MOTO-Leasing Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

MOTO-Leasing Sp. z o.o.
6 1 6 1

Opinie o MOTO-Leasing Sp. z o.o.

Joanna

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w MOTO-Leasing w Warszawie? Czy firma prowadzi w tym momencie jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może któryś z obecnych pracowników MOTO-Leasing wie coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach?

grzegorz

Wziąłem leasing na samochód i naprawdę jestem zadowolony. Polecam Pana (usunięte przez administratora) - fachowy i rzetelny. Wcześniej przesłał wszystkie dokumenty, żebym mógł się z nimi zapoznać (umowa, OWUL oraz TOiP). Z własnej inicjatywy dostarczył zgodę na wyjazdy zagraniczne i nie wciskał niczego ponad to co przewiduje umowa. Polecam.

Zostaw opinię o MOTO-Leasing Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOTO-Leasing Sp. z o.o.