Via sms

Opinie o Via sms

Firma jeszcze mnie nie zatrudniła a już zwolniła! Więc nie wiem co o tym myśleć, zapraszali na rozmowy były 2, niby wszytko fajnie i dobrze proszę czekać odezwiemy się i faktycznie odezwali się że mnie zatrudniają!!! że są zdecydowani, po czym dzwonią po 2 dniach że jednak mnie nie zatrudniają:( . Może inni będą mieli więcej szczęścia? zastanawiające jest to że firma jest mała 5 osobowa, a mają taki kiepski przepływ informacji? rekrutują pracownika, zawracają głowę, zastanawiają się a na koniec się dowiadujesz że ta praca do której miałaś być zatrudniona, będzie wykonywał pracownik który już pracuję? to po co dają ogłoszenia że szukają pracownika do obsługi klienta!!!!

Zostaw opinię o Via sms - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Via sms