opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAXI ZOO Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 567 ocen
Opinie(846)
Dodaj opinię
Aktualności(31)

Opinie(846)

Dodaj opinię
Aktualności(31)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasza wizja i misja
  • .
  • Poznaj nasze historie awansów
  • .
  • Wspólnie dla Zwierząt​ - Razem dla zwierząt w potrzebie
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Nasza wizja i misja

Poznaj nasze historie awansów

Wspólnie dla Zwierząt​ - Razem dla zwierząt w potrzebie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAXI ZOO Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Misiek

    06.04.2024 08:31

    Pracownik

    Wg mnie praca jak każda inna w handlu, trzeba pracować fizycznie, są spore dostawy ale to w zależności pewnie od sklepu. Co ważne praca jest w fajnej atmosferze. Mam bardzo zgrany zespół razem z kierownikiem . Co prawda jestem w firmie od pół roku ale naprawdę dostałem dużo wsparcia z każdej strony. Sam początek od rekrutacji wspominam bardzo dobrze. Rekruterki bardzo przyjazne i pomocne.
    ReviewUserIcon
    Kate

    18.07.2024 00:21

    Kandydat

    Prosze odpowiedzcie mi jakie kwalifikacje trzeba miec by zaczac u was prace? Mam doswiadczenie w handlu 4 letnie z czego 2 letnie jako kierownik. Mam ogromna wiedze na temat zwierzat a w szczegolnosci psow (zajmuje sie hobbystycznie behawiorystyka) A mimo to nie otrzymalam zadnej odpowiedzi po aplikacji na stanowisko. Wiec naprawde nie wiem jakich kwalifikacji wymagacie jeszcze.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    18.07.2024 13:47

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Chętnie odpowiemy na Pani pytania związane z procesem rekrutacyjnym. W tym celu serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: [email protected]. Pozdrawiamy, Dział People Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Ola

    10.04.2024 20:47

    Pracownik

    Od niedawna pracuję w firmie, zanim do niej dołączyłam czytałam tu opinie. Po ich przeczytaniu niemal zrezygnowałam, ale w ostatniej chwili zdecydowałam, że zaryzykuje, bo kocham zwierzęta i nie wiem czy chciałabym pracować w innej branży. Trafiłam do mega fajnego, zgranego zespołu.Zdaję sobie sprawę, że może nie wszędzie tak jest , ale u mnie jest super. Faktycznie trochę pracy jest , trochę dostaw, ale w handlu to raczej normalne. Ciesze , że te opinie nie spowodowały , że zrezygnowałam bo wtedy faktycznie mogłabym napisać negatywną opinie , ale innemu pracodawcy. Ja polecam pracę i polecam tak fajny zespół jaki mam.
    ReviewUserIcon
    Fox

    16.04.2024 22:54

    Pracownik

    Ja też polecam pracę . Wszystko zależy gdzie i z kim pracujesz. Pracy nie jest mało , trzeba sporo ogarnąć ale klimat jest przyjazny i otwarty. Może gdyby było więcej pracowników na sklepach byłoby nieco łatwiej.
    ReviewUserIcon
    Lis

    08.07.2024 14:30

    Pracownik

    Mam takie same odczucia. Dzięki temu że pracy nie jest mało, czas fajnie leci i nim się obejrzysz wracasz do domu. Atmosfera, pracownicy wszystko jest fajnie dograne, naprawdę!
    ReviewUserIcon
    PK

    21.06.2024 17:22

    Kandydat

    Moja opinia o firmie z pozytywnej zmieniła się na negatywną. Aplikowałam do firmy na jedno ze stanowisk. Rekrutację prowadziła firma zewnętrzna. Okazało się, że pasuję zarówno doświadczeniem, jak i kompetencjami i zostałam umówiona na rozmowę wewnętrzną z HR. Sama rozmowa była profesjonalna, dostałam zaproszenie na kolejny etap i wyniosłam z niej same pozytywne odczucia. Natomiast to co było po rozmowie, jest nieco żenujące. Bardzo długi czas oczekiwania na odpowiedź, brak szczegółów, feedbacku co z umówionym kolejnym etapem. W konsekwencji dostałam telefon od rekruterki, która była równie zażenowana jak ja. Powiedziała, że firma się rozmyśliła z procesu i odwlekała decyzję…Bardzo nie fair.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    26.06.2024 18:07

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że Pani doświadczenie z procesem rekrutacyjnym nie spełniło oczekiwań. Cenimy sobie transparentność i sprawną komunikację, dlatego przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zachęcamy do kontaktu pod adresem: [email protected], abyśmy mogli lepiej zrozumieć zaistniałą sytuację i wrócić do Pani z szerszą informacją zwrotną. Pozdrawiamy, Dział People Maxi Zoo Polska
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    23.06.2024 16:51

