Opinie o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty. Grupa Budimex prowadzi również działalność okołobudowlaną na rynku niemieckim. Nadzorujemy pracę około 1000 osób zatrudnionych na terenie całych Niemiec. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich firm budowlanych działających w Niemczech. Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Budimex, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budimex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Trochę wody upłynęło w Wiśle od ostatniego komentarza Tesa dotyczącego sytuacji w firmie. Czy coś się zmieniło? Odpowiedź nie będzie złożona: nic się nie zmieniło. Zarząd firmy w swoim corocznym cyklu spotkań z pracownikami dał upust temu o czym mówi się na korytarzach i w kuluarach. Pan prezes wyraźnie stwierdził iż w tej firmie pracuje się długo i dalej tyle będzie się pracować. „Główny akcjonariusz wymaga od nas abyście pracowali po 14 godzin przez 7 dni w tygodniu”, nie jest to wymysł autora tylko słowa Prezesa firmy. „Firma wam tyle dała na przestrzeni lat, teraz wy musicie dać coś dla niej”. Owszem, znikoma liczba dochodowych kontraktów spowodowała „obsypanie złotem” elitarnej grupy pracowników, podkreślny elitarnej, lecz jak zwykle zapomniano o pracownikach fizycznych, którzy są w tej firmie ludźmi drugiej kategorii niczym średniowieczne „mówiące narzędzia”. „Z racji swojego awansu często bywam za granicą, szczególnie w Anglii i tam budowy są inne. Dostęp jest kontrolowany jak na lotnisku, pracuje się po 8 godzin za lepsze stawki, ludzie nie chcą pracować nadgodzin”. Panie prezesie, co broni Panu wprowadzić takich zasad u siebie w kraju? Kolejną kwestią godną poruszenia są urlopy. Szanowny Prezes stwierdził, że zaczną one przepadać, firma w żaden sposób nie zrekompensuje ich wobec braku możliwości ich wykorzystania. „Nie wierzę w to, że kierownik nie da urlopu dobremu pracownikowi. Można przecież dogadać się na branie urlopu w każdy poniedziałek, wtorek czy piątek”. Bez komentarza. Ostatnie sponsorowane wywiady z Prezesem realizowane na łamach Gazety Wyborczej poinformowały nas o tym iż gigantycznym problemem w branży jest rozczeniowość młodych ludzi. Chcą zarabiać więcej i nie chcą relokować się w obrębie kraju. Nic dziwnego, powoli zmienia się mentalność zawodowa w naszym kraju i ludzie chcą żyć tak jak ich rówieśnicy za granicami. Globalizacja, facebook i instagram pozwalają na szybką ocenę i porównanie tego co jest za granicami Polski. 11 mld w portfelu zamówień co ostatnio jest mocno podkreślane musi przynosić zyski i może warto przestać transferować je do Kastylii tylko zainwestować w kapitał ludzki w kraju, nieprawdaż? To się zwraca, mimo iż nie można tego zmierzyć wykresem i tabelką.

Andrzej

Pracuje w Budimexie od ponad 3 lat i powiem tak - spoko firma. Wiadomix, że zdarzają się trudniejsze chwile, ale generalnie polecam. Wypłaty o czasie, premie pomimo korony są. Z tego co się orientuje to nawet szukają teraz ludzi do pracy.

Student

Kończę budownictwo na UW filiw Płocku. Czy ktoś był na stażu w Budimexie? Chciałbym sie czegos nauczyć w praktyce. Szukam czegoś w okolicach Łodzi. Z góry dziękuje za opinie.

Marzena

Budimex jest największą firmą budowlaną w Polsce i kiedy ma się ją w CV to drzwi się otwierają.

Andrzej

Marcin
@Andrzej

Możesz napisać gdzie pracujesz? W jakim mieście? Bo ja szukam W wielkopolsce czegoś. Kiedys juz pracowałem w Budimexsie i teraz bym chciał wrócić. Ale ofert na Poznań to nie widzę.

Chris73
@Andrzej

Do wawy będą pewnie szukać bo zachodni maja robić. zawsze lepiej w dużej firmie pracować co ciagle nowe zleceni wpadają a budimeks wszędzie coś buduje. Bo wiadomo ze teraz u mniejszych fo niewiadomo co będzie

Wit
@Chris73

A gdzie można znaleźć info, że konkretnie na zachodnim można pracować?

