Opinie o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty. Grupa Budimex prowadzi również działalność okołobudowlaną na rynku niemieckim. Nadzorujemy pracę około 1000 osób zatrudnionych na terenie całych Niemiec. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich firm budowlanych działających w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Cześć wszystkim. Znalazłem ciekawa ofertę pracy w BX. Mianowicie Kierownik Działu Technicznego. Czy ktoś wie ile można zarobił na tym stanowisku ? Warto się angażować ?

Alexander
@Kandydat

Dobre pytanie. Dołaczam sie.

Włodek
@Alexander

Zmieni się, nie bujta se

Czaikis
@Kandydat

na tym nie wiem, ale ogólnie płaca spoko

Mariusz

Pracowałem na węźle Piotrków. Warunki dobre, pieniądze w terminie. Czekam na nowy konkrakt.

KamilZ.
@Mariusz

Ja mam te same doświadczenia i czekam na kolejne zlecenie. Idzie wiosna, więc pewnie ruszą z robotami!

Grzegorz
@KamilZ.

Pracuję dla nich jako podwykonawca już ładnych kilka lat. Solidna, wypłacalna firma.

KrzysztofKris
@Grzegorz

Ja również jako podwykonawca złego słowa powiedzieć nie mogę. A to dziwne jak na dzisiejsze czasy w sumie.

AndrewLon
@Mariusz

oooo ja tez. spoko robota byla :)

Janja

Polecam!

Sylwia

Moja koleżanka zaczęła pracę i mi też poleca - kultura organizacyjna ponoć na wysokim poziomie. Też będę próbować - a nuż się uda.

Martaaa
@Sylwia

Potwierdzam :-) to jedna z bardziej profesjonalnych firm, w jakich pracowałam.

Rori90
@Sylwia

Niedawno zaczęłam i jestem mega zadowolona. Fajna atmosfera i ludzie

Pracuję dla nich od kilku lat jako podwykonawca. Mogę śmiało polecić do współpracy. Firma stabilna choć wymagająca. Oczekują solidności a w zamian dostaję pewną pracę i płacę.

Jarosław
@Paweł

Ja również polecam. Stabilna firma na polskim rynku.

@Paweł

Również polecam jako podwykonawca.

Zbyszek
@Tomek

Ja z Budimeksem mam same pozytywne odczucia. Zawsze wypłacalni. Mocno zaangażowani.

Aneta

Aplikowałam na stanowisko specjalista inżynier w Poznaniu. Czy orientujecie się, ile czeka się na wiadomość zwrotną?

Jola
@Aneta

Do mojego męża zadzwonili po 2 tygodniach ale to chyba nie ma reguły.

EKA
@Aneta

Mi odpowiedzieli po miesiącu ponad. Cierploiwości.

Cezik
@Aneta

2-3 tyg przeważnie. A jak wrażenia po rozmowie?

Paula
@Aneta

Też czekam na wiadomość. Aplikowałam na kosztorysanta.

Czaro
@Aneta

Tez aplikowałem, ale na staż :)

Karo
@Paula

I jak rozmowa? O co pytają, jaka atmosfera? Stres jest? Będę wdzięczna za cynk bo szykuje się na rozmowe :)

Dybson

Z Budimeksem jestem związany od blisko 3 lat. Zaczynałem jako zupełny świeżak po studiach. Mogę powiedzieć jedno - uczciwe warunki pracy, czyli umowa o pracę, ciekawe kontrakty i możliwość zdobycia doświadczenia. Dla mnie najważniejsza rzecz, to doświadczenie i tutaj mogę dużo rzeczy się nauczyć na dużych kontraktach.

Paelo
@Dybson

Mi trzy lata "stuknie" w przyszłym roku. I jak narazie na pewno nie zamierzam zmieniac ani szukać czegoś innego. Dużo się nauczyłem w Budimeksie i przede wszystkim praca jest ciekawa także osobiscie ja polecam.

