PZU Zdrowie S.A.

Opinie o PZU Zdrowie S.A.

Aktualność
PZU Zdrowie we wrześniu rozpoczęło cykl spotkań i wydarzeń dla pracowników, których celem jest poznanie ciekawych ludzi i poszerzenie wiedzy na tematy niezwiązane z codzienną pracą. Tematyka spotkań jest różnorodna i w dużej mierze odpowiada na potrzeby pracowników. Spotkania organizujemy zarówno dla osób pracujących w Warszawie jak i w Gdańsku.
Niebawem napiszemy o kolejnych planowanych wydarzeniach. Poniżej krótkie podsumowanie ostatnich 3 miesięcy.

Spotkania w Warszawie:

1. Projekcja filmu: „Moje życie bez śmieci”. Uczestnicy mieli okazje zobaczyć eksperyment zero waste, do którego przystąpił mieszkaniec europejskiej metropolii, który wraz z żoną i roczną córeczką postawił sobie za cel prowadzenie życia bez wytwarzania odpadów. Po zakończonym filmie odbyła się dyskusja na temat naszego podejścia do generowania odpadów.

2. Spotkanie z Joanną Marchlewską autorką książki „Emocje, relacje, empatia w wieku dojrzałym”. Spotkanie było okazją do rozmów na temat empatycznej komunikacji w relacjach z innymi – w każdym wieku.

3. Joga – cotygodniowe spotkania odbywające się w czwartki w centrali PZU Zdrowie.  Zajęcia są lekką i przyjemną przerwą w trakcie dnia, idealną do nabrania sił i wewnętrznej harmonii.

Spotkania w Gdańsku:

1. Spotkanie z Januszem Wiśniewskim, trójmiejskim krawcem i autorem książek. Pan Janusz podczas spotkania opowiedział jak na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zmieniała się moda i jakie trendy będą widoczne w najbliższym czasie. Uczestnicy spotkania otrzymali również książkę Pana Janusza z jego autografem.

2. Warsztaty improwizacji przeprowadzone we współpracy z Teatrem Wybrzeże. Uczestnicy wzięli udział w interaktywnych grach i improwizacjach rozwijających twórcze myślenie.

3. Samoobrona dla kobiet – już 27 listopada. Podczas zajęć zostaną zaprezentowane skuteczne metody obrony z wykorzystaniem zarówno własnej siły jak i najróżniejszych narzędzi.

NA FOTO

Jedyne co widać to osoby funkcyjne, bo normalny pracownik nie ma czasu na takie brednie, bo musi nadganiaćefektywność.

Największą pomyłką PZU jest obecnie osoba (owocowy budyń), która w nie jest wcale decyzyjna na swoim stanowisku, unika niewygodnych dla niej rozmów i zazwyczaj w poważnych momentach dla firmy i swoich pracowników zawsze przypadkowo jest nieobecna. Czujemy się niepewnie i to nie są sprzyjające warunki do efektywniej pracy.

MW Nowy wpis

Cud, że ta osoba jeszcze utrzymuje się na tym stanowisku, czy ,,góra” tego nie widzi? Dramat…

Zofia Nowy wpis

Porażka, to co dzieje się w tej firmie to jeden wielki skecz. Chociaż nie jest mi do śmiechu, gdy codziennie muszę tam przychodzić i patrzeć na liderów, którzy czasem sami nie wiedzą co robią na swoim stanowisku. Gdyby tylko koordynatorzy podchodzili z głową podczas rekrutacji na stanowisko głowy zespołu, to dużo dałoby się zdziałać, niestety, stosowanie ,,kolesiostwa” i branie ludzi z łapanek, to nigdy nie będzie dobry sposób. Jedynym liderem, który nigdy mnie nie zawiódł jest Pan P.M, który z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nadaje się na to stanowisko. Dajcie mu awans, a innym wypowiedzenie!

Pati Nowy wpis

Pytanie w sprawie oferty pracy specjalisty ds. komunikacji. Wymogiem są określone studia, ale osobiście ukończyłam inny kierunek, humanistyczny. Za to warunek o min. 3 latach doświadczenia w dziennikarstwie spełniam aż nadto :) Czy warto, abym aplikowała? I gdzie jest miejsce pracy PR-owców, na rondzie Daszyńskiego?

Nowy wpis

@Pati

Dzień dobry, W ogłoszeniu są zamieszczone warunki pokrewne - zachęcamy do aplikowania. Praca zespołu komunikacji jak najbardziej odbywa się w głównej siedzibie czyli przy ul. Rondo Daszyńskiego 4. Pozdrawiamy, PZU Zdrowie

D

Firma tera zwalnia doświadczone osoby i robi miejsce dla osób które zostały zatrudnione z polecenia. To co teraz się dzieje to koszmar. Zdecydowanie nie polecam.

Pm

Osoby funkcyjne bardzo niekompetentne, same nie znają odpowiedzi na zadawane pytania i oprócz picia kawy nie robią nic pożytecznego. Przez brak znajomości zasad potrafią wprowadzić konsultanta w błąd, za co jemu się obrywa, bo osoby funkcyjne nie odpowiadają za nic. Potrafią tylko wchodzić na psychikę konsultanta i robią wszystko, aby ,, nie pobrudzić sobie rączek,,.

