Opinie o Bawaria Motors Sp. z o.o.

Natalia

@jagoda_kokoska to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Bawaria Motors Sp. z o.o. Czy można liczyć na jakieś benefity? Jeśli tak to na jakie? @damian578a na jakim stanowisku pracowałeś i w jakich godzinach?

Piwko

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy dla asystentki serwisu? Mam zamiar aplikować i zależy mi na pracy w firmie. Wiele pozytywnych słów piszecie o firmie.

jagoda_kokoska

Pracowałam u nich na recepcji pół roku i mogę polecić tego pracodawcę. Dobrze płatna praca, wraz z dodatkami i premiami. Nie mam do nich zastrzeżeń, sympatyczna załoga i kulturalne miejsce pracy.

damian578

Pracowałem tam dwa lata i jestem zadowolony. Wypłata na czas, miła atmosfera w pracy. Młoda kadra, na duży plus. Warto.

zbyszek997

Serwisowałem swoje BMW serii 5 miesiąc temu i jestem zadowolony. Profesjonalizm, sympatyczne podejście do klienta, przystępne ceny. Wato ich odwiedzić.

pracodawca

Zapraszamy na event otwarcia Dni BMW M Performance.
➡️ Start 23 września na lotnisku Bemowo!

Kliknij tu po szczegóły:

Natalia

@Pochlebca jeśli pracujesz w Bawaria Motors Sp. z o.o. to powiesz nam jakie są warunki pracy i atmosfera? @Robert. jak długo pracowałeś w firmie? Czy mógłbyś powiedzieć coś o dobrych stronach pracy w firmie? Takie informacje będą pomocne osobom aplikującym do firmy.

Paweł

Cóż takiego się stało , że od dawna nikt nie pisze swoich opinii na forum? Może czas wakacji odciągnął wielu od kompa ? Może tak dobrze jest w firmie i nikomu nie chce się pisać opinii? Jeśli tak to gratulacje, chociaż moglibyście coś napisać dla nowych pracowników.

pracodawca

Już 2 września startuje 4 BMW Półmaraton Praski. W tym roku w wyjątkowej nocnej odsłonie. Dołącz do drużyny #BawariaMotors i poczuj radość ze wspólnego biegania. Startujemy ze Stadionu Narodowego w Warszawie o godzinie 20.30.

pracodawca

Twoją pasją jest motoryzacja? Chcesz pracować z najlepszymi w branży? Ważna jest dla Ciebie stabilizacja i rozwój? Jeśli tak – dołącz do nas.
➡

pracodawca

Doświadcz BMW jak nigdy dotąd, podczas nocnych jazd testowych w dniach 19-20 lipca.
Czekają wyjątkowe oferty i premiera słuchowiska Łukasza Orbitowskiego napisanego specjalnie na tę okazję. Umów się już dziś w oddziałach Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Gdańsku i Katowicach!

Pochlebca

Ależ pochwał zebrała firma. Zaraz jakiś obrażony pracownik napisz, że to dział HR pisze pochwały. Pracuję tu i wiem jak jest więc nikt mi nie powie, że to bajki. Dobrze trafiłem i od poczatku jestem zadowolony.

Robert.

Jako były pracownik mogę powiedzieć tylko tyle, że jakość usług jaka jest tam świadczona jest naprawdę dobra. Nasz przełożony zawsze nam mówił, żeby nie robić nic na "sztukę" tylko się przyłożyć a jak czegoś nie wiemy to mamy dopytać. Jako pracownik jestem też zadowolony z warunków jakie nam oferowano, także złego słowa o tej firmie powiedzieć nie można.

Jeremi

Ja pracowałem tam niedługo, bo ostatecznie wyjechałem za granicę do brata, ale mimo wszystko ten okres wspominam naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera była zdrowa, szefostwo wymagało tylko tego, żeby dobrze wykonywać swoje obowiązki - nic ponad jakimikolwiek normami. Pieniądze zawsze były na czas, w kwocie uzgodnionej przy podpisywaniu umowy. Co tu mówić? Praca, jak praca. Za darmo nikt niczego nie dostanie.

andriu

jak dla mnie najpewniejszy dealer BMW, maja auta nowe ale i używane. Rewelacyjnie dopasowali ratę kredytu na auto na moje mozliwości finansowe. Mam pełne zaufanie do warszawskiego Bawaria Motors BMW

lukiusz

DLa mnie nejlspszy serwis samochodowy w Warszawie. Wszystkie części dostępne na miejscu, fachowe doradztwo i naprawa. Nic tylko polecac

pracodawca

Każdy ojciec powinien zdawać sobie sprawę z tego, że pewnego dnia dziecko podąży za jego przykładem. Dziś każdemu tacie życzymy wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Ojca.

