Opinie o Taco Corp Filip Szcześniak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Taco Corp Filip Szcześniak, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Taco Corp Filip Szcześniak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taco Corp Filip Szcześniak w Warszawa

4822 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
Kandydat

Czy da sie zatrudnic obecnie w tej firmie? Czy właściciel nie ma przypadkiem urlopu i nie odpoczywa w Trójmiescie??

Pytanie Nowy wpis

Czy w Taco Corp Filip Szcześniak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Krzysztof Nowy wpis

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji robicie coś? Przymierzałem się aplikować i niestety pandemia wszystko wywróciła

Co wchodzi w socjal Taco Corp Filip Szcześniak?

@Pytanie

trójkąty i kwadraty

Filip M
@Pytanie

Długie rzęsy, długie nogi oraz długie wlosy.

Yuri Nowy wpis
Klient
@515

I w sumie robią one 4 koła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwo

Czy firma zatrudnia obecnie pracowników? czy jest to firma jednoosobowa?

Lubię kabriolety

Czym ta firma się ogólnie zajmuje?

Edward

Czy ktoś z pracowników Taco Corp zechce wypowiedzieć się na temat wynagrodzenia w tej firmie? Jakie są Wasze obowiązki i czym konkretnie zajmujecie się podczas pracy w tym miejscu? Liczę na Wasze opinie.

to firma

super muzyk!

Martyna

@JD skoro masz o niej tak dobre zdanie to zdradzisz ,jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie ? Jak atmosfera ?

JD
 Rekomendacja

fajna firma zawsze chciałem to napisać

Nick

Szef tzw Taco jest bardzo bezlitosny dla głównego menadżera Filipa

Danuta
 Rekomendacja

Jestem zadowolona, spełniam marzenia mogąc każdego dnia układać fryzurę prezesowi. Zarobki mogłyby być lepsze, ale i tak nie narzekam, bo koleżanki na podobnym stanowisku mają najniższą krajową. Atmosfera w pracy jest bardzo miła.

totak_

Ogólnie Taco to naprawdę porządny przedsiębiorca, swoje w życiu zrobił. Szanuje go przede wszystkim za odwagę, trzeba przyznać, że oprócz talentu, chłopak ma jaja. Zastanawiałem się, czy nie chciałby zrobić jakiegoś biznesu wspólnie, a potem popijać wino siedząc na dryfującej Rivie przy Cote d Azur. Pozdro dla pracowadcy, trzymaj formę, bez twojej muzyki, moja przedsiębiorcza przygoda by nie była tym, czym jest:)

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Taco Corp Filip Szcześniak w mieście Warszawa. Twoja opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Taco Corp Filip Szcześniak - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Taco Corp Filip Szcześniak
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stawki 2a lok. 35