Opinie o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie STARS-IMPRESARIAT, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STARS-IMPRESARIAT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Krzysztof

Witam wszystkich. Podobnie jak większość ludzi skuszony reklamą, że można zmienić swój zawód, grać w filmach, zaistnieć, kilka lat temu pojechałem z Łodzi na casting do Stars Impresariat. Dostałem rolę po dwóch tygodniach od rejestracji tzn rozbudowany epizod w znanym serialu ale musiałem pojechać raz jeszcze na casting a później na plan. Zapłacili mi wtedy za to 200 złotych. Proponowali też statystowanie za 50 złotych a ponieważ nie jestem w tym temacie leszczem więc powiem jak to wygląda w innych agencjach, za epizod w filmie 300-900 złotych, w reklamie 500-1800 złotych. Natomiast statystowanie w innych agencjach w filmie 100-200 złotych, w reklamie 150-250 złotych i to bardzo często za kilka godzin, choć czasami jest cały dzień plus oczywiście śniadanie, obiad i kolacja jak dłużej są zdjęcia plus kawa napoje, herbata, mineralna do bólu, czego w Stars Impresariat nie było. Pieniądze wypłacali do 25 każdego następnego miesiąca, wykonałem dla nich dwa zlecenia i te pieniądze przychodziły zawsze dzień przed upływem terminu. Od ludzi z branży wiem, że Stars bierze np za epizod tysiąc złotych, a tobie płacą 200 złotych, tak to wygląda. Ty po prostu masz się cieszyć, że w ogóle zagrałeś i traktować to jako zabawę :) Od tamtego czasu wziąłem udział w ponad 50 produkcjach, więc wiem o czym piszę. Odradzam !

Elżbieta
Klient

Mam bardzo dobre doświadczenia ze Stars-Impresariat. Dobra komunikacja, warunki finansowe zadowalające i doskonała opieka podczas produkcji. Polecam - rozrywka, przygoda i nowe doświadczenia. Elżbieta

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Wiecie może, czy w STARS-IMPRESARIAT szukają chętnych na staż?

Paulina Nowy wpis

Jakiś czas temu znalazłam na lokalnej grupie od pracy ofertę pracy jako statysta do filmu. Postanowiłam się zgłosić i między innymi miałam wysłać swoje zdjęcie i podstawowe dane. Odpowiedź o tym, że zostałam wybrana dostałam już następnego dnia. Finalnie nie jestem do końca zadowolona z pracy dla tej firmy i tego jak przebiegało wszystko od wyboru strojów, aż do finału kręcenia scen. Na charakteryzacje mieliśmy przyjechać na godzinę 8 rano. Przy liczbie statystów prawie 100, wszystko potrwało może z 2 godziny, bo jak się okazało kilkoro z nich nie miało dobranych strojów, pomimo tego, że przymiarki były dzień wcześniej i można było umówić się na pasującą godzinę. Podczas oczekiwania mieliśmy prowiant kanapki i butelki z wodą. Po za tym siedzenie i czekanie. Na plan pojechaliśmy na około godziny 12 i tak naprawdę do 16 czekaliśmy na naszą kolej. W między czasie dostaliśmy znowu te same kanapki i ciepły posiłek zupę pomidorową, chodź to bardziej przypominało wodę z pomidorami, po której na dodatek było mi nie dobrze. Mieliśmy stały dostęp do wody i ciepłej herbaty i kawy. Drugie danie nam nie przysługiwało. Jako, że graliśmy wiernych w czasie oczekiwania ktoś z produkcji przyszedł do nas, by nauczyć nas jakieś pieśni kościelnej. Po wejściu na plan mieliśmy zagrać sceny, które w filmie stanowiły by max 10 min. Początkowo mówiono, że na 20 wrócimy, a wszystko przeciągnęło się do 21. Ciągle były jakieś problemy, część statystów wypowiadała złe kwestie, lub takie, które nie pasowały do epoki, w której rozgrywał się film. Nie pomagał sprzęt ukazywany, który psuł się, lub reżyserowi, któremu co chwila coś nie pasowało i pomimo mówienia, że scena się udała mieliśmy zagrać wszystko od nowa. Jako, że główne sceny działy się jesienią, każde z nas było poubierane w jesienne płaszcze, swetry, chusty i marynarki z swetrami, a przy upale 30 stopni to było nie lada wyzwanie wytrzymać. A w wszystko było kręcone w wiejskich klimatach. Do tego dochodziły nie wygodne buty i cały czas na nogach, że w końcu kilka Pań chodziło na boso. Sama organizacja czasu względem nas statystów była tragiczna, straciliśmy prawie cały dzień na samo czekanie. Kilkanaście osób wprost mówiło, że nie musi udawać złego, bo już są i, że gdyby wiedzieli, że tak będzie nie zgłosili się. Po powrocie z planu pieniądze zostały nas od razu wypłacone. Kilka dni po planie dostał sms z propozycją spotkania online z jedną z reżyserek z firmy. Chodziło, o rejestracje na ich stronie i figurowanie jako statysta. Z tego co się dowiedziałam, nie każdy dostał taką propozycję. Dla młodej osoby takiej jak ja, to mogło być fajne przeżycie, zobaczyć kręcenie filmu od "kuchni".