    Były pracownik

    Nawet nie wiem od czego zacząć tyle się tego nazbierało. Aktualnie już jestem byłym pracownikiem tej firmy- całe szczęście!! Na początku wszystko wydaje się super, tak też było w moim przypadku. Dostałam ofertę pracy w maxi zoo w jednym ze sklepów na Śląsku. Ucieszyłam się wiadomo nowo otwarty sklep, branża którą lubię- bomba! Po dwóch latach ta firma nauczyła mnie wiele, może nie tyle co firma ale ludzie. Każdy gra do swojej bramki, jedna osoba z Tobą rozmawia i jest tego samego zdania co Ty, a następnego dnia innej osobie mówi co innego - każdy kłamie. Gdy mówisz prawdę każdemu prosto w oczy, licz się z tym że jesteś najgorszy. W momencie kiedy starasz się jak tylko możesz, ale inna osoba ma to gdzieś, zawsze od kierownika usłyszysz ,że słabo się starasz i masz robić to lepiej. Osoba która nic nie robi nigdy nie zostanie upomniana. W zespole panuje bardzo toksyczna atmosfera, nie wiadomo czy podejmować rozmowę. Żaden kontakt z kierownikiem nie przynosi efektów. Nie ma zmian na lepsze a wręcz na gorsze. Kierownictwo... Dużo by szło tu powiedzieć, w skrócie w tym sklepie osoba na tym stanowisku nie powinna się tu znaleźć. Po pewnym czasie zaczęła wykorzystywać swoje stanowisko aż za bardzo. Ciągłe siedzenie w biurze( co tam tyle robi- nigdy się nie dowiesz ) i zero pomocy ze strony kierownika, wręcz przeciwnie dorzuci Ci tyle roboty i tyle tekstów podchodzących pod (usunięte przez administratora) że od razu masz ochotę się zwolnić .Krótko i na temat w tej kwestii. Polityka firmy nie jest najgorsza, wiadomo w każdym miejscu pracy się znajdzie coś co nam nie pasuje ale tu tych rzeczy jest wiele. Duży sklep, zmiany dwójkowe z czego jedna osoba ciągle siedzi w biurze przez co na sklepie jest jedna osoba od wszystkiego. Na dniu wolnym, który po zmianach 12h przysługuje każdemu, bardzo często zdarza się tak że jesteś ściągany na siłę do pracy bo nie ma kto przyjść. Nie ważne, że już wcześniej masz zaplanowany dzień wolny. W momencie gdy nie przyjdziesz są pretensje że nawet na pół dnia nie przyjdziesz. Mając dzień wolny licz się z tym że jak nie odczytasz grupy, nie odpiszesz to czeka upomnienie bo się nie interesujesz. Tu nie ma czegoś takiego jak balans między życiem prywatnym a pracą. Jedynie kierownik ma do tego prawo bo jak szlachta ma wolne to się nie doczekasz odpowiedzi (jak już dostaniesz to odpisze z pretensjami albo wyleci z tekstem że masz nie pisać bo ma wolne). Zapomniałam też dodać, że kierownik ma zawsze bardzo dużo nadgodzin ( nie wiadomo skąd), a ciągle wychodzi to tu to tam. Z urlopem to samo skąd tyle go ma ? Nigdy nie wiadomo:) Jak to w sklepie wiadomo jest dużo pracy ale w momencie kiedy na sklepie są same kobiety i przyjeżdżają dwie palety żwirków dla kota jest duża szansa, że się zajedziesz i chyba na to też liczy kierownictwo patrząc na to czego od Ciebie będą ciągle oczekiwać. Sytuacja z tego co wiem nie dotyczy tylko sklepu w którym pracowałam, ta kwestia będzie powtarzać się wszędzie ponieważ taka jest już tą firma :) Cieszę się że, wkońcu zmotywowałam się do zmiany pracy, udało się znaleźć i wkońcu mogę odetchnąć z ulgą. Raczej każdemu radzę trzymać się od tego sklepu jak najdalej jeżeli nie chcesz, żeby twoje zdrowie psychiczne ucierpiało. Mam nadzieję że komuś moja opinia i słowa "uratują życie" :)
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    26.06.2024 17:48

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią o Pani doświadczeniach. Bardzo zależy nam na zrozumieniu opisanej sytuacji. Zachęcamy do kontaktu pod adresem: [email protected], abyśmy mogli omówić szerzej sytuację opisaną w komentarzu. Pozdrawiamy, Dział People Maxi Zoo Polska
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2024 11:16

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.06.2024 23:37

    Były pracownik

    Tak tu się również zgodzę, każdy audyt to ogromny stres, dużo wypominania potem przez kierownika że wynik słaby :/
    ReviewUserIcon
    jerry

    10.06.2024 10:51

    Kandydat

    Nie polecam. Składałem aplikację na stanowisko doradcy klienta MAXI ZOO. Po kilku dniach dostałem emaila, ze pomimo kilku prób nie udało się skontaktować ze mną telefonicznie ani mailowo, i nie mogą mnie wziąć pod uwagę w dalszym procesie rekrutacyjnym. Problem w tym, że nikt się ze mną nie próbował kontaktować, nie miałem żadnego połączenia telefonicznego ani emaila od firmy. Rozumiem, że pracodawca może nie być zainteresowany moją kandydaturą, ale to można napisać wprost i jest wtedy wszystko w porządku. Po co robić z kogoś idiotę?
    ReviewUserIcon
    Wiiik

    07.06.2024 15:54

    Pracownik

    Ciekawe czy w tym roku również zdobią konkurs w którym 3 najlepsze sklepy będą mogły wygrać paczkę na Święta.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    17.04.2024 12:45

    Kandydat

    Czy jako nowy pracownik, mogę liczyć na premie w trakcie umowy próbnej?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    06.05.2024 10:28

    Były pracownik

    Śmiechu warte pracowałem półtorej roku i nic takiego nie było a co do Multisporta to mniej się zapłaci jak się karnet prywatnie wykupi więc nie oszukujcie ludzi że wszystko jest bo nic nie ma
    ReviewUserIcon
    Tak

    13.05.2024 09:07

    Pracownik

    Oczekiwac kokosów? 300 zł brutto (205 bodajże netto na pełen etat) za wyrobienie wyniczków raz na dwa miesiące to kokosy? XD To są ochłapy nam rzucone, aby coś było. I tak w maju drugi miesiąc nie ma konkursu, bo rzucili inny „dodatkowy” który trwa 5 miesięcy XDD!! Multisport również jest drogi ????‍♀️ Praktycznie tyle ile płacisz prywatnie za karnet na siłkę.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    25.04.2024 17:07

    Były pracownik

    Pracowałam w jednym z naszych sklepów w Warszawie, musiałam odejść bo się przeprowadzałam . Pracę wspominam dobrze. Dużo pracy fizycznej, ale z fajnym zespołem jaki ja miałam nie odczuwałam tego , wymienialiśmy się zadaniami. Tęsknię za swoimi stałymi klientami i naszymi rozmowami.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.04.2024 12:34

    Kandydat

    Przy ponownym aplikowaniu i rozmowie telefonicznej Pani (usunięte przez administratora) oznajmiła, że nie wskakuje się dwa razy do tej samej rzeki, kazała (!) szukać innej pracy i poradziła, żeby dać sobie czas (?).
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.04.2024 07:25

    Kandydat

    Kandydat a może dobrze Ci poradziły a nie zwodziły . Skoro nie wybrały Cię za pierwszą aplikacją tzn że nie to nie jest miejsce dla Ciebie , tak po prostu uczciwie i jednoznacznie. Jeśli wyciąganie tu takich informacji sprawiło Ci radość to ok, to może wlasnie takich osób tam nie szukają . Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.04.2024 11:57

