Opinie o Upfield Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Upfield Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Upfield Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upfield Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Maxi

Praca z powodu której nabawiłam się niezdolności do pracy na ponad 1,5 roku. Wdrożenie polegało na tym, że miałam przejść się po firmie i samodzielnie przedstawić się wszystkim pracownikom z osobna. Osoby wyznaczone przez Category Managerkę do pomocy we wdrożeniu umywaly od tego ręce twierdząc, że "one się Polską nie zajmują". Jedna z wieloletnich pracownic pochodząca z Unilever zachowywała się obcesowo i agresywnie wobec nowych pracowników. Mi osobiście dostało się za umówienie spotkań z pracownikami w imieniu Managerki ze struktur globalnych, która chciała odwiedzić Polski oddział. Oczywiście, nikt wcześniej nawet nie wspomniał mi o strukturze globalnej ani o tym jak wygląda współpraca z nimi. Nastrój mojej przełożonej, Category Managerki, wahał się w ciągu dnia od jawnej złości, przez histeryczny śmiech, aż po płacz. Podczas spotkań F2F komunikowała się ze mną podniesionym głosem zamiast prowadzić normalną rozmowę. Dając mi pozory niezależności, zmieniała każdą moją decyzję i utrudniała pracę licznymi zmianami zdania. Z drugiej strony nie stawiała żadnych jasnych wymagań jak zadanie powinno być zrobione. Po prostu jej się nie podobało i już, "zróbcie coś z tym". Ogromny nacisk na wyniki i na sprzedaż. Nerwowa atmosfera i napięcie płynące z góry na szeregowych pracowników. Największy żal mam za to, że zatrudniono mnie mimo nieukrywanego braku doświadczenia w FMCG. Nikt nie podjął próby przybliżenia mi branży i moich zadań, oczekując za to, że błyskawicznie wejdę w nową rolę. Swoją przygodę z firmą musiałam zakończyć dość szybko, bo w ciągu kilkunastu dni rozwinęły się u mnie ostre zaburzenia lękowe i depresja do tego stopnia, że bałam się wsiąść w autobus jadący do pracy i przestałam jeść z obawy przed nudnościami spowodowanymi stresem.

Kandydat

Cześć, Widzę ogłoszenie na RKS małopolska, czy ktoś może coś powiedzieć w temacie?

PH

Czy w Upfield można awansować ?

Upfield ponad wszystko

Najbardziej wegańska firma na świecie. Szanuje rośliny bardziej niż ludzi. Polecam dla osób, które chcą sprawdzić swoją wytrzymałość psychiczną.

PH

Czy w Upfield można awansować ?

Rekomendacja
@PH

oczywiście, że tak :) jeśli tylko pracownik spełni wymagania i osiagnie oczekiwane na danym stanowisku kompetencje to jak najbardziej tak :) Pozdrawiam

ph
@PH

Raczej nie.

Ph
@ph

Napewno tu nie awansujesz coś o tym wiem

Awans Nowy wpis
@Ph

Dlaczego nie? Zaraz będą awanse

Tralala Nowy wpis
@Awans

Awanse? Już się wydarzyły :) największy sprawca ciągłych zamieszań został zwolniony. Jak się nie potrafi zarządzać i pracować z ludźmi to istnieje coś takiego jak „taśma” w fabryce.. będzie on na tyle ważny jak dla niego pracownicy. Mam nadzieje, ze w firmie się poprawi a sytuacja w końcu ustabilizuje i będzie można normalnie pracować. Bo jak na razie to kpina a nie praca. Pozdrawiam.

