Opinie o Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. w Warszawa

Sprzęt wygląda OK. Ale sprawność to inna bajka. Zmywarka naprawiana od maja. Dalej nie myje. Serwis to porażka. Brak kontaktu z kimś, kto odpowiada za to co się dzieje. Na infolinii nic nie wiedzą.

Kaska
@Marek

Zgadza się obsługa klienta to jakaś kpina. Godzinami siedzę na telefonie i nikt nie odbiera a ja zakupiłam cały sprzęt do domu z Haier i sprzęt ok ale jak widzę co się dzieje z obsługą klienta to aż się boję

Mała Nowy wpis

Właśnie też żadnych ofert nie widziałam a chciałabym się załapać do pracy. Tylko ciekawe czemu klienci tak na obsługę infolinii narzekają, taką słabą motywacje macie do pracy czy co? ;) Jak mi dobrze płacili w poprzedniej firmie to i odbierać telefony sie chciało...

Magdalena Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z suszarki,polecam,program prosty w obsłudze cicha,pojemna. SUPER!

Hejka, a nie widzieliście może jakichś ogłoszeń właśnie na infolinie? Akurat widziałam, że to klienci na jej temat się wypowiadali więc chciałabym przeczytać opinie osoby pracującej. Mam doświadczenie na słuchawce. Czy można tutaj pracować zdalnie?

@Marek

No jak widać wygląd to nie wszystko... Chociaż dziwię się to ile oni razy na ten serwis przyjechali i co robili z ta zmywarką, że dalej zero progresu? Te same osoby za każdym razem były?

@Halina

Nie chcą zmienić serwisu, bo uważają że musi być ten sam. Ja nie mam wpływu , bo to Haier narzuca serwis gwarancyjny. Mimo,że w okolicy są dwa.

Gość 67
@Marek

Mam tak samo , zmywarka od nowego zepsuta ,od lutego nie naprawili , obsługa infolinii porażka .

Kaska Nowy wpis
@Marek

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Administrator / Administratorka Systemu EZD PUW
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Specjalista AI (m / k) (122)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.

Jak się rekrutowaliście, to skąd mieliście ofertę? wiem, że kiedyś na taka stronę było wrzucane jedno ogłoszenie dla asystenta sprzedaży, ale jest sprzed paru lat, a tutaj kandydatka cos pisała o tym, że może by się przyjęła. Tylko skąd jest informacja, że szukają? Poczta pantoflowa?

Sebas238

Zakupiłem pralkę i suszarkę firmy Haier. Sprzęt spełnił moje oczekiwania, jestem zadowolony.

Jolanta

O co chodziło z ta likwidacją? Ktoś o nią pytał ze dwa miesiące temu a normalnie pojawiają się tutaj opinie od klientów. byłam z ciekawości na LinkedIn i chyba wygląda na to, że wszystko gra? Ciekawa jestem tylko jako kto można się zatrudnić, czy marketing będzie dostępny? Mam doświadczenie, może nie w AGD, ale może są jakieś szkolenia?

Kupiłam pralkę I suszarkę Haier narazie jestem bardzo zadowolona. Czas pokaże jak długo będą działały. To pierwsze moje produkty tej firmy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

Słyszeliście cos na temat jakiejś likwidacji? Widzę, że od maja nie pojawiają się opinie, chciałam pytać o infolinie i prace w niej, bo ktoś się właśnie do tego działu odnosił a w sieci wyskoczyła mi inf o jakiejś likwidacji ale nie wiem czy to potwierdzone. ktoś cos wie? I mimo wszystko jakie zarobki wcześniej były na słuchawce? Warto było się interesować?

Ann

Zarządzanie katastrofalne, rotacja ogromna - i zwolnienia i odejścia, atmosfera presji i kopania pod sobą dołków.

??
@Ann

Zupełnie się nie zgadzam. Rotacji brak, zwolnień brak, żadnego kopania dołków. Radzę nie wierzyć we wszytko co ludzie wypisują w internecie :-)

@??

A rok temu jak to wyglądało? Cały czas jest względnie stabilnie? Opinia z początku 2022 i dlatego mnie to zastanawia. Który dział mógł przy tym zostać oceniony? Na którym występuje obecnie najmniejsza rotacja i z jakich przyczyn?

