Budimex
counter
2 47 186 5 1
Świecie S-5 Nowy wpis

To co Budimex robi na budowie s-5 to wielka pomyłka- bardzo delikatnie mówiąc. Jeśli dyrektor rejonu Pan Jakub nie zajmie się dyrekcją i nie dojdzie do zmian na tym kontrakcie to już niedługo bx będzie miał ogromne problemy. Osobiście nie polecam tej firmy, przez główną dyrekcję na tym kontrakcie.

Tak5Nie1
Zaproszona na rozmowę

Hej chciałabym się dowiedzieć jak wyglada praca w biurze w Warszawie ? I może ktoś coś wie na temat Pana Jakuba Konkiewicza ? I jak wyglada ten ryczałt o którym mowa. Jeśli praca jest w burze to z góry wiedza ile będę miała nadgodzina ?

Zaproszona na rozmowę

Praca jest kontraktowa z informacja o całym kraju w umówię. Wiec jest ryczałt za nadgodziny.

wtf Nowy wpis
Kandydat

czyli zakładając 10h dziennie pracy + raz w tygodniu 12h wychodzi 12,5 brutto/h, to chyba przez te 2h bardziej opłaca się iść na ulotki dorobić, a mniejszy stres i odpowiedzialność...

Anika Nowy wpis
@Zaproszona na rozmowę

Pracuje w biurze od zeszłego roku i jestem zadowolona. Atmosfera jest OK, praca sama w sobie tez tak wiec polecam

Ronny Nowy wpis
Kandydat
@Anika

A szukacie jeszcze? Bo ja właśnie tez sporo dobrego o Budi słyszałem i wnsumie chciałbym u dużego wykonawcy pracować

JC49

Pracowalem dla nich przy dworcu w Bialymstoku, było OK. Teraz chce wejsc na zachodni. Placa w terminie. Nie robia problemow.

Ja
@JC49

W przyszłym tygodniu tez bede si e zgłaszał na zachodni.

Karol83
Klient
@JC49

Tez slyszalwm o tym zachodnim i mysle ze spoko projekt, bede sie dobijal bo moj znajomy mi ich mocno poleca

Tom_Waw
@JC49

Ja pracuje od 2019 i generalnie jestem zadowolony. Nawet się pojawiły po drodze jakieś opcje zmiany ale odmówiłem i zostaje

Andrzej

Pracuje w Budimexie od ponad 3 lat i powiem tak - spoko firma. Wiadomix, że zdarzają się trudniejsze chwile, ale generalnie polecam. Wypłaty o czasie, premie pomimo korony są. Z tego co się orientuje to nawet szukają teraz ludzi do pracy.

Tak7Nie1
@Andrzej

Możesz napisać gdzie pracujesz? W jakim mieście? Bo ja szukam W wielkopolsce czegoś. Kiedys juz pracowałem w Budimexsie i teraz bym chciał wrócić. Ale ofert na Poznań to nie widzę.

Chris73
@Andrzej

Do wawy będą pewnie szukać bo zachodni maja robić. zawsze lepiej w dużej firmie pracować co ciagle nowe zleceni wpadają a budimeks wszędzie coś buduje. Bo wiadomo ze teraz u mniejszych fo niewiadomo co będzie

Wit
@Chris73

A gdzie można znaleźć info, że konkretnie na zachodnim można pracować?

Jusz
@Andrzej

@Andrzeju a w którym województwie pracujesz? Teraz dużo ludzi szuka pracy, więc fajnie byłoby pójść tam, gdzie płacą na czas.

Dziś
@Andrzej

Mój znjaomy też sobie chwali, pracuje w małopolsce ale jak trzeba, to wyjedzie za pracą w inne miejsce bo dobrze choaciaż, że praca w ogóle jest.

Zigi
@Dziś

Ja powiem tak, robota do najłatwiejszych nie należy, ale ważne że jest. Tak jak wcześniej ktoś słusznie zauważył Budimex nie zwalnia po kontrakcie, tylko daje możliwość dalszej pracy i za to ich szanuję.

