Opinie o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ibis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ibis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ibis Sp. z o.o.?

Dopóki nie zmieni się P. Dyrektor to (usunięte przez administratora) na kolegów, lizanie (usunięte przez administratora) dyrektor i całkowite posłuszeństwo bez względu na własne zdanie (nawet jeśli jest ono słuszne i uzasadnione) będzie zawsze towarzyszyło atmosferze pracy w tym hotelu. Jeśli Ci to odpowiada to atmosfera jest

Nie polecam pracy w tym hotelu. wyzysk, wyścig szczurów, kolesiostwo. NIe wiem co dzieje się w okresie pandemii bo nie pracuje tam już dłuższy czas. Generalnie jak donosisz do Pani dyrektor to może uda ci się liczyć na jakiś awwans. Wytworzyła ona atmosferę donosicielstwa, taka jest jej strategia na zarządzanie bo przecież nie ma ona żadnego doświadczenia w prowadzeniu hotelu. Karygodne błędy menadżerskie o kodeksie pracy nie wspominająć. Wystarczy przejrzeć jej karierę zawodową, doświadczenie w zarządzaniu zespołem żadne, a zachowuje się jakby była alfą i omegą. Niektóre działy w tym hotelu są faworyzowane i widać to gołym okiem są równi i równiejsi

Jak długo trwa proces awansu w Ibis Sp. z o.o.?

Obiektywny

Zależy to od tego jak dobrze potrafisz donosić na innych do dyrektorki ;)

Była pracownica

Bez donoszenia i lizusiostwa nie dość że nie dostaniesz awansu to jeszcze szybko sam stwierdzisz że gra w tym zespole nie jest warta świeczki.

Niuńka

Wesołych świąt kochani! Sukcesów, radości w tych trudnych czasach. Lepszego 2021. I niech nie usuwają tyłu tych komentarzy i opinii ci, których prawda w oczy kole.

@Niuńka

Szczęśliwego Nowego Roku 2021????????

Firma Ibis Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
była pracownica

Długo wahalam się czy napisać opinie gdyż nie chciałam zabardzo psuć opinii ale widzę że ktoś tutaj podziela moje zdanie. Niestety ale szkoda czasu na tą firmę. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie, a potem non stop dyrekcja i kierownicy (usunięte przez administratora).... Potrafią z premedytacją obiecywać gruszki na wierzbie. Kiedy zgłosisz kierownictwu jakiś problem zostaniesz zlekceważony. W tej pracy nie docenią twojej uczciwości i pracowitości. :( :( :(

@była pracownica

Kierownicy niestety jak już ktoś kiedyś tu napisał sa z łapanki, bez doświadczenia jedynie zatrudnieni z kolesiostwo. ( Nie licząc Pawła któremu nie można odmówić profesjonalizmu) . Brak swoich kompetencji i wszelkie wpadki są zrzucane na pracowników. Zero brania odpowiedzialności za to co się dzieje na ich działach ,własne błędy ZAWSZE kierownictwo zrzuca na pracowników nizszego szczebla a dyrekcja jeszcze klepie ich po plecach twierdząc że są super. Każdy pracownik ma prawo popełnić błąd ale rola kierownika jest dopilnować swoich podwładnych i jako ta " profesjonalna kadra" im pomagać . Wszystkiemu jednak tak na prawdę jest winna Pani dyrektor to Ona politykę donosicielstwa i lizusiostwa stawia jako nadrzędną. Ludzie się po prostu podporządkowali takiej polityce bo boją się utraty pracy w tak w tej chwili trudnym okresie na rynku pracy. Przed pandemia byli Tacy którzy przeciwstawiali się takiemu porządkowi, ale ich już się pozbyła????.

Małgorzata
@była pracownica

Na szczęście Karma wraca????

HOTEL GROZY
@Była pracownica

Wszyscy szanujący się ludzie opuszczają tego Titanica hurtowo......

????

Witam, jak hotel sobie radzi po zwolnieniu dużej części załogi i zastępcy dyrektora? Czy Pani dyrktor jest w końcu z siebie zadowolona? A może nareszcie przyszła i na nią kolej? Oby to nastąpiła jak najszybciej i tak już zbyt długo niszczy ten hotel.

Była pracownica HK
@????

No właśnie! Ja też jestem tego bardzo ciekawa. Chociaż moja "przygoda" z tym hotelem skończyła się już jakiś czas temu to nadal się za mną ciągnie. Niestety wątpię żeby był tam jeszcze ktoś kto miałby odwagę się wypowiedzieć.

