VIA SMS PL Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o VIA SMS PL Sp. z o.o.

też była klientka

Mam podobne doświadczenie jak zawiedziona była klientka. Ostatnio skontaktowałam się z działem windykacji żeby uprzedzić że spłacę pożyczkę 3 dni później, odebrała jakaś bardzo niemiła pani. Rozmowa była bardzo nieprzyjemna, pani bardzo opryskliwym tonem do mnie mówiła. Historię kredytową mam u nich krótką ale dobrą, a usłyszałam sugestie że jestem oszustką i że pewnie wzięłam pożyczkę z zamiarem by jej nie oddać. To mnie do nich zniechęciło na tyle, że już więcej nie skorzystam. Jest dużo tego typu firm na rynku, z dużo lepszym podejściem do klienta.

zawiedziona była klientka

chamska windykacja nawet jak 1 dzień się spóźnisz, nawet jak wszystkie poprzednie pożyczki były spłacone w terminie, trochę przesada. ostatni raz u nich wzięłam, nie pozwolę by jakaś sfrustrowana pindzia wyżywała się na mnie za swoje niepowodzenia życiowe.

erykos

Pożyczam u niech ze względu na te szczęśliwe środy, bo najbardziej mi się opłaca. Taka znika 50% to spory odciążenie

paul

Szybka pożyczka w viasms już nie raz mnie uratowała. Zaskoczony byłem szybkością z jaką dostałem pieniądze. Po wpłaceniu grosza na konto firmy po kilkunastu minutach miałem pieniądze na koncie.

mink

Teraz dają 1500 zł nowym klientom, a dla stałych klientów pożyczka wzrosła do 4000 pln. Takze ciagle jakies zmiany na lepsze.

jaro

Ja dostałem za polecenie pożyczki u nich 50 zł bonusu od firmy :) W sumie w lepszej nie pożyczałem, viasms ma super warunki

idzi

1000 zł pożyczasz w viasms za 0% prowizji, a w każdą środę możesz wziąć pożyczkę z 50% zniżką, ale już jako stały klient. Dla mnie to super sprawa.

anna

Brałam już 4 pożyczki w Via Sms, jestem bardzo zadowolona, wszystko spłacam w terminie, ostatnią przedłużyłam na 2 tygodnie. Teraz jako stała klientka mogę brać w każdą środę pożyczkę z 50% zniżką na prowizję.

Uważacie, że firma VIA SMS PL Sp. z o.o. dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o VIA SMS PL Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIA SMS PL Sp. z o.o.