Praca w oddziale warszawskim- tragedia, wieczne problemy ze strony oddziału z Gdańska, mimo że oni nic nie robią. Praca to obóz przetrwania, musisz wyrabiać chore normy, żeby dostawać w ogóle zmiany i stabilne wynagrodzenie, firma chce tylko zysku i liczb, klienci i pracownicy się nie liczą. Osoby funkcyjne są niekompetentne, lepiej trzymać się od nich z daleka, jedyne co robią to wysyłanie maili o tym ile brakuje ci do normy, lub o tym że masz ciągle odbierać telefony bez możliwości wycofania, a jak się wycofasz to dostaniesz prywatną wiadomość z opierdzielem. Osoby funkcyjne wiecznie siedzą na przerwach, to ich główne zajęcie w pracy, i ciężko się z nimi skomunikować bo wiecznie ich nie ma, więc jak czegoś potrzebujesz to sobie radź. Zwykły pracownik ma rygorystycznie ustanowiony czas przerwy a jak go przekroczy o kilka sekund to dostanie maila że nie umie pilnować czasu. Sprzęt wadliwy, wzięty prosto z PRL, jak coś ci nie działa to zrób tak żeby działało bo nowego na pewno nie dostaniesz, klawiatura i myszka wiecznie uwalone i brudne. Wieczne zmiany zasad, więc łatwo się pogubić bo coś co weszło dziś jutro już może być nieaktualne, a jak się tylko pomylisz to groźby o dostaniu reklamacji, a tych zasad nawet osoby funkcyjne nie pamiętają, więc jak poprosisz o pomoc to dostaniesz informację żebyś znalazł to sobie w artykule. Firma daje coraz gorsze warunki dla klientów a to wszystko odbija się na konsultantach, bo ludzie są niezadowoleni z tego że płacą a miesiącami mogą czekać na wizytę bo PZU nie ma lekarzy lub coraz więcej placówek rozwiązuje z nimi umowę, bądź zapisy są wstrzymane bez brak płatności ze strony PZU, a konsultanci tylko tracą czas na dzwonienie żeby usłyszeć, że PZU nie płaci oraz wysłuchać pretensji że strony pan z rejestracji. Podsumowując odradzam z całego serca lepiej nie niszczyć sobie psychiki i pójść do biedronki sprzedawać.

Zofia R

Dzień dobry, czy w placówkach PZU na Pomorzu lub Warmi jest poszukiwany kardiolog? Pozdrawiam Zofia R

@Zofia R

Dzień dobry, obecnie w placówkach w Gdańsku i Gdyni poszukujemy Kardiologów. Zapraszam na stronę www.zdrowie.pzu.pl/kariera

Agacia

Jestem zainteresowana pracą zdalnie jako lekarz udzielający porad. Widziałam, że właśnie jest ogłoszenie na alergologa. Proszę tylko wyjaśnić, jeśli nie jest to żaden sekret, to ile procentowo z tej kwoty którą płacą klienci ma lekarz?

@Agacia

Dzień dobry, zachęcamy do aplikowania. Podczas pierwszej rozmowy przekazane zostaną niezbędne informacje, postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

AZ

Ponownie się zaczyna wybieranie pod stołem i awansowanie "swoich" ludzi, a porządnym specjalistom się "dziękuje" za współpracę. Najlepiej wybierać osoby młode bez doświadczenia, bo takimi się najłatwiej steruję.

Praca dla odpornych psychiczni

Przeprowadzając się do większego miasta szukałam pracy dorywczej, trafiając do pzu czułam się że to jest w końcu porządna praca! Niestety szybko się rozczarowałam. 2 tygodnie szkolenia tak naprawdę tylko parę rzeczy przydało się w codziennej pracy, pomijając już fakt że naobiecywali tyle dodatków i premii a tak naprawdę nie da sie wyrobić norm o których nie wspomnieli na rozmowie o pracę czy szkoleniu.. taki zapierdziel a i tak nie wyrobisz odpowiedniej kierowalnosci i efektywności bo po prostu się nie da!!.. liderzy też tylko gonią bo oni za nas dostają własne premie i ten kto się nie sprawdza to odrazu wylatuje! Serdecznie odradzam tej pracy każdemu

AS
@Praca dla odpornych psychiczni

Wydaje mi się, że trochę Cię poniosło. Stawki da się wyrobić, kwestia pracy i doświadczenia... To, że Tobie się nie udawało, to nie znaczy, że innym też się nie udaje. Nie od razu Rzym zbudowano

W.
@AS

Raczej nie teraz - jeśli oczywiście chcesz być uczciwy wobec grupy i solidarnie realizować to co jest opierając się na tym co jest dostępne. Inną kwestią są liderzy. Gdzie ten czum gdzie liderami byly osoby kompetentne, budzące respekt, jednoczące grupę. Takich liderów można zliczyc na palcach jednej ręki. Jest paru super mega fajnych jednak pewnie ich też tlamszą. Niektórzy za to...zero kompetencji na bycie liderem, zero kompetencji miękkich, a to chyba najważniejsze. Chyba powinni dać jakieś minimum wieku/doświadczenia i nie wiem czego jeszcze bo jak się porównuje i zestawia niektórych liderów to jest niebo, a piekło. Zero obycia, podejścia i energii. To nie jest przedszkole. Chyba, że takim człowiekiem z mlekiem pod nosem łatwiej sterować tym wyżej.

