th-beton Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o th-beton Sp. z o.o.

ciekawy

Również proszę o informację?na cementowóz ewentualnie patelnię niestety gruchy odpadają. Pozdrawiam

Michnik

Taka firma Kogucik.. Pracownicy(K) tankują auta które przeznaczone jest do ładowarek..:)))) Akurat byłem tego świadkiem :) Oszukują klientów na m3 :) Wiem bo kazano mi tak robić.. Niech madry klient bierze dokument z Sautera a nie z wydruku..:) Syf nic więcej, byjamniej pracownicy są wprzadku których bardzo pozdrawiam chociaz nie mialem z nimi stycznosci tyle co przez telefon.. Czas pracy: jak by sie dało to i 24/7 oby tylko jak najwięcej m3 wywieżć.. Operator w th-beton to: operator, ładowacz, mechanik, logistyk, sprzątacz, czysciciel,ogrodnik,zaopatrzeniowiec,call center, fakturzysta, spedytor i windykator oczywiscie wszystko w : "": W życiu nie klamalem jak w TH-Beton, oczywicie klientów:) (bo tak trzeba) Wyłata na czas

Bolo
@Michnik 06.11.2016 22:57

Słyszałem, że tam dobrze płacą a i warunki spoko... chcę tam złożyć papiery, odradzasz? które miasto omijac?

Michnik

max

nie napisali w ofercie, ale podejrzewam ze ponad 2000tys dostaniesz

Pani Agnieszka

Witam, Proszę o informację, jakiego konkretnie zakładu dotyczy ten wpis i te nieprawidłowości? Skoro mnie Pan zna, to proszę o bezpośredni kontakt, bo chciałabym wyjaśnić tę sytuację. W innym przypadku proszę o nieszkalowanie naszej firmy oraz pracujących w niej osób na forum internetowym. Dziękuję Agnieszka

Marcin

Pojawiła ie oferta Pracy w Th-Beton - dla zainteresowanych służę pomocą crest()02.pl

Arek

Czy ktoś może powiedziec cos wiecej o firmie, jakie zarobki, czas pracy warunki... na 15.04 mam rozmowe..

Greg

Ja pracowałem w tej firmie, ale musiałem się zwolnić, teraz żałuję. Bo tu gdzie teraz pracuję nie ma porównania th-beton był super pod każdym względem

alek

Pracowałem w tej firmie.Ogólnie firma zajmuje się produkcją betonu.Ta firma posiada tylko węzły betoniarskie a transport betonu oraz usługa pompowania jest świadczona przez zewnętrzne firmy na których zarabia kasę.Nie polecam tej firmy - atmosfera na zewnątrz bardzo dobra a w środku jedno wielkie bagno.

th beton

Ja również o pytam o opinie nt pracy w tej firmie gdyz mam ustalony termin rozmowy kwalifikacyjnej a nie wiem nic o TH beton. bede wdzieczny za info. p..s a kolega wyzej jak moze pisac o wysokich zarobkach i dobrym klimacie skoro tylko cos tam o tym slyszal? a moze to bujda by ludzi zwerbowac?

Zostaw opinię o th-beton Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie th-beton Sp. z o.o.