Opinie o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Ibis Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ibis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

karo.24

Pracowałem w jednym z hoteli Ibis i to była masakra. Najgorzej wspominana praca jaką miałem, mobbing to codzienność, ludzie pracują tam za kare, 4 msc wytrzymałem i uważam że to i tak dużo.

Whatthefuck??
Klient

Czytam tak sobie te wypowiedzi i nie zbyt ogarniam . Osoby zwolnione obwiniają Dyrekcje i pracowników tego hotelu za to że zostali zwolnieni bo przecież jakim prawem książę albo księżniczka dostali wypowiedzenie nie wspominając a czasach pandemii . Przecież to tylko pracownik mógł rzucić wypowiedzenie na biurko i z wielką łaską odejść . Rodzi się pytanie skoro tacy wszyscy zajebiści to czemu już tam nie pracują ? Bawi mnie poziom tych osób. Z żalu rozpamiętują i wypisują na różnych forach jak to nie zostali skrzywdzeni bo dostali wypowiedzenie . Czy ktoś może napisać czemu sam dużo wcześniej nie odszedł skoro teraz takie tragedie wychodzą na jaw i takie (usunięte przez administratora) to miejsce ? Mnie po prostu was żal , najwyższa pora pogodzić się z porażka ????

Tomasz Nowy wpis
Kandydat

Witam i o zdrowie pytam ;-) Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Ibis? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Tomasz

Małgorzata Nowy wpis
@Tomasz

Nie polecam pracy nie tyle firmie IBIS jak w hotelu IBIS STYLES WARSZAWA CITY ul. Grzybowska 43 Warszawa.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Na jakie wsparcie w Ibis Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

karo.24

????
@karo.24

Nie przesadzajmy, to bardzo poważne oskarżenia, a nie można wszystkich IBIS wsadzać do jednego wora. Napisz o który Co chodzi , bo tak to trochę nie w porządku. Jestem ostatnia osobą ,która by broniła hotel na Grzybowskiej, ale to trochę nie w porządku do setek ludzi pracujących w innych hotelach IBIS

Szczery
@????

Ja się wstydzę, że pracowałem w tym hotelu IBIS STYLES WARSZAWA CITY. To moja czarna karta w CV.

Ostrzegam Nowy wpis
@karo.24

Ludzie serio stać was na więcej. Zmarnowany czas i plama na cv...

Duży miś

Jedno jest pewne, że jest to hotel z najgorszą opinią w całej Warszawie, a może nawet i w Polsce!

@Duży miś

Na pewno wśród pracowników którzy tam pracowali nie cieszy się dobrą opinią, Nawet personel który nadal tam pracuje wypowiada się o dyrekcji w mało pochlebnych słowach, wręcz nie szczędzą Pani Z. Szkoda bo Hotel ma potencjał .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pan X

Jako mąż byłej pracownicy stwierdzam, że to skupisko osób, które wykorzystują pracowników, stosują (usunięte przez administratora) i wiecznie szukają powodu do gardzenia pracownikami. Widząc co się tam dzieje wolę, żeby żona zajęła się dziećmi w domu, niż pracowała jak wół, a zwracając uwagę przełożonym jako osoba postronna słyszę, że przecież lepszego pracodawcy nie ma... Śmiech na sali. (usunięte przez administratora)

Krzysztof
Kandydat

Czy ktos wie jak wyglada obecnie sytuacja w hotelu? Czy poprzednia p. Dyrektor nadal pracuje? Chcialem zlozyc aplikacje ale z ponizszych komentarzy wynika ze praca tam to koszmar, pamietajcie ze (usunięte przez administratora) i takie zachowania mozna zglosic.

@Krzysztof

Niestety nadal pracuje

Sissi
@Krzysztof

Pani Dyrektor Karolina Zarzycka bardzo sprawnie utrzymuje się na powierzchni, bo jest gotowa w tym celu poświęcić każdego, nawet naruszając niejednokrotnie normy prawa pracy. Może za kilka lat ta firma będzie warta Twojej uwagi ;)

Ewa
@Sissi

Pomyliłeś/łaś imię tak zwanej "pani dyrektor".

Whatthefuck??

@Whatthefuck??

Ja tam pracowalem tylko dlatego, bo nie moglem znalezc innej pracy, a mialem rodzine na utrzymaniu. A mi ciebie zal ze musisz tam pracowac, chociaz podswiadomie wiesz, ze siedzisz w tym (usunięte przez administratora) Piszesz te posty, aby zaimponowac gorze a oni za twoimi plecami smieja sie z ciebie. TAK JEST!!! Bylem kilkukrotnie tego swiadkiem. Szkoda, ze jestes tego nieswiadomy. Zgadzam sie z komentarzami ze tym miejscem powinna zajac sie panstwowa inspekcja pracy i media.

???
@Whatthefuck??

Nikt nie obwinia pracowników o zwolnienia i nie ma pretensji że tam pracuje. Widać nie rozumiesz o czym ludzie tu piszą, bo to nie jest tak że tylko jedna czy dwie osoby siedzą i "oczerniają" królowa matke. Nikt nie ma pretensji tez do niej o zwolnienia , dostała przykaz cięcia kosztow i zrobiła to po najmniejszej linii oporu zwalniając pracownikow. Problemem tylko jest to w jaki sposób to zostało zrobione. O to jaka "klasę" pokazała ta pani. Odkąd zaczęła istnieć taka "instytucja" jak pracownik i pracodawca to zawsze były, są i będą zwolnienia. Pani dyrektor od początku zwolnień brnęła w kłamstwo albo jest aż tak mało wyedukowana co do prawa pracy. Może Ty umiesz powiedzieć skoro jej bronisz, skoro miała tak złych pracowników nie zwolniła ich wcześniej? Dlaczego zrobiła.przedstawienie przy zwolnieniach pierwszych pracowników?. No i na koniec dlaczego jej byli pracownicy poszli do sądu? Każdy dorosły człowiek musi ponosić konsekwencje swoich decyzji, zwłaszcza kiedy od tych decyzji zależy los innych. Twoim wyborem jest praca tam masz prawo i obyś się nie zawiodl. Ale nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia. Każdy nowy kandydat na pracownika powinien mieć wiedzę jak wygląda tam sytuacja. Nikt ci nie broni napisać tu hymnu pochwalnego na jej cześć. Mnie jest jednak trochę Ciebie żal po co psujesz sobie nerwy i czytasz te opinie. Samo lizanie tyłka dyrekcji nie zajmuje Ci całego wolnego czasu?

Jasnowidz
@Whatthefuck??

Pociesz się tym , że nie dostałeś wymówienia tylko i wyłącznie dlatego że nie chcieli przekroczyć 10 osób żeby nie było grupowego zwolnienia. Żeby nie zapłacić odpraw, ale się przeliczyli pod naciskiem niektórych ze zwolnionych, biedna niedoinformowana dyrekcja jednak musiała je wypłacić. Zapowiadają powrót pandemi więc gości będzie ubywać, zaraz świąteczny martwy sezon, jak co roku zresztą. Znów będą cięcia kosztów. Masz się czego obawiać bo teraz to Ty możesz zostać wystawiony za drzwi. Oby tym razem jednak poprzedni czas coś nauczył dyrekcję i tym razem zrobi to z klasą. Chociaż wątpię czy ja wogole ma.

Hmm
@Whatthefuck??

A jesli zmienilem prace i napisalem negatywną opinie to tez jestem zaliczony do grona zwolnionych i nie mam prawa nic tu napisac?

@Hmm

Każdy ma prawo do wypowiedzi , również do pozytywnej tylko że jakoś ich brak , a jeśli się pojawiają to na tle tych negatywnych niestety wyglądają mało wiarygodnie.

Whatthefuck
@Były pracownik

Skąd pewność kto to pisał ? Skąd wiesz czy tam pracuje i jaki jest cel tego posta ?

ZL
@Były pracownik

Skoro byłeś świadkiem to wiesz z czego się śmiali i potwierdzisz swoje słowa

roman
@Whatthefuck??

wystarczy sprawdzić jaką pomoc firma dostała z PFR na SUDOP całe 3,5 mln zł i nie zapominajmy, że to były pieniądze przeznaczone na zachowanie miejsc pracy. Żenada !!!!

Ewa
@roman

Czy jesteś tego pewien, bo zarządzająca hotelem wciąż się upiera że firma nie korzystała z żadnego wsparcia. Nie ukrywam że takie dane mnie bardzo interesują.

roman
@Ewa

w 100 % wejdź sobię na www.sudop.uokik.gov.pl wpisz nip firmy wisher ktora jest właścicielem hotelu 5272639859 i zobaczysz kwotę dotacji 3,5mln z pierwszej tarczy PFR To są dane publiczne do wglądu. Najwyraźniej zarządzająca nie mówi prawdy bo się boi, te pieniądze były na utrzymanie miejsc pracy.