Piwko

Taka cisza bez opinii, musi być fajnie i nikt nie pisze.

Jarek

Firma, do której zdecydowanie warto aplikować. Sam, pracowałem w niej przez rok i zarówno pensja, jak i atmosfera w pracy mnie zadowalała. Ze względu na przeprowadzkę, musiałem jednak zrezygnować...

Piotrek

Super firma ale dla mnie poza zasięgiem. Znajomy chwalił się że jest mu bardzo dobrze, pewnie dlatego nie maja ofert.

pracodawca

Chcesz poznać zupełnie nowe BMW serii 5 Touring? Przyjdź do Bawaria Motors i zobacz je na żywo!

Real

braciak
@Real 23.05.2017 15:55
Jaką podstawę można wynegocjować na stanowisku sprzedawcy nowych samochodów ? Trójka netto jest realna ?...

Nie.

Paweł

@BB Myślę, że musiałeś dobrze narozrabiać i chcieli Cię zwolnić. Może powiedz co takiego się stało?

BB
@Paweł 10.05.2017 22:43

Co masz rozumieć przez słowo nieźle narozrabiać ? Ciężko pracując i przynosząc sprzedaż ?

On76

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam przez kilka lat na dość znaczącym stanowisku i wiem, że nie warto liczyć na satysfakcję z pracy oraz przyjazne warunki i super atmosferę.

Zapaleniec

Widziałem ofertę dla specjalisty ds marketingu tylko zastanawiam się czy jest jeszcze aktualna? W takiej firmie to oferty znikają jak gorące bułeczki. Wprawdzie mam spore doświadczenie ale może być trudno. Napiszcie kilka słów jak się pracuje w firmie, coś ciekawego.

Obserwujący

Większość opinii dot. Bawarii i to tylko dwóch warszawskich lokalizacji, a do tego są sprzed kołku lat. Aktualnie cała grupa PGA jest cenionym pracodawca. Świadczą o tym zarówno ogromne ilości aplikacji, jak i fakt powrotów osób, które odeszły. Oczywiście importerzy podnoszą poprzeczkę, konkurencja jest ostra, co powoduje, ze tempo pracy jest spore. Firma zawsze jednak wypłaca pieniądze na czas i zgodnie z obowiązującym systemem bonusowym. Organizowane są liczne szkolenia, w tym program dla przyszłej kadry kierowniczej. Ta ostatnia zreszta jest bardzo stała - średnie zatrudnienie to kilka lat, a większość pracuje od początku istnienia danego oddziału. Kierownicy są oceniani nie tylko przez przełożonych, ale i pracowników. Przykłada się ogromna wagę do kluczowych wartości firmy. PGA chce być liderem i dlatego potrzebuje liderów. A to nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem, tylko podejściem do pracy i życia. Myśle, ze wielu pracowników nie tylko prywatnych dealerstw chciałoby pracować w PGA. Pracodawca jest stabilny i wiarygodny.

BB
@Obserwujący 14.04.2017 09:58

Powiem tak. Dostałem pracę w Bawarii w pewnym dziale. Dawałem z Siebie dużo, doprowdzałem do sprzedaży, przedłużono mi umowę na 21 miesięcy i po niecałych 2 miesiącach podziękowano mi, wyrzucono jak psa. Musiałem podpisać umowę polunowną. Jakbym nie podpisał, to chcieli mi wcisnąć dyscyplinarke. Zmusili mnie. Szantaż. Omijać pracę u nich szerokim łukiem. Nie polecam.