    Kandydat

    Nie polecam aplikacji w Jeleniej Górze. Sama rozmowa przebiegła w miarę normalnie. Po okazaniu zainteresowania ponowną ofertą, w rozmowie telefonicznej można było się dowiedzieć, że praca jest na 3/4 etatu, mimo wyraźnego zaznaczenia w ogłoszeniu, że jest to cały etat. Dodatkowo pani od rekrutacji kazała szukać innej pracy i nie wskakiwać dwa razy do tej samej rzeki. Żałosne
    ReviewUserIcon
    Magda

    21.04.2024 21:15

    Kandydat

    Warto składać CV na Ostrobramskiej?
    ReviewUserIcon
    X

    24.03.2024 10:49

    Kandydat

    @pracodawca może wy powiecie co to za praktyki są w waszej firmie? Zaczynając od pozytywów, sama rozmowa kwalifikacyjna na wspomniane stanowisko przebiegła bardzo dobrze. W branży zoologicznej mam ponad 5 lat doświadczenia i posiadam szeroką wiedzę z tego zakresu (zarówno jeśli chodzi o koty, psy a także gryzonie i ryby). Podczas omawiania kwestii długości zmian z rekruterką wyraźnie zaznaczyłem, że maksymalny, dzienny wymiar pracy jaki mnie interesuje to 8h. Pani M. była zachwycona moją kandydaturą. Z miejsca zaproponowała mi pracę i poinformowała, że firma odezwie się do mnie w ciągu 2 dni, celem umówienia badań medycyny pracy. W tamtym momencie pracowałem równolegle u innego pracodawcy, a więc by zatrudnić się w Maxi Zoo musiałem złożyć u niego wypowiedzenie za porozumieniu stron. W tamtej sytuacji starałem się otrzymać od Maxi Zoo jakiekolwiek poświadczenie, że oficjalnie zostanę przyjęty u nich do pracy (coś na kształt umowy przedwstępnej). Wcześniej w mojej karierze zdarzyło się, że pracodawca w ostatniej chwili zmienił zdanie odnośnie mojego zatrudnienia, dlatego tym razem chciałem się zabezpieczyć. W końcu, postawiony pod ścianą i zapewniony, że list intencyjny jest dla nich gwarancją zatrudnienia, zgodziłem się na ich warunki. Podczas badań medycyny pracy przedłożyłem lekarzowi swoje orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. No i tutaj mleko się rozlało. W ciągu jednego dnia dowiedziałem się od rekruterki, że absolutnie nie może tak być, że nie będę w stanie pracować dłużej niż 8 godzin, oraz że zespół którego miałem być częścią jednogłośnie stwierdził, że chce pracować na zmiany 12-godzinne i w związku z tym muszą cofnąć decyzję o moim zatrudnieniu. W tym momencie byłem już po złożeniu rezygnacji w poprzednim miejscu pracy. Rekruterka drogą SMS odwołała ze mną wszystkie dotychczasowe ustalenia i zostawiła z niczym, bez pracy. Uważam, że zachowanie to było bardzo nie fair ze strony pracodawcy. Zostałem potraktowany bez szacunku, jak pracownik “drugiej kategorii”. Pięknie traktujecie ludzi z orzeczeniem. Śmiech na sali.
    Pracodawca

    26.03.2024 17:11

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Dziękujemy za udzielenie opinii. Pragniemy zapewnić, że jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę na temat Pana doświadczeń. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem [email protected], gdzie możemy omówić opisaną sytuację szerzej. Pozdrawiamy, Dział People Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Magdar

    17.04.2024 12:52

    Kandydat

    A jakie badania trzeba wykonać? Proszę o informację Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bdk

    17.04.2024 08:35

    Inne

    Non stop zamknieta duza kasa ,robiac wieksze zakupy kaza isc do malej kasy przy ktorej nie ma miejsca na produkty ,problem sie powtarza ,jak dowiedxialem sie od pracownikow jest zgaszany do zarzadu bo tak dzieje sie w calej Polsce i nic z tym nie robia .Albo oszczednosc pradu albo durna polityka kosztem klienta ,osobiscie kozystam juz innego sklepu
    ReviewUserIcon
    Mała

    17.04.2024 07:47

    Inne

    Cześć. czy język angielski jest dość często wykorzystywany przez samego zastępcę kierownika sklepu? Czytam po prostu ofertę na mój rejon i jego znajomość została w niej akurat podkreślona
    ReviewUserIcon
    Toja

    02.05.2024 21:50

    Pracownik

    Raczej tylko drogą mailową, sporadycznie
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2024 21:16

    Inne

    Witam, zastanowiło mnie to, że w ofercie pracy na stanowisko HR Business Partner Stores pojawiło się prawo jazdy kat B. Po prostu po przejrzeniu oferty myślałem, że pojawi się gdzieś w sekcji z benefitami wzmianka o samochodzie służbowym, ale jak widać pomyliłem się. te wspomniane częste podróże służbowe trzeba wykonywać swoim autem?
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    16.04.2024 09:07

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie prowadzonym przez nas procesem rekrutacyjnym. Prawo jazdy Kat. B pojawia się w naszych oczekiwaniach w związku z występującymi na tym stanowisku podróże służbowe. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym [email protected] - chętnie opowiemy szerzej o benefitach oferowanych na tym lub innych stanowiskach w naszej firmie. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Marian

    10.04.2024 16:43

    Kandydat

    Macie w firmie jakieś szkolenia? Mogę liczyc na jakiś benefit.
    ReviewUserIcon
    :)…

    13.04.2024 20:34

    Były pracownik

    Szkolenia są na początku z których za wiele się nie dowiesz. Co do benefitów są tylko owocowe czwartki a przynajmniej były do czasu. Jeśli chodzi o dodatki na święta wakacje czy paczki, cos takiego nie istnieje.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    19.10.2023 18:06

