Opinie o Upfield Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Upfield Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Upfield Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upfield Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mirka

Widzę, że nie tylko ja nie dostaje odpowiedzi po rozmowach. W moim przypadku były dwie rozmowy rekrutacyjne. Po tym zapadła cisza i od miesiąca nikt nie raczył nawet wysłać zwyczajowego maila "Zdecydowaliśmy się na inną kandydatkę". Wstyd.

ooo
@Xavier

Aha wymagają angielskiego. Ale sprawdzają go na rekrutacji/ w sensie np. jakaś rozmowa w tym języku jest, aby sprawdzic faktycznie ten poziom?

Pojawiło się ogłoszenie na Pomorskie. Czy możecie podzielić się opinia na temat pracy na tym stanowisku ?

Baśka
@Mery

No co to nadgodzin. One jak są to płatne czy są one do odebrania? Bo jak jest ich masę no to może nimi jest opcja dorobienia dobrej kasy? Jak to jest?

Renata Nowy wpis

To potwierdzone info o tym, że cokolwiek ma „padać” tak jak ktoś zasugerował? myślę o aplikacji na przedstawiciela handlowego, w opisie zawarł się ten cały program rekomendacji. Można jeszcze się z kimś tak na niego zgadać? :) ile miesięcy trzeba przepracować i czy wpływa on jakkolwiek na startowe warunki?

Mam dość Nowy wpis

Co PH gotowi na kolejny rerouting. Niedługa wpadnie obsługa piekarni. Ciastkarni. Smażalni ryb itd. Wam w trasy.

Chciałbym poznać bieżące zarobki dla mechanika, ponieważ jest teraz wystawiona oferta na dział utrzymania ruchu. Doświadczenie posiadam i generalnie część z „mile widzianych” też spełniam, więc ciekaw jestem co pracodawca miałby mi do zaoferowania

Czy poziom wynagrodzeń w Upfield Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 5 lutego.

To jak to jest z tą atmosferą u was? Pokazują mi się opinie o tym, że ludzie się tu nie szanują i ze są sfrustrowani pracą. to prawda? Bo jeżeli tak to z jakich przyczyn ją dalej praktykują? Jakie są inne powody? chyba, że nie każdy ma takie odczucia? To handlowcy jakie mogę mieć rekordowe zarobki?

Izabela

Cos po wejściu tutaj zauważyłam, że niektórzy pisali o gorszej atmosferze oraz takim właśnie traktowaniu… czy dla jasności możecie mi opisać i przytoczyć te działy, które pod tym względem są bezpieczne? W internecie są powystawiane oferty, akurat teraz chyba jest ich z piec, czy ta dla Office Managera może być sprawdzona?

@Izabela

Omijaj szerokim łukiem. Nie warto, bez względu na to jak mocno jesteś zdesperowana w szukaniu pracy. Szkoda czasu i nerwów. Ani w terenie ani w biurze bez względu na pozycję nie jest to dobra firma do pracy. Niczego się nie nauczysz, nie rozwiniesz. Ludzie są sfrustrowani przez co siebie nawzajem nie szanują. Fatalna atmosfera.

Dobra rada

Przełożeni,szefowie zawsze będę odbierani w różnorodny sposób. Dobrze wiemy, kto rządzi w tej firmie i jak są traktowani ludzie..ale zastanowicie się nad jednym i zanim obrazicie kolejny raz kogoś z góry zacznijcie od siebie.. PH zarówno jak i specjaliści obrabiają sobie (usunięte przez administratora), jeden drugiemu nóż by wbił plecy ..ten to wazelina, ta pewnie ma awans bo dawała ,ludzie jesteście tak obłudni i dwulicowi ,że to się w głowie nie mieści. Wiem ,bo uczestniczę w tym procesie ..donosicie na siebie do szefów, do siebie gadacie, a najlepsi są Ci co skarżą jak małe dzieci. Skoro zachowujecie się w ten sposób to jak mają Was traktować...za głupie 500zl jesteście w stanie sprzedać drugiego człowieka WSTYD

Matko i corko

I znowu awanse ,awanse ...szkoda ,że wszystko dzieje się pod osłoną nocy. Pewna Pani zaszczyci grono specjalistów a czy jej kompetencje są odpowiednie? Czy ktoś inny dostał szsnse ? Czy odbyła się choćby ustawiona rekrutacją? Nie. Cała Polska patrzy na ten brak profesjonalizmu.