Czy PZU w końcu może zwrócić uwagę na pracę liderów? Wieczne nieobecności, unikanie swoich obowiązków i zrzucanie winy za zło całego świata na konsultantów, to nie jest odpowiedni przykład ludzi na takim stanowisku :) Nie pozdrawiam i chętnie spotkam się z twarzą w twarz z koordynatorami, aby o tym porozmawiać. Choć zamiatanie problemów pod dywan to specjalność tej firmy, więc wątpię, że cokolwiek to da.

To w kwestii liderów, ale możesz napisać więcej o pracy konsultanta? Jakoś Ci dowierzam, no i widzę, że tam pracujesz, a ja się wybieram co cc. Chciałabym podpytać o inne sprawy, jak zarobki oraz wymagania :) A wracając do Twego problemu, to faktycznie możesz zgłosić się do konsultantów i nie zostanie to odebrane jak donos?

PP

Pracownicy się zwalniają sami, albo zostają zwalniani. Rotację są ogromne.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PZU Zdrowie S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję? Moja rozmowa rekrutacyjna odbyła się 3 tygodnie temu i nadal nie otrzymałem informacji.

@Kandydat

Dzień dobry, zależy w jakim procesie brał Pan udział i na jakie stanowisko. Proszę o kontakt z rekruterem, jeśli nadal nie otrzymał Pan informacji, być może wiadomość nie dotarła do Pana na skrzynkę mailową lub rekruter nie mógł się dodzwonić.

Elżbieta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy tylko mój lider kiedy jest najwięcej (usunięte przez administratora) to nagle zgłasza nieobecność w (usunięte przez administratora) i przepada na dłuższy czas?

Odp zdalna

Co do pracy zdalnej, to niestety nie jest dawana najlepszym pracownikom tylko dla tych co są bardziej upodobani dla lidera. Starałem się kilku krotnie o pracę zdalną, a dostawali ją doradcy z niższymi wynikami niż ja. Nie wiem jakie prawo panuje w tej firmie, ale na pewno nie jasne zasady i równe dla wszystkich.

X

Praca w oddziale warszawskim, żenada! Osoby funkcyjne brane chyba z łapanki, nie znają się na niczym, tylko potrafią wyładowywać emocje oraz niedopełnione ambicje. Pracownik jest brany kompletnie za nic. Zero możliwości rozwoju oraz szacunku. Szanowny Pan Koordynator. Który prace dyktuje swoim humorkom.. żenada

Wiolka

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Nie wiesz

Nie wiesz nie mów, jest mnóstwo ludzi na zdalnej pracy

@Nie wiesz

Tak? Na jakim stanowisku można pracować zdalnie? (: Napisz, czy firma zapewnia odpowiedni sprzęt do pracy z domu. Byłabym zainteresowana taką formą pracy...

Zdalna

Zdalnie pracują doradcy którzy mają najlepsze wyniki i nie potrzebują pomocy z nimi, dużo osób na zdalnej jest od początku pandemii do teraz. To dla chętnych i jak się jest rzetelnym. Inne stanowiska - głównie zdalnie kilka dni w miesiącu. Sprzęt jest zapewniany.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w PZU Zdrowie S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

w internecie pojawiła się oferta na stanowisko koordynatora medycyny pracy. firma oferuje pracę hybrydową z elastycznymi godzinami rozpoczęcia. po pierwsze, ile dni pracuje się z domu, a ile z firmy? jeśli chodzi o rozpoczęcie pracy, to w jakich ramach czasowych trzeba się zmieścić? o której najpóźniej można zacząć? :) rozjaśnijcie :D

Dzień dobry, wszystkie szczegóły na temat ogłoszenia przekazujemy przy pierwszym kontakcie z kandydatem. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a proszę o aplikowanie na w/w stanowisko, jeśli CV będzie spełniało określone wymagania, odezwiemy się i przekażemy szczegóły :) Pozdrawiamy, PZU Zdrowie.

Praca dla zdrowia

Mottem tej firmy jest praca dla zdrowia, szkoda tylko, że kosztem zdrowia swoich pracowników. Ciągle kolejki nad którymi nikt nie potrafi zapanować i dostaje się niestety tym pracownikom, którzy akurat pracują i odbierają te połączenia bez przerwy. Jesteś godzinę czy dwie na odbiorze i nie możesz nawet na chwilę się wycofać, żeby wziąć oddech.

Zostaw merytoryczną opinię o PZU Zdrowie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU Zdrowie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU Zdrowie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU Zdrowie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU Zdrowie S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU Zdrowie S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU Zdrowie S.A.