Opinie o Termy Maltańskie Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Termy Maltańskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Termy Maltańskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termy Maltańskie Sp. z o.o. w Poznań

Pracownica

Jestem wieloletnią pracownicą TM i jedno mogę powiedzieć na pewno - jest to praca stabilna. Jeśli chcecie wiedzieć jakie są zarobki to proponuję wysłać swoje cv poprzez stronę internetową TM na wybrane stanowisko. Jeśli Wasza kandydatura będzie odpowiadać oczekiwaniom pracodawcy to na rozmowie kwalifikacyjnej postawicie pytania, które stawiacie tutaj. Pracuję w TM wiele lat i to nie dlatego, że nie mogę znaleźć pracy gdzie indziej, po prostu jej szukam, bo tu jest mi dobrze. :)

Misia Nowy wpis

Po jakim czasie osoba do prowadzenia recepcji SPA będzie mogła dostać umowę o pracę? jak teraz jest widoczna oferta to piszą w niej także o zleceniu. jest ono zawsze przyznawane na jakimś okresie próbnym?

Nikola Nowy wpis

Teraz przy tym zapytaniu o klienta względem mandatu za parkowanie zaczynam się zastanawiać czy pracownicy maja wydzielona swoja własna część placu na to? Jest darmowy i chroniony parking? W ofercie dla fizjoterapeuty piszą o dostępności do parkingu ale jakiego?

Hela Nowy wpis

Czy na ul. Termalnej przy głównej ulicy można stać autem na chodniku,tzn jest tam zakaz zatrzymywania,bo nie jestem pewna ,a dostałam mandat?

Opinii o pracy specjalisty ds. zamówień publicznych tu nie znajdę? Tak przynajmniej wnioskuje po tym braku odniesień do tego stanowiska, a właśnie wystawiona jest na nie oferta. czy często kogoś poszukują do siebie? jest tu może ktokolwiek z tego działu i by opowiedział o współpracy? przy jakiej atmosferze jest prowadzona i jak za nią płacą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termy Maltańskie Sp. z o.o. na stanowisko Osoba do obsługi strefy saun? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Ruda

Nikt do teraz nie odpowiedział na pytanie dotyczące satysfakcji z warunków pracy, pytanie wiec co się na nie składa? Sprawdzam, bo widziałam ze z miesiąc temu wygasło ogłoszenie dla asystentki zarządu i nie podano nawet widełek płacowych. Spokojnie będzie to ponad 4,500 zł, które ktoś przytaczał? Sama rozmowa jak wygląda?

Pola

Jak pracuje się jako kasjer w Termach? Możecie wyrazić swoją opinię?

Ewcia
@Pola

Ile zarabia taka kasjerka czy z 4500 zl netto realne jest czy mniej jestem ciekawa .

Czy zarobki w firmie Termy Maltańskie Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Joanna

Obsługa w Świecie Saun tez pozostawia wiele do życzenia, kolejki przy wejściu, a z dwóch osób obsługi, jedna co chwile gdzieś wychodzi. Jak już wejdziesz, kolejną patologią jest próba wejścia na seanse parowe, olbrzymie kolejki i chaos przy wchodzeniu, obsługa nie pilnuje osób które wchodzą "bokiem" a dodatkowo wpuszczają przed kolejką swoich znajomych np. pod pretekstem zaniesienia kubełka z lodem albo głośnika, szczególnie wyrazistym znajomym jest pewien łysy pan z brodą który ostentacyjnie pokazuje znajomość z obsługą, często wchodzi bez kolejki i wewnątrz też zachowuje się jakby był ważniejszy niż inni, obsługa na to nie reaguje. Byłam kiedyś częstym gościem saun bo same seanse są rewelacyjne ale (usunięte przez administratora) którą obserwowałem zniechęciły mnie do uczęszczania na parę miesięcy. Ostatnio był na termach remont więc sądziłam że może coś się zmieniło i poszłam ponownie, ale niestety wciąż jest chaos przy wejściu na seans a na początku kolejki "brylują" te same znajome osoby.

Bena
@Joanna

Obsluga tragedia, sama się o tym przekonalam

Staszek
@Joanna

Potwierdzam: od około 6 miesięcy staram się być regularnie na seansach w saunie. Remont Kelo trwał bardzo długo a wymieniono tylko sufit. W szatniach brak szafek na rzeczy , które trzeba finalnie kłaść na podłodze. Przed seansami(szczególnie tymi najbardziej gorącymi) tłumy chętnych. Większość czeka na wejście w kolejce, ale są cwaniacy (szczególnie jeden starszy około 50 lat, łysy z brodą) którzy wykorzystują prywatne znajomości z obsługą saun i wchodzą Przed wszystkimi. Po wejściu zachowuje się jakby był co najmniej prezesem Term jeśli nie P_i_Su. Obsługa nie zwraca uwagi na jego zachowanie Jeśli dalej nic się nie zmieni w organizacji, obsłudze to najprawdopodobniej przestanę korzystać z tej rozrywki w Termach.