CzarnaZen
@Dybson

Ja osobiście znam dwie osoby które u nich pracuja i nie słyszałam narzekania wręcz przeciwnie- zadowoleni. Prwcuja w terenie a moja przyjaciółka stacjonarnie w centrali i sobie chwali

Marcin K
@Dybson

Ciekawe, czy będą przyjmowac na staż. Chciałbym zatrudnić sie od czerwca. Też będę juz po studiach raczej :-)

Evelina
@Marcin K

@Marcin K też mnie to interesuje :-)

Wojo
@Evelina

Myślę, że tak, zawsze prężnie informują o tych stażach, więc też się na nie szykuję, oczywiście o ile uda się zdać inżyniera :D

Kuga
@Dybson

ja też pracuję już dosyć długo bo prawie 4 lata. i taki staż mówi chyba sam za siebie. w BX można się rozwijać a to jest w naszej branży mega istotne.

Jarek

Czy Budimex przyjmuje do pracy z uprawnieniami zrobionymi w Anglii? Czy musze mieć zrobione w Polsce? Ktoś może wie coś na ten temat?

Londynek
@Jarek

O, dołączam się bo tez bym chętnie do Budimeksu spróbował. Slyszalem same dobre rzeczy

@Londynek

To chyba nie ma znaczenia z jakimi papierami przychodzisz. Jak masz doświadczenie to nie ma problemu. Teraz sporo rekrutują, także spróbuj.

Staż

Czy orientujecie się, jak to będzie wyglądało latem? Msją ponoć fajny program stażowy, ale przez wiadomo co nie wiem czy sie nastawiać czy nie. Może ktoś ma takie informacje?

Staż123
@Staż

Właśnie się zgłosiłam na program praktyk uhuhuhu Budimex Cup. Można tam wybrać miesiąca, w których chcesz odbywać praktyki i jest też lista kontraktów. Ja się zgłosiłam na Wałbrzych budowę obwodnicy. :)

Zaproszona na rozmowę

Hej chciałabym się dowiedzieć jak wyglada praca w biurze w Warszawie ? I może ktoś coś wie na temat Pana Jakuba Konkiewicza ? I jak wyglada ten ryczałt o którym mowa. Jeśli praca jest w burze to z góry wiedza ile będę miała nadgodzina ?

Zaproszona na rozmowę

Praca jest kontraktowa z informacja o całym kraju w umówię. Wiec jest ryczałt za nadgodziny.

wtf

czyli zakładając 10h dziennie pracy + raz w tygodniu 12h wychodzi 12,5 brutto/h, to chyba przez te 2h bardziej opłaca się iść na ulotki dorobić, a mniejszy stres i odpowiedzialność...

Anika
@Zaproszona na rozmowę

Pracuje w biurze od zeszłego roku i jestem zadowolona. Atmosfera jest OK, praca sama w sobie tez tak wiec polecam

Ronny
@Anika

A szukacie jeszcze? Bo ja właśnie tez sporo dobrego o Budi słyszałem i wnsumie chciałbym u dużego wykonawcy pracować

Ciekawska
@Anika

Można wiedzieć czym Pani się zajmuje w biurze? I czy praca jest 8 godzinna?

Asia
@Zaproszona na rozmowę

Rok temu uczestniczyłam w rekrutacji do Budimeksu, niestety, nie udało się. Żałuję, bo od tego czasu 2 razy juz zmieniłam pracę. Może warto znowu spróbować?

Jurix
@Asia

próbuj zwłaszcza że rekrutują. dużo kontraktów więc i spore zapotrzebowanie na pracowników mają. widziałem kilka ciekawych ofert u nich

Rys
@Asia

Teraz rekrutują więc warto spróbować.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Budimex?

Bambi1234

Generalnie, wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Mnie na rozmowie zapytali o doświadczenie i gotowość do pracy w różnych miejscach. Jak szukasz roboty, w której się czegoś nauczysz to wal śmiało do Budimeksu.

Elektro

Moje stanowisko akurat jest mocno techniczne, więc najważniejsze były posiadane uprawnienia i doświadczenie. Pracuję od kwietnia i jest OK.