Iza Nowy wpis

Stars stale szuka nowych twarzy na portalach ogłoszeniowych, potem zapraszają do siebie na zdjęcia do bazy, pomiary ciała i wypełnienie formularzy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/szukamy-nowych-twarzy,lento.pl35fd58cb031d486f6ec9ec4121b9c447,warszawa Mnie zaś interesuje stała praca w tej agencji w roli agenta, nie statystowanie czy epizody. Ktoś coś? Będę wdzięczna za kilka słów o warunkach pracy.

Elżbieta

Dariusz
@Elżbieta

Najważniejsze to dobre doświadczenia. Miło mi wiedzieć, że polecasz tego pracodawcę. Wspomniałaś o zadowalających warunkach finansowych, dlatego może wyjaśnisz mi ile dokładnie można tam zarobić?

Avanti5@wp.pl
@Elżbieta

Pani Elu jak tam można się dostać? Pozdrawiam Krzysztof

Zofia11
@Avanti5@wp.pl

Wystarczy wyslac zgloszenie przez ich stronke z checia wziecia udzialu w castingu stacjonarnym. Oni na maila odsylaja zaproszenie oraz umawiaja Ciebie na dany dzien oraz godzine. Ja dzisiaj bylam i wszystko przebieglo super!

Małgorzata
@Zofia11

A był pani w Warszawie czy Krakowie? Ja właśnie jadę na Casting do Warszawy do Stars impresariat i nie wiem czego się spodziewać

Ania
@Małgorzata

I jak, była pani na castingu? Mogłaby pani opowiedzieć jak było? Bo też się wybieram.

Ewa Nowy wpis
@Zofia11

I jak taki casting stacjonarny przebiega w Stars-Impresariacie? Czy jest on prowadzony na luzie czy jest trochę stresująco? Jak trzeba się na nim wykazać? :D Po jakim czasie dowiedziałaś się o wyniku castingu?

Kowalczyk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ogólnie i szczególnie - super. Bardzo miła serdeczna atmosfera, chęć pomocy, otwartość. Same superlatywy. Brak jakichkolwiek uwag.

Pytania

Pytania normalne. Dotyczące, życiorysu, zainteresowań, czym się zajmuję, zainteresowania. Można było pożartować. Rozmowa stawiająca wysokie wymagania. Super.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marciii
Kandydat

Czy ktoś miał problem z wypłata? Ponieważ czekam już ponad miesiąc i z nikim nie mogę się skontaktować

Krzysztof

Zuzia
@Krzysztof

A mógłbyś polecić jakieś sprawdzone agencje?

asia
@Krzysztof

Hej, czy możesz polecic dobra agencje, w której brałeś udział.

Wiesi
@asia

Agencja (usunięte przez administratora) nie płaci za statystowanie.Po 10 latach niestatystowania dostałam SMS z propozycja statystowania.Zrobiłam to do filmu Smarzowskiego. Miało być płacone po statystowaniu.Był wielki bałagan., żadne organizacji, przepędzano nas jak stado krów od osoby do osoby. Ponieważ szłam jeszcze do PRACY NIE UCZESTNICZYŁAM W TYM FINANSOWYM BOJU. W drugim dniu kolejki podobne, jak za czasów PRL-u.Minęło półtora miesiąca i nie mogę odzyskać 120 zł.

