Opinie o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty. Grupa Budimex prowadzi również działalność okołobudowlaną na rynku niemieckim. Nadzorujemy pracę około 1000 osób zatrudnionych na terenie całych Niemiec. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich firm budowlanych działających w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Janusz

Wspolprzcowalem jako podwykonawca - ocenia,m to pozytywnie.

Student

Kończę budownictwo na UW filiw Płocku. Czy ktoś był na stażu w Budimexie? Chciałbym sie czegos nauczyć w praktyce. Szukam czegoś w okolicach Łodzi. Z góry dziękuje za opinie.

Gonia1234
@Student

Ja byłam :) Po studiach, a nawet na studiach warto się zgłaszać na staż. Nie dość, że można się mega dużo nauczyć, to jeszcze jak się pokażesz z dobrej strony, to proponują współpracę. A w Budimeksie ludzie są też fajni, no i firma ok. Nie zastanawiaj się, tylko się zgłaszaj. Może się spotkamy

Bunio
@Gonia1234

Staż w Budimeksie wspominam jako najlepszy w życiu. Wiadomo jak jest, człowiek po studiach jest zielony, a tam była naprawdę sympatyczna atmosfera i dawali się dużo nauczyć. Gdyby nie życiowe zawirowania, to pewnie bym tam został na dłużej.

Białek
@Student

Byłem u nich ba stażu w Białymstoku 3 miesiące. Polecam.

Wonsz
@Białek

a możesz coś więcej napisać? też ciekawi mnie u nich staż

Roriz
@Wonsz

dużo się nauczysz, będzie mega praktycznie i zero nudy. A jak dobrze ogarniesz to możesz zostać na stałe - tak jak ja :)

Oreo@
@Student

dużo się nauczysz praktycznej wiedzy, a to w budowalnce najwazniejsze!

Gocha
@Student

Byłam na stażach w kilku firmach budowlanych i szczerze to w Budimeksie było chyba najlepiej. Ja trafiłam na mega fajnych ludzi i ciekawy kontrakt. Dużo mi te staże dały.

Asdfg
@Roriz

Potwierdzam. W styczniu kończę staż i mam nadzieję zostać na dużej.

Maluch
@Asdfg

A gdzie? Bo ja tez. Są duże szanse ze zostanę wiec mega zajawka :)

Student
@Student

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, będę aplikował.

@Student

Warto zaglądać na ich FB, tam czasem są oferty.

Ann
@Marek

Polecam kariera budimex.pl, tam tez znajdziecie

MałaZosia
@Ann

Cześć, czytam te komentarze i ta firma wydaje się całkiem spoko. Dużo mają ogłoszeń o pracę, więc się dzieje u nich.Muszę chwilę jeszcze poczekać i będę cv wysyłać.

Valdi
@MałaZosia

Nie ma co czekać wysyłaj od razdu :)

Robert
@Valdi

Dokładnie. Zresztą proces rekrutacji też trochę trwa. Staż to podstawa!

Mariusz
@Student

Dobre miejsce na naukę pracy. Polecam

CzesiuJestem
@Bunio

ja zaczynałem też od stażu i już kolejny rok mi stuknął. W suie to nawet sobie nie wyobrażam, ze gdzieś indziej miałbym pracować, hehe

do Białka
@Białek

pamiętam Cię!

@Student

Czy staż jest dobrze płatny ? Plus minus jakie są kwoty?

EKs
@do Białka

Ha ha

Norek
@Student

A ja właśnie zostałem przyjęty na PW :-) Ciekawe, od którego roku studiów przyjmują na staż...

Krzysztof
@Student

Ja zaczynałem na stażu. Na początku było ciężko ale jestem zadowolony że pracowałem gdy inni odpoczywali.

@Krzysztof

To jest bardzo dobre podejście. Teraz jest duża rywalizacja na rynku pracy i jeśli ktoś jest ambitny i chce awansować to odpoczywanie powinien odłożyć na później. W Budimexie nie poodpoczywa ale za to dużo się nauczy.

AK
@Norek

Ja bym polecał na 3 roku się zacząć rozglądać

Jacek

Polecam Budimex. Świetny wybór na start, powodzenia,

Dziadek
@Student

Też najpierw byłem na stażu. Zajęcie nie dla delikatnych i nie dla leniwych

Polecam
@Student

Polecam staż, można się sporo nauczyć.

Olek
@Student

Polecam wszystkim studentom i początkującym budowlańcom.

Luck
@Student

Zacznij, bo warto. Poznasz swoje mocne i słaby strony.

K.Bed
@Student

Nie byłem na stażu ale spotykam u nas stażystów i są zadowoleni.

...
@Asdfg

Może napiszesz coś więcej, jak było na stażu i gdzie go robiłeś?

