Opinie o Defence24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Defence24 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Defence24 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defence24 Sp. z o.o. w Warszawa

Redaktorka Nowy wpis

Właścicielem tego tworu bo ciężko to nazwać redakcją bo to zwykle strony na których się logujesz i piszesz. Dzieciaki tam piszące są dumnie nazywani redaktorami bądź dziennikarzami choć nie są po dziennikarstwie. Pracują u nich też pracownicy kłamliwego Demagoga a za wszystko płaci właścicielowi Piotrowi M. - KPRM I tylko on tak naprawdę tam zarabia pieniądze bo reszta ma rzucony ochłapek i to jak się nagimnastykują. Dominuje tam propagandą proukraińska i antyrosyjska bo inaczej wylatujesz. Piotr M prowadzi też inne portale a dokładnie strony o nazwie ENERGETYKA24, CYBERSECURITY24, INFOSECURITY24, ITP. OGÓLNIE TO WSZYSTKO TO BAGNO A NIE FIRMA.

Pytajacy Nowy wpis

Witam, Czy ktoś może podzielić się opinią jak się pracuje w dziale sprzedaży w tej firmie? Dzieki

Jarunia Nowy wpis

Następna firma, na propagandzie i całej tej wojnie żeruje zarabiając kokosy

Kazuk

Polskojęzyczny portal ukraiński i tyle. Spróbuj napisac o Wołyniu lub czymś podobnym, nigdy nie zostanie opublikowane na ich forum. Davien ukrainski zyd z Odessy prawdopodobnie jest kimś z redakcji.

Bożena Nowy wpis
@Kazuk

Piszesz to jako pracownik? Czyżby tematy nie podpasowały redakcji? Pewnie zwolnili teraz takie wiadomości piszesz, żadnych konkretów o tym ile płacą, jak warunki. Tylko że im się nie podobają twoje poglądy

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Defence24 Sp. z o.o. na stanowisko Event Manager? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Yaro

Portal wybitnie polityczny promujący wszystko co nie rosyjskie, wszystkie komentarze szczególnie komandora (usunięte przez administratora) wybitnie mijające się z prawdą bez jakiejkolwiek rzetelnej analizy az dziw bierze, ze taka osoba była komandorem w MW bo jeśli mamy tam więcej takich komandorów to przestańmy się dziwić dlaczego stan marynarki jest taki jaki jest. Wszystkie krytyczne uwagi do napisanych tekstów są niedopuszczane doi publikacji, ale jeśli napiszesz "Rosja to onuce" to tekst natychmiast pojawia się pod artykułem. Ten portal nie ma nic wspólnego z analizą armii to wybutnie polityczna propaganda.

Darek
@Yaro

Wręcz przeciwnie ruskiet rolle piszą co chcą, dyskryminują polaków

Poropaganda

Nie ma możliwości oceny samego portalu- nie ma na google, wyrażanie opinii na portalu jest niemozliwe- wszystkie nie po mysli defence24 sa kasowane, toczy się fikcyjna dyskusja pod tekstami. Jest wreszcie tajemniczy "davien" , nieomylny i wszystko wiedzacy. Ten etatowy politruk generuje kilkadziesiąt opinii dziennie:) Przerabialismy kiedys takie czasy i takie ""dziennikarstwo ....

Yugol

Jeden z wielu portali gdzie jeśli wyrażasz swoją opinię wbrew obecnej poprawności politycznej zostajesz Ruskim szpiegiem,trollem,onucą itd. Przodują osobniki wypisujący nie prawde prubując ośmieszyć przemysł wojskowy wschodniego sąsiada.

@Yugol

Zgadzam się w 100 %. Dla mnie to pieknie podana propaganda, zakłamanie. Próbowałem wyrazić swój pogląd na temat stronnniczości tekstów- daremnie. Brak jest regulaminu forum, komentarze nie po linii polityki właścicieli nie są dopuszczane. I sprawa Daviena - etatowego politruka"' portalu. Myślałem , że takie praktyki w Polsce są zakazane.

Skoczek224

Firma zajmuje się lobbowaniem produktów z branży zbrojeniowej, których zakup nie zawsze jest w interesie Wojska Polskiego i obronności kraju. Od jakiegoś czasu poziom publikacji mocno się obniżył i zaczęto stosować metodę pisania półprawdy, oczywiście można zamieszczać własne uwagi i komentarze ale zatwierdzane są tylko te nie krytyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Defence24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defence24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defence24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defence24 Sp. z o.o.?

Defence24 Sp. z o.o.
  • Chłodna 64 lok. 18