    Były pracownik

    Miałam okazję pracować w maxi przez 8 miesięcy w nowo otwartym sklepie. Na początku brak osoby kierującej i kompetentnej powodował duże problemu w komunikacji i codziennie pracy. Ogólnie firma nie zachęca nowe osoby do pozostania na dłuższe lata, bardzo mało osób na sklepie, idąc na zwolnienie jesteś tym złym pracownikiem, nawet jeśli faktycznie ktoś jest chory. Nie liczy się człowiek tylko tabelki i pieniadz, 1 osoba na sklepie ma wszystkiego dopilnować co niestety jest nierealne, pretensje od kierownika ze coś nie zrobione, firma śledzi pracowników, kierownictwo kontroluje kamery, zakaz siedzeń na sklepie, co przy 12 -h zmianie bycia na nogach to chore... kontrole z biur, donoszenie na pracowników jak kto się zachowuje na sklepie, jakiekolwiek błędy to zbrodnia dla firmy, nawet świeżo zatrudnieni muszą wszystko znać co przy takiej ilości papierów i informacji to nierealne... bardzo nieprzyjemne ,,biuro ", w wiadomościach każdy sobie słodzi, a przy rozmowach krzyczą i traktują jak zero... niestety nie polecam. Trafiłam na kierownika z którym nie da się pracować, nawet jak się starasz to i tak mało, nawet jak robisz paragony wysokie to nagroda to kupienie cistek przybicie piątki z kierownikiem... jak na poważna firmę to bardzo niski poziom. Płacą marnie a wymagają jakby produkowali bomby atomowe... najgorzej mają osoby postawione najniżej bo wszystkie problemy i frustracje się odbijają na nich. Słaby pracodawca, ewidentnie nastawieni na zysk, totalnie nie dbają o pracownika. Myslalam że znalalalm pracę na lata a nawet roku nie dało się wytrzymać. Nie polecam.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    12.03.2024 13:50

    Pracodawca

    Dzień dobry, Praca na sklepie charakteryzuje się głównie przebywaniem w pozycji stojącej. Zachęcamy do kontaktu z przełożonym w celu omówienia możliwości organizacji pracy. Podczas procesu rekrutacji staramy się jasno komunikować oczekiwania dotyczące charakteru pracy, w tym wymagania dotyczące pozycji stojącej oraz wysiłku fizycznego. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem maila: [email protected]. Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.04.2024 18:59

    Były pracownik

    w moim przypadku nie było przy kasach żadnych krzeseł ani w sklepie gdzie docelowo pracowałam, ani na innym sklepie gdzie na początku zatrudnienia odbywałam szkolenie przez 2 tyg... w momencie gdy nie było klientów na sklepie korzystałam ze schodków, które służyły do stawania by sięgnąć na wyższe półki i siadałam przy kasie chwilę odpoczywając, jednak przy klientach nie było innej możliwości jak stać, ponieważ monitor od kasy był zbyt wysoko, z resztą jak wspomniałam wcześniej nie było żadnych krzeseł. Poza tym, kierowniczka zabraniała siadać na sklepie, a jeszcze była sytuacja, gdzie pracownik biurowy przyszedł na zwiady i doniósł że pracownik siedzi za kasą... wiec potem kamery sprawdzano czy aby przypadkiem ktoś na chwilę nie usiądzie czy nie przykucnie na sklepie, no bo to zakazane...
    ReviewUserIcon
    W.234

    25.03.2024 14:23

    Kandydat

    Witam. Jak długo należy czekać ma odpowiedź w sprawie rekrutacji? Przesłałam cv online i zastanawiam się czy aby napewno ta forma złożenia wystarczy czy jednak podrzucić cv osobiście do wybranego sklepu.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    02.04.2024 12:45

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do naszego zespołu i za przesłanie swojego CV online. Prosimy mieć na uwadze, że czas oczekiwania na odpowiedź w procesie rekrutacyjnym może się różnić. Czas ten zależy od wielu czynników, w tym od ilości aplikacji, które otrzymujemy, oraz specyficznych potrzeb poszczególnych lokalizacji. Przesłanie CV online jest w pełni wystarczającą formą aplikacji. Jeśli jednak chciałaby Pani dodatkowo dostarczyć swoje CV osobiście do wybranego sklepu, może to być dobry dodatkowy sposób na przedstawienie się. W razie dalszych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu email: [email protected]. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Kynolożka

    27.03.2024 11:13

    Kandydat

    Witajcie. Wiecie jakie kryteria należy spełniać aby dostać pracę w tej firmie? Aplikowałam już dwa razy w swoim mieście na stanowisko kasjera, w ogłoszeniu była informacja, że poszukują osoby bez doświadczenia, jednak ja posiadam kilkumiesięczne doświadczenie na kasie, nie straszne mi noszenie worków karmy, ponieważ poprzednie sklepy również miały cięższy asortyment. Do tego znam się na psach i kotach (całe życie mam zwierzaki, byłam na kursie, mam ładny zbiór książek o tej tematyce). A mimo to, nie dostaje pozytywnego odezwu. Może fakt, że jestem studentką zaoczną (potrzebuje 2 weekendów w miesiącu na dojazd na zajęcia) dyskwalifikuje mnie jako pracownika? Z góry dzięki za odpowiedzi :D
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    02.04.2024 12:38

    Pracodawca

    Dzień dobry, Szanowna Pani, wszystkie kryteria, które są brane pod uwagę, są zamieszczone w ofercie pracy. Prosimy jednak wziąć pod uwagę, że czasami proces selekcji może zajmować więcej czasu, w zależności od lokalizacji. Chcielibyśmy również wspomnieć, że zatrudniamy studentów uczących się zaocznie. Wszystko jest kwestią ustalenia z Kierownikiem Sklepu, który podejmuje ostateczną decyzję. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kierowania ich na adres mailowy: [email protected]. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAXI ZOO Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    Wybrzeże Gdyńskie 6C 01-531 Warszawa

    NIP:7010158031

    KRS:0000317214

    https://www.maxizoo.pl/
    Branże: Ogrodnictwo
    ReviewUserIcon
    Kociara

    26.03.2024 22:20

    Pracownik

    Pracuję w firmie 6 miesięcy . Od początku poczułam że jest to miejsce dla mnie . Począwszy od rekrutacji- bardzo miło wspominam proces , po zatrudnienie i szkolenie na sklepie. Kierowniczka pracuje razem z zespołem, czasem mam wrażenie że bardziej niż inni pracownicy, pyta o zdanie , rozmawiamy. Miałam ostatnio ciężką sytuację z klientem o zespół mocno mnie wspierał. Nie zawsze jest łatwo fizycznie, ale co dla mnie ważne to super zespół i kierownik , który jest razem z nami.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.03.2024 10:36

