Opinie o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 27/31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 27/31

Wstyd mi, ze tam pracowałam

Praca pełna stresu i wykorzystywania ludzi. Osoba na stanowisku dyrektorskim nie nadające się na zarządzanie ludźmi- zgasi nawet najbardziej kreatywna osobę. W samym biurze panuje toksyczna atmosfera, obgadywanie i podkładanie sobie nóg- i osoby zarządzające temu przyklaskują. Słabe zarobki, praca Non stop po wpływem stresu nawet jeśli chodzi o błahe sprawy. Managerowie każdy jeden bez kompetencji, z brakiem szacunku do ludzi, będą kłamać tylko po to, żeby im się nie oberwało. Praca wykańczająca psychicznie. Nie polecam, nie ma tam nic czego można się nauczyć, chyba, ze mówimy o tragicznym zachowaniu wobec pracowników.

pixidixi

witam . nie polecam tam pracy 2600 brutto -Warszawa i kary za wycofanie sie /rezygnacji( okolo 1000 zl) rekrutacja w nie zbyt milej atmosferze do obowiazkow należa tez makijaże .. szczerze to możecie w domu zarobić na make upie wiecej niz tam .. szkoda zachodu praca na stojąco po 12 h ..

Ewa olszowska

Witajcie.Starałam sie kilka m-cy temu o stanowisko ajenta w sklepie Kontigo.Spełniałam wszystkie kryteria.Moja swiadomość utrzymywana była w pewności,ze otrzymam sklep....a w ostarmtnim momencie odmòwiono mi.Przeżyłam bardzo tą sytuacje bo mocno zaangażowałam sie w plan tworzenia sklepu....płakałam jak dziecko.Poprostu tak sie nie robi Drodzy Państwo....wciąż czekam że otrzymam inny sklep w ajencje,ale wiem na pewno że już nie warto sie aż tak emocjonalnie angażować.Z drugiej zaś strony będąć przedsiębiorcą uważam że jak coś robić to tylko na 100%.Pozdrawiam

A Nowy wpis
Klient

Witam Jak wygląda sytuacja agenta/kierownika sklepu. Czy ktoś może się wypowiedzieć.

JA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Niech firma zastanowi się kogo zatrudnia. Pani Wiktoria nie potrafi w sposób grzeczny i kulturalny przeprowadzić rozmowy. Jakby robiła to pierwszy raz. Śmiała się przez telefon, co już uświadamia , że nie jest osobą poważną, zadała mi pytanie czy ja mam do niej pytania, chociaż sama do mnie dzwoniła więc byłam nastawiona , że to ona mi zada parę pytań, doświadczenie jest wpisane w CV więc jak można pytać jakie mam doświadczenie mając CV przed sobą, po czym poucza mnie przez telefon, abym rzekomo zeszła z tonu chociaż rozmawiałam spokojnie i grzecznie, oczywiście rozłączyła się na koniec, naprawdę gratuluję takim ludziom postawy i dziwię się, że ktoś chciał ją zatrudnić. Non stop powtarzające się ogłoszenia o czymś świadczą. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

JA Nowy wpis

Ja Nowy wpis
Kandydat

Kasjer - Sprzedawca (Chemia / Kosmetyki)
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Wysłałam Cv do kontigo. Rozmawiałam z Panią kierownik 3 razy odnośnie podjęcia pracy. Pani przez telefon była bardzo, bardzo miła i zapewniała, że mnie weźmie. Zaproponowała miejsce spotkania- galerie Mokotów. Poinformowałam ją iż to miejsce jest zbyt daleko od mojego mieszkania, a Pani odpowiedziała, że posiada kilka punktów w Warszawie. W trakcie rozmowy okazało się, że te kilka to dwa. Kiedy dojechałam na miejsce- Pani Kierownik spóźniła się 30 minut. Czekałam cierpliwie i udało się spotkać na rozmowę. Było stresująco, niesympatycznie, głównie nagonka na zaszczepienie się. Dodatkowo Pani oczekiwała, że będę „doświadczona” mimo, że w cv miała jasno i wyraźnie napisane moje poprzednie miejsca pracy. Po pewnym czasie zadzwoniła do swojej koleżanki z pytaniem czy chciałaby mnie przyjąć do swojego punktu, o ile on się nie zamyka. Opisała mnie głośno i wyraźnie „jest zielona, nie ma o niczym pojęcia”. Przez spóźnienie i przeciągającą się rozmowę, która nie miała żadnego skutku, nie zdążyłam na kolejne, a ta była po prostu stratą czasu i pieniędzy. Zwłaszcza, iż powtarzałam Pani wielokrotnie, że mieszkam 200 km. Kompletny brak szacunku.

Pytania

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nie polecam na samym starcie

Ewa olszowska

Renata

Jakie miasto?

@Ewaolszowska
@Renata

Kraków

Zainteresowana
@Ewa olszowska

Czy potrzebny jest duży wkład finansowy aby podjąć współpracę ? Co zapewnia bądź pomaga zdobyć firma ?

Mentor
@Ewa olszowska

jeżeli płakałaś jak dziecko to jesteś niezrównoważenia emocjonalnie, nie dziwne ze nie mogłabyś być ajentem sklepu

Wstyd mi, ze tam pracowałam

podłaczam się pod wstyd!
 Problem
@Wstyd mi, ze tam pracowałam

Z perspektywy pracownika wyglądało to tak samo. Wykorzystywanie na każdym możliwym kroku, oszukiwanie w związku z umowami na czas nieokreślony, niewypłacanie nadgodzin - usłyszałam, że mogę sobie je wybierać a było tego ponad 50 godzin - reszty nawet nie chce liczyć i wiele,wiele innych.

