Opinie o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty. Grupa Budimex prowadzi również działalność okołobudowlaną na rynku niemieckim. Nadzorujemy pracę około 1000 osób zatrudnionych na terenie całych Niemiec. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich firm budowlanych działających w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budimex w Warszawa Siedmiogrodzka 9

To ciężka branża, ale w sumie która nie jest? Jeśli nie jesteś gotowy na prace, chcesz sobie pozbijac baki to nie jest to praca dla Ciebie.

Mania

Noooo...dokładnie! Mnóstwo osób, które chcą chyba odpoczywać w pracy narzeka...a wystarczy po prostu chcieć pracować!

ah
@Mania

Jasne, bo według ciebie wszyscy młodzi to tylko chcą kasę i nic nie robić

Logan

Ciężka, ale doświadczenie można zdobyć, i to nie tylko zawodowe, ale też po prostu życiowe.

TH
@Mania

W BX nigdy nie było i nie będzie czasu na odpoczynek, bo tyrasz dziennie po (usunięte przez administratora)h, a często i dłużej. Ja cenie BX za nabyte doświadczenie i 2 letnią praktykę, dzięki którym uzyskałem uprawnienia i poszedłem swoją drogą, bo w zasadzie większych plusów nie widzę. Dla fascynatów zawodu, którzy uwielbiają przebywać na budowie od rana do wieczora, uwielbiają żyć budową, pracę w ciągłym stresie, ściganie podwykonawców, pracę w delegacjach, to tak, świetny wybór. Zarobki może i są ale dopiero na stanowiskach kierowniczych lecz nie ma nic za darmo i wraz z nimi wzrasta ciśnienie, a śruba zostaje dokręcona jeszcze mocniej. Generalnie ilość przepracowanych w miesiącu godzin nie przekłada się w żaden sposób na zarobki, przynajmniej tak było kiedyś ale nie podejrzewam aby coś się zmieniło.(usunięte przez administratora)

była bx
@TH

oczywiście, ryczałt 600 zł niezależnie czy tyrasz 10 ,12 godzin

A mnie się marzy praca w tej branży. Będę składać CV w przyszłym roku :)

Pracuje dla BX już 8 lat, a wielu pracuje jeszcze dłużej. To świadczy o tym, że jest dobrze.

Potwierdzam i polecam

Kaz
@ah

Może nie wszyscy, ale często sie tak z młodymi zdaża nieststy

Kaz
@Kasia

I bardzo dobrze, więcej kobiet potrzebujemy!

W budowlance zawsze się dużo pracowało. Ja pracowałem dużo, mój syn pracuje dużo. Tak po prostu jest.

arkadiusz
@Kasia

Niczego i tak się nie nauczysz . Będziesz ślęczał przy laptopie a jak pójdziesz na budowę to będą się z ciebie nabijali .

????

Coś w tym jest. Trzeba wiedzieć po co się przychodzi do pracy.

jdgege

Teraz jest dużo lepiej niż jeszcze pare lat wcześniej.

@jdgege

Każda firma się rozwija, standardy się zmieniają na plus :)

Mariusz
@arkadiusz

No jeśli masz biurowe stanowisko to na budowie wiadomo, że może być różnie...

Pit
@Ania

Może i się zmieniają Szkoda tylko że pracownik fizyczny tego tak nie odczuwa jak tu wszyscy pozytywni opisują ????

Bla

Są tacy, co im nic nie pasuje, a są tacy co pracują tu pracuja latami

FR
@Bla

Jak pracują latami to chyba zadowoleni raczej

Ola
@Kaz

Zdecydowanie firmy budowlane powinny otworzyc się na zatrudnianie kobiet.

BZZ
@Logan

Ja z adużo sie nie nauczylem Ale jak ktoś przychodzi zielony to rzeczywiscie ma szkolę zycia

Stach

Budimex to dpbra firma , mozna zarobic jak sie umie pracowac

Piko

Nie, to świadczy o tym, że nie masz ambicji i wolisz bezpiecznie, ale bez fajerwerków i prawdziwych pieniędzy. Dowiedz się, ile dostają inżynierowie przejmujący udziały w spółkach celowych bogatych inwestorów. Nie ośmieszajcie się z tym BX. Zarobić na rok dwa, trzy miliony a kilkadziesiąt tysięcy, to jednak jest spora różnica. Te ponad 2 miliony różnicy rocznie kosztuje Was brak ambicji.

TT
@Piko

To dobrze, że Ty wolisz z "fajerwerkami".... Jak ktoś pisze, że mu pasuje - to źle, bo jak może. Jak napisze, że mu źle to wtedy opinia jest ok? Idź i zarabiaj te swoje miliony, po co rozpamiętujesz przeszłość ;-)

Zdecydowanie
@TT

Zdecydowanie wybieram bez milionów ale spokojnie

Szymon
@Stach

Ile można zarobić? Bo nikt nie dodał jakie są wypłaty. Jak to nie tajemnica to podaj widełki.

Piko
@TT

True. Dziękuję za naprostowanie mi perspektywy. Trzeba patrzeć w przyszłość. W mojej jest Mercedes AMG GT w tym roku, więc mam się na czym skupić.

@Szymon

Widełki są kasowane przez portal, poza tym to zależy od stanowiska. Zaaplikuj i się przekonasz, ja jestem zadowolona :)

Zand

Jak ktoś nie chce pracować to go od razu zauważą

W dzisiejszych czasach trzeba brać pracę z pocałowaniem ręki i nie tylko na budowach. To co się dzieje w Polsce z finansami to jakiś absurd jest.

Patryk
@Tomek

Najpierw doprowadziliście do tej tragicznej sytuacji państwa swoimi wyborami, a teraz jeszcze się kompletnie poddajecie w obliczu trudności. Żałosne.

@Patryk

Kto doprowadził ten doprowadzil. Nie wrzucaj wszystkich do worka wyborców tych co to teraz rzadza.

Zuch
@Tomek

Jak się umie pracować to w Budi nie trzeba nikogo po rękach całować. Bez przesady

@Zuch

Ale szanowac prace trzeba.

Trabka

Dziś nie ma nie ciezkiej branży. Każda praca wymaga ale to chyba dobrze?????

Czy na budowach pracują kobiety? Jest szansa nie być jedyną?

Poryl
@Logan

Dobrze miećmożliwośc zdobycia doświadczenia w takiej firmie.

Costa

Duża znana solidna firma, warto.

Andi
@Costa

Choćby dla doświadczenia i wpisu w CV, bo to otwiera drzwi.

Żaklina
@Andi

Ja codziennie uczę się dużo, jestem dopiero na stażu, ale miło mi się tutaj pracuje.

Marian
@Costa

Moglibyście się przynajmniej postarać z tymi lewymi komentarzami. Bo trzy super opinie na kilka słów w ciągu kilku godzin, a dwie nawet minut, to śmierdzi agencją albo działem wewnętrznym w waszej firmie.

Pracuje w Budimexie od ponad 3 lat i powiem tak - spoko firma. Wiadomix, że zdarzają się trudniejsze chwile, ale generalnie polecam. Wypłaty o czasie, premie pomimo korony są. Z tego co się orientuje to nawet szukają teraz ludzi do pracy.

@Andrzej

Możesz napisać gdzie pracujesz? W jakim mieście? Bo ja szukam W wielkopolsce czegoś. Kiedys juz pracowałem w Budimexsie i teraz bym chciał wrócić. Ale ofert na Poznań to nie widzę.

Chris73
@Andrzej

Do wawy będą pewnie szukać bo zachodni maja robić. zawsze lepiej w dużej firmie pracować co ciagle nowe zleceni wpadają a budimeks wszędzie coś buduje. Bo wiadomo ze teraz u mniejszych fo niewiadomo co będzie

Wit
@Chris73

A gdzie można znaleźć info, że konkretnie na zachodnim można pracować?

Jusz
@Andrzej

@Andrzeju a w którym województwie pracujesz? Teraz dużo ludzi szuka pracy, więc fajnie byłoby pójść tam, gdzie płacą na czas.

Dziś
@Andrzej

Mój znjaomy też sobie chwali, pracuje w małopolsce ale jak trzeba, to wyjedzie za pracą w inne miejsce bo dobrze choaciaż, że praca w ogóle jest.

Zigi
@Dziś

Ja powiem tak, robota do najłatwiejszych nie należy, ale ważne że jest. Tak jak wcześniej ktoś słusznie zauważył Budimex nie zwalnia po kontrakcie, tylko daje możliwość dalszej pracy i za to ich szanuję.

Łysy74
@Zigi

spoko jest u nich że ciagle nowe umowy pdpisuja. nawet teraz na koronie także raczej zwalniać nie będą

PiotrB.
@Łysy74

podpisałem właśnie z nimi umowę. Mam nadzieję, że będzie spoko. Warunki powiem, że zacne. No pożyjemy, zobaczymy

Miro_wro
@PiotrB.

Też słyszałem że spoko płacą. Nikt pewnie nie powie ile, hehe ale znajomy szwagra robi u nich i też mówi że gites

CzarnyJeż
@PiotrB.

To piona bo ja tez. Od lipca zaczynam. spoko robita się szykuje. Gdzie będziesz bo może się spotkamy Hahah

Bogdan
@Andrzej

W budowlance robię już kilkanaście dobrych lat. Pracowałem w różnych firmach, ale powiem wam, że Budimex to solidna firma. Wypłata na czas, premie są, robota jest nawet jak się kontrakt kończy. Polecam.

Miki
@CzarnyJeż

A gdzie zaczynasz? Bo ja od sierpnia w mazowieckim i super się cieszę, ze w ogóle coś się udało przy koronie!!!!!

FL
@Miki

Może do sierpnia nie będzie padać. Umowę dostałeś, czy bez umowy?

Orzeł
@FL

Ja od maja na umowie i jak narazie zadowolony. Spoko firma

Cezi83
@Bogdan

o, to spoko że lepsi niz konkurencja, popatrze jakie teraz maja opcje

Jaro_Gda
@Orzeł

Spoko, spoko. Ja też na umowie od marca.

Bombel
@Cezi83

ogłoszeń sporo - widać, że firma prężnie działa. Pełno nowych budów.

Alaan
@Cezi83

a gdzie patrzysz? Też coś chyba poszukam bo myślę żeby zmienić, a jak zmieniać to wiesz wiadomix ze na lepsze bym wolał ;)

Radi_W
@Andrzej

Ja tez pracuje od roku i nie narzekam, jest spoko

Ciekawa
@Andrzej

A orientujecie się, czy są jakieś dodatkowe benefity?

Inżynierek
@Andrzej

Przeglądam oferty i nawet znalazłem kilka ciekawych. Czas wysłać CV.

KT
@Wit

Też jestem zainteresowany zachodnim. jak ktoś cos wię to porszę o info gdzie się zgłaszać.

Pi
@Andrzej

1 stycznia minie mi rok. Jestem zadowolony. Polecam Budimex.

Xyz21
@Inżynierek

Co jest ciekawego? Tez bym chętnie spróbował do kolejówki, a podobno sporo ostatnio robią

Do Andrzeja
@Andrzej

A jak minął czas pandemii?

LennyGD
@Do Andrzeja

Robota była, nadal jest. Osobiscie nie odczułem żadnej zmiany

Janek

Potwierdzam, są OK

MN
@Janek

To zawsze zależy od ludzi - mogą być tacy, którym nic nie będzie pasować. Dla mnie współpraca była w porządku. Miło wspominam.

bEbebe
@Andrzej

Mój znajomy pracuje w Budimeksie i jest zadowolony.

Tafek
@Andrzej

W każdej firmie są trudniejsze chwile, ale warto pracować w takiej firmie z taka pozycja na rynku.

MAG
@Zigi

i git!

Mania
@Andrzej

Mój znajomy też pracował, zdecydował się wyjechać z kraju, ale zawsze chwalił. Tylko, że on chciał pracować a nie tylko pieniążki za nic dostawać.

@Andrzej

Szukają cały czas bo ciagle jest praca.

Rolka
@Andrzej

Też pracowałam i ważne - chciałam pracować. Wspominam dobrze. Branża wymagająca.

@Andrzej

Potwierdzam, firma stabilna i daje poczucie bezpieczeństwa.

@Andrzej

W Budimeksie zawsze szukają, bo w branży brakuje pracowników. Warto.

Zaz
@Andrzej

Widzę że teraz też szukają

Opi
@Andrzej

Ja mam wrażenie ze firme budują nie tylko kierownicy. Rownież ludzie pracujący tam. Ilu osobą chce się rozmawiać z szefostwem i wprowadzać cokolwiek nowego? Ja zawsze rozmawiałem i zawsze to miało wpływ.

Nemo
@Andrzej

3 lata to nie 20lat a place relatywnie niższe o40%. Jeszcze napisz że dostajesz posiłek. Z jakie biedy się wyrwał eś

do Nemo
@Nemo

Bo jak ktos pracuje 3 lata to nie ma prawa byc zadowolonym z pracy???????? AHA W kazdej pracy mozna znalexc dobre i zle rzeczy. Jak jest wiecej dobrych to dla mnie super!!!

@Pi

Mnie minie w maju :-)

Mariusz
@Andrzej

Cały czas są rekrutacje, bo BX wygrywa coraz to nowe inwestycje do zrobienia.

Polad
@Mariusz

Dokładnie i właśnie aplikowałem. Trzymcie kciuki!

Pio

Cały czas zatrudniają, i w Polsce i w Niemczech

Mroźny Wilk
@Andrzej

Wiesz moze czy szukają pracowników w Ełku?

Andy
@Andrzej

dużo ludzi pracuje w tej firmie latami

BZZ
@Andrzej

W poniedziałek podpisuję umowę na kolejny rok Miodu nie ma ale nie narzekam

@Andrzej

Praca od roku - i bardzo chcę pracować dalej:)

Zand
@Andrzej

Mam podobnie. Zawsze może być lepiej i niektóży tego szukają ja jestem zadowolony tak na 70% wymagań

O.

Warto zastanowić się nad aplikacja do tej firmy. Obecnie dużo się dzieje, ciągle zmiany personalne, dużo odejść. Wystarczy zapytać ile osób odeszło z samego HR w ostatnim czasie i jak często pojawiają się ogłoszenia.

man
@O.

Również będę aplikował .Wygląda obiecująco.

Arti
@man

z kazdej firmy ludzie odchodza - im wieksza firma tym wiecej odejsc, logiczne. Ja od lutego bede sie rozgladal.

xxx
@man

Jak się znasz na robocie to śmialo skladaj dokumenty

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mirek

Elektryk z uprawnieniami SEP, ktoś wie jakie stawki?

man
@Mirek

Też jestem ciekaw i zainteresowany

Arti
@Mirek

Tutaj nawet jeśli ktos stawki podaje to sa kasowane, taki chyba regulamin portalu czy cos.

Nasss

Aplikowałem i czekam na wyniki. Nowy rok, nowa praca :)

Szymon
@Nasss

Fajnie. Jak było na rozmowie? Bardzo maglują, czy raczej lużna gadka. Napiszesz coś?

Srk

Witam, na jakie zarobki można liczyć w sektorze kolejowym jako inżynier budowy SRK / kierownik robót z uprawnieniami? Jak z zakwaterowaniem na delegacjach?

Mroźny Wilk

Wie ktoś może jak wygląda rekrutacja w Ełku?

FR
@Mroźny Wilk

Też chetnie poznam warunki pracy w warijsko-maurskiem

EKS

Będą budowali nowy, pieszorowerowy most w Warszawie! Super!

Polad
@EKS

I pewnie dopiero jak wybudują to ludzie zobaczą jak fajna to inwestycja.

Fil
@Polad

Dobrze, że to Budimex. Przynajmniej jest większa pewnosć dotrzymania taerminu.

Bla
@EKS

i goit, może spawaczy beda brali

też mama

wzrusza mnie, co Budimex robi w ramach projektu Dom z serca. Brawo!

