Opinie o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ibis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ibis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibis Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ibis Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ODRADZAM

Nikt z piszących tutaj nie ma żadnego celu w oczernianiu tej firmy, ale prawda w koncu sama wychodzi na jaw. Brak szacunku jest tam na porzadku dziennym. Az dziwne ze jeszcze zadne media nie zainteresowaly sie tematem!!!!!!

Ladypocahontas

Nic dodać nic ująć w kryzysie poznaje sie Pracodawce!

....

Pracownik3

Ja tez nie polecam

Były pracownik4
@Pracownik3

Zawsze jakoś cieplej mi się robi na duchu jak słyszę że ktoś się zwalnia!

@Pracownik7

opublikowałam post ze polecam, ale wymagało czasu, żebym się przekonała, ze wszystko tam opiera się na dobrej minie do złej gry.

FILIP

Kpina i krętactwo. Odradzam z pełną świadomością. Sądzę, że jest to hotel z najgorszą reputacją w Warszawie w tym momencie. Wystarczy wyciągnąć wnioski z poprzednich wpisów i ocenić rażący brak pokory odpowiadającej Pani Dyrektor.

Firma Ibis Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
NASZCZESCIEBYLYJUZPRACOWNIK

Nie polecam pracy w tym hotelu. W większości działów napięta atmosfera poprzez brak ludzi do pracy. Częste zmiany grafików, mnóstwo nowych pracowników, którzy prawdopodobnie również nie zabawią tu na długo. Pensjom bliżej do minimalnej niż do średniej krajowej. Niestety, muszę się zgodzić z większością poniższych komentarzy.

ibis styles warszawa city to nie jest przyjazne miejsce pracy.. Nagradzane jest lizusostwo, donoszenie itp, a nie pracowitość i zaangażowanie.

Czym Ibis Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Alu22

Polecam przeczytać poprzednie wypowiedzi - nie licz tu na docenienie i dodatki. Zachęcić w sumie mało kogo są w stanie, ludzie zwalniają się jeden po drugim.

@Alu22

To prawda jeśli masz inne możliwości to wybierz te inne. Chyba że umiesz , że tak brzydko się wyrażę wchodzić przełożonym w (usunięte przez administratora) Wtedy masz szansę zostać szybko awans ze zwykłego pracownika na z.menagera bo wyżej nie masz nawet z tą umiejętnością szans . Wszystkie zajęte na długie lata, patrząc na umiejętność o które wspomniałem wcześniej.

I ja wam tego życzę, i znanym, i nieznanym mi osobom, bo nowe szanse są na wyciągnięcie ręki. Wzrosła płaca minimalna, mam więc nadzieję, że wszyscy doczekacie się podwyżek lub nowych, bardziej korzystynych ofert, na które swoją ciężką praca sobie zasługujecie :)

@były pracownik

AMEN!!!

Daniel K.

Jakie sa zarobki w dziale IT?

HotelGrozy
@Daniel K.

Nie ma takiego działu, IT jest obsługiwane przez Orbis. Polecam spróbować, to dość solidny pracodawca, w przeciwieństwie do Ibiska

obecny pracownik hotelu

Pracuje w hotelu Ibis Styles Warszawa City od momentu otwarcia i nie zgadzam się z powyższą opinią. Jesteśmy zespołem już rok czasu i rotacja nawet na stanowiskach recepcjonisty lub osób pracujących w działe F&B (gdzie wiadomo poziom rotacji jest najwyższy) jest prawie 0. Moim zdaniem - świadczy to przede wszystkim o tym że pracodawca jest bardzo dobry. Pracuje w hotelarstwie 7 lat i jest to pierwsza praca w której odczuwam ze o mnie dobrze dbają : mam posiłki lepsze niż w niektórych hotelach 5* w Warszawie, mamy świetny zespół, ubrania, pralnia, brak nadgodzin (a nawet jeżeli one są, to oczywiście odpłatnie lub w postaci dnia wolnego) oraz motywacje od swojego przełożonego. Na prawdę dziwią mnie wypowiedzi po zakończeniu współpracy w firmie a nie w trakcie. Nawet jeżeli cokolwiek nie pasuje - warto mówić o tym swojemu przełożonemu, przynajmniej będzie to szczere i nikt nie będzie później zaskoczony wypowiedziami na portalach. To że byli pracownicy wypowiadają się "no name" chyba złe świadczy o nich samych. Oczywiście życzę każdemy idealnej pracy, idealnych zarobków i idealnych przełożonych tylko warto zacząć analizę od samego siebie. Pozdrawiam

obecny pracownik

Hmm... Proszę o informację kiedy dokładnie zatrułeś się? Czym dokładnie zatrułeś się? Druga rzecz: z tego co wiem nigdy nie mieliśmy żadnych placków nie mówiąc o niedosmażonych. Zanim się wypowie - lepiej przemyśleć aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania.

