EM & EM SP.J.

dastan 211

Lokalizacja------->TRAGEDIA!!!

Maro
użytkownik zarejestrowany

Podejrzewam, ze nie tylko o doświadczenie tutaj chodzi ale i o znajomość języka obcego, ktoś wcześniej napisał ze z tego powodu mogą zrezygnować z kandydatury

Y

Czytając wcześniejszy spór (2013) (usunięte przez administratora) ( a właściwie jej relacje wewnętrzne;)) @Diana - Jeśli pracodawca (usunięte przez administratora) Dziękuję Ci za opis sytuacji. Mimo wcześniejszych "pozytywnych" opinii dzięki Tobie nie będę tracić swojego czasu:) Pozdrawiam, Y

nie ma nic złego

Właśnie złożyłem aplikację i przystąpiłem do pracy.Jest super.Warunki pracy super, płaca też.Szacunek dla wszystkich.

ooo!

(usunięte przez administratora). a tak poważnie pracowałem - NIE POLECAM!!! :) Również pozdrawiam tych co zostali, trzymam kciuki za szybką zmianę pracy !!!

ciekawy

PRZESTROGA

i tak usuniecie ten post

(usunięte przez administratora) Jeszcze raz pozdrowienia dla WYTRWAŁYCH w tej firmie

tak

BYŁA

Nie bardzo wiem czy Ty znasz zasady pracy skoro narzekasz na to ,że trzeba pracować.Po co szukasz pracy -rób to co bedzie cieszyc Ciebie a nie innych.Właścicele są po to aby za Ciebie odpowiadać za wszystkie Twoje decyzje -jak tego nie wiesz to nie obrzucaj ich w necie .Nie wiem czy wiesz,że za te wyrzuty i za wyrażanie o kimś takich opinii i szkalowanie możesz odpowiadać karnie.Poczytaj co grozi za szkalowanie na blogach

pytam

jak z atmosferą pracy? sprzyjająca? czy przeciwnie?

Kulka
@pytam 30.07.2014, 12:41
jak z atmosferą pracy? sprzyjająca? czy przeciwnie?

jaką stworzysz to taka będzie.My nie narzekamy.

uhuuu

Litości...

Birba

To znaczy ,że to nie byle jaka firma tylko szuka profesjonalistów-jak nic nie umiesz to nie możesz pracować w tej spółce.

ciekawy

Ktosik

Dla Ciebie to dziwne a dla mnie nie -pracowałem na różnych stanowiskach i dla każdego z nich potrzebna jest inna wiedza-dlatego tego typu komentarz nie uzasadnia potrzeby posiadania jakieś wiedzy nie związanej z wykonywaniem pracy na danym stanowisku.Trochę dziwne,że Chciałeś/Chciałaś pracować na takim stanowisku-(usunięte przez administratora) na przyszłość nie przystępuj do takiej pracy która Tobie nie odpowiada i nie komentuj na blogach swoich błędów to opinia o Tobie a nie o firmie.Załóż swój blog i tam przelewaj swoje żale.Firma chce pracowników takich a nie innych i struktura pracy jest taka a nie inna.

Ktosik

A moze po prostu na danym stanowisku nie potrzebna jest inna wiedza

Byla

Madralo,sledzic trendy to możesz w modzie z gazeta Hot. Firma wysyla na szkolenia ludzi jeśli widzi,ze ktoś się angazuje w to co robi.Mnie wysylano i proponowano inne ale nie chciałam. Wiec nie gadaj głupot tylko weź się za robote

HOT
@Byla 20.02.2014, 07:53

byly pracownik

Nie widze żebym napisal że pracują tu stażysci, nie narzekam, pisze o tym jakie obecnie sa standardy pracy w dobrych firmach, gdzie rozumie sie, ze doceniani, szanowani pracownicy to zysk dla firmy.

