Opinie o Cer-Motor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cer-Motor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cer-Motor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cer-Motor w Warszawa

Miro11

Co do pracy tutaj to zupełnie nie mam zastrzeżeń. Jak dla mnie miejsce jest naprawdę bardzo dobre

Cyrul11

Bardzo polecam ;) Dla mnie współpraca tutaj okazała się mega owocna. Jak dla mnie wszystko jest na plus, cała kadra, zarobki, atmosfera

Dyrka

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Bardzo dobrzy kierownicy, faktycznie co do pracowników to traktują ich z szacunkiem i to jest moim zdaniem bardzo ważne

Hilary

Pracowałem tutaj długi czas i nie miałem żadnych zastrzeżeń, wypłata zawsze była w odpowiednim terminie, do tego też towarzystwo było bardzo miłe.

Brałeś udział w rekrutacji do Cer-Motor. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Kujawa

Nie sądziłem, że praca tutaj aż tak przypadnie mi do gustu. Atmosfera jest super, chętnie przychodzę do pracy, ogólnie też dużym plusem są dla mnie zarobki i co ważne przelewy mam zawsze na czas ;)

Gary

Nie wiem jak inni, ale ja jestem zadowolony. Złożyłem tu podanie za namową znajomego i wcale nie żałuje. Można tutaj spokojnie pracować bez obaw, że pracodawca zachowa się w stosunku do nas nieuczciwie. Poza tym można tez liczyć na pomoc współpracowników.

Astra

Pozytywne wrażenie już od pierwszych dni w pracy. Rzeczywiście atmosfera w Cer-Motor jest bardzo przyjazna a kierownictwo przychylne. Na pieniądze tez nie można narzekać, są wypłacalni i jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym aby wypłata nie była na czas. Ogólnie jest to świetne miejsce do popracowania na dłużej.

Iwan25

Chyba najbardziej konkretna firma z jaką się spotkałem, jasne zasady, czysta współpraca

Pasjonat

Najlepszy dowód na to, że można w obecnych czasach traktować pracownika jak człowieka, wypłacać godziwe wynagrodzenia i dbać o jegop potrzeby w miejscu pracy.

Molo

Praca tu nie jest przykrym obowiązkiem, można także dobrze zarobić. Należy docenić też sprawiedliwe tratowanie przez przełożonych, co nie jest normą na obecnym rynku. Ja pracuje tu już parę ładnych lat i chwalę sobie to zajęcie jak i atmosferę panującą w robocie. Najlepiej przekonać się samemu składając CV

agness

Jasne zasady pracy, konkretne zarobki, rewelacyjna atmosfera wśród pracowników - tak najlepiej opisać można pracę w tej firmie. Z początku chciałem popracować tu tylko tymczasowo, ale z upływem czasu przekonałem się, że to dobra firma i warto zostać tu na dłużej. Nie mogę narzekać, gdyż warunki w porównaniu do innych zakładów są bardzo na plus.

Erwin

Nareszcie znalazłem pracę, którą tak naprawdę lubię. Współpraca jest bardzo udana, pracownicy są mili, chętni do pomocy ;)

Luba

Najlepsza firma! Zarobki są bardzo dobre, dodatkowo atmosfera tutaj jest bardzo przyjazna, aż chce się wstawać rano i przychodzić do pracy ;)

Mitło

Bardzo się cieszę, że znalazłem tą firmę. Naprawdę świetne podejście do pracowników, praca tutaj okazała się dla mnie bardzo miła i udana ;)

Kilian

Moim zdaniem jest to bardzo dobra firma. Zarobki są świetne, tym bardziej, że tutaj pracuje się dobrze, w bardzo miłej atmosferze

Angus

Aplikowałem tutaj z polecenia mojego znajomego, który bardzo sobie chwalił pracę tutaj i ogólnie podzielam jego zdanie. Pracuje mi się dobrze, praca też nie jest ciężka, także jestem zadowolony

henry

Należę do starszych pracowników, ale nie planuję zmieniać pracy. Tutaj jest dobrze, wszystko jest tak jak być powinno ;)

Ludwi11

Praca nie jest wcale zbyt ciężka i przede wszystkim jak dla mnie wynagrodzenie jest bardzo dobre, więc nie mam na co narzekać

Markk

Bardzo mi się podoba, że tutaj jest szansa na rozwój. W końcu znalazłem dobrą pracę i to ze świetnymi zarobkami

Daro

Zarobki są godziwe, nie miałem nigdy żadnych problemów z opóźnieniami w przelewach, bardzo podoba mi się też atmosfera tutaj panująca, nie ma żadnej presji

Zostaw merytoryczną opinię o Cer-Motor - Warszawa

• Jak się pracuje w Cer-Motor?

Zobacz opinie na temat firmy Cer-Motor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cer-Motor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 231 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cer-Motor