Jusz
@Andrzej

@Andrzeju a w którym województwie pracujesz? Teraz dużo ludzi szuka pracy, więc fajnie byłoby pójść tam, gdzie płacą na czas.

Dziś
@Andrzej

Mój znjaomy też sobie chwali, pracuje w małopolsce ale jak trzeba, to wyjedzie za pracą w inne miejsce bo dobrze choaciaż, że praca w ogóle jest.

Zigi
@Dziś

Ja powiem tak, robota do najłatwiejszych nie należy, ale ważne że jest. Tak jak wcześniej ktoś słusznie zauważył Budimex nie zwalnia po kontrakcie, tylko daje możliwość dalszej pracy i za to ich szanuję.

Łysy74
@Zigi

spoko jest u nich że ciagle nowe umowy pdpisuja. nawet teraz na koronie także raczej zwalniać nie będą

PiotrB.
@Łysy74

podpisałem właśnie z nimi umowę. Mam nadzieję, że będzie spoko. Warunki powiem, że zacne. No pożyjemy, zobaczymy

Miro_wro
@PiotrB.

Też słyszałem że spoko płacą. Nikt pewnie nie powie ile, hehe ale znajomy szwagra robi u nich i też mówi że gites

CzarnyJeż
@PiotrB.

To piona bo ja tez. Od lipca zaczynam. spoko robita się szykuje. Gdzie będziesz bo może się spotkamy Hahah

Bogdan
@Andrzej

W budowlance robię już kilkanaście dobrych lat. Pracowałem w różnych firmach, ale powiem wam, że Budimex to solidna firma. Wypłata na czas, premie są, robota jest nawet jak się kontrakt kończy. Polecam.

Miki
@CzarnyJeż

A gdzie zaczynasz? Bo ja od sierpnia w mazowieckim i super się cieszę, ze w ogóle coś się udało przy koronie!!!!!

FL
@Miki

Może do sierpnia nie będzie padać. Umowę dostałeś, czy bez umowy?

Orzeł
@FL

Ja od maja na umowie i jak narazie zadowolony. Spoko firma

Cezi83
@Bogdan

o, to spoko że lepsi niz konkurencja, popatrze jakie teraz maja opcje

Jaro_Gda
@Orzeł

Spoko, spoko. Ja też na umowie od marca.

Bombel
@Cezi83

ogłoszeń sporo - widać, że firma prężnie działa. Pełno nowych budów.

Alaan
@Cezi83

a gdzie patrzysz? Też coś chyba poszukam bo myślę żeby zmienić, a jak zmieniać to wiesz wiadomix ze na lepsze bym wolał ;)

Radi_W
@Andrzej

Ja tez pracuje od roku i nie narzekam, jest spoko

Ciekawa
@Andrzej

A orientujecie się, czy są jakieś dodatkowe benefity?

Inżynierek
@Andrzej

Przeglądam oferty i nawet znalazłem kilka ciekawych. Czas wysłać CV.

KT
@Wit

Też jestem zainteresowany zachodnim. jak ktoś cos wię to porszę o info gdzie się zgłaszać.

Pi
@Andrzej

1 stycznia minie mi rok. Jestem zadowolony. Polecam Budimex.

Xyz21
@Inżynierek

Co jest ciekawego? Tez bym chętnie spróbował do kolejówki, a podobno sporo ostatnio robią

Do Andrzeja
@Andrzej

A jak minął czas pandemii?

LennyGD
@Do Andrzeja

Robota była, nadal jest. Osobiscie nie odczułem żadnej zmiany

Janek

Potwierdzam, są OK

MN
@Janek

To zawsze zależy od ludzi - mogą być tacy, którym nic nie będzie pasować. Dla mnie współpraca była w porządku. Miło wspominam.

bEbebe
@Andrzej

Mój znajomy pracuje w Budimeksie i jest zadowolony.

Tafek
@Andrzej

W każdej firmie są trudniejsze chwile, ale warto pracować w takiej firmie z taka pozycja na rynku.

