Opinie o pandora.pl - Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam pracy w tej korporacji . Tragedia . Brak kompetencji , masowe zwolnienia , fatalna atmosfera w pracy . O tej frimie nie da napisać się nic dobrego, co mimo wszystko uważam za swego rodzaju "wyczyn". Ludzie odchodzą, wystawiają naganne opinie, a firma nie wyciąga żadnych wniosków.

Co to znaczy masowe zwolnienia? Jak mam się do tego odnieść? Czy nie przedłużane są umowy w okresie próbnym? Czy są cięcia etatów i na to miejsce powstają nowe działy?

Ewelina
@Anonim

Poczytaj sobie opinie, ludzie o wszystkim piszą ze szczegółami. Najniższa krajowa, wielkie wymagania. Też chciałam się zatrudnić ale rezygnuję.

angela

Warunki jakie przedstawia pracodawca są całkiem ciekawe, natomiast w tym samym czasie jednym pracownikom daje podwyżkę, a innym zaś skraca etat...

Aniaa
@angela

To prawda, w dobie kryzysu cześć pracowników dostaje podwyżki, a cześć nie ????

Pandorian
@Aniaa

Co do podwyżek to niestety prawda... Nie wiadomo na jakieś zasadzie są przyznawane, chyba tylko na zasadzie widzi mi się przełożonego

babajaga
@Pandorian

jak będziesz donosić kiero to moze dostaniesz podwyzke, mało wsparcia dla nowych osób, nie potrafią przeszkolić pracownika, zwalanie winy na nowe osoby

Co jaki okres czasu w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ubiegać się raczej nie, sami dają tylko szkoda że tylko wybranym pracowniką, i dochodzi do sytuacji gdzie np w salonie cały zespół dostanie podwyżkę a Ty nie, bo taka jest obecnie polityka firmy, bardzo demotywująca

Iwona
@Ania

Ja miałam to szczęście że „załapałam” się na podwyżkę, natomiast w moim salonie wygląda to tak że tylko dwie dziewczyny pomimo sporego stażu w tej firmie i faktu że są dobrymi pracownikami jej niedostały, bo im się nie należy, ale kierownikowi i zastępcy już się należy pomimo dużo większych podstaw... Strasznie przykra sytuacja dla tych pominiętych dziewczyn i dla nas, tych co te podwyżki dostałyśmy, bo względem koleżanek wzbudziły one w nas dziwne poczucie winy i wprowadziły podział naszego zespołu na te które zasłużyły aby zostać docenione i te co nie zasłużyły. Podwyżki które mają być motywacją i powodem radości, w konsekwencji przerodziły się w duże rozgoryczenie i poczucie niesprawiedliwości wśród nas wszystkich. PANDORA powinniście to jakoś ujednolicić dajcie nam mniejsze podwyżki o te kilkadziesiąt złotych ale może podzielcie je sprawiedliwie!!! Podwyżki dla wybranych są niesamowicie frustrujące, tym sposobem wydajność niedocenionych pracowników napewno spadnie

@Iwona

Na czym polega ten cały proces przyznawania podwyżek 'dla wybranych'? Co w końcu decyduje o tym, że ktoś dostanie taką podwyżkę lub nie? Jak można sobie zasłużyć na podwyżkę w Pandorze?

Widać, że automat działa :D

MC

Pandora dostaje drugie życie :) Sporo pozytywnych zmian już się wydarzyło, przyszły nowe osoby ze świeżym podejściem (w HR sporo zmian, ale na plus), więc mam nadzieję, że to nie skończy się tylko na tym. Widać, że ktoś wziął się za naszą firmę. Pokładam nadzieję w JW, który dobrze rokuje.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Najgorsza firma w której pracowałam. Nie polecam. Masowe zwolnienia bez powodów. Atmosfera jest fatalna i straszna rotacja plus naprawdę niesamowite kolesiostwo! Firma tez czyści negatywne opinie o sobie.