Amma
@Krzysztof

Dzisiaj moja córka była na castingu w STARS-ie. Krzysztofie, czy możesz nam doradzić odnośnie dobrych agencji? Córka bardzo zapaliła się do grania w filmach. Jeśli tu nie można reklamować agencji, to zapraszam na priv. Mój facebook Amma Kandel. Pozdrawiam

Marylka
@Wiesi

Zgadzam sie z P. Wiesią. Ja wogole nie dostałam pieniędzy za statystowanie, na planie byłam od godz 7. do 17.30. Nie mogłam czekać dłużej, bo szlam do pracy.

Agnieszka Kuc
@Krzysztof

Witam, Krzysztofie, czy możesz nam polecić dobre agencje? Córka bardzo zapaliła się do grania w reklamach i filmach. Jeśli tu nie można reklamować agencji, to zapraszam na priv. Mój facebook Agnieszka Kuc, pozdrawiam

WPodb
@Krzysztof

Dzien Dobry Czy mógłby Pan polecić mi dobre agencje? Skoro nie można tu promować agencji - Wiktoria Podboraczyńska - mój facebook.

Mira
@Krzysztof

Ale po co trzeba podawac numer pesel?

Mag
@Krzysztof

Możesz podpowiedzieć które agencje polecasz?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wojtek

Czy firma płaci odsetki jeśli nie zapłaci na czas ?

Ulka

Świetna firma to cisza na forum, szkoda ponieważ interesuje mnie taka praca i myślałam że dowiem się coś.

Bax
@Ulka

Współpracujemy z nimi już prawie rok, „młody” załapał się do szkoły, zaczęło się od castingu (i tu plus dla nich,żadnych kosztów, potem badania, lekarz medycyny pracy, psycholog itd, drugi plus, za wszystko zwracają). Pierwsze nagranie to statystowanie, kasa raczej symboliczna, 12 godzin na planie, ale warunki Ok, catering, opieka itd., wrażenia małolata super ;). Drugi wyjazd na statystowanie skończył się 2 planówką (ktoś nie dojechał) a po nagraniu propozycją stałej roli, teraz średnio raz w miesiącu mamy nagranie, lepsza kasa, zwrot za dojazd i hotel. Może to nie są jakieś „kokosy” ale małolat ma fan, ja odpoczynek od żony (hotel tylko dla 1 opiekuna), wszyscy są zadowoleni. Umowa to umowa, klauzule brzmią groźnie ale nigdy nie było problemów z ich strony, dzwonią, pytają wcześniej czy termin nam odpowiada, nawet potrafią odpuścić próbę jeśli nie jest zaraz przed nagraniem żeby nie dojeżdżać (mówię o sobie, mamy 150 km do Krk). Reasumując nie mam do nich zastrzeżeń, jeśli komuś się wydaje mało płacą itp, itd No to droga wolna, zawsze można zdawać na filmówkę ;)

Waldek
@Bax

Nikomu się nie wydaje, że mało płacą, wszyscy, to doskonale wiedzą ! Jak naturszczyk , to można płacić grosze ? Jasne, że nie tyle co aktorowi po szkole, ale bez przesady. Ja swojego czasu (bo teraz już tym się nie zajmuję) za epizody w Łodzi dostawałem od 300 do nawet 800 złotych, a tutaj płacą za epizod 200 złotych i masz się cieszyć. Nie wspomnę już o statystowaniu, 70 złotych za 12 godzin ! To nawet dzisiaj nie wychodzi minimalna stawka godzinowa !!!

anemilet
@Waldek

mam pytanie, która agencja dawała panu tyle pieniędzy, czy mieści się w Łodzi?

ANTEK
@Bax

BAX JAK CHCESZ ODPOCZĄĆ OD ŻONY , TO SIĘ Z NIĄ ROZWIEDŹ. A TAK NAWIASEM MOWIĄC . NIKT NORMALNY NIE TRZYMA ZWIERZĄT DOMU TYLKO NA PODWÓRKU.