MAG
@Zigi

i git!

@Andrzej

Mój znajomy też pracował, zdecydował się wyjechać z kraju, ale zawsze chwalił. Tylko, że on chciał pracować a nie tylko pieniążki za nic dostawać.

@Andrzej

Szukają cały czas bo ciagle jest praca.

Rolka Nowy wpis
@Andrzej

Też pracowałam i ważne - chciałam pracować. Wspominam dobrze. Branża wymagająca.

Pracownik Nowy wpis
@Andrzej

Potwierdzam, firma stabilna i daje poczucie bezpieczeństwa.

Pracownik biurowy Nowy wpis

Z końcem września żegnam się z firmą po prawie 4 latach. Idę w nowe miejsce, ale Budimex będę wspominał dobrze, szczególnie atmosferę.

Marzena

Mroz779
@Marzena

no wlasnie, u mnie w miescie kolejna inwestycje robia i zaaplikowalem bo duzo dobrego slysze wiec fajnie byloby u nich pracowac.

MuPolinka
@Marzena

Tata mi też to mówi i się zastanawiam czy się do nich nie zgłosić od września. Studia skończone, więc może spróbuję. A wie ktoś może jakie są stawki na stanowisku inżyniera?

Joanna
@MuPolinka

Myślę, że stawki są różne ze względu na doświadczenie - po prostu próbuj!

Alek

A tez prawda!

Ruak
@Joanna

sporo nowych kontraktow ostatnio widziałem, więc na bank będa szukać do pracy :)

Aśka
@Marzena

Mam nadzieję, chciałabym się zaczepić, jestem po miłej rozmowie rekrutacyjnej i mam nadzieję, że już niedługo tam będę :) I będzie wpis do CV :D

Alunia87
@Aśka

o, a na jakie stanowisko? i o co Cię pytali poza doświadczeniem. Ja wysłałam aplikacje i mega szybko się odezwali z terminem rozmowy. także własnie czekam ale jestem dobrej mysli

Olo
@Ruak

Maja stronę ze wszystkimi ofertami. Z podziałem na województwa specjalizacje. Wiem bo czyham az będę szukali w mojej wiec jestem tam regularnym gościem hahaha

Zbiniu
@Olo

dokładnie! Super ta ich strona. Wszystko mega przejrzyście. Wysłałem CV do działu rozwoju i szkoleń. Teraz czekam na telefon.

weronika

Wynagrodzenie dla inżyniera to 4-6 tys zł brutto

Pesa
@MuPolinka

ok 3500 z czego 600 zł to ryczałt za nagodziny czyli pracujesz 10 godzin czy chcesz czy nie i jeszcze krzywo się patrzą jak wychodizsz do domu

ED
@Marzena

Potwierdzam. Kilka lat w Budimeksie buduje pozycję na rynku pracy. Znaleźć potem pracę w mniejszej firmie to 5 minut.

OlAf
@Mroz779

W każdym duzym mieście chyba teraz budują

Jacek
@weronika

Jeśli się orientujesz to jakie jest wynagrodzenie dla kierowników budowy?

Mokka
@Marzena

To odwieczna prawda - duże firmy w CV zawsze robią wrażenie na pracodawcach.

Bajka
@Marzena

To fakt, ale przede wszystkimw samym Budimeksie można długo popracować i wiele się nauczyć. Więc to jest firma na lata.

RRR
@Marzena

Potwierdzam. Jest czym sie pochwalić po zakończonej inwestycji.

@Marzena

Bo to w sumie lider w tej branży, dlatego otwiera drzwi dalej.

werty Nowy wpis
@Marzena

Po 1,5 roku pracy w Budimeksie bez problemu znalazłem prace w innym miejscu, przyjęli z otwartymi ramionami, bo wiedzieli, że pracy się nie boję.

werty

Pracowałem tu 1,5 roku, wspominam dobrze, jak przyjeżdżam autobusem do Kielc, to zawsze łezka się zakręci, bo to tam pracowałem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Logan

Polecam tym, którzy chcą się duuuuuuużo nauczyć.

@Logan

Rzeczywiście, to gwarancja doświadczenia.