Pytamie

To pytanie juz było ale nie widziałem odpowiedzi - czy do rpacy w Niemczech potrzebny jest język niemiecki?

Pytamie
@Pytamie

A jeśli tak to jaki poziom?

Ztego
@Pytamie

Ztego co wiem, to nie jest potrzebny. Ale lepiej znać parę słów, żeby nie byc głupim polaczkiem

AS

Jak wygląda praca murarza w Niemczech? Wypłata w euro czy złotówki?

Niemiec
@AS

tez chętnie poznanm opinie

jdgege
@AS

Zacząłem niedawno, narazie jest ok

...

Przykre dość że po stażu proponują zostanie w firmie ale jeżeli chodzi o warunki płacowe to masz się podpytać innych ile na początek dostawali bo góra nie zna widełek

@...

Absurd, a przynajmniej ani mnie, ani moich kolegów coś takiego nie spotkało.

......

Bylam na stazu - ze wzgledu na pandemie wyjechalam do miasta rodzinnego, wiec nie zostalam i nie mam 20 lat doswiadczenia, ale naprawde podobala mi sie atmosfera w firmie. Mialam tez fajna przelozona.

@......

Też byłem na stażu i zostałem, bo uważam że warto. Praca podczas pandemii to też trochę inna praca niż w "normalnych" czasach.

Niemiec

Jakie warunki pracy w Niemczech?

Lubię Budimex za możliwości, jakie dawał. Pracowałem w biurze. Oprócz wynagrodzenia, które mi pasowało, były takie rzeczy jak dodatkowy urlop w urodziny. Niby nic, a jednak miło.

Aga
@Piotr

Fajna inicjatywa. Szkoda, że u nas takiej nie ma.

Olek
@Piotr

Bardzo dobry pomysł. Można jeden dzień mieć dla siebie.

Lukas
@Piotr

To sa takie drobne rzeczy, ale wplywaja na wspomnienia :)

Asia
@Piotr

Dokładnie. I dofinansowanie do nauki języków tez było!

MM
@Piotr

Ja nadal pracuję, zostałam po stażu i na razie nie myślę zupełnie o zmianie pracy :)

Opi
@Piotr

???????????? no i fajne. Podpisuje sie pod tym.

Recenzent

Ogólnie firma ma problemy z praworządnością. Pracowałem kiedyś w Bx i generalnie nie obowiązuje coś takiego jak 8h dzień pracy, przez co firma staje się nieuczciwą konkurencją wobec innych podmiotów działających na rynku, nie wspominając już o prawach pracowniczych (inżynierowie, pracownicy fizyczni).(usunięte przez administratora)Proszę się poprawić, bo ciągniecie Państwo Polskę w dół.

...

Czy ktoś wie jak jest w Budimexie na stażu? Proszę o opinie.

Lukas
@...

To zalezy w jakim dziale. Ja wspominam dobrze, mnóstwo zadań, spora wiedza.

Zadowolony
@...

Często widzę stażystów. jak się garną do roboty to maja dobrze i często zostają na stałe po szkołach.

Asia
@...

Staż to zawsze szansa na stała prace, tylko oczywiście trzeba się wykazać. W zależności w jakim dziale jest staż. Ja miałam akurat w biurze, bo takiej pracy szukałam. Spory rozwój, sporo nauki, poszerzenie horyzontów.

MM
@...

Ja zostałam po stażu, więc polecam :)

Luck

Miałem szczęście, bo na początku swojej drogi zawodowej trafiłem do BX. Dziś wiem, że ta branża nie jest dla mnie, ale ile doświadczenia nabrałem - to moje.

Pot
@Luck

Potwierdzam, dobry pracodawca i warto tu pracować

Oooo
@Luck

To cenna opinia, bo doświadczenie ważne, a i można zdecydować, czy branża jest taka, w jakiej chcieliśmy pracować.

AS

Szukam roboty na stanowisku murarza. Czy ktos mi powie czy od razu daja umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Budimex - Warszawa

• Jak się pracuje w Budimex?

Zobacz opinie na temat firmy Budimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budimex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 23 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budimex?

Kandydaci do pracy w Budimex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budimex