Waryński Trade Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Waryński Trade Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jakie plusy znaleźliście w pracy w Waryński Trade Sp. z o.o.?

fr
użytkownik zarejestrowany

czy diementy to może jednak za dużo powiedziane, nie popadaj w hurraoptymizm, jednak faktem jest że firma jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów maszyn budowlanych w Polsce i taki punkt w CV na przyszłość będzie fajny przy budowaniu kariery..

człowiek śrubka
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, tez uważam sytuację za bardzo niepokojącą, że od tak długiego czasu nikt się nie wypowiedział na temat Waryński Trade. bardzo proszęm o jakieś aktualne sprawdzone informacje na temat firmy bo nie nie wiem czy jest sens inwestować wpisanie do nich cv i listu motywacyjnego, czy może ktoś pomóc?

Firma żenada! Brak maszyn na placu do sprzedaży, maszyna na zamówienie to min 3 miechy , o cenach nawet szkoda gadać jak za takie chińskie badziewie to kosmos. Nie będę wspominał o dostępności części zamiennych i serwisie bo coś takiego w tej firmie nie istnieje.....

czajnik

[usunięte przez moderatora] przestań robić wpisy że jesteś kompetentny dyr oddziału.

XYZ

za taką kasę buahahahahahhahaha NIKT TAM NIE BEDZIE ROBIL

wnuku

"Zombi" daj znać jakie będziesz po rozmowie. Też tam mam jechać ale mocno się zastanawiam czy ma to sens. Też słyszałem o kiepskich pensjach w tej firmie. Podziel się informacjami.

Bober

Nie wiem czy taka fajna. Też tam byłem na rozmowie i widzę że w dalszym ciągu szukają ludzi.Mój znajomy tam pracuje. Zarobki są na poziomie nanjniższej krajowej. Tak teraz zrobili kilku handlowcom.

ZombiBoy

wiem, że znów są jakieś rekrutacje w WT na przedstawicieli handlowych - już mam umówioną rozmowę w centrali siedziba w Warszawie- zdam relacje, info na stronie int.

michał

Waryński odrodził sie jak feniks z popiołów. Też tam byłem na rozmowie ale również nie zostałem wybrany. Szkoda bardzo liczyłem na tą posadę. Również się zgadzam na temat kierownika oddziału Pana [usunięte przez moderatora], konkretny i rzeczowy człowiek. Wiem że będą szukać teraz przestawiciela handlowego na śląsku.

Nina

Byłam tam na rozmowie ale niestety nie dostalam się do kolejnego etapu. Firma z dużymi możliwościami. Bardzi fajny szef oddziału [usunięte przez moderatora]. Pomimo niepowodzenia mam dobre zdanie o Panu [usunięte przez moderatora] który zarządza oddziałem.

Zostaw opinię o Waryński Trade Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waryński Trade Sp. z o.o.