Rand
@Student

Polecam każdemu, kto chce spróbować swoich sił w budo.

walentyna

Dla niektórych praca w BX to trampolina , dla niektórych to darmowa miska zupy, jeszcze dla innych to darmowy samochód z pełnym bakiem. Budimex to korporacja która nastawiona jest na zyski i nie opowiadajcie głupot jak jest fajnie . Tyra się od 7 do 19 . Wszystko zależy od kontraktu. Pewnie ze miejscowi np. w Warszawie sobie chwalą , ale jak pojadą w delegacje na prowincje to im zrzednie mina .Dlatego trzymają się rękoma nogami, idą na chorobowe lub szukają układów

Bronisław baton beton

Ciekawe ze brak opine pracowników fizycznych .Stawki zaszeregowania najniższe w Polsce. Brak delegacji , brak zwrotów za bilety i paliwo. Budimex to korporacja która nie przejmuje się bytem swoich robotników.. Kierownik budowy i kierownik kontraktu to w dużej mierze dyktatorzy maja w (usunięte przez administratora) prawa pracownicze . Premiowanie to pieta Achillesa nie ma sprecyzowanych zasad Jak zechce to da ci premię a jak nie to nie .Majstrowie i kierownicy w większości to ludzie bez wiedzy i doświadczenia . Budimex wszystko zawdzięcza podwykonawcom nielicznym swoim pracownikom fizycznym .których średnia to 50 lat +

Aniela

Zdarzyło mi się pracować na różnych stanowiskach, w różnych firmach. Byłam zwykłym pracownikiem, ale też zarządzałam. Z doświadczenia wiem, że ludzie potrafią się przyczepić dosłownie o wszystko, bo się "krzywo" spojrzysz wg nich i już jest problem. W BX ceniłam sobie przede wszystkim jasność mojej ścieżki kariery i relacje między ludźmi. Praca otworzyła mi wiele drzwi - po przeprowadzce nie miałam problemu, by znaleźć coś sensownego.

@Aniela

a to prawda, BX otwiera wiele drzwi.

Polecam, ciekawa branża, można poznać mnóstwo fajnych ludzi.

Nie Usuniecie

Ja się nie dziwię, że w Budimex nie jest dobrze. Ryba psuje się od środka. Skoro w samym HR jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) to jak w innych działach ma być dobrze? Są tam bardzo fajni pracowici ludzie, ale takich kadra menadżerska w HR od razu zajeżdża.

Logan

Polecam tym, którzy chcą się duuuuuuużo nauczyć.

@Logan

Rzeczywiście, to gwarancja doświadczenia.

Polecam

Potwierdzam, wiedzy masa.

Luck

Dokładnie tak.

ania

Doceniam pracę w bx. Miałam np. kurs językowy i teraz świetnie śmigam po angielsku.

ania
@ania

Oczywiście oprócz tego były inne plusy, np. nie narzekałam na wynagrodzenie. Czasami było intensywnie, ale ja akurat lubię tę branżę i chcę do niej wrócić.

Też
@ania

ja chciałbym zacząć, czekam na info od nich.

AML

Dziś mój ostatni dzień pracy w innej firmie, czekam na wyniki rekrutacji w Budimex. Słyszałam dużo dobrego o tej firmie.

Też
@AML

też czekam na info o rekrutacji.

werty

Pracowałem tu 1,5 roku, wspominam dobrze, jak przyjeżdżam autobusem do Kielc, to zawsze łezka się zakręci, bo to tam pracowałem.

Olek
@werty

Też robiłem w Kielcach przy tynkach. Nie było lekko ale nie narzekam.

Pracownik biurowy

Z końcem września żegnam się z firmą po prawie 4 latach. Idę w nowe miejsce, ale Budimex będę wspominał dobrze, szczególnie atmosferę.

@Pracownik biurowy

4 lata to sporo, ja też dobrze wspominam atmosferę.

Mark

Współpracuję z Budimeksem od kilku lat. Polecam: konkretne zadania, szybkie decyzje i płatności w terminie.

Nowyyy

Cześć, jak wygląda rekrutacja w BX? Spotkania czy online? Jak się przygotować? Wysłałem CV i czekam, aż się odezwą, ale chciałbym wcześniej wiedzieć jak się przygotować. Dajcie pls znać.

Zyta
@Nowyyy

Normalnie wygląda:) w sensie ja miałam online. Zero stresu, super miło i profesjonalnie. Pytali o doświadczenie, oczekiwania. Powiedzieli jak wygląda praca u nich. Generalnie bardzo fajnie. Teraz tylko czekam na info.

PN
@Nowyyy

Miałem najpierw online a potem już normalnie. Trochę miałem słaby internet, warto to wcześniej sprawdzić. Ale najważniejsze, że poszło OK, umowa już jest!