Janusz Kowalski

Z jakiego działu?

Foczk009
@Janusz Kowalski

Z recepcji oczywiście. Ostatnio sytuacja się powtórzyła, na przełomie sierpnia i września zwolniło się kilka osób naraz.

@Foczk009

Filip- widzę, że cały czas żyjesz tym miejscem. Odpuść. My już nie pamiętamy!

Obecny pracownik
@Foczk009

Jest listopda. Miesiąc wyciszenia... Filip- daj nam spokoj i skup się na Hamptonie!! Pracuj w ciszy i awansuj!

Znam
@Foczk009

Filip, Filip....szkoda, bo jesteś fajnym kolesiem!!

SPRAWIEDLIWY

Kazdy moze wyrazic swoja opinie. Wolnosc wyrazania pogladow zapewnia konstytucja! Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Ladypocahontas
@Znam

Jest fajnym kolesiem, szkoda ze go nie doceniliscie!

Lord Voldemort

Widze ze cisza na forum. Skutecznie zastraszeni wszyscy pracownicy!

.......
@Lord Voldemort

"Strach zapukał do drzwi, otworzyła mu odwaga, i nikogo tam nie było."

ROZŻALONY PRACOWNIK
@Lord Voldemort

To nie strach, ludzie przestają mówić bo to jak walenie głową w mur. Jednak od ostatniego mojego postu coś się ruszyło . Co prawda nie doczekałem się odpowiedzi od pani K.Z ale liczą się czyny nie słowa. Brak tylko słowa przepraszam , bo to jest dla Pani dyrektor jak skok w przepaść, Wielu pracownikom zarówno tym co zostali jak i tym którzy zdecydowali się na odejście to magiczne słowo się należy.

@pracownik98

Praca w tym hotelu była moja pierwsza praca w Warszawie i z bólem serca opuszczam to miejsce Ale nie ze względu na pieniądze czy atmosfere lecz na zmianę branży. Jeśli chodzi o zarobki nie należą do najwyższych Ale narzekać mogą na nie tylko osoby które mają wysokie wymagania a za małe doświadczenie w tej branży. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak cudowna atmosfera w pracy. Cała ekipa żyje ze sobą w zgodzie i z przyjacielskim nastawieniem podchodzą do nowego pracownika. Prawda jest ze zdarzaja się małe nieporozumienia między działami ale to normalne przy tak dużej ilości pracowników. Wszyscy zawsze chętnie pomogą i wytłumaczą jeśli się czegoś nie wie. Wystarczy po prostu powiedzieć i poprosić o pomoc Ale jak widać po wcześniejszych opiniach niektórzy zapomnieli jak się używa słów "prosze" "dziękuję" ;) Tak więc ja zwracam się z prośbą o nie obrażanie anonimowo obecnych pracowników. Takiego zespołu to ze świecą szukać. Jeśli ktoś ma jakiś problem to niech zdobędzie się na odwagę i podpisze się swoim nazwiskiem

@@pracownik98

Pisze osoba, która sama nie podpisuje się nazwiskiem! Jednym z walorów tego portalu jest anonimowość, wypowiadanie się pod nazwiskiem zdecydowanie mija się z celem. Poza tym nie sądzę żeby ktokolwiek miał intencje obrażania zespołu, bo to ludzie Bogu ducha winni. Ale zwracamy uwagę na politykę kadrowa hotelu, prowadzona przez panią dyrektor, a jest tu dużo do powiezzenia. Proszę nie zasłaniać się zespołem jak tarcza! Autorowi tej wypowiedzi gratuluje zmiany pracy i nowych perspektyw zawodowych. Oby była to firma, w której będzie mogla się pani/pan przekonać, jak wygląda prawdziwa kultura pracy i jak postępuje lider z prawdziwego zdarzenia, bo po jednym doświadczeniu zawodowym trudno mieć na ten temat solidny ogląd.

