Opinie o Termy Maltańskie Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Termy Maltańskie Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Termy Maltańskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termy Maltańskie Sp. z o.o. w Poznań

Klientka

Ratownicy o ile można tak nazwać ludzi którzy mają zabezpieczać bezpieczeństwo, to koszmar ???? Stoją jakby byli tylko do dekoracji reakcji brak. Czysty koszmar, już tam więcej nie pójdę. Nie polecam

Klient

Byłam dziś na pływalni #TermyMaltańskie. Zaraz po zakończeniu zajęć wszystkich wyrzucano. Nawet gdy ktoś miał mokre włosy. Czas dany na pływanie wynosił godzinę, od wejścia do wyjścia. Krzyczeli i grozili wezwaniem interwencji. Jakaś blondyna w długich włosach groziła mi, że jak nie wyjdę w tej chwili, zawoła interwencję. Była godzina 20.30. Na kurs pływania wchodziłam o 19.30. Także mimo przysługującego mi czasu 70 minut od Fregaty wyrzucono mnie po 60 minutach. Wyszłam z mokrą głową, bo nie pozwolono mi jej wysuszyć. Dodam, że ochroniarz - mężczyzna - wszedł o 20.25 do szatni damskiej i krzyczał, żeby wszyscy wyszli. Kobiety były nieubrane. Wyczytałam później, że Termy są teraz zamykane o 21.00. Dlaczego więc wyrzuca się z nich ludzi pół godziny przed czasem??

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Termy Maltańskie Sp. z o.o.?

Bo
Klient

Segregują ludzi na zaszepionych i niezaszepionych. Tak jak (usunięte przez administratora) na Żydów i aryjców. Precz z segregacją ludzi. Precz z rasizmem.

Polka Nowy wpis
@Bo

Właśnie bardzo dobrze, człowiek przychodzi popływać a nie łapać choróbska. Z grzybicą stóp też się pchasz?

Wulkan Nowy wpis
@Polka

Tam w wodzie i powietrzu jest tyle chloru i innej chemii,że żadne choróbsko nie da się złapać.A i grzybicę stóp ładnie odkazi.

Brzydka

Przełożona kasjerek - zmianowa Panna X uważa że się jej należy od podwładnych "mizianie" jej po włosach, nie zamierzam jej szkalować, piszę co sama proponuje dziewczynom i co proponowała mnie. Są laski, które same się na to godzą. . Baba ma "plecy" w dyrekcji. Większość kasjerek się boi zgłosić, żeby nie wylecieć na twarz z pracy. Jak dla mnie to jednoznaczne zachowanie...

Haja Nowy wpis
@Brzydka

Miziajka na nią mówili, to ona nadal tam pracuje?!

Czy zdarzają się nadgodziny w Termy Maltańskie Sp. z o.o.?

anonim Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli przepracujesz więcej niz w grafiku to w następnym grafiku masz odpowiednio mniej godzin. Nie licz na wypłatę za nadgodziny.

Gość
Klient

Masakra dzisiaj byłam z rodziną a te boksy dla rodzin i grup zorganizowanych masakra. Ktoś je zamyka na kłutkę a tam w szafkach rzeczy. Dziecku zimno a obsługa z tekstem oni nic nie zrobią z tym....I wiele rzeczy na ninus.......

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termy Maltańskie Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator Urządzeń Technicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Frezer narzędziowy
MASZYNY PROTOTYPOWE.PL
(1 opinia)
logo firmy Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
Poznań
Neufra Spedition Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Asystent projektanta
SD PROJEKT s.c.
Aplikuj na wiele ofert

Ostrzegający
@Pytanie

Jest tak beznadziejnie, że najlepiej tą sytuację opisują wyłącznie niecenzuralne słowa.

Pracownica
@Ostrzegający

Jestem pracownikiem Term Maltańskich od wielu lat i wielu tu pracuje takich jak ja. Uważam, że to pomówienia. Gdyby było tak źle to byłyby odejścia pracowników, a ekipa jest stała od wielu lat. W każdej firmie jest ktoś niezadowolony, to normalne.

Marian
@Pracownica

To pewnie musiałeś się grzecznie zaszczepić jak to całe stadko żeby Cię nie wyrzucili hm..? ;-p A segregacja sanitarna to była w III rzeszy w połowie 19 wieku a teraz mamy 21 wiek i "internety" także IV rzesza nie przejdzie panie kolego... ;-p

Bilecik
@Pracownica

W pracy się pracuje a nie tylko do niej przychodzi. Kawki w kuchni, ploteczki i obgadywanie w biurach to nie praca. Tyle o tobie. Piszę o kasach bo tu co chwilę personel inny. Stres,presja,15 minut przerwy przy pracy 8 lub 10 godzinnej a spróbuj się spóźnić...zmiany popołudniowe, jeden weekend wolny w miesiącu. W marketach znanych sieci spożywczych zarabia sie dwa razy więcej. A jest tak ponieważ właśnie tym 'wieloletnim pracownikom' jest wygodnie i nie widzą problemu, którym są oni sami.

Marian
Klient

#STOP SEGREGACJI SANITARNEJ! Wstydźcie się wy wszyscy którzy bierzecie w tym czynny udział i możecie być pewni, że poniesiecie za to odpowiedzialność i to nie tylko karną ale również społeczną!

bydy
Klient

Wprowadzili segregację ludzi dyskryminując tych, którzy nie poddali się eksperymentowi medycznemu.... Nie polecam!

