Elproma Elektronika Sp. z o.o.

Łomianki Dolne

Opinie o Elproma Elektronika Sp. z o.o.

kandydat

Dno, po prostu dno. Dziwne, że jeszcze się ta firma utrzymała. Jak z lat 90-tych

praca_praca

Wymagania olbrzymie, płacą marnie i o umowę się trzeba prosić, bo potrafią nie zapłacić za czas, który się pracowało

Info

Dla Handlowca oferują 2500zł + prowizje od sprzedaży

Moja opinia

Wymagania olbrzymie jak dla dla handlowca - najchętniej wiedza z poprzednich miejsc pracy z bazą danych poprzednich klientów czyli szukają handlowca sprzedawczyka (bardzo słabo to widzę), a w zamian pensja dla studenta pokrywająca dojazd do pracy. Omijać z daleka szkoda czasu.

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Elproma Elektronika Sp. z o.o.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o Elproma Elektronika Sp. z o.o. - Łomianki Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elproma Elektronika Sp. z o.o.