Opinie o Via Sms Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Via Sms Pl Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Via Sms Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Via Sms Pl Sp. z o.o. w Warszawa

byly pracownik Nowy wpis

Z tego co widzę po komentarzach to nic w tej firmie się nie zmieniło.. stara bezczelna księgowa ze swoją świtą nadal trzęsie firmą.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Via Sms Pl Sp. z o.o.?

Oczko Nowy wpis
@Pytanie

Zalezy jak bardzo wchodzisz w tylek ksiegowej :)

Dominika Nowy wpis

Ktoś wróżył tu wcześniej, że firmy pożyczkowe upadną, jednak wygląda mi na to, że Via Sms nadal działa w sektorze pożyczek. Nie znalazłam jednak ofert pracy dla specjalistów ds. obsługi klienta, rozpatrywania wniosków pożyczkowych itp. Jeżeli ktoś wie, kiedy planowana jest rekrutacja do tej firmy, chętnie poznam szczegóły!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Via Sms Pl Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

eror
@Pytanie

W kwietniu pytać o Wigilję? Pytanie pod publikę aby coś pozytywnego ktoś napisał?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Via Sms Pl Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ona

@nikoleta a oprócz tej słabej atmosfery, to jak zarobki? może to chociaż jest spoko?

nikoleta
@ona

@ona też nie do końca. ale teraz to nawet tam nie masz co iść, przecież wszystkie firmy pożyczkowe lada chwila poupadają

Irek

Może macie wiedzę o ofercie pracy w firmie? Jak z atmosferą i zarobkami?

nikoleta
@Irek

atmosfera jest fatalna, sianie plot i obgadywanie są straszne

koleżanka

Kumoterstwo, brak poszanowania dla pracowników, fałsz ludzi. Praca w ogóle nie rozwijająca. Do tego księgowa - stara plotkara. Szukasz czegoś przyszłościowego, z możliwością poszerzania kompetencji? To omijaj tę firmę szerokim łukiem.

Zibi
@koleżanka

Jak się chce poszerzać kompetencje to się idzie pracować do potężnej korporacji a nie do firmy co zatrudnia 20 osób. Pracowałem w tej firmie i nie wiem na co te narzekania. Ludzie fajni, częste wspólne wypady na piwo, zarządzający spoko, bez ciśnienia, raz do roku wyjazd integracyjny za granicę, do tego wysoka premia świąteczna. W kuchni, kaw z 6 gatunków, kakao, mleko bez laktozy, nawet kawę Inkę Ci kupią jak chcesz. Idziesz do Pani Marty i wystarczy zapytać o coś a przy następnej dostawie już jest. Jak się spóźnisz to odrobisz, abyś przepracował 8 godzin. A bardziej przyjaznych Pań księgowości to w żadnej firmie nie spotkałem.

600plus
@Zibi

600 czy 700 zł to dla ciebie duża premia?? oj żebyś się nie przejechał na tych cudownych paniach z księgowości.widać masz bardzo krótki staż jeszcze.

anonymous

nikomu nie polecam pracy w tej firmie

Elka
@anonymous

A ile lat pracowanie w tej firmie masz?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Via Sms Pl Sp. z o.o.?

Całe wpływa
@Pytanie

całe wynagrodzenie wpływa na konto

Imak
@Pytanie

Wynagrodzenie wpływa na kontozgodnie z umową i na czas. Firma solidnie nalicza i wypłaca wynagrodzenie

Kami

Czy są jakieś benefity dla pracowników?

Tylko
@Kami

Enelmed jest tylko

Imak
@Kami

Jest Enelmed, Multisport.

Konrad

Niezbyt dobrze oceniacie firmę a ja miałem zamiar starać się o prace. Czy zmieniło się coś bo od dawna nikt nie pisze?

twojastara
@Konrad

Tam nigdy nic się nie zmieni dopóty dopóki rządzić będą niekompetentni ludzie. Nie polecam.

hehe
@Konrad

nie co wysyłać cv. jak nie jestes z rodziny ksiegowej albo kadrowej to i tak tej roboty nie dostaniesz ;)

Firma jeszcze mnie nie zatrudniła a już zwolniła! Więc nie wiem co o tym myśleć, zapraszali na rozmowy były 2, niby wszytko fajnie i dobrze proszę czekać odezwiemy się i faktycznie odezwali się że mnie zatrudniają!!! że są zdecydowani, po czym dzwonią po 2 dniach że jednak mnie nie zatrudniają:( . Może inni będą mieli więcej szczęścia? zastanawiające jest to że firma jest mała 5 osobowa, a mają taki kiepski przepływ informacji? rekrutują pracownika, zawracają głowę, zastanawiają się a na koniec się dowiadujesz że ta praca do której miałaś być zatrudniona, będzie wykonywał pracownik który już pracuję? to po co dają ogłoszenia że szukają pracownika do obsługi klienta!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Via Sms Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Via Sms Pl Sp. z o.o.