Pojawiło się ogłoszenie na Lublin. Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jak z premiami? Jak ogólnie atmosfera w regionie?

Pracujący
@Paweł

A na jakie stanowisko szukają? I od razu nasuwa się pytanie, dlaczego mają wolny wakat? Zwolniono poprzednika, czy może sam odszedł? Może więc właśnie ktoś podać kwotę wynagrodzenia?

Bla bla car

Tutaj dalej pewnie Rządzi pań Jacek L. Ze swoimi zausznikami że Śląska. Połowa Ludzi w upfield ph dorabiają jako uber driver. Zenada

@Bla bla car

Byłeś tam przedstawicielem? Może więc pomożesz i wyjaśnisz, jaką kwotę pensji zasadniczej otrzymuje tu przedstawiciel, i jakie pieniądze wpływają z prowizji?

Jak wygląda kwestia awansu w Upfield Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Asystent Dyrektora?

Jestem w procesie rekrutacyjnym w tej firmie, na razie wszytko na plus, zapytalam o te opinie, rekruterka mowi, ze czasami feedbacki nie dochodza z systemu, trafiaja do spamu, czasami proces sie wydluza, sa rozne przyczyny.

Brak kontaktu

Po 2 rozmowach na teamsach i obietnicach odzewu do danego dnia prawdopodobnie zapomiano o tym co obiecywano. Takze chyba nie polecam skoro juz na takim etapie brak im powagi.

Czesio
@Brak kontaktu

Długo już czekasz / czekałeś? I o jaką posadę chodziło? A przede wszystkim, na jakie tematy rozmawiałeś podczas każdego z tych e-spotkań i jak zarysowano zadania oraz zarobki?

Lola

Napisze mi ktoś, jak ogłoszenie o prace na posadę Procurement Specialist napisane jest w języku angielskim, to rekrutacja tez jest w tym języku i cv wysłać trzeba po angielsku? Czy można tez po polsku wysłać? Rozmowy są w jakim języku?

W imieniu całej Polski chcielibyśmy pogratulować dwójce kolegów z Pomorza w jak zakłamany sposób zrobili plan, takiego (usunięte przez administratora) nikt się nie spodziewał. Robert, Mateusz, Jacek oszukalizcie wszystkich ph, który do końca walczyli o realizację. (usunięte przez administratora)

Ph
@Gdańsk

Mocny rejon produktów Auta Astra Wypłata zadowlalajca Kierownik super

Yess
@Ph

Kierownik widmo,nic nie pomoże i nigdy go nie ma. Rejon obciążony historia. Bardzo samodzielna praca,na szkolenia nie ma co liczyć. Zero wizji rozwoju, ciągłe zmiany w bazach,mieszanie.

Nooo
@Yess

To nieprawda ze brak rozwoju, poprzedni pechacz został BrENd Menadzerem :)

Katarzyna
@Yess

Skąd ta rozbieżności w opini? Opinia wyżej że kierownik super, twoja że widmo. O co chodzi?

Ok
@Katarzyna

Zależy czego dana osoba oczekuje od kierownika : 1.sprawdza kontroluje czujesz oddech na plecach ? Czy 2.Ufa ludziach wierzy ze robią swoją robotę szanuje ludzi i nie przeszkadza . Przedstawiciel w firmie ma samodzielne stanowisko i obszar którym zarządza samemu jest takim menadżerem na swoim rejonie . Każdy rozliczany jest z wyników jeżeli ich nie ma to kierownik staje się nie wygodny bo zwalnia człowieka. Trasa na Pomorzu jest prestiżowa pod względem dostępności produktów znaczących dla firmy (drogich produktów) Każda firma w aktualnych czas przechodzi większe czy mniejsze restrukturyzację nie inaczej w upfield stąd zmiany terenów sklepów obszarów obslygi czy szacowania sklepów.

Restrukturyzacja
@Ok

Upfield przechodzi taka restrukturyzacje raz na kwartał. Potem poprawiasz trasy,bo same kwiatki dostajesz. Ty poprawiasz,telefonem,haha. Zadania są co miesiąc inne i wraz ze zmianą punktów nie możesz nic zmieniać, czyli kolejna niespodzianka od firmy. Ledwo zdążysz ułożyć sobie punkty,kolejna zmiana i mieszanie.