Aśka
@Nowyyy

Obecne, tak jak piszą poprzednicy, online. Rozmowa z kamerką (to ważne!!!).

JestemJuż
@Aśka

uhuuhuhu a ja już dostałam pracę! Ale się cieszę. Zobaczymy, bo projekt ultra ciekawy.

Asia
@JestemJuż

A ile czekałeś na informację zwrotną po wysłaniu CV?

Lidko
@Aśka

A wiecie może jak teraz jest?

Lidko

Jak przebiega proces rekrutacji? Ktoś coś?

Tomasz

Zaczynam w październiku studia zaoczne, myślę od razu o stażu. Czy praca w Budimeksie jest do pogodzenia z nauką?

Ann
@Tomasz

Da radę ale zastanów się czy chcesz staż od razu na początku studiów.

Maciej
@Ann

Dokładnie tak! Lepiej się trochę poduczyć i poczekać, żeby zrobić staż.

Bajka
@Tomasz

Zdobądź wiedzę na studiach i potem pójdź na staż, bo naprawdę można zostać w Budimeksie na lata, więc warto już mieć coś w głowie, by tę szanse wykorzystać. Powodzenia!

Minio
@Tomasz

A ja podpytam czy się orientujecie - staż jest płatny?

ZA
@Ann

A dlaczego nie? Po co czekać? na studiach sie więcej nie nauczy

Mania
@Tomasz

Idź od razu Tomasz i zbieraj doświadczenie... to naprawdę cenne w dzisiejszych czasach!!!

Niem
@Tomasz

Dasz radę. Ja tez zacząłem szybko w innej firmie a teraz już mam doświadczenie i składam cv do budimex.

MAG

Widziałem że szukają spawaczy do Niemiec. Czy ktoś wię czy koniecznie trzeba znać język niemiecki?

@MAG

Z tego, co wiem, to wystarczy polski :-) Kierownik tez będzie Polakiem, więc spoko.

Ani

Ale do życia trochę niemieckiego by się przydało ;)0

Tom
@Arek

Pracujesz tam? W Niemczech? Napiszesz coś o warunkach?

Tom
@Arek

Nie wiem czy to się tak da, pracować na dłuższym kontrakcie bez znajomosci języka

Chętny
@MAG

Jeśli będziesz u nich na rozmowie chętnie poznam więcej informacji jak poszło i o co pytali

Gas
@Tom

Zgadzam się, że chociaż podstawy niemieckiego warto znać.

Niem
@MAG

Jestem również zainteresowany praca w Niemczech. Prosze o opinie osoby, które już tam pracuja w Budimexie.

Romek

Dostałem propozycje pracy w dziele maszyn kolejowych. Czy ktoś może mi przedstawić warunki pracy? Czy warto sobie zawracać głowę, czy pozostać u obecnego chlebodawcy?

Do Romek
@Romek

Warunki pracy to niech Ci przedstawi potencjalny pracodawca. Nie wiem, gdzie pracujesz obecnie, ale praca w Budimeksie otwiera drzwi.

,,,
@Do Romek

I można mysleć o przyszłości spokojnie, bo to bardzo duża firma i cięgle nowe kontrakty.

Bobbudowniczy

Dzień dobry, Chciałbym aplikować na stanowisko kierownika robót. Ile zarabia kierownik robót w Warszawie, czy nadgodziny są płatne, prace w weekendy do odbioru czy ekstra płatne? Dziękuję za odpowiedź

Irena

Dziękuję, że odpowiedziałeś na pytanie o nadgodziny bo także zastanawiałam się jak to wygląda w firmie. A dodasz może jeszcze coś odnośnie tych zarobków? Na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w Budimex?

Pesa
@Bobbudowniczy

weekendy odbiór nagodizny płatne ryczałtem z góry 600 zł i codizennie pracujesz po 10 godz chociaż kierownik to raczej ponad 10 godzin

R
@Bobbudowniczy

Nadgodziny mieszczą się w wynagrodzeniu ryczałtowym i tyle;) Praca w weekend - dni do odbioru...jeśli masz kiedy.

Yoi
@Irena

(usunięte przez administratora). Ogólnie bardzo niskie zarobki. Jako inzynier dostaniesz (usunięte przez administratora)netto za 12 h dziennie. To policz sobie ile masz za h .

ojki

miałam rozmowę, pracy nie dostałam, ale dostyałam info zwrotne i to sobie cenię.

@ojki

No to są chociaż w porządku. Ja jeszczre czekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex - Warszawa

• Jak się pracuje w Budimex?

Zobacz opinie na temat firmy Budimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budimex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 23 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budimex?

Kandydaci do pracy w Budimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budimex