Delmik Nowy wpis

Jaka świadomość ?- to raczej krotkowzroczne i glebokogardlowe dziewcze jest :)) inni musieli (usunięte przez administratora) po 8h a kruczoczarna od 9-13.00 :)) nie jest to za lotne i pracowite w mig ja rozszyfrujecie :)) Powodzenia

Hmmm Nowy wpis
@Delmik

Ktos na to pozwolił tej damie...taka sprawiedliwość

Ciekawski
@Maxi

A to takie cuda w biurze w wawie?:) trzeba bylo napisac oficjalna skarge na osobe- dac HRom wypowiedzenie umowy z artykulu o (usunięte przez administratora) i domagac sie odszkodowania:) Troszki wiecej na ten temat: W przypadku rozwiązania umowy z powodu mobbingu na podstawie art. 55 § 1 (1) Kodeksu pracy pracownik jest uprawniony do żądania: odszkodowania z tytułu rozwiązania umowy z powodu mobbingu na podstawie art. 94 (3) § 4 Kodeksu pracy oraz odszkodowania z tytułu rozwiązania umowy z powodu ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków względem pracownika – na podstawie art. 55 § 1 (1) Kodeksu pracy.

@Ciekawski

Niestety, byłam wtedy w takim stanie, że chciałam po prostu jak najszybciej rozstać się z firmą. Teraz na pewno postąpiłabym inaczej. Z tego co wiem tej Country Managerki nie ma już w firmie

@Ciekawski

Category Managerki* oczywiście

Onanana
@Maxi

@Maxi a możesz powiedzieć w jakim zespole pracowalaś? wlasnie jestem w rektutacji i teraz się zastanawiam czy się w to ładować dalej

@Onanana

Marketing w biurze w Warszawie. Z tego co wiem, to w firmie nie ma już tej Category Managerki ani Dyrektorki Marketingu, z którymi pracowałam

Onanana
@Maxi

O nie, wlasnie do marketingu się rekrutuje. Ale teraz dopiero widzę ze Teoja historia była już jakiś czas temu a tylko opinie napisałaś w zeszłym mcu, bo robiło to wrażenie ze to historia z teraz. Tak czy inaczej brzmi to zle

@Onanana

Jeśli będziesz managerem, to przygotuj się na bycie traktowaną jak(usunięte przez administratora) przez jedną z wieloletnich pracownik Unilevera, która prawdopodobnie zazdrości młodszym od niej osobom, że dostają to samo stanowisko, na które ona pracowała latami. Jeśli General Manager jest ten sam, a chyba jest (pan pochodzący z południa Europy), to myślę, że nadal jest duży nacisk na wyniki. Na pewno nie licz na ciepłe przyjęcie i wdrożenie, tam nie ma czegoś takiego jak plan wdrożenia, bo "organizacja się kształtuje" i HR potrafi niestety tylko ładnie mówić i profesjonalnie rekrutować, potem ich rola się kończy i nie bardzo interesują ich problemy nowych pracowników. Jawną dyskryminacją jest zatrudnianie młodych pracowników przez agencję, a starszych stażem bezpośrednio przez firmę. Wiąże się to też z innym zakresem benefitów. Nie wiem jaki styl pracy lubisz, ale w Upfield wszystkie działania są wysoko sformalizowane i jeżeli nie pracowało się wcześniej w FMCG, to praca z przygotowywaniem dokumentów technicznych dla struktur globalnych jest bardzo stresująca. W zasadzie na każdą najdrobniejszą zmianę trzeba mieć zgodę globali, co mocno ogranicza decyzyjność, kreatywność i motywację. Kierownik Marki robi właściwie zadania Product Managera (bardzo techniczne kwestie), także odradzam tę pracę również osobom, które pracowały dotąd głównie w marketingu koncepcyjnym i kreatywnym. Mam nadzieję, że coś zmieniło się tam na lepsze, ale wydaje mi się, że fatalna atmosfera tam to nie tylko kwestia ludzi, ale przede wszystkim samej struktury organizacyjnej. Powodzenia, cokolwiek zrobisz :)

Ciekawski
@Onanana

Nie dobrze, że takie rzeczy się działy nie ma znaczenia czy rok czy dwa miesiace temu:/ pamietajcie ze ryba zawsze psuje sie od glowy. Jestem bylym pracownikiem Upfieldu i przez okres jaki pracowalem to spec ds marketingu (produktowego) zmienialo sie co chwila…to od Delmy ktos nowy to od Ramy to od Kasi…kazdy nowy z zapalem i checia zostal stlamszony i odeslany albo z rozstrojem nerowowym albo poczuciem wlasniej wartosci rownym zero… Kazdy podejmuje samodzialnie decyzje wiec niezaleznie jaka Ty podejmiesz - powodzenia

Upfield ponad wszystko

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Upfield Polska Sp. z o.o.?

