Opinie o Suntech S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Suntech S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Suntech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suntech S.A. w Warszawa

HanSolo

Przed procesem rekrutacyjnym wymagane jest przyniesienie pisemnych dowodów na ukończone studia, dotychczasowa pracę, posiadane umiejętności, właściwie na wszystko. Po raz pierwszy spotykam się z czymś takim. Brałem udział w dziesiątkach rozmów rekrutacyjnych i kilkanaście zakończono ofertą zatrudnienia. Nigdy, nikt nie poprosił mnie o jakikolwiek papier zanim zaczął ze mną rozmawiać. Jedynie standardowe, wymagane przepisami świadectwa pracy i dyplom już podczas podjęcia pracy.

Det(1)

Oferta wygląda naprawdę atrakcyjnie ale nie zdziwcie się, że nie dostaniecie odzewu. W 5 osób o różnych poziomach doświadczenia wysłaliśmy zgłoszenia. U żadnej zero odzewu. Firma od kilku miesięcy(przynajmniej 4) wznawia ogłoszenie na stronie do wrzucania ogłoszeń o pracę. Dziwne, że po takim czasie nikogo nie znalazła ale pozostawiam to do przemyśleń :)

Czy w Suntech S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Weronika

Pracowałam w Suntech jako tester parę miesięcy, zrezygnowałam ze względu na studia. Duży plus za miły zespół, zadania przydzielane z dużą elastycznością, brak efektu nerwowości bo "coś jest do zrobienia na wczoraj". Zespół opiekuje się nowymi pracownikami. Jak czegoś nie wiedziałam, to zawsze znalazł się ktoś kto mi wytłumaczył. Przydzielane zadania były ciekawe. Pracowałam zdalnie i wydaje mi się, że bardzo dobrze firma sobie radzi w obecnej sytuacji.

Jak wygląda podstawa w Suntech Sp. z o.o.?

Ex Nowy wpis
@Pytanie

W dziale testów wyglądały kiepsko są inne nie-It roboty gdzie dużo lepiej zarobisz

Sylwia Nowy wpis
@Ex

Czyli jak w dziale testów dokładniej wygląda wynagrodzenie? Podpisujesz się jako 'ex', od kiedy już nie pracujesz w Suntechu? Może od tamtego czasu wiele się zmieniło i był jakieś podwyżki? Ktoś z aktualnych pracowników mógłby się do tego odnieść i napisać o obecnych zarobkach na takim stanowisku?

El Candidato Nowy wpis
Kandydat

Firma oczekuje wykonania aplikacji w ramach zadania rekrutacyjnego. Za darmo. Brak słów.... Zrezygnowałem.

Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Suntech S.A.?

Weronika

Nowy Maro
@Weronika

Jak z wynagrodzeniem ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Suntech S.A. na stanowisko Specjalista ds. testów bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek

A co aktualnie dzieje się w firmie?

Stary Kandydat
Kandydat

Wróciłem sprawdzić czy coś poprawiło się w w.w firmie i poczytać opinie a tu pyk, z kilku stron została tylko jedna na której nie ma żadnego negatywnego słowa :) No ładnie

Czy w Suntech S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Sfrustrowany pracownik
@Pytanie

Oczywiście że tak, dostajemy na święta batoniki takie po 90 groszy bo taniej się niestety nie da. Oczywiście jeden batonik / os, aby komuś nie przyszło przez myśl całe pudełko. Na myśl o nim, łzy aż same płyną do oczu z radości i uśmiechu. Chociaż nie, przepraszam, czasami można liczyć także na jakąś małą czekoladę, ale też taką żeby było jak najtaniej...

@Pytanie

Nie, pracownicy Suntech nie otrzymują od firmy bonów i paczek świątecznych. W okresie świąteczno-noworocznym staramy się raczej pomagać innym, organizując wśród pracowników i zarządu firmy świąteczną akcję charytatywną "Suntech Claus is Coming…" Akcja organizowana jest od wielu lat i niesie wymierną pomoc najbardziej potrzebującym, domom dziecka, fundacjom i stowarzyszeniom.

@Sfrustrowany pracownik

Przekaż, proszę, naszej recepcji informację na temat swojej wymarzonej czekolady, a dołożymy wszelkich starań, by dotarła ona do Ciebie jeszcze przed świętami.

ExOne
@Pytanie

To prawda brak bonów i dodatków na święta.

ExOne
@Suntech S.A.

Ma się sam zadenuncjować? Pensje nie są za wysokie w niektórych działach

Developer
 Rekomendacja

Pracowałem w Suntech jako programista (obecnie ciągle w Suntech, ale moja rola się nieco zmieniła). Jak dla mnie atmosfera jest super, to zawsze wszyscy podkreślają. Ale najbardziej mi się podobała możliwość realizacji różnych swoich pomysłów. W tej firmie jest dość szybkie przełożenie działań na efekty…. Warto dodać, że firma ewidentnie się rozwija, to też jest budujące i nie ukrywajmy, to szansa na jakąś pozycję ????

HanSolo

Solko
@HanSolo

Potwierdzam :)

@HanSolo

Tak, zgadza się. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w procesie rekrutacji na niektóre stanowiska są przez nas proszeni o przedstawienie dokumentacji potwierdzającej deklarowane w aplikacji umiejętności lub osiągnięcia. Pozwala nam to usprawnić proces rekrutacji i zapoznać się z niektórymi osiągnięciami kandydatki lub kandydata jeszcze przed spotkaniem. Możemy dzięki temu wykorzystać rozmowę na lepsze poznanie kandydatki/kandydata jako osoby i przyszłego członka naszego zespołu. Zasada ta dotyczy jednak wyłącznie wybranych stanowisk i w większości procesów rekrutacyjnych, które są przez nas prowadzone, nie jest stosowana.

Det(1)

@Det(1)

W naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami. Stąd brak kontaktu z naszej strony. Wpływa do nas naprawdę wiele aplikacji. Oczywiście bardzo nas to cieszy, jednak odpowiadanie na każdą z otrzymanych aplikacji nie jest możliwe. Prosimy zatem o wyrozumiałość.

Jaka atmosfera jest między działami w Suntech Sp. z o.o.?

Termit
@Pytanie

Niby ok ale każdy sobie rzepkę skrobie. Jest duża rotacja tworzą sie grupki, pełno studentów

Zadowolona
@Termit

Grupki kwestia subiektywna, przy takim dużym zespole trudno, żeby ich nie było. Ważne, że atmosfera jest OK. Rotacja na poziomie rozsądnym, zwłaszcza jak na firmę technologiczną. Zatrudnienie rośnie skokowo, więc może stąd to wrażenie dużej rotacji. Ja pracuję obecnie i jestem zadowolona.

Witek

@HanSolo serio trzeba przynieść jeszcze przed rekrutacją całą dokumentację swoich osiągnięć? dziwna sprawa

Programista

@HanSolo w moim przypadku było to samo. Nie odpisałem w ciągu 5h do firmy Suntech, zostałem po 5h skreślony z kandydatów na dane stanowisko, co bardzo mnie rozbawiło.

Ryszard

Na razie nie pisaliście nic na temat pracy w Suntech w Warszawie. Czym spowodowana jest Wasze niewielka aktywność w tym wątku? Na stronie internetowej firmy widziałem kilka aktualnych ofert pracy - http://www.suntech.pl/pl/kariera . Może ktoś z Was skusi się aplikować?

Jak się pracuje w firmie Suntech Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Suntech S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.