@????

Pani dyrektor nie jednokrotnie pokazywała niedouczenia w kwestii kodeksu pracy ,którego jako pracodawca powinna znać przynajmniej podstawowe przepisy. Jednak w moim odczuciu to nie jest kwestia niewiedzy a chęci oszukania pracowników . Ale na szczęście już parokrotnie się przeliczyła i mimo że nigdy nie uczula się na błędach a brak szacunku do podwładnych i pokory jest jej chlebem powszednim to w wierze że miała chociaż trochę strachu koło tyłka przy bądź co bądź porażce.

Aaaa

Nie polecam, spędziłam tam kilka miesięcy, naigorsza praca jaką miałam. Atmosfera na codzien ogólnie okej, ale administracja nie zna się na prowadzeniu hotelu, o prawach pracowników nie wspomnę. Kodeks pracy jest im totalnie nieznany.

Bogna

Powiedzcie jak firma radzi sobie w tym jakże trudnym dla całej branży czasie?

@Bogna

Firma będąc na tarczy pozwalniała pracowników. Pomogła ale tylko sobie. Zaplanowali zwolnienie 9 osób aby nie było zwolnienia grupowego. Myśląc, że przechytrzą i (usunięte przez administratora)wszystkich. Nie chcieli wypłacić pozwalnianym ludziom odpraw. Dopiero jak poszli do Sądu to już musieli wypłacić. Czy aby na pewno chcesz pracować w takiej firmie?

☹️
@Bogna

A gdyby to było mało dodam od siebie że prze zwolnieniach dyrekcja zrobiła przedstawienie . Zwolnieni zostali tylko szeregowi i niżsi stanowiskiem pracownicy. Cała kadra menadżerska nie została tknięta. Może można by było to jeszcze jakoś sobie tłumaczyć gdyby nie fakt że kierownik którego dział wcale nie działał został nie tknięty. Pani dyrektor pokazała w tym czasie brak podstawowej wiedzy prawa pracy co mam nadzieję nie umknie uwadze sądu ani zarządowi firmy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ibis Sp. z o.o.?

Była pracownica

Przeczytaj poprzednie posty to poznasz ich podejście.

Kierownik

Jedynie kierwonictwo recepcji jest w porzadku i widac ze pracuje i pomaga swoim pracownikom. Reszta to wyslugiwanie sie i zarzadzanie bez doswiadczenia. Mile usmieszki do Pani Dyrektor i obgadywanie za plecami. Nie polecam tego miejsca.

Obserwatorka

Ja uważam, że to nie jest dobry pomysł. Nie można naruszać dobrego imienia użytkownika forum internetowego. Naruszenie dóbr osobistych na forum internetowym jest niewłaściwe. Każdy na uczucia i rodzinę, która też może czyta wpisy na forum. Gowork służy do czytania i wyrażania opinii o pracodawcach i ma na celu pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji w dzisiejszych czasach takich jak wybór pracodawcy. Część wpisów nie jest merytoryczna. Może jest to jeden z hoteli z najgorszą opinią w Warszawie, ale pamiętajmy, że każdy ma godność osobistą. Użytkowniku o nazwie " Whatthefuck " z ten sposób pokazujesz swoją niedojrzałość, skoro używasz wulgaryzmów na forum publicznym. Chcesz, aby Ciebie szanowano-to szanuj też innych.

Ciekawski

Czy sprawą tego hotelu zajęły się media?

@Ciekawski

Jeszcze nie ,a szkoda! Jednak nic straconego.

ZL
@Ciekawski

A czy można wiedzieć po co maja się media zajmować? Widze, ze ktoś tu nie ma własnego życia i bardzo tęskni za hotelem. Ludzie poszukajcie sobie zajęcia a najlepiej wielu żeby dać święty spokój ludziom tu pracującym. To jest już nudne i zenujace. Czy Pani Dyrektor zrobiła coś Wam personalnie? Jeśli nie, to sobie nie zasługuje na te wszystkie negatywne komentarze w Jej stronę. Szanujecie swoją prywatność i nie podajecie imion, to należy uszanować tez druga osobę w tym wypadku Dyrektor Generalna Hotelu.

