naszym SSC nie zostało zlikwidowane, wynagrodzenia (mimo prawnych możliwości) nie zostały obniżone, a dodatkowo - dla osób zainteresowanych - istniała możliwość zmiany stanowiska, a wynagrodzenia wzrosły. Pomijam utrzymanie pełnej listy benefitów, a nawet rozszerzenie jej o dodatkowe rozwiązania. Pozdrawiam Ewa Wardak

Zabcia

Byly podwyzki.

@Zabcia

Rzeczywiście sporo osób dostało podwyżki

Perfii
@Ewa Wardak

Potwierdzam słowa Ewy. Firma jest świetnym pracodawcą z dużą ilością benefitów i super atmosferą. Możliwości nauki, zrobienia kursów i certyfikatów czy pakiety medyczny i sportowy są na najwyższym poziomie. Mój mąż miał leczenie kanałowe i dodatkowe leczenie warte ok 3500 zł w ramach pakietu bezpłatne. Nawet zabiegi jednego dnia są wliczone. I zniżki na biżuterię też fajna sprawa. Poza tym skandynawskie podejście do współpracowników, luźna atmosfera, brak dress-code to na plus, czasem odwlekanie podjęcia decyzji, konsultacje wszystkich ze wszystkimi, potrafią opóźnić projekt.

@Perfii

Jak wygląda ścieżka kariery w Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jeśli blisko kolegujesz się z przełożoną to można zrobić błyskawiczna kariere

Sylwia
@Anonim

a jak nie jest sie znajomym, to co, nie ma szans na awans, serio ???

Hehe

Robota jest ogólnie fajna, logiczna, bez stresu. W porządku benefity, wynagrodzenie akceptowalne. Ale to, co się dzieje w tej firmie między prawcownikami to śmiech na sali.(usunięte przez administratora)Dobrze, że ludzie unikają ten przybytek i oby tak dalej

Zuzia
@Hehe

A jakie są profity? Ile zniżki na biżuterię?

Zainteresowana

Hej, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie mianowicie w dziale AR? Czy jest poprawa, czy ta sama sytuacja co w komentarzach?

kandydat

Szkoda ze tak duża i rozpoznawalna marka nie jest w stanie wrócić z feedbackiem i odpowiedzią po przeprowadzonej rozmowie rekrutacyjnej.

@kandydat

O kurczę, współczuję :/ Mam nadzieję że dużo czasu nie straciłeś na tym? Była tylko jedna rozmowa czy jeszcze jakieś inne etapy?

rekrutacja
@Olga

są 2 lub 3 etapy

Sylwia
@rekrutacja

od czego zalezy ta ilosc etapów ? co sprawdzaja jeszcze poza rozmowa?

wwa

Jak sytuacja w AR obecnie? Coś się poprawiło?

Ar
@wwa

Tak, jest nowy management i team leaderzy - jest poprawa.

AR

Jak wygląda sytuacja w dziale AR? :) Warto startować?

Ar
@AR

Tak, jest nowy management i team leaderzy - jest poprawa.

EWA

Jak sytuacja obecnie w dziale AP? jest kilka ofert pracy, zostałam zaproszona na rozmowę.

@EWA

Trochę minęło od Twojej opinii, jak oceniasz rozmowę rekrutacyjną? Pytali o Twoje umiejętności czy była to luźna pogadanka? Udało się dostać pracę? :)

MaLa

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej do AP i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Bardzo profesjonalnie poprowadzona rozmowa, w miłej i przyjaznej atmosferze. Dużo czytałam o benefitach i rzeczywiście potwierdzam, że Pandora ma bogaty wachlarz benefitów i opiekę medyczną w Medicover, a nie jak większość firm w LuxMed, gdzie jest bardzo ciężko znaleźć wolny termin np. do dermatologa. Miałam lekkie obawy po przeczytaniu niektórych opinii, dlatego postanowiłam napisać o moich wrażeniach. Duży plus ode mnie :-)

@MaLa

Potwierdzam, rzadko się zdarza tak ludzka rekrutacja, bez dziwnych pytań i roszczeniowego podejścia.

Karolina92
@Kandydat

Czy możecie powiedzieć coś więcej o rozmowie do działu AP? Jak wyglądała?

Fly

Pracowalam w Pandorze 1,5 roku, potem zmienilam pracę na inna bo narzekałam i wydawało mi się ze jest dużo pracy. Po zmianie pracy okazało sie ze w Pandorze było super a teraz jestem juz w 3 Shared service i widzę rożnicę. Ludzie po studiach jak ja nie maja perspektywy i wydaje im się ze w Pandorze jest „źle”a jest na prawdę w porządku. Teraz z perspektywy czasu bardzo dobrze wspominam czas pracy w Pandora.

Gaba
@Fly

mam to samo… tęsknię za tymi czasami i z perspektywy czasu widzę, że to było jak dotąd najlepsze miejsce pracy

Nevermind
@Gaba

Podpisuję się pod tym, co napisane wyżej rękami i nogami. W gruncie rzeczy odszedłem z Pandory już trochę temu, nie wiem, jak jest obecnie, ale w czasie, w którym pracowałem było naprawdę dobrze. Managerka i supervisorka były bardzo pomocne, benefity, pracowałem już w kilku korpo, zdecydowanie najlepsze, natomiast jeżeli chodzi o ludzi, było dobrze. Moje doświadczenie (niestety zdobyte już po niedawnych drugich po Pandorze przenosinach) nauczyło mnie, żeby jeżeli tylko to możliwe, zrobić porządny wywiad przed przenosinami. Pomiędzy działami akurat w mojej obecnej pracy mogą być naprawdę znaczące różnice, no i wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej, może zostać brutalnie zmiecione po przepracowaniu killu dosłownie miesięcy. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w Pandorze, najlepiej porozmawić z kimś z wewnątrz. Presja za moich czasów pracy w Pandorze (dział AP), a presja w obecnej pracy i samo doświdaczenie korporacyjności (Za którą nie przepadam), wypada jak dla mnie zdecydowanie na korzyść Pandory. Niemniej bez względu, gdzie pójdziesz, firmy często mają swoje "etapy". Tak dla przykładu, możesz zasuwać za niższą pensję lub pracować normalnie za wyższą kasę, gdzie indziej, bo w Twojej obecnej firmie (z jakichś przyczyn) przyciśnięto pracowników. Dlatego tym bardziej polecam się rozeznać odnośnie obecnej sytuacji. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Komitetu Obrony Robotników 45D
    02-146 Warszawa

Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.