Stabilnie, przyjemnie, pozytywna atmosfera, którą tworzą fantastyczni ludzie. Polecam jako miejsce pracy.

Bieżące

Cześć, Haier to globalna grupa, która jest numerem 1 w produkcji dużego AGD na świecie. Ma w swoim portfolio dużo marek, z których na polskim rynku możemy spotkać Haier, Candy i Hoover. Zespół Haiera w Polsce tworzy około 50 osób. Pozytywna i przyjazna atmosfera, fantastyczni ludzie, ambitne cele i potencjał do ich osiągnięcia i wyniki. Fajne miejsce pracy :-)

@Bieżące

na ten 50osobowy zespół to jakie stanowiska obecnie się składają? wzmianka o celach zaciekawiła, skoro podobno takie ambitne. napiszesz na ich temat coś więcej? jakich wyników się tu w takim razie oczekuje i jak są ostatecznie wynagradzane?

RET
@Bieżące

Atmosfera bardzo nerwowa. Nowy GM MM brak doświadczenia w AGD. Tylko presja i parcie na wynik bez uzasadnienia biznesowego. 1 osoba robi pracę 3 osób. Praca o 23.00 też była :( dramat Zarządzanie Włochów to kosmos. Nie ma planu na więcej niż 1 miesiąc.

@RET

jedna osoba trzech? czyli jak konkretnie ta praca ma wyglądać? zastanawia mnie to w kontekście organizacyjnym i ogółem obowiązków, które mają być do wykonania. to jaka jest perspektywa dla firmy na kolejny rok skoro podobno na miesiąc jedynie się planuje? do czego firma docelowo dąży?

Dariusz

Firma, bardzo dziwna . Prezesi zmieniają się średnio dwóch na 12 miesięcy. z kolei oni zmieniają cały pion handlowy , średnio co trzy miesiące lub ludzie sami odchodzą. Aktualnie w 2019 r. było dwóch Prezesów : B.J. D.M. od 2020 r. jest M.M. Managerowie pracują po 3-5 miesięcy . Po prostu Chiński cyrk :) Życzę powodzenia przyszłym pracownikom, długo tam miejsca nie zagrzeją :)

Larek
@Dariusz

Darek buduj swój magazyn a nie każesz sobie wozić sprzęt do garażu

2023
@Dariusz

Cześć, w 2019 Haier przejął inną spółkę (Candy Hoover) i w 2020 zatrudnił nowego managera (M.M.). Od tamtego czasu sytuacja w zespole się poprawiła. Duża stabilność, marki bardzo dobrze radzą sobie na Polskim rynku :-)

Emilia

Oj bardzo duża rotacja... Możecie doprecyzować, pracownicy są zwalniani, czy sami rezygnują? Piszcie o dużej presji i wymaganiach. Nie wspominacie o wynagrodzeniu, może jest na tyle atrakcyjne, że mimo wszystko warto spróbować?

Salesman

Źle zarządzana firma. Wkład pracy nie jest doceniany. Duża rotacja. Średnio jeden pracownik na miesiąc rezygnuje z pracy. Stanowi to 1/3 zespołu rocznie. Niespotykanie dużo. Oczywiście nie ma ludzi niezastąpionych. Z drugiej strony jeśli swoją ciężka praca, postawa i zaangażowaniem chcesz komuś coś pokazać, udowodnić, by lepiej zarabiac czy postarać się o awans to omijaj te firmę na kilometr. Tu Cie wycisną jak cytrynę nie dając nic w zamian a nawet więcej, zabiera obiecana premie. Jedyny pozytyw to wypłata zawsze na czas.

@monika a jaki podali powód zwolnień?

Potwierdzam, kolejne zwolnienia, odejścia. po 5 miesiącach pracy. Presja na wynik jest przeogromna. Atmosfera i zarządzanie katastrofalne

Zostaw merytoryczną opinię o Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. - Warszawa

• Jak się pracuje w Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

Zobacz opinie na temat firmy Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.?

Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 181B
    02-222 Warszawa

Haier Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.