Kierownik Marki
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

1. Rozmowa wstępna z HR (doświadczenie, znajomość marki i jej działań marketingowych) 2. Rozmowa z Category Managerem 3. Rozmowa z Dyrektorem Marketingu (focus na social media marki)

Pytania

Doświadczenie, pomysły na rozwój marki w social mediach, znajomość kampanii reklamowych marki, umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz w sytuacjach kryzysowych, czy potrafiłbyś zwrócić uwagę szefowi, że się myli (podczas prezentacji na forum dużej grupy)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

knur i locha kato-pato
Klient

wyrażam ubolowanie nad poziomem komunikacji z zespolami operacyjnymi firmy. wsolpraca przepelniona atmosfera strachu, grożeniem i nakładaniem obciążonek.

Ok
Kandydat

Czy firma się rozwija? Ciągle szuka przedstawicieli handlowych.

Jan
@Ok

To fakt ciągle widnieją ogłoszenia na stanowisko przedstawiciela handlowego. Widzę, że śledzisz oferty pracy dodawane przez tego pracodawcę, więc może napiszesz, czy planujesz może ubiegać się tam o zatrudnienie? Proszę, abyś to napisał bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi.

@Oskar

Pytaj co chcialbys wiedziec?

@Pytaj

Co z poprzednim kierownikiem? jaka atmosfera w regionie? o warunki nie pytam bo się nie dowiem, warto aplikować?

@Oskar

Poprzedni RKS- zmienił totalnie branże :) mysle ze warto- duzo pracy, ciekawe projekty, dzien do dnia niepodobny, sporo odpowiedzialnosci ale to wiadome na tym stanowisku i co najwazniejsze ZESPOL SUPER:) probuj sil i slij CV :)

@Pytaj

Dziękuję za informacje

@Oskar

Nie ma za co- powodzenia :)

Szczecin
Kandydat

Aplikuje na PH rejon Szczecin. Czy może ktoś powiedzieć ile dziennie punktów, jak z wypłatą, jakie narzędzia i atmosfera ?

Delmik
@Szczecin

Napiszę na temat samej pracy. Plany i zadania są ambitne ale jednocześnie realne do zrealizowania. Tempo pracy jest spore więc monotoni tu nie ma. Marka produktów rozpoznawalna przez każdego. Atmosfera w zespole, do którego aplikujesz jest naprawdę świetna, ludzie są zmotywowani do pracy i co miesiąc walczą o realizację planów zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych. Nikt nie odpuszcza sobie i każdy walczy, żeby na koniec miesiąca mieć jak najlepszy wynik. Jeśli ktoś myśli o ściemnianiu i o tym co zrobić by się nie narobić to długo tu nie popracuje. Będziesz pracował uczciwie i sumiennie - nikt się nie będzie czepiać, jak będziesz odwalał lewiznę - to szybko wylecisz. Jeśli zastanawiasz się nad opiniami o pani M. to powiem tak: pisali je Ci, którzy w ogóle przemęczać się nie chcieli w pracy. Jeśli lubisz pracować i pokażesz to swoim zaangażowaniem to z panią M. będzie Ci się rewelacyjnie współpracować i będziesz chętnie wstawał do roboty. Ja tak mam :) - resztę dowiesz się na rekrutacji :)

Poszukujący pracy
Kandydat

Trafiłem tu tylko dlatego, że szukam pracy i chciałem się dowiedzieć nieco więcej na temat Upfield. Po komentarzach nie wiem co myśleć. Ktoś pisze o spóźnionej premii czy też niewyplaconej i spotyka się z pretensjami ludzi, którzy też pewnie na owe pieniądze czekają. Ktoś wspomina o jednej blondi, która troszkę przesadziła z alkoholem i nie zachowywała się przyzwoicie a tutaj ruszył tłum dziewczyn jakby to ich dotyczyła ta wypowiedź. Jeśli nie mam nic na sumieniu to raczej czytam i tyle w temacie. I nikt tutaj nie wrzuca wszystkich do jednego worka. Przykre to jak dorośli ludzie potrafią zachować się w internecie.

