Opinie o Szybka Gotówka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szybka Gotówka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szybka Gotówka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szybka Gotówka Sp. z o.o. w Warszawa

Łukasz Nowy wpis

Co najważniejsze – szybko, przez Internet, bez ukrytych informacji. Wszystko jasno określone no i pieniążki wysyłają na konto co jest bardzo wygodne

Alicja Nowy wpis
@Łukasz

W takiej formie internetowej pożyczki, trzeba dołączać jakieś dokumenty?

łukasz Nowy wpis
@Alicja

to jest indywidualnie chyba, ja nie załączałem.

Alicja

Chciałabym podziękować działu windykacji bardzo mili ludzie tam pracują, polecam współpracę.

@Alicja

Mili, ale chyba też skuteczni i stąd to zadowolenie? Czym sobie tak zasłużyli na tę sympatię?

Szymon
@Małgorzata

Warto skorzystać z ich darmowej pozyczki, splacasz tylko tyle, ile pozyczasz! wszystko jak w reklamie, polecam

Małgorzata Nowy wpis
@Szymon

Ta darmowa to jakaś jednorazowa akcja była? Bo gdyby cały czas tak było to raczej nie mieliby na czym zarabiać?

przejrzyste i wygodne warunki, dobra obsługa, bardzo pomogli mi z wypełnieniem wniosku. oczywiście że polecam

Zofia
@Marcin

Ta pomoc to za darmo czy wzięli pieniądze od ciebie?

@Zofia

oczywiście za darmo

KASIA

bardzo dziękuję firmie Szybka Gotówka za szybko podjętą decyzję i szybki przelew na konto! wszystko przeszło bez żadnych formalności , polecam)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szybka Gotówka Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sandra

Dziękuję za możliwość dobrania kwoty!! Wspaniale że oferują dokredytowanie pożyczki, wzięłam pożyczkę i po tygodniu dobrałam jeszcze tysiąc zł. Polecam!!

Wiktoria
@Sandra

Super. A na jakich zasadach działa dokredyowanie pożyczki? Rozwiniesz?

Sandra
@Wiktoria

Jeśli na początku została zaproponowana Ci pozytywna kontroferta, ale nie zaakceptowałaś jej, to później będzie możliwość dobrać tą kwotę, jeżeli zdecydujesz.

@Sandra

I to dobranie na nic nie wpływa i niczego nie zmienia? Wychodzi tak samo jakby się wzięło więcej na początku?

Marzena

serdecznie polecam firmę Szybka Gotówka, prosty proces rejestracji, wypełnienia wniosku, szybka decyzja i przelew ;)

Tyle pozytywnych komentarzy chyba o czymś świadczy. Firma jest bardzo fajna i nie oszukuje swoich klientów. Polecam serdecznie wszytskim.

Dominika

Chwalicie zespół, piszecie że wam pomogli i to specjaliści :) A jak to wygląda w takim razie od strony pracownika? Tzn. warunki pracy i wynagrodzenie jest okej?

Sylwia

udzielają pomoc w poprawieniu zdolności kredytowej. korzystałam z tej usługi. jest przejrzysta i dobra

@Sylwia

Na czym tak w skrócie polega ta usługa?

Sylwia
@Małgorzata

Firma przekazuje informację do BIK, że wnioskowałaś o pożyczkę na stronie internetowej szybkagotowka.pl. Po upłynięciu 30 dni kiedy następuje termin spłaty, zostaje przekazana informacja o spłacie jej w terminie. Taka naprawa może polepszyć ogólny ranking w BIK, również zależy to oczywiście od obecnego rankingu. Wybierasz kwotę pożyczki o której będzie przekazana informacja i spłacasz oprocentowanie w zależności od wybranej kwoty, wuala

Małgorzata

Klienci widzę, że są jacyś mało rozmowni mimo że polecają, a obsługa jak w takim razie? Może ktoś napisze jak tak właściwie się tutaj pracuje, podobno w firmie wszyscy są wykwalifikowanymi specjalistami, trudno w takim razie się dostać? Jakie doświadczenie jest wymagane?

Maria

Chciałabym podziękować firmie Szybka Gotówka za zatrudnienie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, wykonują swoją pracę najlepiej niż inne firmy, polecam firmę Szybka Gotówka

Sławomir

Bardzo pozytywnie wypowiadacie się o firmie. Widzę, że firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę, są możliwości rozwoju, a atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra. A jak wygląda kwestia z premiami? Czytam, że były, a dacie znać za co i na jakich zasadach?

Ola

Szukałam firmę, która faktycznie będzie w stanie szybko wydać pożyczkę, bo pilnie potrzebowałam dodatkowych środków. Oferta tej firmy wydawała się spoko, więc złożyłam wniosek. Po 15-20 minutach miałam środki na swoim koncie - także jestem zadowolona.

Łukasz

Nazwa firmy odpowiada działalności. Jeżeli potrzebujesz pożyczki na już - to polecam

@Łukasz

Potwierdzam!

Magda

Atmosfera panująca wśród pracowników jest naprawdę rzadko spotykana, ludzie którzy tu pracują są - w przeważającej większości - inspirujący i przyjaźni. Jest możliwość rozwoju osobistego - człowiek jak się stara zostaje zauważony i nagrodzony, trzeba tylko chcieć pracować. Naprawdę polecam!

Beata
@Magda

@Magda czytam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat pracy w tej firmie. Ocena tego pracodawcy brzmi jak miejsce idealne. Tak jak piszesz, dużo zależy od zaangażowania samego pracownika. Podziel się opinią, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje firma?

Ewelina
@Beata

Nie wiem, kiedy pracowała Magda, ale jak miałam doświadczenie z tą firmą w 2019 roku, to miałam umowę o pracę, urlopy zgodnie z wnioskiem pracownika, wypłata przychodziła na czas. Jeżeli ktoś miał widoczne osiągnięcia, to pracodawca to doceniał i wydawał premie :)

Łukasz_Bembenek_92

pracowałem w tej firmie ale niestety z powodu przyczyn osobistych musiał wyjechać do innego kraju. bardzo polecam tą firmę, oraz dziękuję tej firmie za ładne doświadczenie które dostałem tutaj

Zdzisław

Usłyszałem od znajomego o szybkiej gotówce. Jestem bardzo zadowolony. Szybka obsługa

Bardzo sprawna i szybka obsługa, bardzo jestem zadowolony. Dziękuję za szybkie rozpatrzenie mojego wniosku!

Agata Gędziorowska

Pracowałam około roku. Tęsknię bardzo za kolegami. Warunki pracy były wygodne i bardzo przystosowane do lokdowna (praca zdalna itp.).

Ola W

Miło wspominam współpracę z tą spółką. Pracowałam tam będąc studentem ostatniego roku i powiem, że to była dobra decyzja! Dużo się nauczyłam i pracowałam w przyjaznej atmosferze, co bardzo doceniam

Zostaw merytoryczną opinię o Szybka Gotówka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Szybka Gotówka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szybka Gotówka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szybka Gotówka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szybka Gotówka Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Szybka Gotówka Sp. z o.o.