Łysy74
@Zigi

spoko jest u nich że ciagle nowe umowy pdpisuja. nawet teraz na koronie także raczej zwalniać nie będą

PiotrB.
@Łysy74

podpisałem właśnie z nimi umowę. Mam nadzieję, że będzie spoko. Warunki powiem, że zacne. No pożyjemy, zobaczymy

Miro_wro
@PiotrB.

Też słyszałem że spoko płacą. Nikt pewnie nie powie ile, hehe ale znajomy szwagra robi u nich i też mówi że gites

CzarnyJeż
@PiotrB.

To piona bo ja tez. Od lipca zaczynam. spoko robita się szykuje. Gdzie będziesz bo może się spotkamy Hahah

Bogdan
@Andrzej

W budowlance robię już kilkanaście dobrych lat. Pracowałem w różnych firmach, ale powiem wam, że Budimex to solidna firma. Wypłata na czas, premie są, robota jest nawet jak się kontrakt kończy. Polecam.

Miki
@CzarnyJeż

A gdzie zaczynasz? Bo ja od sierpnia w mazowieckim i super się cieszę, ze w ogóle coś się udało przy koronie!!!!!

FL
@Miki

Może do sierpnia nie będzie padać. Umowę dostałeś, czy bez umowy?

Orzeł
@FL

Ja od maja na umowie i jak narazie zadowolony. Spoko firma

Cezi83
@Bogdan

o, to spoko że lepsi niz konkurencja, popatrze jakie teraz maja opcje

Jaro_Gda
@Orzeł

Spoko, spoko. Ja też na umowie od marca.

Bombel
@Cezi83

ogłoszeń sporo - widać, że firma prężnie działa. Pełno nowych budów.

Alaan
@Cezi83

a gdzie patrzysz? Też coś chyba poszukam bo myślę żeby zmienić, a jak zmieniać to wiesz wiadomix ze na lepsze bym wolał ;)

Radi_W
@Andrzej

Ja tez pracuje od roku i nie narzekam, jest spoko

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rozczarowany

Ten pracodawca nie zabrania mobbingu, dlatego ludzie posłusznie pracują po godzinach za darmo

Hania
@Rozczarowany

A o kim mówisz konkretnie i gdzie ?

Maturzysta

Niedługo zaczynam studia inżynierskie i chciałbym pracować w Budimexie. Czy można pracować i uczyć się jednocześnie? Czy ktoś tak robił?

RomekPL
@Maturzysta

Maja programy praktyk, podobno fajne bo mozna potem na stałe zostac w firmie. Obczaj w necie. P.s. Jak maturka? (usunięte przez administratora)

Marti
@Maturzysta

U nich ti się nazywa Akademia Budimex i właśnie dziś złożyłam aplikację na praktyki - zobaczymy :_)

Tak1Nie

Czy Budimex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Prawilny
@Pytanie

Tak mają, od 7 do pierwszego omdlenia haha, a tak na poważnie to do 17 minimum.

Jacko

Szukam pracy jako kierownik budowy - czy ktoś się orientuje czy wrato składac CV i nie zwalniają teraz przez koronę?

Endriu
@Jacko

Nie zwalniają. Słyszałem, że podpisują ciągle nowe kontrakty i szukają nowych pracowników

@Jacko

Też myślę o budimexsie. W maju ostatni miesiąc mam robote do końca maja i od czerca powiedzieli mi PA. Gdzie szukasz? Ja najchętniej w Poznaniu. Chętie poznam opinie.

Rychu
@Jacko

Jacko, ja pracuje w budimexie od roku jako kierownik budowy i polecam. Budimex nie zwalnia, nie obniża pensji, kasa jest i jeszcze premie wypłacają. Praca do łatwych nie należy, wiadomo, ale ja nie narzekam. Składaj CV.

Tak2Nie1
Jacko
@Rychu

Dzieki panowie za opinie, w takim razie będe składał. @Marcin szukam w mazowieckim ale jak się trafi gdzieś obok to też byłoby spoko.

Aśka
@Jacko

szukają w mazowieckim, właśnie wysłałam CV na Inżyniera Budowy (Mosty). Znajomy ze studiów u nich pracuje i jest zadowolony. Mówił, że dobrze płacą i nie zwalniają, jak się kontrakt kończy tylko proponują inny. Czekam na rozmowę :)

Ciekawy

Czy w związku z koronawirusem pracownikom obniżono pensje?

