PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz

PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz

Opinie o PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz

Zniechecony

Dokładnie jak kolega mówi nic się z nikim nie da ustalić. Zamawiasz towar, a tu rano pikuś. Manager nic nie wie trzeba czekać na spakowane kanapki są często opóźnienia nie potrafią urozmaicić towaru. Pan Manager wszystkich oskarża że nie zgadza się liczba kanapek. Menu jest tragiczne żadnych nowości. Ta firma nie powinna istnieć. To manager powinien znaleźć zastępstwo. Brudne skrzynki z towarem. Kto układa wogole te dania????? Z czym kurier ma jechać???

Zniechecony

Pejotl

Zarobki dla kurierów w systemie prowizyjnym. Forma zatrudnienia to w zasadzie tylko własna działalność czyli praca jako podwykonawca. Stawka to 20% od obrotu brutto plus zależny od obrotu dodatek - powiedzmy, że częściowo pokrywający zobowiązania cywilno-prawne na rzecz ZUS i US. Z tego trzeba sobie samemu wlać do własnego samochodu, który jest niezbędny w tej robocie. Coś takiego jak urlop lub chorobowe w tej firmie nie istnieje. Trzeba sobie we własnym zakresie załatwiać zastępstwo (skutek uboczny oficjalnej pracy jako podwykonawca). Jeśli kogoś nie ma danego dnia to traci dniówkę, oraz jeden procent prowizji miesięcznej za każdy dzień nieobecności. Firma daje narzędzia pracy jak wózek czy skrzynki i termoboxy, ale jak się coś zużyje, to już trzeba sobie wymienić na koszt własny. Bardzo poważny problem to układanie nadziałów towaru na trasy. Nawet jeśli samemu ustalisz sobie zapotrzebowanie ilościowe na następny dzień, to i tak w biurze zrobią po swojemu, a Ty na drugi dzień będziesz w czarnej doopie jak się okaże, że dostałeś w nagrodę jeszcze mniej towaru niż sprzedałeś dzień wcześniej. Panuje odpowiedzialność zbiorowa jeśli chodzi o zwroty towarów i związane z tym nadziały na następny dzień. Nawet jak sam nic nie zwróciłeś, ale łączne zwroty z danego dnia były na kilka kilo peelenów to i tak człowieka obetną i to mocno. I weź jeździj i handluj jak o 10 rano zostają już same spady, a klienci nawet nie chcą dumać tylko wprost mówią, że poczekają na konkurencję. I to jest smutna rzeczywistość. Menager w tej firmie jest tylko od siania chaosu i gubienia kanapek z rana, choć powinien być od szukania klientów i rozwijania tras. W praktyce trzeba to robić samemu tylko po to, żeby odbić się od ściany braku w towarach - patrz akapit wyżej. W firmie z rana brak dostępu do toalety dla kurierów! Nawet nie ma gdzie umyć rąk. Są za to zjebki niechcącego słyszeć o toitoiu naczelnego uber teścia za sikanie pod płotem. Echo pracy jako podwykonawca, bo łazienka jest, ale tylko dla pracowników etatowych jak kuchnia czy zaopatrzenie. Żeby nie było jest też jeden pozytyw. Pracę (zależy od trasy) zazwyczaj zaczyna się o 7-8 i kończy koło 12. Czy to się opłaca? Musisz mieć działalność. Ciurasz własne auto, płacisz samemu paliwo i ewentualne parkomaty i jeśli nie jest ono wciągnięte w działalność lub go nie leasingujesz to za amortyzację też nikt Ci nie odda. Trasę na start przeważnie dostaje się za 500 zł obrotu dziennie. Na 3 z przodu miesięcznie można liczyć na trasie za minimum 800. Na menagera jak wspomniałem nie ma co liczyć. To firma liczy na Ciebie ;) A prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach z konkurencją na każdym kroku bujnięcie trasy z 500 zł na więcej jest niemal niewykonalne, bo nawet jak sobie sam znajdziesz nowych klientów to i tak odbiją się w dwa tygodnie jak będą zaglądać w puste kosze, bo w firmie tak panicznie boją się zwrotów i strat (nie do uniknięcia w tej branży).

Jerzy

Jak prezentuje się sytuacja w PPHU Smakosz? Czy firma oferuje stałe zatrudnienie oraz wysokie zarobki? Wcześniej pisaliście o systemie prowizyjnym, czy coś się w tej kwestii zmieniło? Powiedzcie, czy warto wysyłać CV do tego pracodawcy.

Co powiecie na temat zarobków w PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

farciarz

Gorszej firmy nie widziałem cos strasnego nie polecam

ilaa

@Luza może nie umiesz sprzedawac po prostu? ja nie mam z tym problemów, a ttaj widze że i tak pesze prowizje sa niz w konkurencji, wiec oczekam na nowe ogłoszenia.

Luzak

Firma oferuje fikcyjne zarobki, niby masz trasę ustalona a tak naprawdę sam musisz sobie znaleźć odbiorców. Pensji stałej niema jeździsz na procencie od sprzedaży produktów danego dnia od 17%-19%. Jak cały miesiąc jesteś dostaje 1% więcej. Szkoda czasu i samochodu na takie jazdy. Inaczej akwizycja.

Okop

Wszyscy stamtąd uciekają. Parę miesięcy i pracownik odchodzi. Szkoda czasu i samochodu. Są dni kiedy się dopłaca do interesu.

Zostaw opinię o PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Smakosz Agnieszka Barszcz