Screen
@Nooo

A masz może screena wiadomości kierownika z tej sytuacji? Wyśmiewanie pracowników na grupie oficjalnej - to idealny przykład jakiego szefa będzie miał nowy pracownik. Tak ku przestrodze !

Zofia
@Restrukturyzacja

Wygląda to dość dynamicznie. no ale może dzięki temu nie jest nudno? Takie mieszanie bardzo utrudnia pracę czy w sumie da się to jakoś ogarnąć? Ciężko jest osiągnąć zadowalające wyniki?

Mery
@Zofia

Restrukturyzacja średnio co kwartał dotyczy nie tylko handlowego ale całej firmy w tym biura. Nigdy nie wiadomo kto się czym zajmuje. Obiecują Ci złote góry, bo za 3 miesiące i tak już będzie to ktoś inny i powie, że o niczym takim nie słyszał... Ludzie nie biorą odpowiedzialności za swoje słowa i działania bo za chwilę będą gdzieś indziej. Plany zmieniają się jeszcze dynamiczniej. Zarządzanie krótkoterminowymi celami w rzeczywistości wygląda tak, że co 2 tygodnie jest inny priorytet. Jak jeden cel się utrzyma miesiąc to znaczy że chyba ktoś o nim zapomniał poszedł na długie L4 ;-) Firma jest zarządzana jak korpo z lat 90'. Niczego tam się nie nauczysz, zarobisz mniej niż Ci na początku obiecają, a tylko wyrobisz masę nadgodzin, będziesz wiecznie sfrustrowana i dorobisz sobie bezwartościowy wpis do CV. Bezwartościowy, bo jedyne czym będziesz mogła się pochwalić to próby wiązania końca z końcem w gigantycznym chaosie.

Baśka
@Mery

Mirka

Iwona
@Mirka

Zaciekawiło mnie to. Czy obie rozmowy rekrutacyjne są stacjonarne? Telefoniczne? Online? I z kim były te rozmowy? Dajcie szczegóły.

Xavier
@Mirka

Potwierdzam. Pani zapewnia, że feedback będzie do miesiąca, a potem brak jakiejkolwiek informacji. Brak profesjonalizmu. Moim zdaniem to nie szukają pracowników. To są tzw. sztuczne rekrutacje, żeby panie z HR-u mogły się wykazać, że coś robią. Ogłoszenia pojawiają się cyklicznie na te same stanowiska. Nikogo nie wybierają, więc nadal szukają... A jeśli kandydatka lub kandydat ma bogate CV, to po co ma być zagrożeniem dla przeciętniaków. Wystarczy popatrzeć na Linkedinie jakie mają kwalifikacje. To żenada. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim to dla nich WOW. Jak masz C1 lub C2, to jesteś zagrożeniem. Studia najlepiej licencjat. Szkoda mi tylko osób, które naprawdę szukają pracy, bo mają na utrzymaniu rodzinę.

ooo
@Xavier

Upfield Polska Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Pracuje tutaj już długi okres czasu i nie dzieje się dobrze. Zadania niedostosowane do etapu zatowarowania w hurtowniach. Szef twierdzi, że ph ma za duże podstawy, przy tym obejmując 2 stanowiska. System motywacji sięgnął dna. Ludziki ze Śląska a przede wszystkim 1 dupowlaz też podpadł . Ten człowiek to ogólnie gigant opowiada zawsze moja narzeczona a na imprezach pierwszy pokazuje jakie to cycki ostatnio oglądał. Do kogo nie pisał i ślini się na widok każdej dziewczyny. To człowiek który obgaduje wszystkich do wszystkich a niby taki milutki.

Kamila

Przyszłam do was bo mam pytanie o stanowisko Junior Logistics Specialist. Taka oferta jest w internecie i chciałam aplikować ale nie podano widełek płacowych. Nie wiecie ile mogłabym dostać na początek? W ogłoszeniu jest informacja, że to praca hybrydowa, jak często pracujecie z domu? Z góry dzięki za informacje, bardzo mi pomożecie!

@Kamila

Oficjalnie hybryda to 3 dni z biura, 2 z domu. Docelowo miał być powrót do biur, ale w rzeczywistości dużo zależy od przełożonego

Zostaw merytoryczną opinię o Upfield Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Upfield Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Upfield Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Upfield Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Upfield Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Upfield Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Upfield Polska Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 134
    02-305 Warszawa

Upfield Polska Sp. z o.o.