Mick

Segregacja sanitarna ludzi, omijać dalekim łukiem to miejsce

Szkielet na krześle
@Klientka

Bo tam już wszyscy powariowali.

looko
Klient

byłem wczoraj na termach w szatniach smród brudno na każdym kroku pod prysznicami brudne kafelki nie wspomnę że nigdzie w kabinie nie było papieru brak personelu sprzątającego po kilku minutach od zgłoszenia pani przy kasie ze brak papieru pojawiła się starsza osoba bardzo przepraszając twierdząc że jest za mało pracowników i sobie rady nie daje sama

Adrian
@looko

Skoro byłeś niedawno na termach to napiszesz, czy firma ta wprowadziła jakieś specjalne obostrzenia dla osób z nich korzystających? Jestem ciekaw, czy zostały zachowane wszelkie ostrożności zgodnie z zaleceniami sanepidu dla tego typu działalności. Napiszesz, jak to dokładnie wyglądało? Z góry dziękuję.

Lidia
@looko

To termy Maltańskie są w ogóle otwarte, widzę że szukają teraz nawet osoby do obsługi strefy saun. Napisali w ogłoszeniu że dają umowę o pracę, to prawda? Czy stawka jest dobra i jak teraz z tymi całymi obostrzeniami tam wygląda, są jakieś kontrole? Jeśli tak, to czy pracownicy są spisywani, czy coś?

Termy Maltańskie
@Lidia

W związku z wprowadzeniem ograniczeń rządowych zostaliśmy zmuszeni do wstrzymania procesu zatrudnienia. Rekrutację nadal prowadzimy i nadal przyjmujemy aplikacje od kandydatów. Do zatrudnienia wrócimy po otwarciu strefy saun dla Klientów. W pierwszym krótkim okresie (do 2ch miesięcy) proponujemy umowę zlecenia. Po udanej współpracy - zatrudnienie na umowę o pracę ;)

Witam, niestety mogę potwierdzić wcześniejsze negatywne opinie na temat tego pracodawcy. W firmie panuje jeden wielki chaos, fatalny przepływ informacji, który ma istotne znaczenie w celu prawidłowego wykonywania pracy, do tego brak życzliwości. To co się dzieje w tym miejscu to skandal - czyhanie na każde potknięcie nowych osób, następnie (usunięte przez administratora) do kierownictwa. Na domiar złego bezpośredni przełożeni traktują nierówno i niesprawiedliwie swoich pracowników. Można tam zaobserwować częste i szybkie zwalnianie się nowo przyjętych osób jeszcze w trakcie trwania okresu próbnego. Radzę bardzo dobrze się zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie, ponieważ toksyczna atmosfera jaka tam panuje każdego prędzej czy później wykończy nerwowo, a przecież zdrowie jest najważniejsze. Zdecydowanie polecam omijać to miejsce szerokim łukiem.

Magnez

Strefa Saun jest brudna, goscie chalasliwi, niemila obsluga i nieprofesjonalna, masa ludzi, brzydko pachnie, nielogiczny regulamin. Odradzam

Regh
@Magnez

"hałaśliwi" regulamin wystarczy przeczytac i wszystko jasne...kto to czyta,a pozniej pretensje.A co do hałasu,niestety GOŚCIE...sami sobie robimy ten los

Igor

Firma to dobry pracodawca i z pewnością warto tu pracować. Uwagi klientów to dla mnie inspiracja konkurencji?

Wiwien

Fajne miejsce do pracy dla ludzi którzy chcą pracować!!

Fatalnie !!! Jeśli chodzi o dział kas. Panie bez doświadczenia i jakiegokolwiek pojęcia o logistyce "zarzadzaja" kasami. Praca w niektóre dni po 7 h a pt sob nied po 11 h a co :) swiatek piatek i niedziela. zaznaczam 15 min przerwy! Zero logistyki zero mądrego zarządzania. Jesteś stażem długo na kasach Wow jest bomba, jesteś świezak jeden wielki (usunięte przez administratora)i pretensje. I najważniejsze wykorzystywanie za bardzo ale to bardzo słaba pensję. W 100 % Nie polecam

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Termy Maltańskie Sp. z o.o. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Misiek

A jak wyglada sprawa konserwatora ? Jak z zarobkami i zmiany 12h w pracy dzien wolny ?

paweł

szykanowanie na każdym kroku. nie odbierasz telefonu to cię posądzą o picie kawki a ty po prostu masz tyle na glowie że nie masz czasu odebrać

Jeśli chodzi o ratownictwo to szukajcie pracy w tym kierunku wszędzie indziej, byle nie na TERMACH! Atmosfera jaka tam panuje wykończy Was po kilku dniach. Ratownicy są traktowani jak ciecie, a nie jak osoby odpowiedzialne za czyjeś życie. Miesiąc w miesiąc wypłaty niezgodne z przepracowaną ilością godzin. Ciągłe problemy. Wynagrodzenia w połowie miesiąca. Śmieszne słowne pogróżki przez kierowników dotyczące nieprzestrzegania "obowiązkowego" grafiku na umowę zlecenie i mobing znacząco wpływają na kompletny brak komfortu w tej pracy. Zastanówcie się, czy jesteście odważni by pracować za najniższą krajową i mieć pod sobą życie kilkuset, a nawet do kilkutysięcy ludzi dziennie na swojej zmianie. Pieniądze zarabiają dzięki WAM tylko najwyżsi, którzy tam pracują (menadżerowie i kierownicy). Reszta niestety jest nikim - tak było, jest i nigdy się to nie zmieni. Z Delphinusem i termami nie da się niestety wygrać, mimo że wszyscy wiedzą jakie tam są przekręty i nieprawidłowości... Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Termy Maltańskie Sp. z o.o. - Poznań

Termy Maltańskie Sp. z o.o.