Bambro

Potwierdzam - doświadczenie i gotowość do relokacji :)

LM

ponad 5 lat w Budimex. 1. Zaczynałem od umowy zlecenia odtwarzanego co 1 miesiąc. Umowa nie była od pierwszego dnia do ostatniego. Zawsze od poniedziałku do końca miesiąca, efekt? Jeżeli w maju długi weekend wypadł w dni robocze, to umowę miałeś np: od 5 maja pomimo tego że była przedłużana z miesiąca na miesiąc. 4 lata temu na moje konto wpływała najniższa krajowa pomniejszona o kreatywną księgowość firmy Budimex - ok, godziłem się na to. 2. Tyle co Budimex nie obieca Ci nikt. Tak, umowa o prace? po co, na zleceniu więcej zarobisz, i tak przez dwa lata non-stop bez urlopu z potrąceniem dni wolnych od pracy. 3. Nadgodziny? No-limit. Wykazać nigdzie nie możesz - odbiór dni wolnych za sobotę? Nie ma opcji - zmieniło się to jak odchodziłem z firmy. Urlop? Hmm, jak nie ma kontraktu. Początki trudne, przeliczasz ilość godzin, miesiąc w miesiąc ponad 210 h. Zaglądasz na konto w banku, gdyby nie historia wpłat ciężko zauważyć różnicę w saldzie. Plusy - to czego się tam nauczyłem pozwoliło znaleźć mi innego generalnego wykonawcę, u którego jestem zadowolony z zarobków i w końcu czuję, że w pracy odpoczywam. Umiejętność analizowania i szukania oszczędności na kontrakcie nauczył mnie Budimex - jestem z tego zadowolony. Praktycznie od początku byłem rzucany na głęboką wodę, po 5 latach w BX jestem zastępcą kierownika budowy - sam na to zapracowałem, a BX dawał takie możliwości. Dlaczego piszę opinie? BX to marketing i dużo fałszu. Akcja "Nie zwalniamy". Wiem jak to wygląda - dostajesz ofertę nie do odrzucenia typu: Pani (usunięte przez administratora), jest praca w Poznaniu. Ale ja mieszkam w Olsztynie?!. Jest praca w Poznaniu. Nie jestem zainteresowana. Wypowiedzenie za porozumieniem stron już czeka :). Druga sytuacja: Pani (usunięte przez administratora)jest praca w Poznaniu. OK, od kiedy? Odezwiemy się. Pani (usunięte przez administratora) Poznań nieaktualny, jest praca w Krakowie. Od kiedy? Odezwiemy się. Trzeci raz nie podejmują rozmowy - zostajesz i czekasz na kontrakt. Polecam Budimex jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie, fajne duże projekty. Jeżeli masz doświadczenie to negocjuj wysoko! Potem zapomnij, lepiej zmień firmę i żyj. Cieszę się ze zmiany, której się obawiałem i to bardzo. To był dobry krok dla mnie i mojej rodziny :). (usunięte przez administratora)

maciej-82
@LM

"w końcu czuję, że w pracy odpoczywam" - można wiedzieć gdzie się odpoczywa w pracy??? pracuję w budowlance ponad 10 lat i jeszcze w żadnej firmie nie odpoczywałem, taka branża, sam się na to zdecydowałem a początki zawsze są trudne, bez względu na branżę, moje też były. No chyba że ktoś oczekuje ze na dzien dobry bez doświadczenia czeka na niego kierownicze stanowisko i dyrektorska pensja a kontrakty to najlepiej na tym samym osiedlu, pod domem, a najlepiej budować pewnie zdalnie. Chyba czas się przebranżowić, zwłaszcza jak w pracy chce się odpoczywać a nie pracować...

az
@maciej-82

Może z tym odpoczywaniem chodzi mu o pracę w normalnym wymiarze czasowym za godziwe pieniądze, wtedy to faktycznie jak odpoczynek.

Artur

Bardzo duze cisnienie i presja, czesto niedopasowana do mozliwości. Duzo osob chce sie wykazac kosztem tych, którzy sa nizej. Zle rozlozenie zadań i rozliczanie nie z tego co sie juz zrobilo ale z tego co jeszcze nie.Duzo nadgodzin i zadania pasujace do 12 trybu pracy, a nie do 8 czy 10 godzinnego jak podaja. Ludzie boja sie pytac i protestowac, udaja, że jest ok, bo przez korona sytuacja wyglada tak, a nie inaczej. Jest pozornie milo, ale jak mozna na kogos donieść i komus coś udowodnic dla wlasnych korzysci to dlaczego nie......pensje na czas i duzo benefitow to na pewno na plus. Pracodawca powinien zastanowic sie nad innym motywowaniem niz poprzez presje i absolutna kontrole.

Qwe

To już chyba większość zauważyła, że dyrektor kontraktu i robót drogowych są do wymiany. Ciekaw jestem cierpliwości niektórych osób.

JC49

Pracowalem dla nich przy dworcu w Bialymstoku, było OK. Teraz chce wejsc na zachodni. Placa w terminie. Nie robia problemow.

@JC49

W przyszłym tygodniu tez bede si e zgłaszał na zachodni.

Karol83
@JC49

Tez slyszalwm o tym zachodnim i mysle ze spoko projekt, bede sie dobijal bo moj znajomy mi ich mocno poleca

Tom_Waw
@JC49

Ja pracuje od 2019 i generalnie jestem zadowolony. Nawet się pojawiły po drodze jakieś opcje zmiany ale odmówiłem i zostaje

Hania

A o kim mówisz konkretnie i gdzie ?

Maturzysta

Niedługo zaczynam studia inżynierskie i chciałbym pracować w Budimexie. Czy można pracować i uczyć się jednocześnie? Czy ktoś tak robił?

RomekPL
@Maturzysta

Maja programy praktyk, podobno fajne bo mozna potem na stałe zostac w firmie. Obczaj w necie. P.s. Jak maturka? (usunięte przez administratora)

Marti
@Maturzysta

U nich ti się nazywa Akademia Budimex i właśnie dziś złożyłam aplikację na praktyki - zobaczymy :_)

Czy Budimex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Prawilny

Tak mają, od 7 do pierwszego omdlenia haha, a tak na poważnie to do 17 minimum.

Ciekawy

Czy w związku z koronawirusem pracownikom obniżono pensje?

Podobno
@Ciekawy

Podobno nie. Tak pisał ktoś w innym koment. I tak słyszałem od znajomego.

Alex
@Ciekawy

nie, mój kumpel pracuje u nich już jakiś czasx i mu nie obniżali kasy

@Alex

Nie obniżają pensji, a jeszcze premie płacą

super
@Podobno

to dobrze wiedzieć bo cyrki się dzieją teraz że szok. podziekujmy rządzocym!!!!!!!!!

Miki
@Podobno

Serio? A gdzie? Bo na budowach na kujawach nie obniżają. Budimex to solidna firma.

sky83

Kolego pracujesz w firmie budowlanej to raczej trzeba się liczyć, że jeździsz za pracą. Niestety czasem trafi się na kontrakt który jest pod kreską i jeśli jeszcze pogarsza się wynik to nie ma premii. Ja pracuję od 12 lat w Bx w kubaturze (polska południowa) i przez ten okres nie dostałem premii tylko raz (mowa o premiach półrocznych). Firma jest solidna, nawet teraz dostaliśmy podwyżki. Nie widzę lepszej na rynku, a chodzę czasem z ciekawości na rozmowy o prace u konkurencji. Pozdrawiam.

Jusz
@sky83

Fajnie, że pracownik poleca - w dzisiejszych czasach to dużo znaczy@

EK
@sky83

też byłem ostatnio na rozmowie :-)))))))))))))))) zostaje w BX i ciesze sie że najpierw sobie sprawdziłem u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona, ale jak sie sprawdzi, to wcale nie jest tylko odwrotnie.

Dziś
@EK

Moj znajomy tak samo chodzi na rozmowy i to co np. w Budimeksei jesy spoko to to że jak konczy sie jakiś projekt to starają się rozlokować ludzi na inne a nie że "narka".

Rafx
@Dziś

No mój kolega tak miał. Skończył robote i od razu na następna budowę poleciał takżer spoko

pracownik 2

Dopiero od wczoraj, a koleżanka pisała post 14.03, środków do dezynfekcji nie ma do tej pory..

pracownica

Dokładnie, mimo że 'jest zgoda' to pozwolenie na prace zdalną wydaje kierownik, a nie wszyscy taką zgodę otrzymują chociaż ich stanowisko pozwala na pracę z domu.

sky83

Kolego jeśli pracujesz na budowie to poziom BHP zależy w głównej mierze od Ciebie i od tego jak dasz sobie wejść na głowę podwykonawcom. Także podaj MPK tej budowy gdzie nie ma BHP ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex - Warszawa

• Jak się pracuje w Budimex?

Zobacz opinie na temat firmy Budimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budimex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 23 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budimex?

Kandydaci do pracy w Budimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budimex