Opinie o AKWEN w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy AKWEN, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AKWEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWEN w Warszawa

Dorota Nowy wpis

opinie tragiczne, ale też dużo czasu od ich wystawienia minęło. Czy coś się zmieniło czy dalej te zatrudnienia takie bez żadnych zalet?

genio

jeśli chodzi o akwen hurtownie zoologiczna to o ile odpowiadają ci nienormowane godziny pracy np. od 7 do 1.30 w nocy i nastepnego dnia na 6 rano znów do pracy... oczywiścnie nie wiadomo o której sie skończy- za 1500 zł i nieterminowo wypłacaną pensją to bedzie to cos dla ciebie, co innego masz w umowie co innego jest w rzeczywistości. generalny burdel jesli chodzi o planowanie pracy, szefostwo nie wie co sie dzieje ale zawsze wie na kogo nakrzyczeć i komu opierd...olić pensje mimo ze nic nie zrobiłeś... gdyby nie pracownicy firma by nie ostniała a jednyne co ich tam trzyma to miłość do zwierzat i chec pracy ze zwierzetami- o czesie wolnym, szkole czy czasie na rodzinę zapominij ;]

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lobo Nowy wpis
@genio

Też tam robiłem i potwierdzam. Nie wypłacają pensji w terminie, a jak płacą to już w ratach. Lepiej nie mówić im, że posiada się prawo jazdy, bo od razu pakują w trasę i cisną, żeby szybko dojechać do klienta. Zbierasz punkty i zamieniasz je na rower, a potem dają kopa w d..ę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olek Nowy wpis
@genio

Co tutaj jeszcze napisać? Firma nie szanuje pracowników, najlepiej jakby to pracownicy im dopacali za te, że pracują. P. przy każdym wyjściu z hurtowni czyściła kasetkę z pieniędzmi (zostawiała 50 zł mówiąc, że to dużo). D. zawsze znajdzie Jelenia, który zawiezie go późną nocą. Starej Gwardii już tam nie ma. To już nie ta firma co kiedyś. Cisną kierowców, by szybko jechali (jeden stracił prawo jazdy za pkt i za jakiś czas zwolnili go; inny miał wypadek, który nie był z jego winy i też zwolnili).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o AKWEN - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024