AKWEN

Opinie o AKWEN

genio

jeśli chodzi o akwen hurtownie zoologiczna to o ile odpowiadają ci nienormowane godziny pracy np. od 7 do 1.30 w nocy i nastepnego dnia na 6 rano znów do pracy... oczywiścnie nie wiadomo o której sie skończy- za 1500 zł i nieterminowo wypłacaną pensją to bedzie to cos dla ciebie, co innego masz w umowie co innego jest w rzeczywistości. generalny burdel jesli chodzi o planowanie pracy, szefostwo nie wie co sie dzieje ale zawsze wie na kogo nakrzyczeć i komu opierd...olić pensje mimo ze nic nie zrobiłeś... gdyby nie pracownicy firma by nie ostniała a jednyne co ich tam trzyma to miłość do zwierzat i chec pracy ze zwierzetami- o czesie wolnym, szkole czy czasie na rodzinę zapominij ;]

Zostaw opinię o AKWEN - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKWEN