Opinie o kontigo.com.pl - Kontigo Sp. z o.o.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 27/31

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Michalina

Jedno i drugie jest możliwe :)

martyna

Poznań. Pracuje długo, wdrożono wiele zmian, fakt nie wszyscy nadążają i rotacja jest spora. Płaca bardzo dobra co miesiąc można lczyć na ok 3 tys jeśli jest się konsultantką. Dodatkowo wiele konkursów i benefitów. praktycznie co miesiąc jak nie karta płacowa to zestaw kosmetyków. Atmosfera okej, szybko można awansować jeśli się ktoś stara. Targety są realne i do spełnienia. Można wypróbować wiele nowości. dodatkowo zniżki. Ja MAM BARDZO POZYTYWNE DOZNANIA JAKO PRACOWNIK W ŻADNEJ FIRMIE NIE MIAŁAM DOSTĘPU DO TYLU MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Mika

Nie szanują pracowników to żenujące, nie potrafią docenić tylko śrubują wyniki i każą klientom kity wciskać byle tylko sprzedaż szła w górę, ciągle im mało.

Wanda
@Mika

Dość negatywną opinię na temat pracy w Grupie Eurocash/Kontigo zamieściłaś na forum. Jak - Twoim zdaniem - pracodawca mógłby zacząć bardziej doceniać swoich pracowników? Czy jakieś tego typu działania obecnie funkcjonują w Grupie Eurocash/Kontigo?

Jasnezeta
@Mika

Popieram, pracowałam tam prawie 2 lata we Warszawie, dramat. Pani która „uczy sprzedawać” gada o różnych technikach szprzedarzy, a sama nie wie co i jak! Jak przychodzi na kontrole, to myśli ze jej nie widać jak się chowa gdzieś za regałami i myśli ze klientki tez tego nie wiedza, ogólnie nie polecam. Brak szacunku i częste obrażanie pracowników! Szkoda!

Iza
@Jasnezeta

Już się obawiałam, że nikt nie zechce się tu wypowiedzieć o tym pracodawcy. Rozumiem, iż Ty także masz niezbyt przyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Eurocash/Kontigo, ale nie wspomniałaś nic na temat ogólnych warunków pracy, jakie tam oferują. Mnie na przykład interesuje to, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć?

bleg

3000 tys. brutto zarabia konsultantka, 3000 brutto zastępca , 3500 brutto kierownik

Dori
@bleg

Jesli nie wiesz to nie pisz takich rzeczy .

bleg
@Dori

doskonale wiem.

hey jo!
@bleg

No to masz nieaktualne informacje.

@hey jo!

Ma bardzo dobre informacje. Dokładnie tak wygląda wynagridzenie w Kontigo.

Ana

Prawda

Dariusz
@Ana

W dalszym ciągu obowiązują takie stawki? Wpis, na który odpowiedziałeś, pochodzi sprzed ponad 3 lat, dlatego ciekawi mnie, czy od tego czasu zarobki nie uległy zmianie. Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Past
@Dariusz

Oczywiście że dalej obowiązują, piszę z własnego doświadczenia.

olinekokrąglinek

Ogólnie praca jako konsultant jest fajna, jak umiesz sprzedawać to można naprawdę fajnie zarobić. Kieronictwo to juz inna sprawa, bo jest bardzo duzo obowiazkow, szczegolnie w dobrze rotujacych sklepach.

Iza
@olinekokrąglinek

Rozumiem, że pracowałeś na tym stanowisku. Czy możesz podać więcej szczegółów i napisać, co się kryje pod stwierdzeniem "fajna praca"? Jestem ciekawa zarobków w firmie oraz atmosfery w Grupa Eurocash/Kontigo panującej. Będą to potrzebne informacje dla użytkowników zainteresowanych zatrudnieniem w niej.

Grażka

Jakie firma ma oczekiwania wobec kandydata? Trudno dostać się?

bardzo miła atmosfera w firmie, dobre zarobki (dodatkowe premie) i możliwość rozwoju. Proces rekrutacji bardzo przyjemny i bardzo rzeczowy. POLECAM

mami

Czy był ktoś na rozmowie w Kielcach, jak przebiega proces rekrutacji? Widziałam, że otwierają nowy punkt.

Iwona

Czy ktoś wie cokolwiek na temat pracy w sklepie internetowym na taśmowej w Warszawie?

@Iwona

Dołączam się do pytania!

TAK

Dobra praca, polecam, nie narobisz sie, a zarobisz (magazyn :) )

Magdalena

@Aga Droga Użytkowniczko, skoro nie zgadzasz się z wypowiedzią użytkownika Janek, to napisz swoją wypowiedź. Napisz co Twoim zdaniem jest pozytywne w pracy w Grupie Eurocash/Kontigo, a co mogłoby ulec zmianom. Będzie to na pewno cenna informacja.

asd

Praca tam to była prawdziwa nieprzyjemność. Chamstwo w stosunku do personelu, kolesiostwo, podjudzanie na innych i mobbing - tyle w temacie

EMILA
@asd

ROWNIEZ INFORMUJE KOLESIOSTWO ,JAK KTOS NIE LIZE TO NIE PASUJE

Janek

Narzekających w każdej firmie znajdziemy. Praca w takiej firmie nie jest lekka ale po to idziemy do pracy?

Aga
@Janek

Janku na jakim stanowisku pracujesz w kontigo?

Kontigo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie pchajcie się w ta firmę, nie szanuja pracowników, ciągle tylko mało zrobione, wiecej róbcie, traktują ludzi jak maszyny. Nie polecam

Lilka

Masakra... Pracowałam tam kilka miesięcy,skusiła mnie troszkę lepsza płaca niż w poprzedniej drogerii której pracowałam i to był błąd mojego życia. Atmosfera kiepska,ludzi bardzo źle traktują. Szukam czegoś innego i NIE POLECAM

ktos
@Lilka

Lilka- pracowałaś w Warszawie?

Lilo

nie polecam kontigo jako miejsca pracy , bynajmniej nie na stałe . atmosfera w firmie jest słaba , rotacja pracowników ogromna oraz chamskie podejście w obec nich . istny obóz pracy !

Nickt

Po zmianie kierownik operacyjnej z Zary, na tę z Matrasa jest jeszcze gorzej. Firma idzie w kierunku bezdusznej korpo gdzie pracowników traktuje się bardzo źle.

pr

Według mnie atmosfera bardzo dobra, zarobki tez. Po prostu trzeba się spiąć i zacząć działać, a nie tylko narzekać.

Justii
@pr

mozesz coś wiecej napisać? jutro ide na rozmowe ;)

dk
@Justii

jak przebiegła rozmowa?

kaska

A wiecie jak z atmosfera w biurze? Czy ludzie odchodza, zwalniaja po okresue probnym? Czy raczej mozna sie rozwijac? Jak w kwestii wynagrodzenia?

gucia
@kaska

słaba. Korpo

sidia

Dużo ofert pracy bo szybko wymieniają ludzi. Kończy sie okres próbny i nie przedłużają umowy a ty zostajesz na lodzi. Przez rok jak tam pracowałam zmienil sie cały zespół - tylko jedna dziewczyna odeszla same, reszte zwolnili. Nie ma żadnych mozliwosci rozwoju. Atmosfera jest kiepska., a plany wysokie. Jak idziesz na szkolenia do biura dziewczyny są bardzo zarozumiałe. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.