Via Sms Pl Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Via Sms Pl Sp. z o.o.
1 3 6 1

Opinie o Via Sms Pl Sp. z o.o.

anonymous

nikomu nie polecam pracy w tej firmie

anonim

Firma jeszcze mnie nie zatrudniła a już zwolniła! Więc nie wiem co o tym myśleć, zapraszali na rozmowy były 2, niby wszytko fajnie i dobrze proszę czekać odezwiemy się i faktycznie odezwali się że mnie zatrudniają!!! że są zdecydowani, po czym dzwonią po 2 dniach że jednak mnie nie zatrudniają:( . Może inni będą mieli więcej szczęścia? zastanawiające jest to że firma jest mała 5 osobowa, a mają taki kiepski przepływ informacji? rekrutują pracownika, zawracają głowę, zastanawiają się a na koniec się dowiadujesz że ta praca do której miałaś być zatrudniona, będzie wykonywał pracownik który już pracuję? to po co dają ogłoszenia że szukają pracownika do obsługi klienta!!!!

Zostaw opinię o Via Sms Pl Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Via Sms Pl Sp. z o.o.