Gregor

Bawaria Motors Sp. z o.o. jest firmą należącą w całości do francuskiej grupy kapitałowej PGA, Priorytetem jest sprostać oczekiwaniom klientów salonu na najwyższym światowym poziomie w oparciu o doświadczenia firmy na terenie Europy.Nie wszyscy pracownicy trzymają te standardy i dlatego ta rotacja

dewa

Rotacje i rotacje ... personelu. wiec dobrze sie dzieje :)

Natalia

Co nowego dzieje się w firmie Bawaria Motors Sp. z o.o.? Dawno nikt nic nie pisał!

Polina

Czy maja jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem, że to dobra firma a teraz poszukują podobno konsultanta telefonicznego? Zależy mi na wstępnych info żeby wiedzieć jak mam sobie poradzić. Jakie zarobki?

Kasia

A Pan kierownik ( usunięte przez administratora ) pracuje jeszcze w salonie? Bardzo mile go wspominam z audi

Piwko

Super firma , dobre pieniądze. Brak wolnych etatów

maciek

Oceniasz i od razu odradzasz firmę po jednej rozmowie @Warszawa, gdzie ktoś ci się nie spodobał? nawet tutaj nie pracowałeś więc jak dla mnie taki komentarz kompletnie nic nie znaczy..no chyba, że dodałbyś coś o tym co mieli do zaproponowania na danym stanowisku

Bylem dzis na rozmowie o prace w Bawaria Motors (z ciekawosci). W zyciu nie widzialem takiej kwintesencji prostactwa. Koles o aparycji lwa morskiego, zakompleksiony swoim odbiciem w lustrze byl agresywny na rozmowie i zadawal debilne pytania, obrazal mnie i ignorowal. Zero szacunku do ludzi. Wiocha poziom malomiasteczkowy. Jako klient marki BMW stanowczo odradzam jakiekolwiek kontakty z ta firma, bo jak sie okazuje nie tylko w serwisie Bawaryji Moturs Wawa sa chamy, ale takze w samym salonie. W kraju trzeciego swiata moze taka firma ma racje bytu ale w kraju Europejskim jest to poziom ponizej krytyki.

As

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych dostaje jakiś laptop, albo telefon, albo cokolwiek w tym temacie i może spokojnie sobie pracować na sprzęcie firmowym no i czy jeździ wśród ludzi czy na miejscu?

jigi

a skad wiesz gdzie sie kto ubiera, a anwet gdyby to chyba nie jest twoja sprawa, prawda? czy ubior jest wyznacznikiem tego czy dostaniesz premie czy dobra wyplate? chyba nie, kazdy ma inny gust i niech kazdy pilnuje siebie

Iiityv
@jigi 16.06.2016 22:12

Wiesz skąd wiem? Bo widzę jak wyglądają i takich koszul lub butów nie kupisz w markowych sklepach ....-:) ubiór jest wyznacznikiem marki w której pracujesz -:) takie jest powiedzenie jak ciebie widza tak ciebie piszą .... Klienta BMW nie obchodzi ze dobry z Ciebie człowiek i nie chce znać twojej historii . Widzisz ogolonego pachnącego przystojnego dobrze ubranego faceta z czystymi butami z wiedza produktowa potrafiącego sie wysłowić to jest taka szansa ze będzie on miał większe szanse sprzedać BMW niż ten którego wiejska skrzywiona gęba będzie próbował ci wytłumaczyć ze jest dobry chłopak i koszule z Tesco sa super ? To jest biznes albo sie dostosujesz albo musisz dostosować markę :-) do własnych standardów -;) proponuje Opla albo dacie

on32

Praca może jest i ciężka... nikogo to nie dziwi :) Utrudnianie pracownikami pracy uważasz za naturalne ?? Regulamin premiowania jest tak skonstruowany , żeby pracownicy dostali jak najmniej... Hmmm motywacja ? Popatrz na wygląd pracowników... choćby z działu sprzedaży -:) Nie mają się za co ubrać - koszule kupują w tesco a buty - grand moda ?? Segment premium ??

kolo

Ludzie omijajcie z dala firmę Bawaria Motors na czerniakowsiej praca tam to porazka,mobing, ciągłe pretensje roszczeniowych klientów,małe zarobki szczególnie na recepcji a wymagania takie ze głowa boli ,trzeba stać na bacznośc najlepiej nie oddychać ta firma jest chora w życiu nie spotkałam się z taką fatalną atmosferą w pracy jak w Bawarii zresztą widać to po rotacji jaka tam jest.

ronny
@kolo 23.04.2016 19:32

nie zgodzę się z Tobą do końca. Praca jest zwyczajnie ciężka, a pracownicy narzekają raczej z zasady

lukasz

@Caro widzę też, że często zmieniają się mechanicy. Bawaria wrzuciła w ostatnim czasie dwie oferty, do Katowic i do Warszawy. Warunki wydają się być klarowne.

