Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.

Opinie o Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.

natalia

praca trochę ciężko trzeba dźwigać worki z karma po 12 kg 15 kg zarobki głodowe najniższa krajowa.

@lala 22.11.2016 11:12
ile?

2500 + premie Ale to też zależy od doświadczenia i negocjacji z HR. Koniec języka za przewodnika.

@
@Olo 06.12.2017 22:01

Kasjer-sprzedawca niecałe 1600zł + premia kwartalna pod warunkiem, że wyrobisz target.

Jane

Miałam okazję jakiś czas pracować w Maxi Zoo. Wg mojej opinii praca jest wymagająca(ale która praca nie jest) . Zarobki - jakie wynegocjować Ci się uda takie masz. Atmosfera bardzo dobra. A co do dźwigania worków z karmą - na rozmowie kwalifikacyjnej jest wyraźnie powiedziane, że są dostawy , które należy rozładować a jeśli komuś to nie odpowiada to po co szuka takiej pracy ? Dodatkowo współpracownikami są mężczyźni, którzy chętnie pomagają . No i bardzo dużym plusem jest brak zwierząt w sklepie do sprzedaży. A to że czasem zwierzak klienta się zestresuje i zalatwi na sklepie ? Trudno zdarza się. Pracę wspominam bardzo dobrze i żałuję że wyjechałam za granicę. Na pewno nadal bym tam pracowała ☺

hahahaha
@Jane 19.02.2017 13:27

widać, że ktoś z wyżej postawionych osób napisał. Ratujecie kufry, bo ludzie piszą prawdę.

Wojtek
@hahahaha 30.10.2017 22:47

O wybacz, ja też mam bardzo pozytywne emocje związane z tą firmą, podobnie jak "Jane", a Ty kolego "hahahaha" się nie wypowiadaj jak nic nie wiesz na ten temat i jak tam nie pracowałeś. Dziękuję.

Radoslao

Ktoś coś wie o zarobkach? :>

@Radoslao 23.08.2016 15:08
Ktoś coś wie o zarobkach? :>

Olo

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Praca moim zdaniem całkiem niezła, super ludzie, bardzo dobra atmosfera, wymagania są jak wszędzie, ale przepraszam bardzo, za leżenie nikt nie zarobi kokosów, obudźcie się. Pracodawcy nie dają nie wiadomo ile kasy za nic nie robienie. Pracowałem z ludźmi, którzy ledwo zaczęli studia, a już chcą zarabiać 3 tysiące do ręki za nic nie robienie. No nie tędy droga. Może jak praca nie odpowiada to trzeba ją zmienić, albo zmienić podejście do życia? Lidl oferuje 3800 brutto. No to już jest lepsza kasa.

Nika

Bardzo niskie pensje, nawet jako student nie pracowałam jeszcze za takie grosze... Premie są tylko obiecywane przed rozpoczęciem, potem okazuje się, że jednak wcale się nie należą. Fizycznie nie jest to ciężka praca, czasem jakiś cięższy worek karmy, ale bez przesady. Wymagania dla sprzedawcy mocno przesadzone jak na pieniądze jakie za to oferują. Wiedza o produktach, o żywieniu zwierząt, wysoki poziom obsługi klienta, wysoka kultura osobista w stosunku do klientów, zachęcanie na siłę do zakupu marek własnych- to wszystko jest wymagane i regularnie sprawdzane przez przełożonych i tajemniczych klientów, a wszystko za jedyne 9zł za godzinę. Żal. Dodatkowo poniżanie i przemoc psychiczna wobec nowych pracowników. Najgorszy pracodawca ever.

boss

Witam, Jak wygląda system zmiany w maxi zoo wie ktoś może ??

zigu
@boss 01.07.2017 22:10
Witam, Jak wygląda system zmiany w maxi zoo wie ktoś może ??

Praca zmianowa. Tak jak się dogadasz ale zwyczajowo kierownik i zastępca unikają zmian w weekendy ( Panisko musi wypocząć) a Ty masz grafik ruchomy czyli w ciągu dnia od 6h 30 min do 9:00 godzin pracy na dobę ale zapomnij o planach na wieczór, zawsze może być potrzeba żeby zastąpić niedysponowanego pracownika. Przykładowo masz taki rytm: 4 dni wolne potem piątek 8:00 - 18:00, sobota 8:30-17:00, niedz 09:30-18:30. Poza tym w tym sklepie większość ludzi długo nie pracuje. Wiele niejasności.

@@@
@zigu 19.07.2017 18:07

Cóż... Jak jesteś studentem, nie masz zobowiązań finansowych i lubisz pracę w korporacji to poczujesz się jak w domu ;) A tak na poważnie - niskie pensje(ledwo ponad najniższą krajową) i wielkie wymagania. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Wciskanie produktów przy kasowych(potem oczywiście jest się z tego rozliczanym), obsługa klienta wg bardzo ścisłych wytycznych, oprócz tego co najmniej raz w miesiącu jest Mystery Shopper. Raz na kwartał jest premia oczywiście jeśli zostanie wyrobiony target, bonów na święta czy premii nie ma.

Mimo tego jak pięknie opowiadają na rozmowie kwalifikacyjnej okazuje się, że kontakt ze szczęśliwymi psami klientów nie rekompensuje życia od 10. do 10. (Bardzo niskie pensje!) ale zamiast dać podwyżki lepiej przecież zatrudnić wcale nie motywującego coacha... Praca fizyczna z odrywaniem się do klienta w czasie dzwigania 15 kilogramowych worków karmy - koniecznie z uśmiechem!

Onka

Od kasy, przez obsługę klienta, rozładowanie palet, dźwiganie ciężarów do zamiatania posadzki i mycia wc włącznie. Niech stanowiska biurowe przyjdą popracować przez tydzień w sklepie, tak w ramach poznania firmy od podstaw to się nauczą szanować pracowników którzy dla nich zarabiają pensję. Bardzo mała płaca która nie wystarczy na nowe krążki kręgowe!

Normą jest najniższa krajowa i wykonywanie obowiązków za swojego przełożonego w ramach "samorozwoju" i bez podwyżek. Noszenie ciężkich worków żwiru w czasie dostawy bez względu na płeć bo zrobione być musi...

K.

Zarobki kompletnie nieadekwatne do wymagań. Niska pensja i niskie premie chociaż rzeczywiście "Zarobki - jakie wynegocjować Ci się uda takie masz" bo jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej widać, że Ci zależy to dostaniesz mniej bo i tak pracę przyjmiesz. Obsługa klienta pod linijkę i praca fizyczna z towarem - czasem w czasie dostawy nie ma mężczyzn do pomocy. Osobiście odradzam.

ola

Najniższa pensja a robota głownie fizyczna. Marne premie dla mnie porażka

Zostaw opinię o Maxi ZOO Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.