@@pracownik98

Ciekawy jestem Karolino dlaczego sama nie podpisała się swoim nazwiskiem. Z opinią tu zamieszczonych większość krytyki spływa na P. Katarzynę. Nie na atmosferę między działami. Ostatnio faktycznie komuś puściły hamulce i obraża pracowników , zarówno naszych jak i tych ze wspomnianej sieci Mc. W Ibis fajny zespół ludzi , może bez doświadczenia , ale gdzieś je trzeba zdobyć !

@PRACOWNIK

Prosiłam aby nie obrażać anonimowo. W swojej wypowiedzi nikogo nie obraziłam więc nie czułam potrzeby podpisywania się nazwiskiem ale to nie jest dla mnie problem ;)

@Karolina

Oj Karolinka :) jak jest tak cudownie w ibisie to powiedz czemu odchodzisz do Hiltona???

@foczka009

Ostrzegam ludzi, którzy chcą podjąć tam pracę!!! Wykorzystują, atmosfera jest tam napięta, nieprzyjemna. Lżej pracowałoby się w kamieniołomach, takie jest moje zdanie. Uprzejmie pozdrawiam :)

Na jakie szkolenia podnoszące kwalifikacje można liczyć zatrudniając się w Ibis Sp. z o.o? Czy pracodawca stosunkowo dużo inwestuje w pracowników?

nie ma szkolen

Już nie zainteresowany

Szkoda, zobaczyłem ogłoszenie na Pracuj, myślałem żeby złożyć CV, ale po tym co tu zobaczyłem jestem kompletnie zniechęcony. Dużo pracy przed osobami decyzyjnymi, żeby to wszystko sobie uporządkować, bo obszar HR leży i kwiczy.

Czy może ktoś wie ile zarabia na początku recepcjonista?

Większości osób proponują głodową stawkę 2300 i zerowe premie

Leon321
@foczka009

2300 to nawet nie głodowa pensja a walka o przetrwanie przy Warszawskich cenach...

Artur

Dzięki Wam dowiedziałem się, że wysokość pensji pracownika na stanowisku recepcjonisty to kwota rzędu 2300 zł. Zastanawia mnie, czy pracodawca do pensji tej oferuje jeszcze ewentualne pozapłacowe świadczenia dodatkowe?

@Artur

Witam Panie Arturze, pensja 2300 netto jest na start- podczas okresu próbnego (3 msc), a następnie jej wysokość odpowiada kompetencjom danego pracownika. Szybko można awansować, ale jest to uzależnione od zaangażowania i chęci podejścia do pracy. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio jeżeli jest Pan zainteresowany pracą. Pozdrawiam, Katarzyna Zarzycka, Dyrektor Hotelu

@Katarzyna Zarzycka

Pani Dyrektor najwyraźniej odpowiada tylko na opinie które jej samej pasuja a na krytykę spuszcza kurtynę milczenia. BRAWO pokazuje Pani tylko i wyłącznie Swoja słabość.

Byly pracownik
@Katarzyna Zarzycka

Warto przypomniec, że na początku jak zatrudnialiśmy się przy otwarciu pensja na start dla wszystkich była około 2500 netto... jak widać ten hotel idzie wbrew wszelkim ogólnopolskim i warszawskim tendencjom (oraz wbrew zdrowemu rozsądkowi idąc z oszczednościami tak daleko)! A panią Katarzynę zachęcam do dokładniejszego przestudiowania wypowiedzi i ustosunkowania się do nich.

gargamel

Widzę, że pani dyrektor woli się już nie podpisywać? Cóż, myślę, że większośc pani obecnych pracowników nie nadaje się nawet do smażenia frytek, dlatego klepie biedę na Grzybowskiej.

@gargamel

Bardzo proszę na forum publicznym nie obrażać moich Pracowników. Hejt- zostaw dla siebie! Mogę odpisywać tylko na konstruktywną krytykę, która coś wnosi, ale nie mogę pozwolić na szykanowanie ludzi, z którymi pracuje.

KATHARSIS

"Początkiem i końcem każdej rewolucji są bieda, krew i łzy."

Dawid92
@Leon321

tylko desperat za tyle będzie robił w takim hotelu, aż wstyd ludziom takie pieniądze płacić

Jaka atmosfera jest między działami w Ibis Sp. z o.o.?

obecny pracownik

Atmosfera jest super, wszyscy świetnie się dogadujemy i wspieramy się nawzajem. Zdarzają się oczywiście nieporozumienia tak jak w każdym miejscu pracy ale nie ma sytuacji których nie da się rozwiązać. Jedno z najlepszych miejsc jeżeli chodzi o pracę zespołową.