Nick

To ciężka branża, ale w sumie która nie jest? Jeśli nie jesteś gotowy na prace, chcesz sobie pozbijac baki to nie jest to praca dla Ciebie.

@Nick

Noooo...dokładnie! Mnóstwo osób, które chcą chyba odpoczywać w pracy narzeka...a wystarczy po prostu chcieć pracować!

ah
@Mania

Jasne, bo według ciebie wszyscy młodzi to tylko chcą kasę i nic nie robić

Logan
@Nick

Ciężka, ale doświadczenie można zdobyć, i to nie tylko zawodowe, ale też po prostu życiowe.

TH
@Mania

W BX nigdy nie było i nie będzie czasu na odpoczynek, bo tyrasz dziennie po 10-12h, a często i dłużej. Ja cenie BX za nabyte doświadczenie i 2 letnią praktykę, dzięki którym uzyskałem uprawnienia i poszedłem swoją drogą, bo w zasadzie większych plusów nie widzę. Dla fascynatów zawodu, którzy uwielbiają przebywać na budowie od rana do wieczora, uwielbiają żyć budową, pracę w ciągłym stresie, ściganie podwykonawców, pracę w delegacjach, to tak, świetny wybór. Zarobki może i są ale dopiero na stanowiskach kierowniczych lecz nie ma nic za darmo i wraz z nimi wzrasta ciśnienie, a śruba zostaje dokręcona jeszcze mocniej. Generalnie ilość przepracowanych w miesiącu godzin nie przekłada się w żaden sposób na zarobki, przynajmniej tak było kiedyś ale nie podejrzewam aby coś się zmieniło. Co ciekawe, na papierze pracujesz kodeksowe 8h dziennie????

Mark

Współpracuję z Budimeksem od kilku lat. Polecam: konkretne zadania, szybkie decyzje i płatności w terminie.

Gonia1234
@Student

Ja byłam :) Po studiach, a nawet na studiach warto się zgłaszać na staż. Nie dość, że można się mega dużo nauczyć, to jeszcze jak się pokażesz z dobrej strony, to proponują współpracę. A w Budimeksie ludzie są też fajni, no i firma ok. Nie zastanawiaj się, tylko się zgłaszaj. Może się spotkamy

Bunio
@Gonia1234

Staż w Budimeksie wspominam jako najlepszy w życiu. Wiadomo jak jest, człowiek po studiach jest zielony, a tam była naprawdę sympatyczna atmosfera i dawali się dużo nauczyć. Gdyby nie życiowe zawirowania, to pewnie bym tam został na dłużej.

Białek
 Rekomendacja
@Student

Byłem u nich ba stażu w Białymstoku 3 miesiące. Polecam.

Wonsz
@Białek

a możesz coś więcej napisać? też ciekawi mnie u nich staż

Roriz
@Wonsz

dużo się nauczysz, będzie mega praktycznie i zero nudy. A jak dobrze ogarniesz to możesz zostać na stałe - tak jak ja :)

Oreo@
@Student

dużo się nauczysz praktycznej wiedzy, a to w budowalnce najwazniejsze!

Gocha
@Student

Byłam na stażach w kilku firmach budowlanych i szczerze to w Budimeksie było chyba najlepiej. Ja trafiłam na mega fajnych ludzi i ciekawy kontrakt. Dużo mi te staże dały.

Asdfg
@Roriz

Potwierdzam. W styczniu kończę staż i mam nadzieję zostać na dużej.

Maluch
@Asdfg

A gdzie? Bo ja tez. Są duże szanse ze zostanę wiec mega zajawka :)

@Student

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, będę aplikował.

Marek
@Student

Warto zaglądać na ich FB, tam czasem są oferty.

Ann
@Marek

Polecam kariera budimex.pl, tam tez znajdziecie

MałaZosia
@Ann

Cześć, czytam te komentarze i ta firma wydaje się całkiem spoko. Dużo mają ogłoszeń o pracę, więc się dzieje u nich.Muszę chwilę jeszcze poczekać i będę cv wysyłać.

Valdi
@MałaZosia

Nie ma co czekać wysyłaj od razdu :)

Robert
@Valdi

Dokładnie. Zresztą proces rekrutacji też trochę trwa. Staż to podstawa!