Caro

Praca w tej firmie to tylko bałagan w życiu! Odchodzą najlepsi a zostaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Prezes nie ma nic do gadania, rządzi pani pseudoprawnik. Choć firma widzę stara się nadrobić opinie. Po zmianie zarządu atmosfera fatalna. zmiany częste nie tylko na recepcji ale i na najwyższych stanowiskach.

idik

maciek, teraz mają ogłoszenia na serwisach pracy, czyli nie trzeba wchodzić na ich stronę. Szukają doradców ds. sprzedazy flotowej, czy sprzedaży samochodów mini. Oferują stałe wynagrodzenie i dobre prowizje.

m,

Zapraszamy w takim razie do Katowic:)

on777

Takie głupie pytanie które teoretycznie zbija z tropu potrafi zadać tylko pracownik BMW Bawaria Motors :) przepraszam menadżer :) Nie musisz zniżać się do poziomu idiotów bo sam wypośrodkowałeś ten poziom. Pozdrawiam

:D :D

czy mozna dac tutaj LAJKA? :D

ciekawaopinii

Czyli pracy jako "kawiarka"(bo taka oferta się pojawiła),nie poleca Pani?

sdsss

1600 to recepcja ... i można zobaczyć w Bawarii jaki jest efekt na recepcji która powinna być wizytówką salonu. Pani z końskim uzębieniem jest faworytką, ale konkurencja depcze jej mocno po piętach:) Jedynym ratunkiem jest zbliżająca sie zima i awaria oświetlenia:)

gość

A na jakim stanowisku w Bawarii zarabia się 1600zł?

motor
@gość 18.08.2015 19:42
A na jakim stanowisku w Bawarii zarabia się 1600zł?

Może chodzi o stanwowisko Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych tam prawdopodobnie końcowe zarobki zależą w dużej mierze od sprzedaży. Jak zawsze na takich stanowiskach zarabiasz podstawę i pracujesz na prowizję jest to najlepsza motywacja aby pracownik skutecznie sprzedawał i doradził klientowi.

qqqq

praca za 1600 pln ?? Uważasz to za dobrą propozycję pod brandem BMW . W takim budżecie to prowincjonalne panienki się znajdą.

kamilek

obecnie jest praca i to w tych większych lokalizacjach firmy czyli w Warszawie i w Katowicach. Ciekawe jest ogłoszenie na stanowisko Greeter, bo teraz jest takie i do obowiązków należy obsługa recepcji, witanie klientów, kierowanie ich do odpowiednich działów i głównie obsługa rozmów telefonicznych..

Niezależny

Polak na własnym terenie sprzedając działkę pod PGA ( kapitał w większości holenderski ) dał się złapać w siatkę jak murzyn. Po tym wszystkim tworząc prosta strukturę organizacyjną zagonił polaczków do roboty w obiecując im świetlaną perspektywę. Wyjałowieni z emocji i zasad troszeczkę "mądrzejsi" tworzą szczebel zarządzający który wymyśla mało realne plany dla pracowników , żeby posiadali argument dla obniżenia wynagrodzenia. Natomiast w dłuższej perspektywie zostaną tak samo wydymani tylko za kilka złotych więcej. Na końcu każdy zada sobie pytanie dlaczego tak się stało ? Odpowiedz jest prosta - Polaczki to mali ludzie którzy myślą w krótkiej perspektywie usatysfakcjonowania swoich podstawowych potrzeb i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają swój kraj. Przyszłym pracownikom życzę spokoju i wytrwałości w osiąganiu celów.

Zostaw opinię o Bawaria Motors Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bawaria Motors Sp. z o.o.