Opinie o Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. o rekrutacji.


Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. w Warszawa

Marek
Inne

Sprzęt wygląda OK. Ale sprawność to inna bajka. Zmywarka naprawiana od maja. Dalej nie myje. Serwis to porażka. Brak kontaktu z kimś, kto odpowiada za to co się dzieje. Na infolinii nic nie wiedzą.

Kaska
Inne
@Marek

Zgadza się obsługa klienta to jakaś kpina. Godzinami siedzę na telefonie i nikt nie odbiera a ja zakupiłam cały sprzęt do domu z Haier i sprzęt ok ale jak widzę co się dzieje z obsługą klienta to aż się boję

Marzena Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, widziałam ofertę dla doradcy klienta sprzed paru miesięcy. zastanowiło mnie to, że w opisie znalazła się umowa zlecenie. Czy po dłuższym stażu można już przejść normalnie na te o prace?

Magdalena Nowy wpis
Inne

Jestem bardzo zadowolona z suszarki,polecam,program prosty w obsłudze cicha,pojemna. SUPER!

anonim Nowy wpis
Inne

Hejka, a nie widzieliście może jakichś ogłoszeń właśnie na infolinie? Akurat widziałam, że to klienci na jej temat się wypowiadali więc chciałabym przeczytać opinie osoby pracującej. Mam doświadczenie na słuchawce. Czy można tutaj pracować zdalnie?

Marek
Inne

Sprzęt wygląda OK. Ale sprawność to inna bajka. Zmywarka naprawiana od maja. Dalej nie myje. Serwis to porażka. Brak kontaktu z kimś, kto odpowiada za to co się dzieje. Na infolinii nic nie wiedzą.

Halina
Inne
@Marek

No jak widać wygląd to nie wszystko... Chociaż dziwię się to ile oni razy na ten serwis przyjechali i co robili z ta zmywarką, że dalej zero progresu? Te same osoby za każdym razem były?

Marek
Pracownik
@Halina

Nie chcą zmienić serwisu, bo uważają że musi być ten sam. Ja nie mam wpływu , bo to Haier narzuca serwis gwarancyjny. Mimo,że w okolicy są dwa.

Gość 67
Inne
@Marek

Mam tak samo , zmywarka od nowego zepsuta ,od lutego nie naprawili , obsługa infolinii porażka .

Kaska Nowy wpis
Inne
@Marek

Zgadza się obsługa klienta to jakaś kpina. Godzinami siedzę na telefonie i nikt nie odbiera a ja zakupiłam cały sprzęt do domu z Haier i sprzęt ok ale jak widzę co się dzieje z obsługą klienta to aż się boję

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(540 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Jak się rekrutowaliście, to skąd mieliście ofertę? wiem, że kiedyś na taka stronę było wrzucane jedno ogłoszenie dla asystenta sprzedaży, ale jest sprzed paru lat, a tutaj kandydatka cos pisała o tym, że może by się przyjęła. Tylko skąd jest informacja, że szukają? Poczta pantoflowa?

Sebas238
Inne

Zakupiłem pralkę i suszarkę firmy Haier. Sprzęt spełnił moje oczekiwania, jestem zadowolony.

Jolanta
Inne

O co chodziło z ta likwidacją? Ktoś o nią pytał ze dwa miesiące temu a normalnie pojawiają się tutaj opinie od klientów. byłam z ciekawości na LinkedIn i chyba wygląda na to, że wszystko gra? Ciekawa jestem tylko jako kto można się zatrudnić, czy marketing będzie dostępny? Mam doświadczenie, może nie w AGD, ale może są jakieś szkolenia?

Monika
Inne

Kupiłam pralkę I suszarkę Haier narazie jestem bardzo zadowolona. Czas pokaże jak długo będą działały. To pierwsze moje produkty tej firmy.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

anonim
Inne

Słyszeliście cos na temat jakiejś likwidacji? Widzę, że od maja nie pojawiają się opinie, chciałam pytać o infolinie i prace w niej, bo ktoś się właśnie do tego działu odnosił a w sieci wyskoczyła mi inf o jakiejś likwidacji ale nie wiem czy to potwierdzone. ktoś cos wie? I mimo wszystko jakie zarobki wcześniej były na słuchawce? Warto było się interesować?

Ann
Były pracownik

Zarządzanie katastrofalne, rotacja ogromna - i zwolnienia i odejścia, atmosfera presji i kopania pod sobą dołków.

??
Pracownik
@Ann

Zupełnie się nie zgadzam. Rotacji brak, zwolnień brak, żadnego kopania dołków. Radzę nie wierzyć we wszytko co ludzie wypisują w internecie :-)

Halina
Inne
@??