Maciek

W jakim dziale Pani pracowała ? W jakich okolicznościach została Pani zwolniona ?

zawiedziony

Drodzy Państwo, pracowałam w tej firmie ponad 4 lata w momencie wejścia do struktury obiecywano imponująca ścieżkę kariery, stabilność, podpisywaliśmy lojalki o niezatrudnianiu ludzi "po znajomości", pomyślałam, że w końcu trafiłam na fajnego pracodawcę. Nic bardziej mylnego, pierwszy rozczarowanie dotknęło mnie w momencie przyznania awansu KOLEŻANCE (prywatnie bardzo bliskie przyjaciółki). Ok, nie czułaby takiego zażenowania, jeśli ów dziewczyna miałaby do tego predyspozycje i niezbędne umiejętności, które opisał HR w ofercie pracy - niestety to była niedoświadczona, bez podstawowych umiejętności - powyższa sytuacja wystąpiła niejednokrotnie w strukturze biurowej, zaś w sklepach jest to na porządku dziennym - totalnie niekompetentne kierowniczki na czele z Regional Sale Manager. RSMs głowy w górze, zero empatii, brak umiejętności językowych - potrząsają biurem i mocno wpływają na negatywny nastrój pracowników - nie polecam współpracy - otrzymały awanse za wyniki sprzedażowe, a nie kompetencje managerskie, których im po prostu brakuje, bardzo negatywnie wpływają na osoby ze sklepów, sprzedaż spada przez chociażby brak motywacji pracowników i stres. Następna sytuacja - najistotniejsza - zwolnienia - masówka! Ludzi, którzy byli oddani pracowali po 4,5,6,7,15 lat! bez skrupułów, bez uprzedzenia, zabierali wszystko i zostawiali bez pracy, zabezpieczenia - ja znalazłam się wśród nich - zlikwidowali moje stanowisko pracy - cztery lata, bez awansu, po pracy, po nocach, na wychowawczym.... Zastanówcie się bardzo intensywnie przed wejściem do organizacji, zarówno w strukturze biurowej, jak i w storach.

Weronika
@zawiedziony

Dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. Nie jesteś pierwszą osobą, która pisze o masowych zwolnieniach w firmie. Jakie są powody tych zwolnień? Jedna z osób pisała na forum, że ilość pracy jest ogromna - dlaczego w takim razie zwalniani są wieloletni pracownicy firmy?

cat
@zawiedziony

Dobrz wiedzieć o tych ich "lojakach". Mnie znajoma kusiła żeby rozpoczać tam prace...bo... będzie miała z tego niezły %...

@Weronika

Wieloletni pracownicy są zwalniani bo to bezduszne korpo nie mające na to wpływu. Przychodzi mail z Kopenhagi że od kolejnego tygodnia likwidowany jest dział x, y i z bo będą w innym kraju i tyle, zwalniają i nikogo nic nie obchodzi. To najbardziej zakłamana, sztuczna i "słodka" firma w jakiej w życiu pracowałam, wszędzie tylko sztuczne uśmiechy i udawany luz, porażka!

Korpo
@Karolina

A czy jest jakies korpo ktore nie jest bezduszne? Ideologia biznesu polega na generowaniu dochodow, a nie sztucznym utrzymywaniu stanowisk, bo to nie jest instytucja charytatywna. Taki okrutny, ale prawdziwy swiat. Takie podejscie jakie prezentujesz wskazuje na myslenie z klapkami na oczy i prosze sie nie obrazac, bo moj koemntarz nie ma byc obrazliwy, a obiektywny. Twoj komentarz to zwyczajne niezrozumienie funkcjonowania biznesu, czasem brak takiego kroku (w postaci zwolnienia kilku stanowisk) prowadzi do calkowitej upadlosci firmy, gdzie w konsekwencji wszyscy traca prace. Wiadomo, ze to przypadek skrajny i nie twierdze, ze Pandora jest bliska upadlosci, jednak nie wywiazywala sie przez ostatnie lata przed inwestorami. Mniej hejtu, a wiecej otwartosci i zrozumienia dzialan oraz ich przyczyn i celow. I pisze to jako byly pracownik Pandory, a obecny wlasciciel wlasnego biznesu.