M
@Poszukujący pracy

Fakt, zrobiła się dziecinada ze strony byłych pracowników jak i nowych. Ci co pracują w firmie od początku nigdy nie robili takich rzeczy. Ja jestem w szoku, bo premia na czas, warunki pracy ok, RKS ok, wymienili Nam auta na nowe żeby poprawić komfort pracy. Dostalismy premie siedząc w domu przez prawie 3 miesiące.. Więc o czym my tu gadamy. Może i dziewczyny się rzuciły, bo każdy wie jak było, a ktoś ewidentnie jest niedoceniony i próbuje się tutaj wybić. Jestem w firmie od dwóch lat i też nie pozwolę na hejt wobec kolegów i koleżanek z pracy. Niech ktoś się naprawdę zastanowi co robi hejt !

Pytający
@Poszukujący pracy

Witajcie. Mam pytanie odnośnie warunków jako PH. Jakie wynagrodzenie, auto służbowe, socjal ?

Nowy
Kandydat

Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o pracy PH na Gorzów ?

Phhh
@Nowy

Poczytaj sobie opinie na dole i zastanów czy się chcesz w to pchać. Jeżeli podoba Ci się praca w ciągłym stresie to polecam. Ciągła presja i pretensje w szczególności w tym regionie.

JI
Klient

Dzień dobry. Dlaczego firma nie stosuje się do przepisów? Zgodnie z wymogami unijnymi każdy produkt spożywczy, którego zawartość może być narażona na użycie, uszkodzenie lub zniszczenie musi być zabezpieczony folią lub trwałym zamknięciem. Zakupiłam Delmę i co widzę po zdjęciu wieczka, że przed jego zakupem każdy klient w sklepie może sobie użyć części produktu, napluć do niego lub włożyć brudnego palucha i odłożyć na półkę. Serki, jogurty, napoje, inne masła, kremy, maseczki, produkty kosmetyczne są zabezpieczane ale Dalma nie. Myślę, że Delma w ramach podnoszonych co chwila cen, zadba o bezpieczeństwo wprowadzanego produktu do sprzedaży. Pozdrawiam.

Dorka
@JI

Cześć Hmm, nie wszystkie produkty mają folie zabezpieczające. Masło na przykład nie ma nic poza papierem, który śmiało odwiniesz i zawiniesz odkładając na półkę. Pytanie, czy ludzie tak robią? Ja nie i ufam, że inni też - po co? :) Pozdrawiam

Ja
@Dorka

W sumie racja ;)

Nowy

Tak jak juz ktos napisał to premia jest na koncie, dofinansowanie do wakacji tez. W ogole śmieszą mnie te cale opinie starych i niby nowych pracowników. Grabki Wam kiedys zabrali w piaskownicy, ze aż tutaj musicie się wyżyć? Mi się dobrze tutaj pracuje i nie mam żadnych zastrzeżeń. Tylko nie jeździjcie tak z Nami po sklepach, bo to stresujące :D

Jedna z blondynek

Moze sie przedstawisz? Z mila checia zapraszam do siebie w teren pokaże Ci jak sie pracuje bo najwidoczniej masz dużo czasu i wolisz opier.. ludzia tyłek w necie Podejmij wyzwanie a przekonamy sie kto jakie ma umiejętność Pozdrawiam

ABC

Jak macie odwagę pisać o blondynce, to miejcie odwagę się podpisać. Na pewno do Was zadzwoni i pewnie chętnie posłucha o swoim życiu. Jestem w tej firmie od początku i mimo, że ze starej ekipy były ewenementy, tak w tej już jest zapaść społeczna (no nie wszyscy). Pozdrawiam 40% blondynek z firmy :D P.S Nadal mam popcorn ;)