    Były pracownik

    Witam odnośnie tworzenia tej waszej przyjaznej atmosfery pracy Chciałby zapytać kiedy zaczniecie tworzyć ja w Krakowie bo tu to ona kuleje strasznie
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    27.03.2024 16:02

    Pracodawca

    Dzień dobry, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przesłaną opinię dotyczącą doświadczeń w naszej firmie. Cieszymy się niezmiernie, że od samego początku procesu rekrutacji oraz szkolenie na sklepie, zostały pozytywnie ocenione. Kluczowe jest dla nas tworzenie przyjaznego i wspierającego środowiska pracy, dlatego bardzo miło jest nam usłyszeć, że Kierownik Sklepu oraz Zespół sprawiają, iż atmosfera w miejscu pracy jest przyjazna i pełna doceniania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pasję i zaangażowanie naszego Zespołu oraz zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze starania, aby utrzymać atmosferę wzajemnego szacunku, wsparcia i współpracy. Dziękujemy raz jeszcze za pozytywną opinię i życzymy dalszych sukcesów w Maxi Zoo! Z pozdrowieniami, Dział People Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.02.2019 22:20

    Inne

    Fajne warunki pracy. Można dogadać się, jeśli chodzi o grafik. Do pracy przygotowują dobrze dobrane szkolenia branżowe. Praca ciężka, jak każda inna. Dobra atmosfera, kasa na czas, premie kwartalne, nie ma mega wielkiej spiny, jak w innych korpo. Polecam. Jak się postarasz, awans dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.03.2024 10:36

    Pracownik

    Dlatego po odejściu bo jak chciałem kontakt do centrali by złożyć skargę to nie było możliwości kierownik zbywał i nie dał kontaktu a pan M broni kierowników za wszelką cenę
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.03.2024 15:53

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmy poznać szczegóły sytuacji przedstawianej w komentarzu, nie znając ich nie możemy podjąć stosownych działań. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]. Zapewniamy, że wiadomość dotrze do działu People. Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie omówić opisaną sytuację szerzej. Z wyrazami szacunku, Dział People Maxi Zoo Polska
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    21.03.2024 14:46

    Były pracownik

    Witam kiedy zrobicie porządek z kierownikami w sklepach(usunięte przez administratora) szczególnie (usunięte przez administratora) z tego co wiem stracicie tam pracowników bo chcą się zwalniać
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.03.2024 15:53

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmy poznać szczegóły sytuacji przedstawianej w komentarzu, nie znając ich nie możemy podjąć stosownych działań. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]. Zapewniamy, że wiadomość dotrze do działu People. Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie omówić opisaną sytuację szerzej. Z wyrazami szacunku, Dział People Maxi Zoo Polska
    ReviewUserIcon
    Aktualizacja

    10.02.2024 13:28

    Pracownik

    Dzień dobry, chciałam tu tylko podać do aktualizacji pewną informację. Wiele tu się pisze o tym, że firma płaci stówkę więcej niż najniższa krajowa. Tak było. Aktualnie jest to połowa tej kwoty, w dodatku brutto... Pozdrawiam serdecznie, Miłego dzionka
    ReviewUserIcon
    Aktualizacja

    20.03.2024 04:16

    Pracownik

    Tak, dobrze rozumiesz (widziałam cały komentarz jeszcze przed "cenzurą"). Nie było żadnego odniesienia. Po prostu przyszły aneksy z tą żenującą stawką. Nie ma żadnej zapowiedzi co do lipca, choć zapewne pozostanie tak jak jest i zostaniemy z najniższą krajową. Co do "uzgadniania" wynagrodzenia, o jakim pisze tu @Pracodawca, to coś takiego po prostu nie istnieje. Nawet na początku, przy zawieraniu umowy, nie było żadnych negocjacji. Powiedzieli, że mogą dać tylko tyle i koniec.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.03.2024 15:50

    Pracodawca

    Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Jesteśmy zawsze otwarci na dialog i cenne opinie. Warunki pracy w tym proponowane wynagrodzenie są szczegółowo omawiane w momencie składania oferty pracy, którą przedstawiamy do akceptacji kandydata. W razie dodatkowych uwag zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem People za pośrednictwem: [email protected] Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Kkkkk

    21.03.2024 22:52

    Kandydat

    Cześć! Powiedzcie mi proszę jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Czy jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat pracy w Częstochowie? Chciałam aplikować, ale po przeczytaniu jaka atmosfera panuje w większości zaczynam się zastanawiać.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.03.2024 10:00

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Maxi Zoo oraz przesłane zapytanie. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że jako firma, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć środowisko pracy, które jest zarówno przyjazne, jak i profesjonalne. Naszym celem jest zapewnienie naszym pracownikom miejsca, w którym mogą się rozwijać zawodowo, współpracować w zgranym zespole oraz czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Jeśli chodzi o samą rozmowę kwalifikacyjną, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby była ona możliwie jak najbardziej przyjazna i komfortowa dla kandydatów. Nasze rozmowy kwalifikacyjne mają na celu nie tylko zbadanie umiejętności i doświadczenia, ale również poznawanie siebie nawzajem oraz zrozumienie, czy dana osoba będzie pasować do naszego zespołu i naszej kultury organizacyjnej. W przypadku pojawienia się innych pytań lub wątpliwości, chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat pracy w naszej firmie oraz atmosfery. Z poważaniem, Dział People Maxi Zoo Polska
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2024 06:25

    Inne

    No cześć, od tygodnia widnieje oferta na stanowisko HR BP Stores. Akurat łapie się pod te 2 lata doświadczenia, które są wymagane. interesuje mnie ocena relacji z innymi działami, głownie podkreślono ten od sprzedaży. wynagrodzenie będzie ustalane na rozmowie, skoro nie zostało podane?
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    21.03.2024 13:51