@Ciekawski

Myślisz chyba pojęcia. To co piszą tu ludzie nie ma nic wspólnego z tęsknota za hotelem, a tym bardziej za tą Panią. Chcesz nadal jej "cukrować" to Twoja sprawa, bądź jednak pewien że nie drgnie jej nawet powieka jeśli będzie musiała Ciebie poświęcić ratując siebie. Tak zrobiła mi coś personalnie i myślę że nie tylko mnie. Niedługo to udowodnimy. Na szacunek o którym piszesz trzeba sobie zapracować...Przykro mi to pisać ,ale niestety taka jest rzeczywistość. Niedługo Panie CIEKAWSKI dowiesz się wszystkiego.

@ZL

Nikt nie podaje jej imienia. A GoWork jest od tego żeby można było się wypowiedzi. Pytasz czy zasługuje na tą krytykę. Otóż tak , w trakcie tak trudnej sytuacji na rynku pokazała to że jest kiepskim dyrektorem, że nie umie zjednoczyć ludzi wręcz przeciwnie. A dlaczego medialnie? To proste . Ona lubi pokazywać się i wypowiadać medialnie. Skoro wypowiada się słowa które słyszy ,śmiem powiedzieć że znakomita większość tej branży , to chyba nie powinno być problemem dla niej krytyka na forum, czy wyjaśnienie sytuacji w mediach , tak żeby usłyszał ja każdy zainteresowany. Np. tak nie dawno była rozmowa Dyrektorów hoteli na tematy dotyczące Covit 19. Jest ogólnodostępna w internecie więc możesz przestudiować. Wśród wielu długich i mądrych wypowiedzi innych Dyrektorów zacytowana ja tylko jednym zdaniem( widocznie zbyt wiele ciekawego do powiedzenia nie miala ). Przeczytaj i porównaj z rzeczywistością. Nie widziałam w tym artykule słowa o tym jakie były realia w tym hotel . A podpisala się pod sukcesami innych Dyrektorów. Mam nadzieję że zamglone okulary uwielbieniem do niej nie zasłaniają Ci prawdy . No i skoro się wypowiadasz to orientujesz się w sytuacji i masz szerszy wgląd w to co się dzieje ,nie tylko z tego co słyszysz z jej ust. Uważasz że to żenujące i nudne że ktoś ma swoje zdanie i je wypowiada? Nikt Ci nie karze wchodzić na GoWork i czytać czyjeś wypowiedzi. Szanuję to że masz Swoje zdanie. Każdy ma do tego prawo. I każdy ma prawo je wypowiadać , jest to zagwarantowane w naszej Polskiej Konstytucji Art 54 - Wolność słowa. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

mixx

Pracował ktoś w ibis styles hotel w Lublinie bądź innym mieście na kuchni lub jako pomoc kuchenna i może coś napisać na temat pracy atmosfery i wynagrodzenia pozdrawiam.

Wczoraj pojawiła się na forum opinia w języku ukraińskim z trafnym przesłaniem do Pani dyrektor "Это последние месяцы диктатуры" Oby to były prorocze słowa????

Nobody

tak dla pewności...to zdanie jest napisane w języku rosyjskim..

@ Foczka Jaka anonimowość ? Skoro to co piszecie to nie ściema to czemu nie macie odwagi ? Ani odwagi żeby się przyznać ani konkretnych przykładów ???? A jak ktoś pyta to nie powinien i wgl źle hahah

Sumienie????

Widocznie ma coś do stracenia, dlatego właśnie są takie fora i można być anonimowym, ale to nie znaczy że jest się kłamcą! A Ty dlaczego się nie podpisałeś , zarzucasz komuś anonimowość a sam nie masz odwagi napisać jak się nazywasz.

Pytam

Czyli @DMYTRO ściemniacz skoro nie masz ani jednej konkretnej sytuacji

@DMYTRO ile tam pracowałeś ? Co robiłeś ? Jakie sytuacje masz na myśli ??

foczka009

Myślę, że nie powinno się zadawać takich pytań, ponieważ osoba, która formułuje stanowisko o pracodawcy może chcieć zachować anonimowość. Zakładam, że podobnie jak inni rozczarowani pracował w firmie wystarczająco długo, żeby wyrobić sobie zdanie.

Praca

Czy hotel zatrudnia a jeśli nie to kiedy będzie? Jak wyglada praca ?