Podobno
@Ciekawy

Podobno nie. Tak pisał ktoś w innym koment. I tak słyszałem od znajomego.

Alex
@Ciekawy

nie, mój kumpel pracuje u nich już jakiś czasx i mu nie obniżali kasy

Andrzej
@Alex

Nie obniżają pensji, a jeszcze premie płacą

Tak3Nie1
super
@Podobno

to dobrze wiedzieć bo cyrki się dzieją teraz że szok. podziekujmy rządzocym!!!!!!!!!

Miki
@Podobno

Serio? A gdzie? Bo na budowach na kujawach nie obniżają. Budimex to solidna firma.

sky83

Kolego pracujesz w firmie budowlanej to raczej trzeba się liczyć, że jeździsz za pracą. Niestety czasem trafi się na kontrakt który jest pod kreską i jeśli jeszcze pogarsza się wynik to nie ma premii. Ja pracuję od 12 lat w Bx w kubaturze (polska południowa) i przez ten okres nie dostałem premii tylko raz (mowa o premiach półrocznych). Firma jest solidna, nawet teraz dostaliśmy podwyżki. Nie widzę lepszej na rynku, a chodzę czasem z ciekawości na rozmowy o prace u konkurencji. Pozdrawiam.

Jusz
@sky83

Fajnie, że pracownik poleca - w dzisiejszych czasach to dużo znaczy@

EK
@sky83

też byłem ostatnio na rozmowie :-)))))))))))))))) zostaje w BX i ciesze sie że najpierw sobie sprawdziłem u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona, ale jak sie sprawdzi, to wcale nie jest tylko odwrotnie.

Dziś
@EK

Moj znajomy tak samo chodzi na rozmowy i to co np. w Budimeksei jesy spoko to to że jak konczy sie jakiś projekt to starają się rozlokować ludzi na inne a nie że "narka".

Rafx
@Dziś

No mój kolega tak miał. Skończył robote i od razu na następna budowę poleciał takżer spoko

pracownik 2

Dopiero od wczoraj, a koleżanka pisała post 14.03, środków do dezynfekcji nie ma do tej pory..

pracownica

Dokładnie, mimo że 'jest zgoda' to pozwolenie na prace zdalną wydaje kierownik, a nie wszyscy taką zgodę otrzymują chociaż ich stanowisko pozwala na pracę z domu.

sky83

Kolego jeśli pracujesz na budowie to poziom BHP zależy w głównej mierze od Ciebie i od tego jak dasz sobie wejść na głowę podwykonawcom. Także podaj MPK tej budowy gdzie nie ma BHP ;-)

Aplikujący o prace

Witam. Mogę prosić o informację osoby które sprawią stanowisko majstra budowy przy budowie dróg w budimexie ile dostajecie na wypłatę brutto. Oraz czy macie premie, jeśli tak to ile i jak często. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Planuje przenieś się bo Budimexu i rozważam za i przeciw. Pozdrawiam.

sky83

Nie zgodze się z tym,że na kubaturze nie ma premii. Owszem ciężko o tak wysokie jak na zyskownych kontraktach drogowych ale w moim przypadku (a pracuję w Bx 12 lat) przez ten czas było to średnio 20% do pensji podstawowej (wypłacane 2 razy w roku).

Marcin

Szukam pracy z doświadczeniem przy robotach mostowych. Najchętniej w Poznaniu i miło by było Budimex. Ktoś coś wie może o ofertach o0d lipca?

Krzysiek
@Marcin

Wbijaj do nas, na obwodnicę Wałcza. Budimex szuka ludzi

@Krzysiek

Dzięki bgyłoby super, zbadam temat Wałcza. To w sumie nie tak daleko. Od czerwca juz nie mam wynagrodzenia i miesiąc koszenia trawnika wystarczy.

Młody kieras

Pracowałem w kilku innych firmach i miodów nie było. Od 2 lat w Budimexie jestem i jak na razie nie zamierzam nic zmieniać.

