Opinie o Best Groups Korowaj w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Best Groups Korowaj. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Groups Korowaj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Groups Korowaj w Warszawa

Czy pracodawca Best Groups Korowaj motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krzysztof.

Witam. Podnośniki koszowe. www.upk.pl Kłaniam się wszystkim. Napiszę kilka słów, jako że współpracuję z serwisem gowork. Z firmą Best Groups współpracowałem od początku jej powstania i zaistnienia na Warszawskim rynku. Obsługa stacji paliw i marketów.....(nazw nie wymieniam bo nie wiem czy mogę. ) Od zawsze i niezmiennie, powtarzam.... od zawsze.....NIE miałem, żadnego problemu z wypłacalnością firmy. Zawsze wszystko zapłacone na czas i bezproblemowo. A fakturki bywały sporawe. Obecnie współpracujemy sporadycznie i nadal na terminowość płatności nie narzekam. Zawsze wszystko na czas. To tyle chciałem dodać w temacie płatności , bo widzę jakiś lament. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Serwisant 2022 Nowy wpis
@Krzysztof.

Dobrze napisane, pracujesz to zarabiasz. Nie robią z niczym problemu. Ja jestem bardzo zadowolony spokojna robota i pewna nikt się nie martwi o pieniądze, potrzebujesz wcześniej to też dadzo.

Joanna Nowy wpis

Czy praca konserwatora jest tu ciężka? pytam, bo zastawiam się czy biorą na to stanowisko kobiety, a jeśli tak to na jakie warunki można liczyć? Ile płaca obecnie?

Serwisant/Konserwator Nowy wpis

Pracuję od kilku miesięcy atmosfera w pracy jest w porządku. Firma jedna z lepszych w jakich pracowałem. Nie ma z niczym problemów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Best Groups Korowaj? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Były

(usunięte przez administratora) i prostacka rozmowa prawdopodobnie z jednym z pracowników... nie polecam niepotrzebnie oddzwaniałem napisali sms... firma kogucik

Benek

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na prace w firmie? Pandemia wprowadza dużo niepokoju dlatego pytam.

Arti

Połowa wpisów to jakieś bzdury złośliwość współpracuje z firmą kilka lat i nie zdradzę tu szczegółów ale firma Best groups jest konkretną wypłacalna i super się z nimi współpracuje a pracownicy w Wawie jak i na Mazurach są naprawdę koleżeńscy mili i chętni do współpracy Szefo do rany przyłóż spoko Polecam współpracę Arti

Elektryk

Zastanawia mnie jedno wszyscy sobie chwalą itd. są zadowoleni to po co wchodzą na opinie firmy w której pracują ?która jest taka fajna chcę zmienić pracę 6 lat pracowałem w innym mieście i nigdy nie wszedłem na opinie mojego pracodawcy nie interesowało mnie to pilnowałem swojego tyłka a on pilnował swojego . Z tego co wiem BG nie jest aż tak dużą firmą i nie ma tylu pracowników co komentarzy wiec coś jest nie tak . Pozdrawiam

MAZUR
@Elektryk

A po co Ty tu wszedłeś?

Dominik

Czy firma organizuje spotkania integracyjne ?

Konrad

Tu bardzo często szukają informacji ludzie chcący podjąć prace w firmie i głównie po to istnieje to forum!!

Wanda

Regulamin forum nie zezwala na podawanie imion, nazwisk oraz innych informacji wskazujących na konkretną osobę w firmie, o której rozmawiamy. Jest to spowodowane ochroną tożsamości. Jeżeli komentarz łamie powyższą zasadę, może być usunięty przez administratora. W przypadku wątpliwości, zajrzyj proszę pod ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

Irek

Nie wszystkim musi odpowiadać dlatego może trzeba zmienić pracę i wszyscy będą zadowoleni?