100% prawdy
@Wstyd mi, ze tam pracowałam

Potwierdzam każde słowo. Nie warto, szkoda czasu i nerwów.

Prawda
@Wstyd mi, ze tam pracowałam

Mi też wstyd, że tam pracowałam. Praca sama w sobie zła nie była ale atmosfera, ciągle krzyki, poniżenie pracownika nawet jak klientki były na sklepie tego znieść się nie dało. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego zachowania że strony pracodawcy. Jak chcecie stracić zdrowie i nie spać po nocach ze stresu w jakim humorze kierownik do pracy przyjdzie to zapraszam do Kontigo Warszawa

Były pracownik biura
@Wstyd mi, ze tam pracowałam

Niestety potwierdzam :( Wyszłam z tej firmy złamana psychicznie, z poscieranymi zębami ze stresu i stanami lękowymi.

pixidixi

Konsultantka
@pixidixi

2600 to chyba przez 3 miesiące, a później 3100 + premia od sprzedaży, jeśli wyrobisz swój cel. Nie jestem pewna jak to wygląda aktualnie, bo znam stawki z poprzedniego roku, ale wątpię w tak duże zmiany. Praca nie jest łatwa, bo to nie sama sprzedaż ale jeszcze makijaże, dbanie o czystość na sklepie i nauka o kosmetykach, składach itp. Trzeba mieć sporą wiedzę pracując tam - w ogłoszeniu piszą, że jest to praca dla pasjonatów makijażu, więc pretensji mieć nie można o ich wymagania. A logicznie myśląc - nie dziwię się, że wprowadzili kary pieniężne za zerwanie umowy (chyba w ciągu 6 miesięcy od zawarcia albo 1 roku), bo dziewczyny przychodziłyby tylko na szkolenie z wizażystą i rozwiązywały umowę ???? Moim zdaniem sama praca jest spoko, trochę podnieśli target i ciężej wyrobić premię, ale na pewno jest taka możliwość. Sama atmosfera, no cóż... wszystko zależy od zespołu i kierownika.

konsultantka
@pixidixi

Dokładnie to 5 złotych brutto od makijażu .

Z
@pixidixi

Tragedia ta firma. Praca dla nich wymaga abonamentu u psychiatry.

Anna
@pixidixi

Z tego co pamiętam to nie kara, a umowa lojalnościowa na rok jako wkład Kontigo w szkolenia makijażowe dla nowych pracowników.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Praca pełna stresu i mobingu, nic przyjemnego. Miły i przyjemny sklep dla „wyjątkowych kobiet” zamienił się w niskiej jakości sieciówkę idącą na ilość nie jakość obsługi. Dodatkowo mnóstwo nauki, nawet poza pracą trzeba nią żyć bo jutro odpytywanie przez kogoś z góry i trzeba wykuć jak na egzamin aby nie poleciało z wypłaty :)

XYZ
@Były pracownik

Potwierdzam, niestety właśnie tak to wygląda

Ciekawy
Klient

Myślę o pracy którejś z poznańskich drogerii Kontigo, lubię makijaż, umiem go robić, umiem złapać kontakt z klientem. Co myślicie o pracy w takiej drogerii w Poznaniu? Starać się o nią czy lepiej odpuścić. Obecnie pracuję w spożywczym i jest ciężko pod względem psychicznym i fizycznym. Czy w Kontigo w Poznaniu jest szansa na pracę która mnie nie załamie?

Renata
@Ciekawy

Daj sobie spokój, nie warto :)

lol

Witam . Mam pytanie . Wiadomo wagowy waży palety i tyle, Jakie ma inne obowiązki ?

Daga
Kandydat

Kielce. Jak się pracuje w KONTIGO? Jak szefostwo? Widziałam że teraz tam kogoś poszukują do pracy. Czy trzeba mieć bardzo dobre techniki makijażu? Na czym właściwie polega tam praca? Pomóżcie ❤️

Ile jest zmian w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

bywa bywa
@Pytanie

Nie jest to określone, w niektórych sklepach masz sprawiedliwie zmiane ranną i popołudniową, w niektórych dygasz po 12 godzin, a w niektórych masz np zmiany od 9 do 18

Diana

Jak najlepiej sie dostac??

Pati
@Diana

Podaruj sobie tą pracę stres ,wielkie wymagania a (usunięte przez administratora) dają

Prawda
@Pati

W jakiej lokalizacji pracowałaś?

Magda

Jakie są mniej więcej stawki w waszej firmie?

B

Tragedia, źli ludzie.

byly pracownik

pomimo obietnic ze nie bedzie zwolnień pracownikow w okresie pandemii masowe zwolnienia!!!!klamia , oszukuja i wykorzystują sytuacje dla wlasnych korzysci nie patrzac na nikogo i na nic. droga firmo korzystajac z tarczy antykryzysowej obowiazuja was rowniez zasady. malo tego klamia nawet przy zwalnianiu podajac nieprawdziwe powody. wstyd i hanba. nawet założycielka uciekla bo widzi co sie wyprawia. jak wam nie wstyd!!!

Gość

Po wysłaniu zapytania w formie mailowej brak odpowiedzi. Widać jaki szacunek mają do człowieka. Wstyd droga firmo.

Xxxx

Praca ogólnie nie jest zła ale zarobki to jakaś kpina... na rozmowie kwalifikacyjnej obietnica 2500-3000 a realnie można pomarzyć o takiej pensji, szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.