Mariusz
@Student

Dobre miejsce na naukę pracy. Polecam

CzesiuJestem
@Bunio

ja zaczynałem też od stażu i już kolejny rok mi stuknął. W suie to nawet sobie nie wyobrażam, ze gdzieś indziej miałbym pracować, hehe

do Białka
@Białek

pamiętam Cię!

Anonim
@Student

Czy staż jest dobrze płatny ? Plus minus jakie są kwoty?

EKs
@do Białka

Ha ha

Norek
@Student

A ja właśnie zostałem przyjęty na PW :-) Ciekawe, od którego roku studiów przyjmują na staż...

Krzysztof
@Student

Ja zaczynałem na stażu. Na początku było ciężko ale jestem zadowolony że pracowałem gdy inni odpoczywali.

@Krzysztof

To jest bardzo dobre podejście. Teraz jest duża rywalizacja na rynku pracy i jeśli ktoś jest ambitny i chce awansować to odpoczywanie powinien odłożyć na później. W Budimexie nie poodpoczywa ale za to dużo się nauczy.

AK
@Norek

Ja bym polecał na 3 roku się zacząć rozglądać

Jacek

Polecam Budimex. Świetny wybór na start, powodzenia,

Dziadek
@Student

Też najpierw byłem na stażu. Zajęcie nie dla delikatnych i nie dla leniwych

Nowyyy
Kandydat

Cześć, jak wygląda rekrutacja w BX? Spotkania czy online? Jak się przygotować? Wysłałem CV i czekam, aż się odezwą, ale chciałbym wcześniej wiedzieć jak się przygotować. Dajcie pls znać.

Zyta
@Nowyyy

Normalnie wygląda:) w sensie ja miałam online. Zero stresu, super miło i profesjonalnie. Pytali o doświadczenie, oczekiwania. Powiedzieli jak wygląda praca u nich. Generalnie bardzo fajnie. Teraz tylko czekam na info.

PN
@Nowyyy

Miałem najpierw online a potem już normalnie. Trochę miałem słaby internet, warto to wcześniej sprawdzić. Ale najważniejsze, że poszło OK, umowa już jest!

Aśka
@Nowyyy

Obecne, tak jak piszą poprzednicy, online. Rozmowa z kamerką (to ważne!!!).

JestemJuż
@Aśka

uhuuhuhu a ja już dostałam pracę! Ale się cieszę. Zobaczymy, bo projekt ultra ciekawy.

Asia
@JestemJuż

A ile czekałeś na informację zwrotną po wysłaniu CV?

Lidko
@Aśka

A wiecie może jak teraz jest?

Lidko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Jak przebiega proces rekrutacji? Ktoś coś?

Tomasz
Kandydat

Zaczynam w październiku studia zaoczne, myślę od razu o stażu. Czy praca w Budimeksie jest do pogodzenia z nauką?

Ann
@Tomasz

Da radę ale zastanów się czy chcesz staż od razu na początku studiów.

Maciej
@Ann

Dokładnie tak! Lepiej się trochę poduczyć i poczekać, żeby zrobić staż.

Bajka
@Tomasz

Zdobądź wiedzę na studiach i potem pójdź na staż, bo naprawdę można zostać w Budimeksie na lata, więc warto już mieć coś w głowie, by tę szanse wykorzystać. Powodzenia!

Minio
@Tomasz

A ja podpytam czy się orientujecie - staż jest płatny?

ZA
@Ann

A dlaczego nie? Po co czekać? na studiach sie więcej nie nauczy

@Tomasz

Idź od razu Tomasz i zbieraj doświadczenie... to naprawdę cenne w dzisiejszych czasach!!!

Niem
@Tomasz

Dasz radę. Ja tez zacząłem szybko w innej firmie a teraz już mam doświadczenie i składam cv do budimex.

MAG
Kandydat

Widziałem że szukają spawaczy do Niemiec. Czy ktoś wię czy koniecznie trzeba znać język niemiecki?

@MAG

Z tego, co wiem, to wystarczy polski :-) Kierownik tez będzie Polakiem, więc spoko.

Ani

Ale do życia trochę niemieckiego by się przydało ;)0

Tom
@Arek

Pracujesz tam? W Niemczech? Napiszesz coś o warunkach?