Pracuś

W tej firmie zatrudnieni to specjaliści a nie stażyści i niech tak zostanie.Nie bardzo wiem dlaczego tak piszesz skoro to wiesz .Moż brakuje Tobie tej firmy -przecież narzekasz .Nie narzekaj a poszukaj firmy która zajmie się Twoja osoba a moze załóż swoją firmę i sprawdź czy to jest to czego oczekujesz od innych .Życze powodzeniaFs

były pracownik

nie jest to praca dla ambitnych osób, które chcą się rozwijać i coś w życiu osiągnąć, brak szkoleń, perspektyw na lepsze zarobki, jakikolwiek rozwój osobisty

@PRACUŚ 19.02.2014, 15:40
Nie wiem w jakiej dziedzinie chcesz się rozwijać ale jeśli podejmujesz pracę na takie stanowisko (usunięte przez administrato...

Składnia!!!! W każdej dziedzinie należy sie dokształcać z uwagi zmiany chociażby w przepisach, rozwijać znajomość jezyków, śledzić trendy. Pracodawca, któremu zależy na profesjonalistach w swoich szeregach to wie.

tak
@były pracownik 19.02.2014, 13:34

dodatkowo nie pozwala się wykorzystywać swoich umiejętności/wiedzy

Kubus 2

yyyy
@Kubus 2 10.02.2014, 12:26

Czy ktos zrozumial opinie powyzej?!

kubus2
@yyyy 10.02.2014, 19:56
Czy ktos zrozumial opinie powyzej?!

I to właśnie jest Twój problem za trudne(usunięte przez administratora

ktosik

Bardzo współczuję osobom, które tu wyrzucają swoje żale o rzeczy których po prostu nie ma. Nie mają żadnych innych perspektyw, wiadomości i wiedzy na tematy, które tu poruszają, ale zasada ja wiem najlepiej tu się sprawdza i piszą co im ślina na język przyniesie-klawiatura wszystko przyjmie. Czasami warto wziąć się za robotę i w garść, a nie wyrzucać swoje nie spełnione nadzieje i boleści na blogach i szukać pracy w której nie trzeba pracować , a dobrze zapłacą i jeszcze można firmę obrzucić na blogach błotem pośniegowym

ja
@ktosik 10.12.2013, 12:14

niespełnione-odsyłam konsekwentnie do słownika. To nie są żale tylko obiektywne opinie, a ten portal właśnie po to istnieje żeby przestrzec przed złymi warunkami pracy lub zachęcić do podjęcia zatrudnienia jeżeli firma jest godna polecenia. pracownikom najlepszego w Nowym Roku!

KUBUŚ

tomek
@KUBUŚ 03.12.2013, 13:50
(usunięte przez administratora) Z tego co wiem,a pracuje prawie 10lat to średnio ludzie siedza minimum 5lat.Pieniacz...

również przeczytaj definicję słowa pieniacz. A rotacja jest faktycznie duża, szczególnie w magazynie, chociaż w biurze też ciągle ludzie się zmieniają.

razdwatrzy

ROTACJA - mówi wszystko

KUBUŚ

cień
@KUBUŚ 15.11.2013, 13:28
ZAKAZA PALENIA OBOWIĄZUJE W CAŁEJ POLSCE I W MIEJSCACH PUBLICZNYCH JAK NIE WIESZ TEGO TO NIE PISZ BZDUR...

usiu
@heheh 19.11.2013, 12:29
oczywiście...ci którzy pracują na umowę to może i tak:D

a ja wiem ,że nikt nie pracuje na zlecenie

heheh
@usiu 19.11.2013, 15:22
a ja wiem ,że nikt nie pracuje na zlecenie

a na umowe?!:D:D:D:DD:D:D

ex pracownik

jeżeli chodzi o współpracowników nie można im nic zarzucić, mili, pomocni, trzymają się razem, pomagają sobie, wspierają nawzajem - co jest bardzo potrzebne.

były

Chyba krótko pracowałeś skoro masz takie zdanie. Warunki pracy ok, pensje płaca w terminie, urlopy w terminie -nie wiem co jeszcze trzeba. Pracę wszędzie trzeba wykonywać . A jak masz co się Tobie należy to chyba o to chodzi a nie o to żeby nie pracować a brać.

byly pracownik

oczywiście potwierdzam i ABSOLUTNIE NIE ZAPRZECZAM !!!!

Zostaw opinię o EM & EM SP.J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EM & EM SP.J.