Wanda

@Złotoręki a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Ono jest oparte o umowę o pracę? Best Groups Korowaj oferuje jakieś dodatki do pensji, jak na przykład premie uznaniowe czy ubezpieczenie medyczne? @Krzysztof w tej chwili nie ma w internecie ofert pracy w tej firmie, ale zachęcam Cię byś zaglądał tu regularnie, ponieważ w serwisie gowork często pojawiają się informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Krzysztof

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Tomek.K

Nie wiem kto caly czas pisze te dziwne rzeczy o tej firmie ale im dluzej tu pracuje to utwierdzam sie ze to bardzo normalna w pelni wyplacalna firma ,jezeli chodzi o szefa bardzo rzeczowy i konkretny gosc ,wogole temat kasy nie powinien byc poruszany bo zawsze na czas i ani na minute cie w tej firmie nie oszukaja ,za wszystko przepracowane jest zaplacone wiec dziwi mnie tak straszna zawisc , a i jeszcze jedno kaska jak na rynek pracy bardzo przyzwoita. Wszystkim niezadowolonym dam dobra rade ,podwincie rekawy i do pracy,i dajcie spokój .

Złotoręki
@Tomek.K

Potwierdzam to co napisał Tomek

złota raczka

Polecam pracuję od miesiąca. Firma wypłacalna jak potrzeba to dadzą zaliczki bez problemu. Ekipa konkretna.

Oceniacz

Może były jakieś powody, że firma nie wypłaciła, to się wyjaśnia!

serwisant/konserwator

Po co piszesz takie rzeczy, które nie są prawdą, nikt nie czeka na pieniądze. Piszesz my jesteśmy bez pieniędzy jakie my??? wszyscy dostali swoje pensje. Ty nie masz kolegów w tej firmie. Jakie niewolnictwo nie obrażaj mnie, pracuje bo chce, jak Ci się nie podoba to się zwolnij a nie takie rzeczy pieprzysz !!!

elektryk

Jest 7 i ja też mam już pieniądze na koncie. Po co piszesz takie pierdoły? proponuję udać się do lekarza. Firma możesz nie jest idealna ale praca jest stabilna, dobre pieniążki i na czas. Z niczym nie ma problemów.

Piotr B

Panowie byli i obecni Serwisanci, tak ciężko "poszkodowani" przez firmę Best Groups. Dlaczego nie macie odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska, bo jeśli faktycznie nie dostaliście należnych pensji to prezes i tak wie o kogo chodzi. A my koledzy, którzy otrzymujemy wypłaty w całości i na czas chcemy być świadomi waszych "krzywd". Niektóre z osób wypowiadających się na tym portalu odeszły z własnej woli inne zostały zwolnione, jednak do wszystkich zwracam się z prośbą o nie obrażanie tych, którzy zostali pisząc, że nic nie potrafią (chociaż do niedawna uważali się za ich kolegów). Mogliście odejść dużo wcześniej, jeżeli było wam tak źle. Z Poważaniem, wasz mniej lub bardziej lubiany Piotr B.

Artur
@Piotr B

Mi nie wypłacili ostatniej pensji jeszcze koszty zus poniosłem więc nie jest tak kolorowo żadnej umowy mogą cię zwolnić w każdej chwili a jak sam chcesz odejść to nie wypłacają pensji

ZR

Pracuje w tej firmie dwa lata i nie słyszałem aby komuś nie wypłacili wynagrodzenia. W tej firmie nie ma takich sytuacji jest 10 i jest wypłata. Można narzekać na ilość godzin, nocne przebudowy ale nie na to, że nie wypłacą pieniędzy. Takie teksty to mogą pisać zwolnieni partacze, którzy do niczego się nie nadawali i z którymi przyszło nam się męczyć przez jakiś czas aż któryś nie wytrzymał i powiedział co myśli o gościu kierownikowi. Firma jest jaka jest i tyle, jak dla nie nie ma kokosów ale i nie ma tragedii.

serwisant/konserwator

Co ty piszesz!!! co jak co ale przelewy to zawsze są wykonywane terminowo do 10 każdego miesiąca. Nikt się nie musi prosić o pieniądze. Ja już mam na koncie wypłatę za sierpień i z tego co mi wiadomo to część kolegów też. Jest to chamskie pomówienie firmy i prezesa.

Artur
@ZR

Mi nie wypłacili ostatniej pensji jeszcze koszty zus poniosłem

Anita

Idealnych firm nie ma, zawsze mogą być jakieś drobne kłopoty

Zostaw merytoryczną opinię o Best Groups Korowaj - Warszawa

• Jak się pracuje w Best Groups Korowaj?

Zobacz opinie na temat firmy Best Groups Korowaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Groups Korowaj?

Best Groups Korowaj