Opinie o Ekobet Cementy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekobet Cementy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekobet Cementy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekobet Cementy Sp. z o.o. w Warszawa

Dorota

Byłam pracownicą tej Firmy wiele lat . Dużo się nauczyłam,wiele przeszłam.Nie żałuję,każde doświadczenie czegoś uczy.Z tego miejsca chciałabym podziekować wszystkim kontrahentom za miłą wspołprace,a bylym współpracownikom życzyć sukcesów.Pod koniec swojej pracy zauważyłam,nie zdrową konkurencję, brak wspołpracy,skupianiu się na plotkach i braku szczerości.Pewnie taka jest w dzisiejszych czasach praca w korporacjach.Jedno trzeba przyznac dostałam w tej Firmie chrzest bojowy. W Thomas Cementy dawniej Ekobet Cementy dbają o swoich klientów,a praca w tej firmie jest dla ludzi którzy są mocno zdeterminowani w osiąganiu celu,bez względu na metody.

Grzegorz
@Dorota

Fajnie że tak dobrze wspominasz firmę. Ludzie w pracy są różni i nie zawsze wszyscy muszą odpowiadać naszym standardom. A mogłabyś dodać na jakiem poziomie były pensje? Byłaś zadowolona z wysokości wypłaty.

Dorota
@Grzegorz

Miło to daleko idące słowo....ale ok. Dla mnie w pracy najważniejsza jest współpraca i dobra atmosfera,niestety tego zabrakło Wynagrodzenie średnie ale na czas.

Helena
@Dorota

Średnie wynagrodzenie? W sensie - średnia krajowa?

Grzegorz
@Dorota

Masz racje. Atmosfera jest bardzo ważna, bo bez tego trudno o dobre wyniki. No ale kasa jest też dla mnie priorytetem, bo wiadomo rachunki trzeba płacić Gdybyś mogla podać widełki finansowe bardzo byś mi pomogła :)

Kiedyś tu pracowałem
@Dorota

Płace poniżej przeciętnej, a gnojenie pracownika trudno nazwać "chrzestem bojowym". No i to kolesiostwo... Nie polecam.

Kiedyś tu pracowałem Nowy wpis
@Grzegorz

Pracowniku firmy. Daj sobie spokój z tym naciąganym marketingiem.

Irena Nowy wpis
@Kiedyś tu pracowałem

On robi marketing? Przecież to chyba kandydat, po co miałby pytać o te widełki chociażby? Znasz je tak w ogóle?

Dorota Nowy wpis
@Kiedyś tu pracowałem

Ja lubiłam swoją pracę...a pracodawca no cóż

Maniek Nowy wpis
@Dorota

Brawo Dorota cała prawda.. Jako były pracownik stwierdzam że kołchozy się dawno skończyły a warunki dużo pozostawiają do życzenia. Jak bym nie miał na chleb to bym wolał żebrać niż z powtotem wrócić tam do pracy. Pozdrawiam...

BP

Pracowałem - nie polecam tej firmy. Ani ze względu na możliwości rozwoju, ani ze względu na zarobki, ani ze względu na atmosferę.

Czyli rekrutacje na kierowników tylko wewnętrzne?

Tomasz
@Marta

Pani Marto, rozwijamy naszych pracowników i preferujemy promowanie ludzi, którzy sprawdzili się w firmie. Jesli mamy dobrego kandydata wewnętrznego to bedzie on miał zawsze lepszą pozycję do awansu. Nie zawsze się tak zdarza - wówczas rekrutujemy z zewnatrz. Pozdrawiam, Tomasz Chełmicki Prezes Zarządu Ekobet Cementy

Czy często w firmie Ekobet Cementy Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

B.

Nie ma takiej, ale zato jest duzo derektorów i tfu kierowników

@brakslów
@B.

Akurat w firmie Ekobet wszyscy kierownicy i "dyrektorzy" :) zostali wyłonieni podczas rekrutacji wewnętrznej. Firma stawia na rozwój zaangażowanych i oddanych pracowników, a dla niezaangażowanych pozostają tylko negatywne komentarze ... . :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekobet Cementy Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Co macie na myśli pisząc , że jest brak stabilności zatrudnienia?

Była pracownica

Pracowałam i nie polecam tej firmy. Brak stabilności zatrudnienia, niesympatyczna atmosfera. Ciągłe zmiany organizacyjne. Warunki finansowe - dużo poniżej przeciętnej.

Jola
@Była pracownica

Pani Marto może trochę więcej konkretów.

Pracowałem - nie polecam.

S.

Wcześniej Ekobet-Siekierki, teraz Ekobet Cementy. Zmiany nazwy i kierownictwa nie pociągają za sobą zmian na lepsze. Osobiście nie radzę się zatrudniać.

Robico

Nie polecam. Zarobki bardzo kiepskie, atmosfera zła. Ciągłe reorganizacje powodują brak stabilności zatrudnienia.

robi
@Robico

A domy na wsi to z pracy na roli?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekobet Cementy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekobet Cementy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekobet Cementy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ekobet Cementy Sp. z o.o.