Generali Polska

2 Dodaj opinię

Nasze wartości

Nasze wartości
 

Jesteśmy instytucją, którą budują ludzie o odmiennych doświadczeniach, w różnym wieku i rozmaitych pasjach…

Wiemy, że osiąganie doskonałych wyników jest możliwe tylko dzięki odważnym pomysłom i wspólnym wysiłkom zmierzającym do realizacji ambitnych planów. W Generali panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy ciekawi świata, kompetentni, nie tworzymy barier, mówimy sobie po imieniu. Charakteryzują nas otwartość i różnorodność postaw, pozwalające patrzeć na rzeczywistość z wielu perspektyw. Cenimy otwartą komunikację. My po prostu się lubimy i lubimy ze sobą pracować!

 

Doceniamy naszych ludzi, wspieramy ich różnorodność...

Inwestujemy w ich rozwój, zapewniając przyjazne i przejrzyste środowisko pracy. Jedną z głównych idei, które nam przyświecają, jest Work-life balance, czyli zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Tworzymy komfortowe warunki - np. poprzez elastyczne godziny pracy. Rozwój naszych ludzi zapewni dobrą przyszłość naszej firmy.

 

Dotrzymywanie obietnic – w ubezpieczeniach to fundament…

Związaliśmy się długoterminową umową wzajemnego zaufania nie tylko z naszymi klientami, ale i ze współpracownikami. Wszystko, co robimy, polega na podnoszeniu nie tylko jakości życia naszych Klientów, ale także satysfakcji pracy naszych koleżanek i kolegów w Generali. Zobowiązujemy się uczciwie spełnić tę obietnicę, budując z nimi silną więź.

 

Jesteśmy dumni z przynależności do globalnej grupy...

Która tworzy długotrwałą, silną i wartościową relację, ze wszystkimi grupami interesariuszy na wszystkich obsługiwanych przez nas rynkach. Na każdym z nich czujemy się jak w domu. Zgodnie z przyświecającą nam zasadą, że żyjemy w społeczności, wykorzystujemy nasze pasje, doświadczenie i umiejętności, budując wartości dla naszych Klientów i Pracowników, oraz angażując się w różne akcje na rzecz społeczności lokalnych.

 

 


 

OFERTY PRACY →

 

 
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Generali Polska