Angelika
@Waldek

Moja córka w styczniu za 4 godz . Pon.2 godz , we wtorek 2 godz zarobiła za 6 scen 420zl .Nie jest to dużo . Nie oszukujemy się za serial ale ja bym 420zl w 4 godz raczej nie zarobiła w swojej pracy . Chodź czekam już ponad miesiąc na pieniądze to myślę ,że jak dla dzieci to wynagrodzenie akurat. Pozdrawiam

Ania
Kandydat

Czy za wzięcie udziału w filmie/reklamie/serialu się płaci?

Pytanko

Cześć! Jak to wygląda z PITami w tej firmie? Mamy marzec, a tu PITów brak. Pozdrawiam.

Marie
@Pytanko

Ja rok temu, bedąc statystą usłyszałam że nie wysylają pitów na małe kwoty. Ale to zalezy chyba od stanowiska

Marie

Pojechałem tam w sumie zobaczyć z czym to się je- mieliśmy być na 7.30, przyjechałam z koleżanką wcześniej, nie dało się dodzwonić do nikogo kto by się nami zajmował, ten sam problwm miały jeszcze 2 osoby ktore również czekały na kogoś kto nami pokieruje. To trwało 1,5 godizny. Później poszliśmy na plan, prace trwały do 20, jednak wg mnie większość czasu to było bezsensowne siedzenie-np. Zaczeli od nagrywania scen jak np. Główny bohater sie wypowiada. Na tym tez sie skończyło, 2 godziny przed końcem też bezsensownie siedzieliśmy, chociaż już nie byliśmy potrzebni. Nie miła atmosfera. Za całe te siedzenie dostałam mniej niz 50 zł....nie warto.

Chris

Sama agencja i opiekunowie są w porządku jednak odradzam plan Sędzia Anna Maria Wesołowska 18 lutego rano od 6.30 Muzeum dojechaliśmy do Sekocina na 7.45 do 10.30 trzymali Statystów plan żenada kręcenie amatorskie redaktor odcinka prymitywna osoba na pytanie statysty dlaczego odcinek kręci się od rana do 18.00 z uśmiechem stwierdziła że statyści mogą siedzieć jak zero po 12 godzin bez wody o jednej kanapce wróciliśmy do Warszawy przed 19.00 w domu byliśmy z dziewczyną po 20.00 nawet pasjonata będzie czuł obrzydzenie do ekipy planu Sędzia Anna Wesołowska nie polecam tego planu 60 zł za 13 godzin lepiej rozdawać ulotki i pójść do kina zastanówcie się na jaki plan chcecie iść

@Chris

ILE ? ? ? Wypłata takiego " wynagrodzenia " uwłacza godności osobistej . Świadczy tylko o agencji ...

Karolina

Tak cicho jest na forum? Macie tak dobrą prace i nikomu nie zależy na zaglądaniu na forum?

Przemek

Jak można reklamować coś co nie ma się o tym pojęcia ,swoim nazwiskiem i dobrym imieniem , teraz w tych czasach aby zarobić to nawet (usunięte przez administratora) z pod dipy będą reklamować żenada, porażka

Remek

Czego wymagają na rozmowie rekrutacyjnej?

Edward

Aktualnie poszukiwanych jest wielu statystów: https://www.nuzle.pl/praca-na-planie-filmowym-tvn-polsat-warszawa,38552223 Wie ktoś może, jak długo trzeba przebywać na planie? Do końca kręcenia ujęć, czy może do końca roli statysty?

Pioter

"Obsługujemy najbardziej wymagające codzienne produkcje TVN i Polsat" A prawda jest taka, że poza angażem do paradokumentu "Szpital" i "Szkoła" nic ciekawego mi nie zaproponowali, dlatego zrezygnowałem ze współpracy z tą agencją, szkoda czasu i energii.

Ewelina

Ale ostatecznie nikt nie zmusza do takiej pracy i można pracować ciężej za te pieniądze!!

Agnieszka

Bardzo pozytywne wrażenia z planu. Super atmosfera, pieniążki wypłacone na czas, całkiem przyzwoity catering. Polecam!

An a
@Agnieszka

Na planie byla Pani jako statystka czy aktorka?

Zostaw merytoryczną opinię o STARS-IMPRESARIAT - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STARS-IMPRESARIAT
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Józefa 26