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą stanowiska HR BP Stores w naszej firmie. Relacje pomiędzy działami są dla nas priorytetem i rzeczywiście, stawiamy na otwartość i współpracę, co jest kluczowe dla efektywnej synergii pomiędzy działem People, a innymi jednostkami organizacyjnymi, zwłaszcza z działem Sprzedaży. Jeśli chodzi o kwestię wynagrodzenia, to, jak Pan/Pani słusznie zauważył/a, jest ono ustalane indywidualnie na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas tego spotkania mamy również okazję dokładniej omówić oczekiwania obu stron, co pozwala nam na zbudowanie transparentnego i satysfakcjonującego porozumienia. W przypadku dodatkowych pytań czy potrzeby szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem email: [email protected]. Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Nie wiem

    08.03.2024 16:03

    Były pracownik

    Pracował_m w jednym ze sklepów. Nigdy nie pracował_m w gorszym miejscu niż ta firma. Czysty wyzysk i "bardzo nie koleżeńskie zachowania" ze strony innych pracowników - to tak bardzo delikatnie rzecz ujmując. Sklep bardzo duży, pracy bardzo dużo, a pracowników na zmianie tyle co kot napłakał. Najgorsza praca na świecie! Nie polecam pracy w tej firmie.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    12.03.2024 13:52

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą pracy w naszej firmie. Przykro nam, że Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Zachęcamy do dalszej rozmowy i kontaktu pod adresem: [email protected], abyśmy mogli poznać szczegóły sytuacji i razem je przedyskutować. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    L

    01.03.2024 16:11

    Kandydat

    Marnowanie czasu podczas rekrutacji. Najpierw ankieta, potem rozmowa wstępna przez telefon która została "zdana". Następnie rozmowa już twarzą w twarz w @Pracodawca gdzie zdecydowana większość pytań się pokrywa. Obietnica kontaktu ze strony maxii zoo niezależnie od decyzji do godziny 16 do końca tygodnia. Odzewu brak
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    04.03.2024 09:04

    Pracodawca

    Szanowna/y Pani/Panie, dziękujemy za udział w procesie rekrutacji w Maxi Zoo. Doceniamy poświęcony czas i zaangażowanie. Zespół Rekrutacji dokłada wszelkich starań, aby zawsze udzielać informacji zwrotnej w wyznaczonym terminie. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani jednak odpowiedzi zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z rekrutrem, z którym odbyło się spotkanie. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    12.03.2024 13:51

    Pracodawca

    Dzień dobry, Pragniemy zapewnić, że nasz zespół rekrutacyjny jest zobowiązany do przestrzegania wysokich standardów komunikacji i profesjonalizmu. Dodatkowo, pragniemy podkreślić, że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, a nasze procesy są regularnie przeglądane i dostosowywane, aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby zarówno kandydatów, jak i naszej organizacji Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem mailowym: [email protected]. Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.12.2023 08:50

    Pracownik

    Firma chwali się że jest liderem w PL reklamy w tv itp itd a jak wiemy dobry pracodawca dba o pracowników i docenia ich ciężką pracę. Niestety maxi tego nie robi. Drugi rok z rzędu regionalny wysyła tylko @ z życzeniami świątecznymi nawet paczki ciastek nikt nie wysłał na sklep dla pracowników.. potwierdzam stówka więcej jak minimalna potwierdzam również że kierowniczka siedzi w biurze prowadzi rozmowy prywatne a cała reszta ma się wszystkim zająć. Przychodzi i wychodzi jak chce. Aby wyjść do łazienki trzeba się wczensiej zapytać o pozwolenie bo królowa musi wyjść z zaleczą na którym siedzi piję kawę i gra na telefonie. Proszenie się aby pójść w końcu i zjeść kanapkę po x godzinach a później pretensje że ona musiała iść na kasę bo nie miał kto inny a ona nie chce dotykać gotówki bo jest brudna ma na sobie bakterie plus rozmowa z klientami ja męczy bo w końcu pies i kot maga “żreć” resztki obiadowe bo u niej na wsi tak było i jest i jakoś zwierzęta żyją a ludzie w mieście wymyślają. Kompetencji totalny brak. W sposób naganny odzywa się do pracowników. Kultury osobistej totalny brak. Mówienie do pracowników że są głupi że mają użyć mózgu wplątując w to wulgaryzmy to codzienność w wykonaniu kierowniczki. Drodzy państwo to już jest (usunięte przez administratora) Praca w maxi to bardzo ciężka praca fizyczna. Dużo zależy na kogo się trafi. Poprzednie kierownictwo było ok jednak presji z góry nie wytrzymało. Obecna pani kierownik sory ale totalnie się nie nadaje do pracy z ludźmi jedna rzecz jaka jej wychodzi to sprzątanie zaplecza. Dodam że po 3 miesiącach prwcy dalej pobrania z kasy zrobić nie umiała i ściągnąć zabezpieczenia z zabawki. Nic tylko pogratulować firmie iż zatrudnia na stanowiska kierownicze koleżanki kolegów z poprzedniej firmy Tchibo. Dodam na koniec że dopóki regionalnym był pan P. I było inne kierownictwo było całkowicie inaczej. Mając porównanie Pan M. Który przejal jego region nie daje rady.
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.01.2024 21:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą pracy w naszej firmie. Przykro nam, że Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Zachęcamy do dalszej rozmowy i kontaktu z Działem People pod adresem: [email protected], abyśmy mogli poznać szczegóły sytuacji i odpowiednio zareagować. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.02.2024 11:09

    Były pracownik

    Nie oszukujcie ludzi, wiadomo, że i tak nic z tym nie zrobicie. Nie raz to było zgłaszane i zero odzewu. Zwykła 'rozmowa' z kierowniczką w której brał udział przełożony nic nie dała bo to znajomi. Przez takie osoby masa dobrych i wieloletnich pracowników się zwalnia. Was nie interesuje głos zwykłych doradców klienta, zwolnią się to się zwolnią, zawsze znajdziecie kogoś z ulicy na ich miejsce.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.02.2024 09:54

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w tym miejscu , praca ciężka i nie satysfakcjonujaca . Składy karm zostawiają wiele do życzenia , duże sklepy mało pracowników wiec pracujesz za 2 osoby .
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    16.02.2024 15:59