@Korpo

Firma, która rekrutując Cię opowiada o stabilności zatrudnienia, niskiej rotacji itd. a która realnie jest firmą o kosmicznej wręcz rotacji, ciągłych zwolnieniach i braku decyzyjności w tym zakresie (nie decyduje kogo zwalnia!) jest firmą zakłamaną i zwykłym oszustem oraz z założenia fatalnym miejscem do pracy (bo po co się starać, skoro i tak mogą Cię zwolnić a awans zależny jest od tego komu liżesz tylek a nie od jakości Twojej pracy). I nie, nie każde korpo tak postępuje, w większości znanych mi przypadków w razie takich zwolnień pracowników przesuwa się do innych działów, bo wiadomo że zawsze o dobrego pracownika warto zatrzymać zamiast rekrutować zaraz nowych. Plus awanse to daje się za wyniki a nie za to kto ile ma dupogodzin czy z kim pije kawę. Ta firma przegrała, widać to po opiniach jej pracowników (2 gwiazdki! A kilka lat temu były 4!) i po tym, że cała firma podzielona jest pomiędzy kastę pracowników robiących tam 8+ lat oraz takich, którzy dopiero co przyszli - pośrodku nie ma nic. Bo to jest firma patologiczna która nie docenia pracy ludzi a działa w niej jedynie wąska grupa zasiedziałych koleżaneczek, które nigdy się z niej nigdzie nie ruszą, bo zwyczajnie się do żadnej pracy poza Pandora nie nadają i nie mają umiejętności pozwalających na wyjście z niej gdziekolwiek. A nowi pracownicy... Wchodzą, widzą szybko że to patologiczne miejsce i uciekają. A rekrutacje? Biorą każdego kto przyjdzie, byle nie chciał za dużo kasy.

@zawiedziony

Jakie pełniła Pani stanowisko w firmie jesli mozna wiedzieć ?

Maciek

Czy to prawda, że w firmie osoby nowo zatrudniane są szybko zwalniane bez powodu?

Jak wygląda praca i atmosfera w teamach działu GL? Trwa obecnie rekrutacja i zastanawiam się nad aplikacją.

Jeśli idzie kryzys a pandemia niestety to powoduje myślę, że logiczne są zwolnienia . To bardzo przykre, że sprawdzonego w firmie pracownika znaczącego wiele firma musi zwolnić , ogólnie to dobra firma.

Czy w obrębie jednego działu w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Karol

Tak, są czasem takie ustawki ale awans i tak dostanie upatrzona osoba, choćby nie miała ku temu żadnych kompetencji, więc specjalnie bym się nie łudziła

UWAGA Firma regularnie czyści negatywne opinie o sobie! Ewentualne negatywne wypowiedzi są cenzurowane a te które się tu pojawiają omawiane są na zebraniach w firmie z próbą ustalenia kto je wpisał! Ta firma to (usunięte przez administratora) bardzo nie polecam pracy w tej firmie, to paskudne, plotkarskie korpo gdzie ciągle tylko zatrudnia się nowe osoby żeby je zwolnić! Strzeżcie się, to kraina sztucznych uśmiechów, braku kompetencji i kolesiostwa!

Nowy pracownik

Witam zastanawiam sie aby zaaplikowac do dzialu GL prosze o opinie

Xxxxx

Witam jakie aktualnie Pandora oferuje benefity? Jak wygląda praca po 8h dziennie czy bardziej 10/12? I jak kwestia zarobku ? Widziałam ogłoszenie że potrzebują i zastanawiam się czy się tam nie udać. I jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Biorą typowo ludzi z doświadczeniem w sklepach jubilerskich?

@karolina a nie ma naboru z zewnątrz firmy ?

Negatywnie oceniam pracodawcę, w firmie panuje bardzo silny nepotyzm, stanowiska kierownicze obsadzane są głównie po znajomości, ciężka praca w tej firmie nic się nie ugra, lepiej plotkować z kim trzeba i się wdzięczyć

Dorota

Dzień dobry mam pytanie czy Firma zatrudnia osoby po 40 roku życia do Swoich Salonów oczywiście posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie

pandorian
@Dorota

Tak, jak najbardziej

Ciekawska

Witam ! Czy są zniżki dla pracowników na biżuterię ?

Aneta

@rozczarowanie a ty pracowałeś/pracowałaś w firmie ? Proszę powiedz coś więcej, jakie były warunki zatrudnienia ?

Rozczarowanie

Widzę, że firma Pandora upadła już tak nisko, że zwyczajnie zapłaciła za usunięcie wielu rzeczowych i jednoznacznie negatywnych opinii na swój temat, mimo iż nie były nieprawdziwe lub wulgarne. Kandydaci niech wyciąganą wnioski jak beznadziejny jest to pracodawca, że prosi o usuwanie historii na swój temat z portalu i to takich, które spotkały się z dużym plusowym odzewem po stronie pracowników. Gratuluję i firmy nie polecam, jest zwyczajnie słaba i oferuje niewiele więcej niż benefity.

Jaki jest wymiar pracy? Zmiany są 8- czy 12-godzinne na pełnym etacie? Z góry dziękuję :)

@123

Na sklepach 12

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.