@obecny pracownik

To prawda, że poszczególni pracownicy z różnych działów dogadują się między sobą świetnie i robią wszystko, żeby pracować efektywnie i trzymać dobrą atmosferę. Świetnie się rozumieją, ponieważ wszyscy mają nad sobą równie niekompetentnych i zarozumiałych przełożonych. Jeśli ktoś chce zmienić pracę by poznać fajny zespół i ludzi faktycznie nie jest to zły pomysł. Nie polecam jednak tej firmy jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć nowe kompetencje. Znane mi są przypadki takie jak np. osoba przesunięta do innego działu, na bardziej odpowiedzialne stanowisko nie otrzymała żadnej podwyżki, lub sytuacja gdy odchodzącym pracownikom nie przyznano należnej premii. Ale decyzję każdy musi podjąć sam :))

@obecny pracownik

Jestem ciekaw to z działu sprzedaży napisał tym razem ta opinie ????????????

@41714

Podejrzewam, że była to osoba, która wie po co tu jest, a konflikty (też te międzydziałowe) rozwiązuje rozmawiając twarzą w twarz, a nie w Internecie :)

@Lon321

Dlatego nie warto tam pracowac!!! Pracuja tam obecnie bardzo niekompetentne osoby nie posiadajace odpowiednich kwalifikacji. Jak ktos chce pracowac w hotelarstwie lepiej znalezc zatrudnienie w takich hotelach jak: Westin, Europejski, Rialto, Radissonie lub w Bellotto.

.....

Czy obrażanie dyrekcji w porządku? Pisać wprost do Pani Dyrektor? Proszę pamiętać że wszyscy byliście rekrutowani przez Dyrekcję, dostaliście kredyt zaufania, normalne pieniądze i możliwość pokazać siebie i się rozwijać.Czytając takie wypowiedzi normalnie ręce opadają. W takim razie nie trzeba się później dziwić że najlepiej jest zatrudniać osoby których się zna, przynajmniej nie będzie zaskoczenia i takich nieuzasadnionych wypowiedzi.

@.....

To przede wszystkim firma dostała kredyt zaufania od nas. Uwierzyliśmy, że ludzie kierujący tym wszystkim wiedzą co robią, mimo że sam hotel należy do ukraińskiej firmy. Teraz widać gołym okiem, że to był błąd.

Obecny Pracownik91
@Foczka009

Patrząc na to ile czasu spędzasz na tym portalu, dziwię sie pracodawcy, który chciałby zatrudnić taką osobę jak Ty do pracy. Dpstałeś szansę na pracę w dobrym miejscu, której nie wykorzystałeś. Każdy popełnia w życiu błędy, akurat błędem Dyrekcji było zatrudnienie Ciebie. Nie rozumiem również wpisu o tym ze hotel należy do firmy ukraińskiej, co to wszystko ma wspólnego? Czy chcesz zarzucić ze osoby z zagranicy nie są tolerowane w Polsce ? Na twoim miejscu uważałabym na to, ponieważ wygląda to na dyskryminację.

@Foczka009

"Igor", już wystarczy, daj sobie spokój. Ile czasu minęło od Twojego odejścia? Czas się rozstać. Nie marnuj czasu na miejsce i ludzi, których nie szanujesz.

@.....

Jakiego rozwijania się o czym ty wogole mowisz.? Byłeś choć raz skierowany na szkolenie podnoszące Twoje kwalifikacje? Ręce opadają na to co ty piszesz , Pani Z i tak w większości zatrudniła osoby które zna, ale one tylko do niej są przyjazne kiedy patrzy ,jak odwraca się plecami to nawet Ci "Znajomi" wieszają na niej psy. Ilu już tych "znajomych " odeszło z hotelu?! Tak im było tu dobrze.

Margaret

Szkoda patrzeć jak taka fajna firma upadła tak nisko odpisując na te komentarze...

Intruz
@Margaret

Racja! Mam nadzieje, że Dyrekcja tego nie czyta.... jaki wstyd... powinni wszystkich zwolnić i zacząć ten fajny hotel od nowa... jaki wstyd . Poziom dno, albo więcej- muł!