    Pracodawca

    Szanowny/na Pan/i, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby życie zwierząt i ich opiekunów stało się prostsze, lepsze i szczęśliwsze. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres produktów, w tym 14 marek dostępnych wyłącznie w sklepach Maxi Zoo, we wszystkich kategoriach cenowych. W sklepach Maxi Zoo każdy klient może otrzymać fachowe porady, dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila. Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani. Dzięki temu posiadają aktualną wiedzą, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli. Zapewniamy też, że komfortowe warunki pracy i angażujące środowisko są dla nas priorytetem – stale dążymy do ich udoskonalania. Zapraszamy też do otwartego dialogu poprzez adres mailowy: [email protected]. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Marcin

    08.02.2024 19:11

    Kandydat

    Hej! Jak długo czeka się na informację zwrotną, po rozmowie kwalifikacyjnej, na stanowisko kierownika sklepu? Czy chciałby ktoś się podzielić sowim doświadczeniem? Z góry dziękuję oraz pozdrawiam. Marcin
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    16.02.2024 13:09

    Pracodawca

    Szanowny Panie Marcinie, Nasz zespół Rekrutacji dokłada wszelkich starań, aby odpowiedzi zwrotne docierały do Kandydatów jak najszybciej. Podczas rozmów Rekruter powiadamia, że informacja odnośnie statusu rekrutacji może pojawić się po upływie 2 tygodni. Jeśli jednak ten czas minął i nie uzyskał Pan takiej odpowiedzi to zapraszamy o kontakt mailowy: [email protected]. Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Żoliborz

    16.02.2024 09:47

    Inne

    Hej, jak wygląda praca w Warszawie na Żoliborzu?
    ReviewUserIcon
    Ciekawość

    07.02.2024 14:39

    Kandydat

    Zastanawiam się nad aplikowaniem na obsługę klienta w Warszawie na Sadybie. Czy ktoś powiedziałby jak wygląda praca w tym oddziale?
    ReviewUserIcon
    kl

    05.02.2024 20:52

    Były pracownik

    Bardzo polecam sklep w arenie Gliwice, kierownik sklepu jest wspaniałym człowiekiem, z którym można załatwić wszystko, a dodatkowo pogadać na różne tematy. Dziewczyny pracujące również są super. Odeszłam tylko ze względu na lepszą propozycję.
    ReviewUserIcon
    M

    05.02.2024 13:16

    Kandydat

    Prowadzą chyba jakąś widmo rekrutację, bo ogłoszenie ciągle odświeżane, a odpowiedzi brak.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.02.2024 17:08

    Były pracownik

    Jestem byłym pracownikiem sklepu maxi zoo. Chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami tymi przykrymi, które spotkały mnie w tym miejscu. Zaczęło się od towarowania sklepu, gdzie okazało się, że kierownik z osobą którą zatrudnił „bo to jego dobra znajoma” są w związku. Od tego momentu zaczęły się schody. Brak możliwości zwrócenia uwagi czy zapytania bo od razu interpretowali to jako atak na jego dziewczynę. Rozmowy dyscyplinujące, na początku przebiegały łagodnie później przybierały na sile do tego stopnia, że po jednej z nich musiałam dojść do siebie tydzień - razem z lekami od psychiatry. Mimo naszych skarg do kierownika regionalnego nie zrobiono nic. Sytuacja miała się zmienić niestety to nie nastąpiło. Firma ogłasza się jako przyjazna i stawiająca na rozwój pracowników, w ogłoszeniach widnieje napis o elastycznym grafiku. To wszystko kłamstwo! Z powodu ciężkiej sytuacji życiowej poprosiłam i jeden miesiąc pracy na zmianach 8h a nie 12h jak to miało miejsce okazało się, że to jest problem. Zostałam zdyskryminowana ze względu na rozwód a osoba która gnębi psychicznie cały zespół dostała kolejną szansę na naprawę swoich błędów. Tak właśnie w ten sposób firma stawia na pracowników. W sklepie w którym pracowałam, kierownik wraz ze swoją wybranka pozwalali sobie na coraz więcej.. przychodzenie poza godzinami pracy, siedzenie w biurze, wchodzenie sobie na wolnym do biura grzebanie w dokumentach i sejfie nie mówiąc nic nikomu że wchodzą i co mają zamiar zrobić. W tym momencie jeśli coś by zginęło, osoba która prowadziła zmianę by za to odpowiadała po zwróceniu uwagi usłyszałam „nie rob afery z niczego bo jeśli chcesz zacznę też na Ciebie zbierać haczyki” do tego doszło dopisywanie nadgodzin, robienie grafików pod siebie, zmienianie ich nie informując o tym współpracowników, grafik na nowy miesiąc był publikowany ostatniego dnia miesiąca nie 7dni przed. Publikacja oczywiście nazywamy powieszenie go w socjalu i albo go zobaczysz albo nie ale to wtedy twój problem bo trzeba było nie wyrazac swojego zdania bo jeśli to zrobiłeś to zostawałeś oskarżony o (usunięte przez administratora) nie można było się zapytać czy było coś zrobione czy nie bo to było już gnębienie jego dziewczyny. Uwielbiałam tą pracę, dużo nowych rzeczy się nauczyłam i informacje które uzyskałam przez szkolenie na innym sklepie zostaną ze mną na długo. Niestety ale firma powinna również bardziej zadbać o informowanie pracowników o procedurze (usunięte przez administratora). Powinna być w widocznym miejscu w socjalu a nie na MIA.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2024 06:07

    Inne

    I jakie w zasadzie wychodzą wyniki takich ankiet? Zastanawiam się jak jest to analizowane. Wszystko idzie do centrali i nie wiadomo o który sklep chodzi czy jednak sam kierownik może się dzięki temu dowiedzieć co sadza pracownicy? Po ile ich jest zazwyczaj na jeden punkt sprzedaży?
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    25.01.2024 14:43

    Pracodawca

    Szanowna/y Pani/Panie, W celu zapewnienia ciągłego doskonalenia środowiska i warunków pracy, regularnie przeprowadzamy badania satysfakcji oraz zaangażowania pracowników. Bazujemy na ich cennych opiniach i sugestiach, co pozwala nam lepiej dostosować nasze działania do ich potrzeb i oczekiwań. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Asia

