Opinie o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.

Lilka

Masakra... Pracowałam tam kilka miesięcy,skusiła mnie troszkę lepsza płaca niż w poprzedniej drogerii której pracowałam i to był błąd mojego życia. Atmosfera kiepska,ludzi bardzo źle traktują. Szukam czegoś innego i NIE POLECAM

ktos
@Lilka 2 tygodnie temu

Lilka- pracowałaś w Warszawie?

Lilo

nie polecam kontigo jako miejsca pracy , bynajmniej nie na stałe . atmosfera w firmie jest słaba , rotacja pracowników ogromna oraz chamskie podejście w obec nich . istny obóz pracy !

Nickt

Po zmianie kierownik operacyjnej z Zary, na tę z Matrasa jest jeszcze gorzej. Firma idzie w kierunku bezdusznej korpo gdzie pracowników traktuje się bardzo źle.

pr

Justii
@pr 28.06.2017, 22:45
Według mnie atmosfera bardzo dobra, zarobki tez. Po prostu trzeba się spiąć i zacząć działać, a nie tylko narzekać....

mozesz coś wiecej napisać? jutro ide na rozmowe ;)

dk
@Justii 05.07.2017, 21:51
mozesz coś wiecej napisać? jutro ide na rozmowe ;)

jak przebiegła rozmowa?

kaska

A wiecie jak z atmosfera w biurze? Czy ludzie odchodza, zwalniaja po okresue probnym? Czy raczej mozna sie rozwijac? Jak w kwestii wynagrodzenia?

gucia
@kaska 12.07.2016, 23:29

słaba. Korpo

sidia

Dużo ofert pracy bo szybko wymieniają ludzi. Kończy sie okres próbny i nie przedłużają umowy a ty zostajesz na lodzi. Przez rok jak tam pracowałam zmienil sie cały zespół - tylko jedna dziewczyna odeszla same, reszte zwolnili. Nie ma żadnych mozliwosci rozwoju. Atmosfera jest kiepska., a plany wysokie. Jak idziesz na szkolenia do biura dziewczyny są bardzo zarozumiałe. Nie polecam

użytkownik zarejestrowany

bleg
@Dori 25.09.2016, 22:39
Jesli nie wiesz to nie pisz takich rzeczy .

doskonale wiem.

hey jo!
@bleg 28.12.2016, 12:09
doskonale wiem.

No to masz nieaktualne informacje.

Zostaw opinię o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.