Best Groups Korowaj
counter
3 18 55 5 1
Benek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na prace w firmie? Pandemia wprowadza dużo niepokoju dlatego pytam.

Arti Nowy wpis
Klient

Połowa wpisów to jakieś bzdury złośliwość współpracuje z firmą kilka lat i nie zdradzę tu szczegółów ale firma Best groups jest konkretną wypłacalna i super się z nimi współpracuje a pracownicy w Wawie jak i na Mazurach są naprawdę koleżeńscy mili i chętni do współpracy Szefo do rany przyłóż spoko Polecam współpracę Arti

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Best Groups Korowaj?

Elektryk

Zastanawia mnie jedno wszyscy sobie chwalą itd. są zadowoleni to po co wchodzą na opinie firmy w której pracują ?która jest taka fajna chcę zmienić pracę 6 lat pracowałem w innym mieście i nigdy nie wszedłem na opinie mojego pracodawcy nie interesowało mnie to pilnowałem swojego tyłka a on pilnował swojego . Z tego co wiem BG nie jest aż tak dużą firmą i nie ma tylu pracowników co komentarzy wiec coś jest nie tak . Pozdrawiam

MAZUR Nowy wpis
@Elektryk

A po co Ty tu wszedłeś?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 314 dni.

Czy Best Groups Korowaj narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

TakNie1
Dominik

Czy firma organizuje spotkania integracyjne ?

Konrad

Tu bardzo często szukają informacji ludzie chcący podjąć prace w firmie i głównie po to istnieje to forum!!

Wanda

Regulamin forum nie zezwala na podawanie imion, nazwisk oraz innych informacji wskazujących na konkretną osobę w firmie, o której rozmawiamy. Jest to spowodowane ochroną tożsamości. Jeżeli komentarz łamie powyższą zasadę, może być usunięty przez administratora. W przypadku wątpliwości, zajrzyj proszę pod ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

Irek

Nie wszystkim musi odpowiadać dlatego może trzeba zmienić pracę i wszyscy będą zadowoleni?

Wanda

@Złotoręki a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Ono jest oparte o umowę o pracę? Best Groups Korowaj oferuje jakieś dodatki do pensji, jak na przykład premie uznaniowe czy ubezpieczenie medyczne? @Krzysztof w tej chwili nie ma w internecie ofert pracy w tej firmie, ale zachęcam Cię byś zaglądał tu regularnie, ponieważ w serwisie gowork często pojawiają się informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Krzysztof

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Tomek.K

Nie wiem kto caly czas pisze te dziwne rzeczy o tej firmie ale im dluzej tu pracuje to utwierdzam sie ze to bardzo normalna w pelni wyplacalna firma ,jezeli chodzi o szefa bardzo rzeczowy i konkretny gosc ,wogole temat kasy nie powinien byc poruszany bo zawsze na czas i ani na minute cie w tej firmie nie oszukaja ,za wszystko przepracowane jest zaplacone wiec dziwi mnie tak straszna zawisc , a i jeszcze jedno kaska jak na rynek pracy bardzo przyzwoita. Wszystkim niezadowolonym dam dobra rade ,podwincie rekawy i do pracy,i dajcie spokój .

Tak10Nie2

Złotoręki
@Tomek.K

Potwierdzam to co napisał Tomek

Tak2Nie

złota raczka

Polecam pracuję od miesiąca. Firma wypłacalna jak potrzeba to dadzą zaliczki bez problemu. Ekipa konkretna.

Tak10Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Best Groups Korowaj? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie1

Oceniacz

Może były jakieś powody, że firma nie wypłaciła, to się wyjaśnia!

serwisant/konserwator

Po co piszesz takie rzeczy, które nie są prawdą, nikt nie czeka na pieniądze. Piszesz my jesteśmy bez pieniędzy jakie my??? wszyscy dostali swoje pensje. Ty nie masz kolegów w tej firmie. Jakie niewolnictwo nie obrażaj mnie, pracuje bo chce, jak Ci się nie podoba to się zwolnij a nie takie rzeczy pieprzysz !!!

elektryk

Jest 7 i ja też mam już pieniądze na koncie. Po co piszesz takie pierdoły? proponuję udać się do lekarza. Firma możesz nie jest idealna ale praca jest stabilna, dobre pieniążki i na czas. Z niczym nie ma problemów.

Tak5Nie1

Piotr B

Panowie byli i obecni Serwisanci, tak ciężko "poszkodowani" przez firmę Best Groups. Dlaczego nie macie odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska, bo jeśli faktycznie nie dostaliście należnych pensji to prezes i tak wie o kogo chodzi. A my koledzy, którzy otrzymujemy wypłaty w całości i na czas chcemy być świadomi waszych "krzywd". Niektóre z osób wypowiadających się na tym portalu odeszły z własnej woli inne zostały zwolnione, jednak do wszystkich zwracam się z prośbą o nie obrażanie tych, którzy zostali pisząc, że nic nie potrafią (chociaż do niedawna uważali się za ich kolegów). Mogliście odejść dużo wcześniej, jeżeli było wam tak źle. Z Poważaniem, wasz mniej lub bardziej lubiany Piotr B.

Tak10Nie

Artur
@Piotr B

Mi nie wypłacili ostatniej pensji jeszcze koszty zus poniosłem więc nie jest tak kolorowo żadnej umowy mogą cię zwolnić w każdej chwili a jak sam chcesz odejść to nie wypłacają pensji

Tak2Nie

ZR

Pracuje w tej firmie dwa lata i nie słyszałem aby komuś nie wypłacili wynagrodzenia. W tej firmie nie ma takich sytuacji jest 10 i jest wypłata. Można narzekać na ilość godzin, nocne przebudowy ale nie na to, że nie wypłacą pieniędzy. Takie teksty to mogą pisać zwolnieni partacze, którzy do niczego się nie nadawali i z którymi przyszło nam się męczyć przez jakiś czas aż któryś nie wytrzymał i powiedział co myśli o gościu kierownikowi. Firma jest jaka jest i tyle, jak dla nie nie ma kokosów ale i nie ma tragedii.

Tak9Nie

serwisant/konserwator

Co ty piszesz!!! co jak co ale przelewy to zawsze są wykonywane terminowo do 10 każdego miesiąca. Nikt się nie musi prosić o pieniądze. Ja już mam na koncie wypłatę za sierpień i z tego co mi wiadomo to część kolegów też. Jest to chamskie pomówienie firmy i prezesa.

Tak4Nie

Artur
@ZR

Mi nie wypłacili ostatniej pensji jeszcze koszty zus poniosłem

Anita

Idealnych firm nie ma, zawsze mogą być jakieś drobne kłopoty

Artur B Gdańsk

Co wy wszyscy chcecie byłem pracownikiem tej firmy i nie moge zle powiedziec i o prezesie tez. Wszedzie trzeba pracowac zeby zarobic a nie na (usunięte przez administratora) siedziec

Tak3Nie

@Artur B Gdańsk

Ja tez byłem pracownikiem.i zgadzam się fajna firma fajna praca.Ale nie płacą na czas!!!!!!

podwykonawca 2016

Zawarłem umowę z tą firmą dotyczącą współpracy. Firma wypłacalna. Widać, że mają pieniądze. Zapewniają dobre warunki pracy. Bywają krótkie jednodniowe pracę w delegacji ale zapewniają hotel.

Tak8Nie
@podwykonawca 2016

Hotel jak najbardziej zapewniają (usunięte przez administratora) Cudowna firma .Nic innego jak wolontariat.

@Trafic

O widzę że wszystkie wpisy o zalegania z płatnościami zostały usunięte. Ha,ha.trudno ten kto zdecytuje się na pracę w tej firmie będzie miał kłopoty finansowe i prywatne z powodu braku życia osobistego.Wiem co mówię bo pracowałem do dziś nie wypłaci li pieniędzy. Na szczęście są na rynku uczciwe firmy i nie jest to best group. UWAŻAJCIE! !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Best Groups Korowaj - Warszawa

Best Groups Korowaj