Ja

Najlepsze jest to, że firma wie kto wypisuje te wszystkie bzdury i kto jest wtyczką. Mam nadzieje, że to już jest TEN moment do ogarnięcia tych oszczerstw. Pisząc o kimkolwiek, dotyczyło to nie tylko tych osób, a całego Upfield. Bo opinia zawsze idzie na CAŁĄ firmę. Od nowych po górę. Szykuję już popcorn, bo zapowiada się ekscytujące widowisko. P.S Nie szperajcie przy IP bo sąsiedzi bez neta zostaną Aaa i jeszcze jedno. Jeśli ktoś chce poznać prawdziwe info, to śmiało możecie pytać PH na sklepach, bo większość z Was i tak z branży. Szerokości !

Jaa
@Ja

Ja również mam nadzieje, że wszystkie tematy ulegną rozwiązaniu i w końcu, przestaną być mieszane w to wszystko osoby, które są i były pokrzywdzone, zarówno ze strony przełożonych jak i odwrotnie. Pozdrawiam wszystkich tych, którym niepotrzebnie jest przypisywane piętno, bo i tacy jeszcze w Upfield pracują.

????????????

Ale jaja, człowieku choć Cię nie znam to już Cię szanuję. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo najbardziej odpowiedzialne i mądre kobiety, a zwłaszcza SZANUJĄCE się po prostu odeszły. Firma (usunięte przez administratora) jak widzisz, PATOLOGIA się szerzy na całego. A tak do wiadomości co niektórych osób, nawet przez myśl nikomu nie przeszło żeby tam wracać!!!! Nikt mnie nie będzie wrzucał do jednego worka z patologią.

Bee

Ale jak, przecież przełożony to samo robił ????

Brr

To ładnie się działo : )

Tez tam byłem
@Bee

Nie ma takiej opcji aby każdy jeden przełożony to samo robił!!!

@Bee

Proszę o konkrety - nie zauważyłam nic z wymienionych sytuacji podczas konferencji. A uwierz mi że jestem bardzo wyczulona na tym punkcie! Zapraszam do rozmowy f2f lub telefonicznie. Pozdrawiam RKS poludniowy wschod.

Wstyd
@Tez tam byłem

Nie napisałem, że każdy. Nie wymienię osób z imion ponieważ jest ochrona danych, ale te osoby wiedzą.

Kawa
@????????????

Proponuje zająć się sprzedażą kawy ;) bo targety na bio organic arabica wysokie a efektów brak :)

!!!!

Jakieś konkrety??

K
@????????????

Ten wpis jest bardzo nie ładny i mam nadzieje że dowiem sie co to zakompleksiona była pracownica. Najpierw popatrz w lustro później zastanów się czy masz prawo w ogóle się odzywac i obrażać innych

Unikać

Osoby piszące o jednej z kierowniczek mają sporo racji. Dużo pretensji, nie potrzebne zamieszanie i stres. Pracowałem szybko uciekam.

@Unikać

Nic lepszego nie mogłeś zrobić . Chyba na rynku wszyscy już wiedzą jak jest . Bydgoszcz Toruń i w sumie na lewo od Trójmiasta bez obsługi od marca .... ale nieee to nie wina RKS którego decyzje przynoszą wymierne straty. To wina braku odpowiednich handlowców na rynku.

Obserwator
@111

Jak masz jakieś info to je najpierw sprawdź. Na Słupsku, Toruniu i Bydgoszczy jest PH

@Obserwator

Tak tak ,są :) i niestety maj dużo sprzątania po tych niby takich świetnych poprzednikach :(

No
@11222

I w końcu mamy normalną atmosferę, bo nikt nie mąci !!! A region współpracuje:)

@Obserwator

@obserwator jestem w stałym kontakcie z rynkiem . Nie mówię że nie ma . Jak długo nie było ??? jak długo będzie ??:)

@No

@No..Błagam przestań ... właśnie kolejna osoba odchodzi z Twojego regionu w środę . Kosztujesz. Toniesz .

Kornel

Dalej uważacie że jest mało szkoleń ?

Kiepsko

Nie polecam tej firmy. W zasadzie szkoleń nie ma. Szkola osoby, które ledwo zaczynaja prace i same dobrze się nie orientują.(usunięte przez administratora)

Lolo
@Kiepsko

Potwierdzam żadnego szkolenia wstępnego dostałem furę i w drogę. W poprzednich firmach przynamniej kilka dni szkoleń tu nic. Jestem trochę zdziwiony

@Lolo

Dzień dobry, jakie konkretnie szkolenia Państwo mają na myśli? Pozdrawiam

Seb
@RKS

W innych firmach jest odpowiedni onboarding. Tzw- szkolenie od podstaw z produktów, celu firmy-strategii, technik sprzedażowych, zasad panujących w firmie etc. Tutaj nie było nic. Dostajemy auto i w drogę - radźcie sobie. To nie jest wina RKS tylko kogoś wyżej. Nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądało bo dopiero zaczynam swoją przygodę w tej firmie. Na ta chwile mogę stwierdzić, ze jest tu bałagan. Zobaczymy jak z realizacją premii.... jak będzie tak tragicznie - uciekam.

lolo
@RKS

Dzień Dobry trochę mnie dziwi to pytanie, z poprzednich firm pamietam szkolenia wyjazdowe bądź na miejscu kilkudniowe na wdrożenie. W upfield to nie funkcjonuje rozumiem.? Mam się nauczyć wszystkiego sam w terenie.? Dobrze ja dam rade ale nie spotkałem się jeszcze z tak niezorganizowaną firmą a jak to mówią pierwsze wrażenie zostaje Pozdrawiam

Lala
@lolo

Skoro nie odpowiada Ci forma pracy i to jak wygląda firma to proponuję "uciekać" zamiast blokować wakat innym chętnym na Twoje miejsce. Z tego co wiem nowi PH chwalą sobie Upfield i nikt jeszcze nie narzekał. Zawsze możesz wszystkie uwagi przekazać swojemu RDS. A jeśli jesteś słaby to niestety nawet szkolenia Ci nie pomogą ;)

@lolo

Bardzo wazna kwestia jaka porusze to jest COVID19 - szkolenia w takiej formie o jakiej Pan/Pani pisze w dobie pandemii sa niemozliwe...ale jestem pewna ze po skonczonym okresie panujacego wirusa wroci normalny tryb szkoleniowy. Pozdrawiam

Phh
@Lala

Teksty niczym z podstawówki tym się może pochwalić kierownictwo w Upfield. Jak jesteś dobry to nie idziesz do tej firmy bo musiałbyś szkolić swojego kierownika. Szkoda czasu.

@Lala

@Lala to chyba Pani wyszkolona RDS M. . Przeczytaj parę postów wyżej ludzie będą uciekać. Z tego co ja kojarzę to po tym jak połowa Twojego zespołu wyraźnie zaznaczyła że nie będzie pracować w firmie z Tobą, to łatwo policzyć wymierne efekty Twojego zarządzania ( 5 miesięczne odprawy dla kilku osób..rekrutacja i szkolenie nowych osób (a przepraszam tu kosztów brak) korzyści niepoliczalne utracone.....itd To będą dzisiątki jeśli nie setki tysięcy PLN . Druga sprawa jak wieść niesie to wśród osób które zostały zatrudnione przez panią M. jedna już też zrezygnowała . Idąc więc Twoim tokiem myślenia szkolenia pani M nie pomogą są wręcz bez sensu. Proponuję zwolnić wakat:) M.

Sonia

Hej. Aplikuje na PH Upfield na Przasnysz. Jakich mogę spodziewać się pieniędzy ? Jakie dają auto ? Można korzystać prywatnie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Upfield Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Upfield Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 134
    02-305 Warszawa
  • NIP: 5272728238 REGON: 360508290 KRS: 0000537173
Upfield Polska Sp. z o.o.