Tom
@Arek

Nie wiem czy to się tak da, pracować na dłuższym kontrakcie bez znajomosci języka

Chętny
@MAG

Jeśli będziesz u nich na rozmowie chętnie poznam więcej informacji jak poszło i o co pytali

Gas
@Tom

Zgadzam się, że chociaż podstawy niemieckiego warto znać.

Niem
@MAG

Jestem również zainteresowany praca w Niemczech. Prosze o opinie osoby, które już tam pracuja w Budimexie.

Romek
Kandydat

Dostałem propozycje pracy w dziele maszyn kolejowych. Czy ktoś może mi przedstawić warunki pracy? Czy warto sobie zawracać głowę, czy pozostać u obecnego chlebodawcy?

Do Romek
@Romek

Warunki pracy to niech Ci przedstawi potencjalny pracodawca. Nie wiem, gdzie pracujesz obecnie, ale praca w Budimeksie otwiera drzwi.

,,,
@Do Romek

I można mysleć o przyszłości spokojnie, bo to bardzo duża firma i cięgle nowe kontrakty.

Bobbudowniczy
Kandydat

Dzień dobry, Chciałbym aplikować na stanowisko kierownika robót. Ile zarabia kierownik robót w Warszawie, czy nadgodziny są płatne, prace w weekendy do odbioru czy ekstra płatne? Dziękuję za odpowiedź

Irena

Dziękuję, że odpowiedziałeś na pytanie o nadgodziny bo także zastanawiałam się jak to wygląda w firmie. A dodasz może jeszcze coś odnośnie tych zarobków? Na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w Budimex?

Pesa
@Bobbudowniczy

weekendy odbiór nagodizny płatne ryczałtem z góry 600 zł i codizennie pracujesz po 10 godz chociaż kierownik to raczej ponad 10 godzin

R
@Bobbudowniczy

Nadgodziny mieszczą się w wynagrodzeniu ryczałtowym i tyle;) Praca w weekend - dni do odbioru...jeśli masz kiedy.

Yoi
@Irena

(usunięte przez administratora). Ogólnie bardzo niskie zarobki. Jako inzynier dostaniesz (usunięte przez administratora)netto za 12 h dziennie. To policz sobie ile masz za h .

ojki
Kandydat

miałam rozmowę, pracy nie dostałam, ale dostyałam info zwrotne i to sobie cenię.

@ojki

No to są chociaż w porządku. Ja jeszczre czekam.

Lewy

Praca w Budimeksue była w porządku - zmieniłem branże ale wspominam miło.

aaa

Firma dla ludzi na stanowisku powyżej kierownika. Nie polecam dla ludzi na stanowiskach fizycznych. Przedmiotowe traktowanie, brak partnerstwa, wypłata powyżej stałej transzy jest czysto uznaniowa bez powiązania z kompetencjami czy wynikami pracy. Obiady z wielkiej łaski-najtańsze w okolicy. nigdy nie wiadomo kiedy będzie koniec dniówki, weekendy w sezonie najlepiej robocze, (usunięte przez administratora) Ubrania robocze tylko dla szczebla kierowniczego natomiast fizyczny najlepiej aby pracował w wysłużonych dżinsach bo firmowe są zbyt drogie dla kontraktu... Wyrazisz swoją opinię - nie pracujesz bo jesteś niewygodny dla "Panów Kierowników " Odziałów, Regionalnych itp

Podwykonawca

Współprace oceniam dobrze. Jasne warunki, wypłacalność.

Nick
@Podwykonawca

Ja również, co w 2020 było rzadkością.

Ja
@Podwykonawca

Jak wyżej. Branża łatwa nie jest, dlatego tym bardziej warto zaufać sprawdzonym firmom i z nimi pracować.

Green
Kandydat

Odbyłam rozmowę, wtedy pracy nie dostałam, ale wszystko przebiegło profesjonalnie. Dziś ponownie wysłałam CV i czekam.

Asia
@Green

Odezwali się?

Joanna
Kandydat

Czy rozmowy o pracę są nadal w trybie zdalnym?

Ja
@Joanna

W czerwcu jeszcze były.

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.