@Intruz

Jakby zwolnili wszystkich nie znalezliby tylu pracownikow za tak male pieniadze! Wstyd dla dyrekcji ze daje sie prowokowac!

Minol ponad tydzień. Z tego co widać P. Dyrektor nie kwapi się z odpowiedzią na krytykę. Czy to oznaka pokory czy wręcz przeciwnie? Może liczy Pani na to że jak Pani milczy to ja również? Jednak już na pierwszy rzut oka widać zmianę. Jak miło jest popatrzeć jak Kierownik o którym była mowa Pan P. biega od rana z tacami pomagając dziewczynom przy sniadaniach. Jak uwija się biegając po korytarzach hotelowych. Jednak to trochę śmieszne,że akurat teraz kiedy zaczęła się rozmowa na temat kiepskiego traktowania pracowników. A z drugiej strony to miło że jednak ta pisanina nie idzie na marne. Niestety zawsze jest to ALE . Straszenie pracowników że P .Dyrektor ma takie znajomości ze i tak się dowie kto stoi za postami jest mało profesjonalne. Przypominam Pani Katarzyno że w naszym kraju obowiązuje RODO. Ujawnienie danych kogokolwiek jest karane grzywna, może wynieść do 20 milionow Euro, a w przypadku przedsiembiorstw jest to 4% rocznego dochodu. Myśli P. Dyrektor , że administrator Gowork.pl zaryzykuję dla Pani, może nie aż takie ekstremalne grzywny ale chociażby utratę wiarygodności , że dane z portalu mają wycieki?

Artur

Poważne zarzuty. Rzeczywiście w firmie dochodzi do sytuacji, które można sklasyfikować jako wyzysk? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc tego typu oskarżenia powinny być w jakimkolwiek stopniu uargumentowane i uzasadnione.

Foczka009

Niestety z biegiem czasu hotel staje sie coraz mniej przyjaznym miejscem do pracy. (usunięte przez administratora) Jeśli wszystko będzie zmierzać w te stronę nie zdziwię się jeśli hotel utraci renomę i nie będzie mieć nawet 3 gwiazdek i franczyzy Orbisu. Do osób zarządzających tym wszystkim: wstyd!

@Foczka009

Cieszę się, że podjęłaś decyzję o rozstaniu z firmą. Jak już wspominałam na ostatnim spotkaniu- hotelarstwo nie jest dla wszystkich i nie chce mieć w zespole osób, które pracują za karę. Nie pozwolę również na pomówienia odnośnie braku szacunku w stosunku do pracowników, ponieważ wszystkie osoby zasługują na szacunek i nie ma mojej akceptacji na jego brak. Masz rację w stwierdzeniu faktu, że przy obecnej sytuacji na rynku- to WY dyktujecie warunki. Gwarantuję Ci, że powiedzenie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" jest prawdziwe. Szukaj swojej ścieżki życiowej i życzę powodzenia.

@Katarzyna Zarzycka

Uwazam ze hotelarstwo jest dla mnie wiec przemecze się jeszcze trochę w tym beznadziejnym hotelu i tak jak reszta osób które już odeszły wkrótce będę mogła rozwinąć skrzydła gdzieś indziej.

@Foczka009

Moja propozycja jest taka- nie męcz się! Życie jest za krótkie, aby tak się katować. Chętnie pomogę w rozwiązaniu twojego problemu. Pamiętaj również o tym, że świat "hospitality" jest hermetyczny i każdy z każdym się zna:) co mnie bardzo cieszy! Miłej niedzieli i owocnych przemyśleń na urlopie:-) Katarzyna Zarzycka, Dyrektor Hotelu

Foczka009

Właśnie dlatego nie zagrzeję już tu długo miejsca!(usunięte przez administratora) nie można iść nawet na normalną przerwę, nie mówiąc o jakiejś ludzkiej kulturze pracy. Przy takiej sytuacji na rynku jaka jest nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie! Osoby z kierownictwa urządzają sobie zamknięte imprezy, wymyślają sami dla siebie nagrody, awanse otrzymują osoby, które kompletnie nie dojrzały do nowego stanowiska, a reszta musi na nich (usunięte przez administratora)

BYLYPRACOWNIK2019

Zgadzam sie z opinia @Foczka009, niskie pensje, brak (usunięte przez administratora) odradzam prace w IBIS STYLES WARSZAWA CITY

Zostaw merytoryczną opinię o Ibis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ibis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ibis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ibis Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bema 60A
    01-225 Warszawa