    21.01.2024 05:53

    Inne

    Słuchajcie a maja tu może jakieś oferty biurowe? Widzę te komentarze o doradcach i kierownikach sklepów, w sumie tylko na te stanowiska pokazały mi się teraz oferty w Internecie, ale co z innymi działami? jakaś centralą? Z parę lat temu ktoś pisał o pracy w niej, czy do dziś warunki się zmieniły?
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.01.2024 22:42

    Pracodawca

    Dzień dobry, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na platformach Pracuj.pl oraz OLX, gdzie regularnie publikujemy informacje o aktualnych procesach rekrutacyjnych. Oferujemy naszym Pracownikom: Umowę o pracę oraz otwartość na długotrwałą współpracę Hybrydowy model pracy Prywatną opiekę medyczną Możliwość skorzystania z pakietu sportowego Szansę na dalszy rozwój zawodowy Uczestnictwo w szkoleniach oraz wsparcie w rozwoju kompetencji Możliwość przychodzenia do pracy z pupilem Dodatkowy benefit za wolontariat na rzecz zwierząt Dodatkowe dni urlopu w zależności od stażu pracy Program poleceń pracowniczych Świeże owoce i warzywa raz w tygodniu, wspierając zdrowy styl życia Serdecznie zapraszamy do aplikowania i kontaktu bezpośredniego z Działem People pod adresem e-mail: [email protected] Z poważaniem, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.01.2024 05:40

    Inne

    Zastępca kierownika zarabia (usunięte przez administratora)? tak niedawno ktoś napisał w jednym poście. Zastanawiam się przy tym ile faktycznie ten kierownik dla porównania ma i jak bardzo zakres ich obowiązków się rożni? Możecie je porównać?
    Company logo
    MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    22.01.2024 21:46

    Pracodawca

    Dzień dobry, Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na Pracuj.pl lub OLX, w ogłoszeniach zawarte są zakresy obowiązków na obu tych funkcjach (Kierownik Sklepu, Zastępca Kierownika Sklepu). Szczegóły dotyczące pracy, w tym potencjalne wynagrodzenie, omawiane są podczas spotkań rekrutacyjnych z Kandydatami. Zapraszamy też do kontaktu bezpośrednio z Działem People pod adresem: [email protected]. Z wyrazami szacunku, Zespół Maxi Zoo
    ReviewUserIcon
    Monika

    01.09.2023 14:47

    Były pracownik

    Chce się podzielić z Wami moja historią pracy w Maxizoo. Pracowałam tam 2 lata, i przyznam że uwielbiałam tą robotę. Wpadałam tam nawet po godzinach pracy i z przyjemnością podejmowałam klientów którzy, mimo braku zielonej koszulki, zaczepiali mnie i prosili o pomoc. Bardzo lubię tematy związane z behawiorystyka i żywieniem zwierząt, więc zdobywalam dodatkowa wiedzę na te tematy poza pracą z własnych środków. Sama świadomość że po rozmowach a nawet spotkaniach z klientami sklepu udało mi się pomóc wielu zwierzakom jest fantastyczna. A to właśnie dzięki pracy w sklepie Maxizoo. Niestety, są też złe doświadczenia... Sklep prowadzony przez osobę , ktora nie powinna zarządzać ludźmi. Mijanie na zmianie płaczącej koleżanki, której puściły emocje po rozmowie z kierowniczką. Obserwowanie i nie reagowanie gdy klient przegina i dosłownie gnoi pracownika. Siedzenie godzinami w biurze bo kierowniczke wkurzają klienci, a na sklepie jest tylko 1 pracownik albo jest dużo pracy. Obgadywanie i wyzywanie pracowników od głupich i(usunięte przez administratora) myśląc że nikt nie słyszy. Załatwianie prywatnych spraw na mieście w godzinach pracy wykorzystując pracownika jako szofera. Strach przed wzięciem L4 bo kierowniczka jest umówiona do fryzjera albo na paznokcie i będzie miała problem z grafikiem. Zwalanie winy na pracowników za swoje porażki. Wizyty u psychoterapeuty żeby przetrwać kolejne zmiany z tą osobą. Głupie uwagi dotyczące prywatnych spraw i za każdym razem ta sama wymówka "no przecież żartowałam". Po zgłoszeniu wielu sytuacji kierownikowi regionalnemu, brak reakcji. Potem trzeba było mówić że wszystko jest dobrze ze strachu przed utratą pracy. Co zresztą się stało, dzień przed koncem umowy dostalam SMS że nie zostanie ona przedłużona . SMS. Mimo że uzgadniano że mną kilka dni wcześniej urlop i grafik. To nie jest godne traktowanie pracownika. Zwłaszcza takiego dla którego sklep był jak drugi dom i dawał z siebie więcej niż musiał. Wszystkim, którzy starają się o pracę w Maxizoo życzę powodzenia i współpracy z naprawdę fajną ekipa z którą można stworzyć świetne relacje. Mam nadzieję że wasi kierownicy będą super ludźmi. Tym co obecnie są pracownikami życzę wszystkiego dobrego i pamiętajcie, szanujcie się wzajemnie i dobrze traktujcie.
    ReviewUserIcon
    Ccc

    30.09.2023 10:31

    Były pracownik

    Niestety ale to prawda. Dopóki pracujesz za kilka osób jesteś dobrym pracownikiem. Zostawanie samemu na dużym sklepie przy duzym obciazeniu klientow to nirmalne. Kierownik czy zastepca moze wszystko. Sama praca gdyby byla podzielona faktycznie na osoby ktore sa na zmianie bylaby przyjemna. Kierownictwo jednak skutecznie zniecheca wykorzystywaniem i rowniez podziekowalam.
    ReviewUserIcon
    Ona

    24.12.2023 18:46

    Pracownik

    Nigdzie. Nie można pójść nigdzie. U nas od początku był, i dalej jest, ogromny problem z "kierownikiem". W życiu nie miałam styczności z takim k(usunięte przez administratora) Regionalny wie o wszystkim od samego początku. Obiecywał, że wszystko załatwi, że będzie zmieniał, bo "miarka się przebrała", że zrobi wszystko, żeby koleżanka, która złożyła wypowiedzenie została... I co? I nic. Kompletnie nic. Długo czekałyśmy, byłyśmy zwodzone, a teraz się okazuje, że nie zrobią z tym nic. Dramat

    Zostaw merytoryczną opinię o MAXI ZOO Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.