Aldona
@Whatthefuck??

Czy hotel faktycznie zwolnil pracownikow majac tarcze antykryzysowa?

@Aldona

Tak. W poprzednich wypowiedziach jest podana strona gdzie można to sprawdzic

@Whatthefuck??

Zostali zwolnieni ale w jakim stylu? (usunięte przez administratora) totalne. To tylko świadczy o Pani Dyrektor. Sprawa aż trafiła do Sądu Pracy, oczywiście wygrali pracownicy. Zwolnieni ludzie chcieli tylko pieniądze, które im się słusznie należały. A ta kobieta chciała swoich pracowników zostawić z niczym. Czy ma sumienie, to każdy powinien sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

☹️
@Były pracownik

Styl był na najwyższym poziomie gry aktorskiej i obłudy Pani dyrektor. Wielkie słowa jaki to jej się udało stworzyć świetny zespół i łzy miały zakryc to co naprawdę chce zrobić. Zostawić ludzi bez grosza mimo że im się należy ,ale życie jest przewrotne i ludzie dostali co ich. Pokazała że stanowisko jednak ma mało wspólnego z kompetencjami i świat się nie kończy na jej czubku nosa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ibis Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dopóki nie zmieni się P. Dyrektor to (usunięte przez administratora) na kolegów, lizanie (usunięte przez administratora) dyrektor i całkowite posłuszeństwo bez względu na własne zdanie (nawet jeśli jest ono słuszne i uzasadnione) będzie zawsze towarzyszyło atmosferze pracy w tym hotelu. Jeśli Ci to odpowiada to atmosfera jest

Nie polecam pracy w tym hotelu. wyzysk, wyścig szczurów, kolesiostwo. NIe wiem co dzieje się w okresie pandemii bo nie pracuje tam już dłuższy czas. Generalnie jak donosisz do Pani dyrektor to może uda ci się liczyć na jakiś awwans. Wytworzyła ona atmosferę donosicielstwa, taka jest jej strategia na zarządzanie bo przecież nie ma ona żadnego doświadczenia w prowadzeniu hotelu. Karygodne błędy menadżerskie o kodeksie pracy nie wspominająć. Wystarczy przejrzeć jej karierę zawodową, doświadczenie w zarządzaniu zespołem żadne, a zachowuje się jakby była alfą i omegą. Niektóre działy w tym hotelu są faworyzowane i widać to gołym okiem są równi i równiejsi

Jak długo trwa proces awansu w Ibis Sp. z o.o.?

Obiektywny
@Pytanie

Zależy to od tego jak dobrze potrafisz donosić na innych do dyrektorki ;)

@Pytanie

Bez donoszenia i lizusiostwa nie dość że nie dostaniesz awansu to jeszcze szybko sam stwierdzisz że gra w tym zespole nie jest warta świeczki.

Niuńka

Wesołych świąt kochani! Sukcesów, radości w tych trudnych czasach. Lepszego 2021. I niech nie usuwają tyłu tych komentarzy i opinii ci, których prawda w oczy kole.

@Niuńka

Szczęśliwego Nowego Roku 2021????????

była pracownica
 Problem

Długo wahalam się czy napisać opinie gdyż nie chciałam zabardzo psuć opinii ale widzę że ktoś tutaj podziela moje zdanie. Niestety ale szkoda czasu na tą firmę. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie, a potem non stop dyrekcja i kierownicy (usunięte przez administratora).... Potrafią z premedytacją obiecywać gruszki na wierzbie. Kiedy zgłosisz kierownictwu jakiś problem zostaniesz zlekceważony. W tej pracy nie docenią twojej uczciwości i pracowitości. :( :( :(

@była pracownica

Kierownicy niestety jak już ktoś kiedyś tu napisał sa z łapanki, bez doświadczenia jedynie zatrudnieni z kolesiostwo. ( Nie licząc Pawła któremu nie można odmówić profesjonalizmu) . Brak swoich kompetencji i wszelkie wpadki są zrzucane na pracowników. Zero brania odpowiedzialności za to co się dzieje na ich działach ,własne błędy ZAWSZE kierownictwo zrzuca na pracowników nizszego szczebla a dyrekcja jeszcze klepie ich po plecach twierdząc że są super. Każdy pracownik ma prawo popełnić błąd ale rola kierownika jest dopilnować swoich podwładnych i jako ta " profesjonalna kadra" im pomagać . Wszystkiemu jednak tak na prawdę jest winna Pani dyrektor to Ona politykę donosicielstwa i lizusiostwa stawia jako nadrzędną. Ludzie się po prostu podporządkowali takiej polityce bo boją się utraty pracy w tak w tej chwili trudnym okresie na rynku pracy. Przed pandemia byli Tacy którzy przeciwstawiali się takiemu porządkowi, ale ich już się pozbyła????.

Małgorzata
@była pracownica

Na szczęście Karma wraca????

HOTEL GROZY
@Była pracownica

Wszyscy szanujący się ludzie opuszczają tego Titanica hurtowo......

????

Witam, jak hotel sobie radzi po zwolnieniu dużej części załogi i zastępcy dyrektora? Czy Pani dyrktor jest w końcu z siebie zadowolona? A może nareszcie przyszła i na nią kolej? Oby to nastąpiła jak najszybciej i tak już zbyt długo niszczy ten hotel.

Była pracownica HK
@????

No właśnie! Ja też jestem tego bardzo ciekawa. Chociaż moja "przygoda" z tym hotelem skończyła się już jakiś czas temu to nadal się za mną ciągnie. Niestety wątpię żeby był tam jeszcze ktoś kto miałby odwagę się wypowiedzieć.

@????

Pani dyrektor nie jednokrotnie pokazywała niedouczenia w kwestii kodeksu pracy ,którego jako pracodawca powinna znać przynajmniej podstawowe przepisy. Jednak w moim odczuciu to nie jest kwestia niewiedzy a chęci oszukania pracowników . Ale na szczęście już parokrotnie się przeliczyła i mimo że nigdy nie uczula się na błędach a brak szacunku do podwładnych i pokory jest jej chlebem powszednim to w wierze że miała chociaż trochę strachu koło tyłka przy bądź co bądź porażce.

Aaaa

Nie polecam, spędziłam tam kilka miesięcy, naigorsza praca jaką miałam. Atmosfera na codzien ogólnie okej, ale administracja nie zna się na prowadzeniu hotelu, o prawach pracowników nie wspomnę. Kodeks pracy jest im totalnie nieznany.

Bogna

Powiedzcie jak firma radzi sobie w tym jakże trudnym dla całej branży czasie?

@Bogna

Firma będąc na tarczy pozwalniała pracowników. Pomogła ale tylko sobie. Zaplanowali zwolnienie 9 osób aby nie było zwolnienia grupowego. Myśląc, że przechytrzą i (usunięte przez administratora)wszystkich. Nie chcieli wypłacić pozwalnianym ludziom odpraw. Dopiero jak poszli do Sądu to już musieli wypłacić. Czy aby na pewno chcesz pracować w takiej firmie?

☹️
@Bogna

A gdyby to było mało dodam od siebie że prze zwolnieniach dyrekcja zrobiła przedstawienie . Zwolnieni zostali tylko szeregowi i niżsi stanowiskiem pracownicy. Cała kadra menadżerska nie została tknięta. Może można by było to jeszcze jakoś sobie tłumaczyć gdyby nie fakt że kierownik którego dział wcale nie działał został nie tknięty. Pani dyrektor pokazała w tym czasie brak podstawowej wiedzy prawa pracy co mam nadzieję nie umknie uwadze sądu ani zarządowi firmy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ibis Sp. z o.o.?

Problem
@Pytanie

Przeczytaj poprzednie posty to poznasz ich podejście.

Kierownik
@Pytanie

Jedynie kierwonictwo recepcji jest w porzadku i widac ze pracuje i pomaga swoim pracownikom. Reszta to wyslugiwanie sie i zarzadzanie bez doswiadczenia. Mile usmieszki do Pani Dyrektor i obgadywanie za plecami. Nie polecam tego miejsca.

Obserwatorka
Klient

Ja uważam, że to nie jest dobry pomysł. Nie można naruszać dobrego imienia użytkownika forum internetowego. Naruszenie dóbr osobistych na forum internetowym jest niewłaściwe. Każdy na uczucia i rodzinę, która też może czyta wpisy na forum. Gowork służy do czytania i wyrażania opinii o pracodawcach i ma na celu pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji w dzisiejszych czasach takich jak wybór pracodawcy. Część wpisów nie jest merytoryczna. Może jest to jeden z hoteli z najgorszą opinią w Warszawie, ale pamiętajmy, że każdy ma godność osobistą. Użytkowniku o nazwie " Whatthefuck " z ten sposób pokazujesz swoją niedojrzałość, skoro używasz wulgaryzmów na forum publicznym. Chcesz, aby Ciebie szanowano-to szanuj też innych.

