Opinie o Hala Wola Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hala Wola Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hala Wola Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hala Wola Sp. z o.o. w Warszawa

Michaśka Nowy wpis

Szukają osób ale nie podają warunków, a tu źle pisano. Ale za to pewnie macie za małe pieniądze udziały członkowskie, bo to jest spółdzielnia. I wypłacają Wam dywidendy, tak? Duże?

Brzoskwinka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) z dzisiaj nie sprzedała mi alko. Musi być nieszczęśliwa. I jeszcze do mnie na Ty…..

Antoni Nowy wpis

Przeczytałem że pracuje się po 10 godzin i dodatkowo w soboty. To nie ma dwóch zmian żeby sprzedawcy się zmieniali? Jak nadgodziny to ekstra płacone czy tylko odbiór wolnego?

Czy zdarzają się nadgodziny w Hala Wola Sp. z o.o.?

Paweł Nowy wpis

Tak, cały czas 10h i 11h w soboty

Brałeś udział w rekrutacji do Hala Wola Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
Maria

Cześć, dobrze znam Halę Wola jako klientka, natomiast tym razem chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda praca w tym miejscu. Zwłaszcza, że obecna sytuacja jest trudna dla centrów handlowych. Możecie powiedzieć, czy mają obecnie dużo ofert pracy? Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział.

Teresa
@Maria

Nie polecam, wyzysk za śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora)

Maria

Hala Wola to znane Bemowskie Centrum Handlowe - są tutaj jacyś jego klienci? Chcę dowiedzieć się, jak centrum funkcjonuje w okresie pandemii i czy w ogóle jest ono otwarte, także będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Można tam obecnie iść na zakupy?

Danuta

22.12.2019r. kupiłam ceramiczną figurkę na której była przyklejona cen 11,00 zł., ale nie o to tutaj chodzi. Pani przy kasie poinformowała mnie, że figurka kosztuje 12,70 zł. Zapytałam dlaczego na co usłyszałam odpowiedź, że ktoś się pomylił. Pani zawołała koleżankę, która miała poprawić cenę na figurce. Mm pytanie, czy gdyby ten ktoś pomylił się o np. 200 zł. to też klient ponosi odpowiedzialność za błędy pracowników. Pani kasjerka na imię ma Elżbieta (czarna w okularach) była taka arogancka, wręcz chamska. Ignorowała moje pytania i mnie jako klientkę. Kupiłam tę figurkę, ale niesmak pozostał. Panie kasjerki z Ukrainy zachowują się bez porównania grzeczniej.

@Danuta

Panią jako klienta obowiązuje cena na metce. To problem sprzedawcy że pracownik hali wola się pomylił. Różnice powinien pokryć pracownik Klient nie może odpowiadać za błędy pracownika hali wola

Asia

@anon nie ma żadnych pozytywów ?

Jak szefostwo w Hala Wola Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Anon

Szefostwo traktuje pracownikow jak tanią siłę roboczą. Mają pracownika za nic

Anon

Po prostu masakra. Ludzi traktuje sie przedmiotowo. Zero jakiego kolwiek szacunku dla człowieka. Za długo tam przepracowałam. Po prostu "Gułag"

kupiłam buty fimy riker i na 2 dzień oddałam do zwrotu poniewaz mnie bardzo uwierały.Panie powiedziały że nie uwzględniają reklamacji na niewygodności mimo przysługującego mi prawa konsumenckiego.No cóz mogłam zrobic powiedziałam że kupiłam je dzień wcześniej i nie oddaję je po miesiącu natomiast Panie znalazły pretekst że buty noszą znamiona używalności.Owszem przez 2 godziny w pracy chodziłam po dywanach bo pracuję w hotelu a nie po ulicy chodziłam.Myślałam ze się rozchodzą ale nic z tego.Więc z racji tego zdarzenia bojkotuję ten sklep i innym nie polecam bo jak Państwo zakupicie towar i się rozmyślicie to wam tego nie uwzględnią bo zawsze jakiś pretekst znajdą.

Olga

W internecie mają dobre opinie ale chciałam zweryfikować z osobami już pracującymi a tu cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o Hala Wola Sp. z o.o. - Warszawa

Hala Wola Sp. z o.o.