DMYTRO
@Praca

Nie polecam!!! Chora atmosfera, chorzy pracodawcy... tak samo pracownicy, którzy pracują tam dłużej niz rok-dwa w tym hotelu mają już wyprane mózgi i trzęsą gaciami, nikt tam nie na własnego zdania. W tym miejscu naprawdę dzieją się cuda!!! Nigdy w życiu nie trafiłem na grosze miejsce do pracy.. a było ich wiele ;) nie będę na forum zagłębiać się w szczegóły, ale jeżeli jesteś młodym pisarzem i chcesz napisać książkę, albo nieee!!! Telenowele na poziomie "Mody na sukces" to zapraszam do pracy w tym Hotelu, a w szczególności do działu gastronomicznego. A tak na poważnie normalnym osobą, którzy chcą zarobić i mieć spoko warunki pracy to NIE polecam tego miejsca!!!!

☹️
@DMYTRO

Przykro mi ,ale nie sposób się z tym nie zgodzić. Jeśli są osoby z inną " wizją" niż Pani Dyrektor wtedy szybko się przekonujesz że nie ma tam miejsca dla Ciebie. Dlatego właśnie w tym hotelu zostali już tylko Ci którzy umieją się dostosować do lizania tyłka, albo Ci którzy w tej sytuacj na rynku która teraz panuje nie mają wyjścia. Szkoda tylko że jak sytuacja się ustabilizuje i hotel będzie zatrudniał nowych , młodych pracowników to co niektórych zniszczy ,pokazując że pracownik to "sługus" a nie osoba która trzeba szanować i wspierać w rozwoju. Jak długo nie zmieni się tam dyrektor ,tak długo trzeba się bardzo dobrze zastanowić nad pracą pod jej "skrzydłami".

Aleksandra
@DMYTRO

Zgadzam się z Tobą. RADZĘ WSZYSTKIM POTENCJALNYM KANDYDATOM NA PRACOWNIKÓW OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ !!!

Dzień dobry czy warto isc do sprzątania do tego hotelu i jaka jest pensja

Tatiana
@Ania

Oj, nie polecam tej firmy zdecydowanie, niskie zarobki, roboty dużo, problemy u dyrektor. Jeśli chcesz zaryzykować oraz zatrudnić się u tej firmie - bardzo proszę, ale wiele osób ucieka po 3 miesiącach. Robota dobra tylko na początek jak przejeżdżasz z Ukrainy lepiej sprzątać domy bo większe pieniądze.

@Tatiana

Brawo , Pani dyrektor już nawet na Ukrainie wiedzą jaką jest robota w tym hotelu.???????? i jak się z Panią współpracuje.

Trzymajcie się!

Przykro słyszeć i czytać co wyprawia się teraz w tym hotelu. Niestety to właśnie w takich trudnych momentach można poznać się na liderach, managerach. Niektórzy zastawili swoje majątki żeby pracownicy nie ucierpieli przez kryzys. Zwolnienie osób które pracowały w tym obiekcie jeszcze przed jego otwarciem to potworna decyzja, aż łzy się cisna do oczu. Walczcie o swoje, noście głowę wysoko i nie bójcie się nowych wyzwań! Na rynku pracy będzie teraz wielkie zamieszanie, mnóstwo nowych możliwości, pracownicy będą odchodzić z firm, które jak ta zachowała się po gowniarsku. Trzymam kciuki za powodzenie wszystkich kolegów i za to żeby dyrekcja tych decyzji prędko pożałowała.

NAJGORSZE MIEJSCE PRACY
@Trzymajcie się!

Komentarz piszę ten ze smutkiem. Z całym szacunkiem nie warto.. nie sądziłem że w miejscach pracy coś takiego naprawdę może mieć miejsce.. to co się tam dzieje...Mobbing jest czymś codziennym w tym hotelu.

