PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz

Administrator

Co powiecie na temat zarobków w PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

farciarz

Gorszej firmy nie widziałem cos strasnego nie polecam

ilaa

@Luza może nie umiesz sprzedawac po prostu? ja nie mam z tym problemów, a ttaj widze że i tak pesze prowizje sa niz w konkurencji, wiec oczekam na nowe ogłoszenia.

Luzak

Firma oferuje fikcyjne zarobki, niby masz trasę ustalona a tak naprawdę sam musisz sobie znaleźć odbiorców. Pensji stałej niema jeździsz na procencie od sprzedaży produktów danego dnia od 17%-19%. Jak cały miesiąc jesteś dostaje 1% więcej. Szkoda czasu i samochodu na takie jazdy. Inaczej akwizycja.

Okop

Wszyscy stamtąd uciekają. Parę miesięcy i pracownik odchodzi. Szkoda czasu i samochodu. Są dni kiedy się dopłaca do interesu.

Zostaw opinię o PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz