DG - INWEST

Opinie o DG - INWEST

Bożena

Pracuję w firmie już parę lat i całkiem miła panuje tu atmosfera, pomocne są dziewczyny z centrali zawsze można na nie liczyć.Firma organizuje dużo ciekawych szkoleń.Polecam ,ponieważ można się szybko rozwinąć.

Sara

fajna strona z ofertami pracy. Strona przejrzysta i funkcjonalna. Osobiście polecam!!!

Aga30

Pracuje już kilka lat, firma ma dużo szkoleń również wyjazdowych. Serdecznie polecam dołączenie do zespołu i może do zobaczenia na szkoleniu :)

Aganes

Ja współpracuje już parę lat i całkiem fajnie to wychodzi, otrzymuje newslettery z fajnymi informacjami jak również pomocne są dziewczyny z centrali dużo pomagają i zawsze można na nie liczyć.

Nati1

Mi się podoba atmosfera, mili ludzie i klienci. Jeśli oczekujecie kokosów na etacie idźcie do korporacji i zobaczycie jak tam jest. Każdy sam sobie wybiera pracę i nikt na siłę nikogo nie trzyma. Dla każdego liczą się inne możliwości, jeden chce się uczyć, drugi dużo zarabiać a kolejny ceni sobie stabilna posadę a nie wyścig szczurów.

maciek

ile netto? mnie obchodzi tylko wysokość wypłaty, jaką można uzyskać, a juz nawet tą atmosfere w firmie przeboleje też i to wszystko co jest związane z zatrudnienieniem, ja potrzebuje teraz tylko większych dochodów, bo musze wyjść na prostą i potem ewentualnie zobacze co dalej, moż euda sie nawet awansować?

Zostaw opinię o DG - INWEST - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DG - INWEST