Ciekawski
Klient

Czy sprawą tego hotelu zajęły się media?

@Ciekawski

Jeszcze nie ,a szkoda! Jednak nic straconego.

ZL
@Ciekawski

A czy można wiedzieć po co maja się media zajmować? Widze, ze ktoś tu nie ma własnego życia i bardzo tęskni za hotelem. Ludzie poszukajcie sobie zajęcia a najlepiej wielu żeby dać święty spokój ludziom tu pracującym. To jest już nudne i zenujace. Czy Pani Dyrektor zrobiła coś Wam personalnie? Jeśli nie, to sobie nie zasługuje na te wszystkie negatywne komentarze w Jej stronę. Szanujecie swoją prywatność i nie podajecie imion, to należy uszanować tez druga osobę w tym wypadku Dyrektor Generalna Hotelu.

@Ciekawski

Myślisz chyba pojęcia. To co piszą tu ludzie nie ma nic wspólnego z tęsknota za hotelem, a tym bardziej za tą Panią. Chcesz nadal jej "cukrować" to Twoja sprawa, bądź jednak pewien że nie drgnie jej nawet powieka jeśli będzie musiała Ciebie poświęcić ratując siebie. Tak zrobiła mi coś personalnie i myślę że nie tylko mnie. Niedługo to udowodnimy. Na szacunek o którym piszesz trzeba sobie zapracować...Przykro mi to pisać ,ale niestety taka jest rzeczywistość. Niedługo Panie CIEKAWSKI dowiesz się wszystkiego.

@ZL

Nikt nie podaje jej imienia. A GoWork jest od tego żeby można było się wypowiedzi. Pytasz czy zasługuje na tą krytykę. Otóż tak , w trakcie tak trudnej sytuacji na rynku pokazała to że jest kiepskim dyrektorem, że nie umie zjednoczyć ludzi wręcz przeciwnie. A dlaczego medialnie? To proste . Ona lubi pokazywać się i wypowiadać medialnie. Skoro wypowiada się słowa które słyszy ,śmiem powiedzieć że znakomita większość tej branży , to chyba nie powinno być problemem dla niej krytyka na forum, czy wyjaśnienie sytuacji w mediach , tak żeby usłyszał ja każdy zainteresowany. Np. tak nie dawno była rozmowa Dyrektorów hoteli na tematy dotyczące Covit 19. Jest ogólnodostępna w internecie więc możesz przestudiować. Wśród wielu długich i mądrych wypowiedzi innych Dyrektorów zacytowana ja tylko jednym zdaniem( widocznie zbyt wiele ciekawego do powiedzenia nie miala ). Przeczytaj i porównaj z rzeczywistością. Nie widziałam w tym artykule słowa o tym jakie były realia w tym hotel . A podpisala się pod sukcesami innych Dyrektorów. Mam nadzieję że zamglone okulary uwielbieniem do niej nie zasłaniają Ci prawdy . No i skoro się wypowiadasz to orientujesz się w sytuacji i masz szerszy wgląd w to co się dzieje ,nie tylko z tego co słyszysz z jej ust. Uważasz że to żenujące i nudne że ktoś ma swoje zdanie i je wypowiada? Nikt Ci nie karze wchodzić na GoWork i czytać czyjeś wypowiedzi. Szanuję to że masz Swoje zdanie. Każdy ma do tego prawo. I każdy ma prawo je wypowiadać , jest to zagwarantowane w naszej Polskiej Konstytucji Art 54 - Wolność słowa. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

mixx
Kandydat

Pracował ktoś w ibis styles hotel w Lublinie bądź innym mieście na kuchni lub jako pomoc kuchenna i może coś napisać na temat pracy atmosfery i wynagrodzenia pozdrawiam.

Wczoraj pojawiła się na forum opinia w języku ukraińskim z trafnym przesłaniem do Pani dyrektor "Это последние месяцы диктатуры" Oby to były prorocze słowa????

Nobody
@Pracownik

tak dla pewności...to zdanie jest napisane w języku rosyjskim..

Zostaw merytoryczną opinię o Ibis Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ibis Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bema 60A