A rok temu jak to wyglądało? Cały czas jest względnie stabilnie? Opinia z początku 2022 i dlatego mnie to zastanawia. Który dział mógł przy tym zostać oceniony? Na którym występuje obecnie najmniejsza rotacja i z jakich przyczyn?

Pracownik
Pracownik

Stabilnie, przyjemnie, pozytywna atmosfera, którą tworzą fantastyczni ludzie. Polecam jako miejsce pracy.

Bieżące
Pracownik

Cześć, Haier to globalna grupa, która jest numerem 1 w produkcji dużego AGD na świecie. Ma w swoim portfolio dużo marek, z których na polskim rynku możemy spotkać Haier, Candy i Hoover. Zespół Haiera w Polsce tworzy około 50 osób. Pozytywna i przyjazna atmosfera, fantastyczni ludzie, ambitne cele i potencjał do ich osiągnięcia i wyniki. Fajne miejsce pracy :-)

Halina
Inne
@Bieżące

na ten 50osobowy zespół to jakie stanowiska obecnie się składają? wzmianka o celach zaciekawiła, skoro podobno takie ambitne. napiszesz na ich temat coś więcej? jakich wyników się tu w takim razie oczekuje i jak są ostatecznie wynagradzane?

RET
Były pracownik
@Bieżące

Atmosfera bardzo nerwowa. Nowy GM MM brak doświadczenia w AGD. Tylko presja i parcie na wynik bez uzasadnienia biznesowego. 1 osoba robi pracę 3 osób. Praca o 23.00 też była :( dramat Zarządzanie Włochów to kosmos. Nie ma planu na więcej niż 1 miesiąc.

Halina
Inne
@RET

jedna osoba trzech? czyli jak konkretnie ta praca ma wyglądać? zastanawia mnie to w kontekście organizacyjnym i ogółem obowiązków, które mają być do wykonania. to jaka jest perspektywa dla firmy na kolejny rok skoro podobno na miesiąc jedynie się planuje? do czego firma docelowo dąży?

Dariusz

Firma, bardzo dziwna . Prezesi zmieniają się średnio dwóch na 12 miesięcy. z kolei oni zmieniają cały pion handlowy , średnio co trzy miesiące lub ludzie sami odchodzą. Aktualnie w 2019 r. było dwóch Prezesów : B.J. D.M. od 2020 r. jest M.M. Managerowie pracują po 3-5 miesięcy . Po prostu Chiński cyrk :) Życzę powodzenia przyszłym pracownikom, długo tam miejsca nie zagrzeją :)

Larek
@Dariusz

Darek buduj swój magazyn a nie każesz sobie wozić sprzęt do garażu

2023
Pracownik
@Dariusz

Cześć, w 2019 Haier przejął inną spółkę (Candy Hoover) i w 2020 zatrudnił nowego managera (M.M.). Od tamtego czasu sytuacja w zespole się poprawiła. Duża stabilność, marki bardzo dobrze radzą sobie na Polskim rynku :-)

Emilia
Inne

Oj bardzo duża rotacja... Możecie doprecyzować, pracownicy są zwalniani, czy sami rezygnują? Piszcie o dużej presji i wymaganiach. Nie wspominacie o wynagrodzeniu, może jest na tyle atrakcyjne, że mimo wszystko warto spróbować?

Salesman
Były pracownik

Źle zarządzana firma. Wkład pracy nie jest doceniany. Duża rotacja. Średnio jeden pracownik na miesiąc rezygnuje z pracy. Stanowi to 1/3 zespołu rocznie. Niespotykanie dużo. Oczywiście nie ma ludzi niezastąpionych. Z drugiej strony jeśli swoją ciężka praca, postawa i zaangażowaniem chcesz komuś coś pokazać, udowodnić, by lepiej zarabiac czy postarać się o awans to omijaj te firmę na kilometr. Tu Cie wycisną jak cytrynę nie dając nic w zamian a nawet więcej, zabiera obiecana premie. Jedyny pozytyw to wypłata zawsze na czas.

Marta
Inne

@monika a jaki podali powód zwolnień?

Monika
Inne

Potwierdzam, kolejne zwolnienia, odejścia. po 5 miesiącach pracy. Presja na wynik jest przeogromna. Atmosfera i zarządzanie katastrofalne

Zostaw merytoryczną opinię o Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

  Zobacz opinie na temat firmy Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Aleje Jerozolimskie 181B
  02-222 Warszawa
 • NIP: 5252188939 REGON: 16442406 KRS: 0000137692
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
Przejdź do nowych opinii