Riset Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Szabłowski

Opinie o Riset Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Szabłowski

ziętek

Plany budżetowe są zmieniane w trakcie trwania umowy. Zero szans na prowizję. Do podpisywania weksle in blanco. Nie polecam. Zdecydowanie. Chyba, że jesteś bezrobotny i szukasz roboty bez żadnych wymagań wstępnych. Pensja podstawowa jest przelewana terminowo - przynajmniej to jest ok.

Zostaw opinię o Riset Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Szabłowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Riset Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Szabłowski