Rami
@Młody kieras

Spoko są, znajomy od roku siedzi i se chwali

TakNie1
Franklin

Witam, chciałbym złożyć CV do firmy na stanowisko inżyniera. Czy ktoś rzetelnie, obiektywnie będzie w stanie mi zrelacjonowac, czy warto? Jak w firmie traktuje się pracowników, jaka jest atmosfera, jak się pracuje i jaki jest stosunek płacy do pracy (czy ewentualne nadgodziny są płatne)? Nie proszę o najazd oburzonych na firmę, jak krytyka się pojawić ma, to tylko konstruktywna. Proszę o wady i zalety firmy

Tak2Nie1
Mati

To faktyczne janusze z tego budimexu. A wydawali się taką porządną firmą w mediach.

Maro
@Franklin

Moim zdaniem warto, co widać zwłaszcza teraz bo trzeba jednak przyznać, że w tej trudnej sytuacji firma w pierwszej kolejności zadbała jednak o pracowników jak mogła - nie zwalnia, nie obniżała pensji, wypłaciła premie a zarząd mówił, że w maju będą podwyżki. Ludzie mają pracę i stabilną sytuację, nadal szukają ludzi, więc w sumie jest dobrze. Praca jest ciężka, wiadomo taka branża, ale nie zamieniłbym się na inną, atmosfera zależy od zespołu do jakiego się trafi. Ogólnie firma dba o pracownika i jak człowiek skupia się na pracy a nie szukaniu dziury w całym, to może się i rozwijać i awansować. Mimo trudniejszych momentów, które wiadomo że się czasem zdarzają to jednak polecam Budimex.

Tak8Nie2
Ja
@Maro

Zgadzam się z Maro, ogólnie bywa ciężko, atmosfera zależy od ludzi w zespole i od nastawienia twojego też, ale generalnie warto, na pewno można się dużo nauczyć, kontrakty są duże i raczej prestiżowe, teraz będą np budować warszawę zachodnią z tego co wiem, więc na pewno będą szukać ludzi.

Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Witam firma dodaje ogłoszenia z ofertami A nikt nie odpowiada na pytania ,tel wyłączony w dziale rekrutacji jeśli ktoś podaje dane do kontaktu to powinna być normalna obsługa jak w każdym biurze

Tak7Nie1
samuraj jack

Prawda

ra

Góra o siebie dba - pracują zdalnie lub wcale:) A co tam reszta - jak nie ten to inny

BB

Kasa jest: Budimex dołącza do inicjatywy „Jesteśmy razem. POMAGAMY”. Przekażemy 1 mln złotych na pomoc w zakresie zakupu sprzętu medycznego do szpitali na oddziały zakaźne. Dodatkowo wesprzemy organizację szpitala polowego, jeśli będzie taka konieczność.

Aga

Hej! Jaka jest sytuacja na rynku w tym momencie ?

@Aga

bardzo dobra :) mimo trudnego początku w 2019

TakNie1

Czy Budimex oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

umowa o pracę, praktyki są na umowę zlecenie

Jędrek

Witam byłem kierownikiem robót budowlanych w Budmex sa Warszawa - atmosfera w pracy ok, praca od 10h dziennie w górę, soboty pracujące . Dla zainteresowanych płaca 8500 brutto +600 pln ryczałt za te nadgodziny. Dział HR zachowuje się jak by była na premii od niskiej stawki na umowie dla pracowników.

Tak27Nie1
@Jędrek

Jak miałeś ryczałt to byłes ma majstrem budowy. Kierownik robót ma zadaniowy czas pracy i nie dostaje ryczałtu. Jako kierownik robót w Bx w Krakowie mogę pomarzyć o takiej podstawie jaką Ty miałeś. Pozdrawiam.

Marian
@sky83

W nowych umowach kierownicy robót również dostają ryczałt za nadgodziny. Takie sprytne niby obejście ewidencji czasu pracy.

Budimex

Dziękujemy za opinię. Dbamy o to, aby wszystkie nasze procesy rekrutacyjne były przeprowadzane jak najbardziej profesjonalnie. Dlatego będziemy wdzięczni za mailowy kontakt z nami pod adresem rekrutacja@budimex.pl, jeśli pojawiły się jakieś problemy podczas rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół HR

TakNie8
Merr

Ja napiszę więcej, na mojej rozmowie rekrutacyjnej Kierownik rysował esy floresy na kartce, nie zadając żadnych pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex - Warszawa