recepcjonista
@NAJGORSZE MIEJSCE PRACY

Nigdy nie wystawiałem żadnemu pracodawcy opinii, ale w tym przypadku wręcz nie mogę się powstrzymać. Jeśli rozważasz pracę w tym hotelu na jakimkolwiek stanowisku - zastanów się dwa, a najlepiej trzy razy. W tym przybytku absurd goni absurd. Opiszę tutaj swoje refleksje dotyczące stanowiska recepcjonisty. Zacznę od zarobków. Szczerze? Jest bardzo źle, wręcz okropnie. Pensja nie wystarcza na utrzymanie się. Pracy jest bardzo dużo, a ponieważ rotacja jest tak ogromna, że w zasadzie grafik może zmienić się z dnia na dzień. Spodziewaj się też tego, że Twoje wynagrodzenie nie będzie zgadzać się z tym, co jest na umowie. Skoro jesteśmy przy grafiku - oprócz tego, że się zmienia, może być ułożony tak, że nie masz dnia wolnego kiedy potrzebujesz. Nie chcesz pracować w nocy, a i tak dostajesz pięć, sześć nocy z rzędu! Odpowiedzialność na stanowisku - jako recepcjonista jesteś alfą i omegą. Zepsuła się winda? Wiesz dlaczego, kiedy, o której, co należy wymienić, ba - z przyjemnością to uczynisz! Nie było Cię cztery dni w pracy, coś stało się nie na Twojej zmianie i nie została Ci przekazana konkretna informacja? To TWOJA WINA! Powinieneś 24/7 interesować się dobrem hotelu i jego przyszłością. WEDŁUG PANI DYREKTOR interesowanie się hotelem powinno stać się twoim hobby numer 1. Za wszystko zresztą odpowiadasz finansowo. Od nieopłaconych usług, które zamówił gość, po uszkodzenia mechaniczne, które wyrządził gość a nie zostały zgłoszone/zauważone. Szkolenia? Zapomnij. Premie, prowizje? Zapomnij. Są obietnice, nic poza tym. Masa niepotrzebnych procedur, zbędnych procesów, komplikowanie życia na siłę, duplikowanie dokumentów po 3/4/5 razy. Panuje tam chaos. Chciałbyś nawiązać nowe znajomości w pracy? Może wyskoczyć gdzieś ze współpracownikami? Nie warto. Tutaj każdy Cię "sprzeda", aby podlizać się dyrektorce. Nie ma co wyrażać subiektywnych opinii ani komentarzy. PO PROSTU TRZEBA UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ JAK NAJSZYBCIEJ!!!

F.
@recepcjonista

Oj, kiedyś chociaż był taki zespół, że można było się naprawdę zintegrować i dałoby się za każdego kolegę na recepcji pokroić. Cóż, może jeszcze będzie normalnie!

ODWAZNY IGOR

Pani ta ma najprawdopodobniej etat ze względu na znajomości. Pani dyrektor traktuje ludzi "z góry ", czasami wręcz patrzy na pracowników niższych rangą z obrzydzeniem co jest niesamowicie smutne. Niestety zapomina o szacunku. Ma się za kogoś lepszego, a prawda jest taka, że niejednokrotnie wykazuje się brakiem wiedzy. Osoby na 1 piętrze mają etat ze względu na znajomości, bo na pewno ich zatrudnienie nie wynika z umiejętności czy odpowiednich kwalifikacji. Awanse tylko dla znajomych Pani Dyrektor. Podejście pracodawcy jak nie Ty to masa ludzi z Ukrainy na Twoje miejsce się znajdzie.

Pracownik4
@ODWAZNY IGOR

Odradzam ! Wszystko co tutaj napisali to prawda! Nie róbcie sobie tego! Szkoda nerwów! Pracy jest dość! Lepiej iść na kasę do supermarketu narobi się człowiek mniej i więcej zarobi.

voice of humility

Niestety też mam wrażenie, że osoby zarządzające są tam z przypadku. Praca kierownika jest zawsze lepiej opłacana. Dlaczego? Bo kierownik to mediator pomiędzy potrzebami biznesowymi firmy, a potrzebami pracownika. Aby dobrze wykonywać tę funkcję należy posiadać odpowiednie kompetencje. Dobry kierownik ma ze swoim zespołem dobrą relację, która gwarantuje mu lojalność podległego zespołu. Jednocześnie musi być konsekwentny, znać się na fachu, panować nad emocjami i wzbudzać zdrowy respekt, aby być dla zespołu autorytetem. W Polsce kierownik to w większości człowiek z przypadku, który na tym stanowisku leczy swój kompleks wykształcenia, wielkości i nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu, zasadzie Pareto, motywowaniu pracownika narzędziami poza finansowymi. Polski kierowniku, pamiętaj! To nie pracownik jest dla Ciebie (żebyś sobie nim rządził), to Ty jesteś dla niego (żebyś mu pomógł). Jeżeli nie wierzysz, to wyobraź sobie siebie na obecnym stanowisku po odejściu wszystkich Twoich podwładnych. Myślisz, że nadal będzie potrzebny firmie? „Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje.” Henry Ford

Są jeszcze prawdziwi hotelarze tacy jak Gołębiewski, którzy potrafią świetnie zatroszczyć się o pracowników w czasie kryzysu.

Odradzam

to praca bez perspektyw, taki hotelik, motelik, w dobrym miejscu ze złym prowadzeniem, odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Ibis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ibis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ibis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ibis Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bema 60A
    01-225 Warszawa