Nielogiczne procedury, kłótnie z kientami, generalnie fatalna obsługa. W dodatku stan techniczy łazienki też pozostawia wiele do życzenia.

@Gość

Przeprowadzał Pan jakąś kłótnię z firmą? Chodzi o jednego pracownika czy to jakiś głębszy temat był? Z czego to wynikało tak właściwie i jak to zostało rozwiązane?

Obsługa żenada i chamska wobec klienta płaci się za zajęty basen sportowy pełną kwotę w dodatku płaciłem za dwie godziny a otrzymałem jedną nie polecam tego miejsca

@Anonim

No ale pracownicy raczej wpływu nie mają na to, że tyle osób pcha się do basenu co nie? No chyba, że o czymś nie wiem to mnie oświeć. ;p

@Anonim

Zgadzam się w 1005, byłam tam i sama doświadczyłam zniewagi ze strony obsługi

@Bożena

A można się dopytać na czym ta zniewaga mogła tak właściwie polegać? Pracownicy tutaj nie są rozliczani za jakieś przykładowe skargi, które miałyby na nich wypłynąć? Wiadomo coś na temat jakiś upomnień lub nagan?

Klientka

Ratownicy o ile można tak nazwać ludzi którzy mają zabezpieczać bezpieczeństwo, to koszmar ???? Stoją jakby byli tylko do dekoracji reakcji brak. Czysty koszmar, już tam więcej nie pójdę. Nie polecam

Pływak
@Klientka

A co ma robić ratownik Pani zdaniem, jest on po to aby stać i obserwować.

@Pływak

Tu nie chodziło o kontekst odnośnie jakiejś konkretnej sytuacji, skoro o reakcji pisze? Stało się coś w tym okresie, gdy to pisała? wiadomo ilu w sumie ratowników tutaj pracuje tak właściwie?

Bożena

Nie za ostro trochę zostało zadane to pytanie? Skąd te wszystkie stwierdzenia?

Obecny pracownik

Pracodawca stwarza warunki do wspólnej integracji wszystkich pracowników, co wpływa pozytywnie na relacje międzyludzkie oraz motywuje do pracy.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Termy Maltańskie Sp. z o.o. na Pracownik Obsługi? 17 czerwca ogłoszenie na Praca.pl.

Termy Maltańskie

Wynagrodzenia są wypłacane z dołu, 10go każdego miesiąca. Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w rekrutacji :)

Bożena

Nie polecam. Klientów traktuje się przedmiotowo, gdy pojawia się problem wtedy klient to intruz. Jak coś zgubicie na termach, uważajcie, nie szukajcie, nikt Wam nie pomoże, będziecie zdani tylko na siebie i jeszcze każą sobie słono za to zapłacić. Obsługa fatalna, przyblokowali mnie w bramce i nie chcieli wypościć. Na moja prośbę o kontakt z kierownikiem, kasjerka tylko drwiąco się uśmiechała i oczywiście nie wskazała mi gdzie go mogę znaleźć. Arogancja w pełnym tego słowa znaczeniu. Byłam tam po raz pierwszy i ostatni. Nie mieszkam w Poznaniu ale 500 km dalej i poczułam się tam nie jak gość ale intruz.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Termy Maltańskie Sp. z o.o.?

Ostrzegający

Jest tak beznadziejnie, że najlepiej tą sytuację opisują wyłącznie niecenzuralne słowa.

@Ostrzegający

Jestem pracownikiem Term Maltańskich od wielu lat i wielu tu pracuje takich jak ja. Uważam, że to pomówienia. Gdyby było tak źle to byłyby odejścia pracowników, a ekipa jest stała od wielu lat. W każdej firmie jest ktoś niezadowolony, to normalne.

Marian
@Pracownica

To pewnie musiałeś się grzecznie zaszczepić jak to całe stadko żeby Cię nie wyrzucili hm..? ;-p A segregacja sanitarna to była w III rzeszy w połowie 19 wieku a teraz mamy 21 wiek i "internety" także IV rzesza nie przejdzie panie kolego... ;-p

Bilecik
@Pracownica

W pracy się pracuje a nie tylko do niej przychodzi. Kawki w kuchni, ploteczki i obgadywanie w biurach to nie praca. Tyle o tobie. Piszę o kasach bo tu co chwilę personel inny. Stres,presja,15 minut przerwy przy pracy 8 lub 10 godzinnej a spróbuj się spóźnić...zmiany popołudniowe, jeden weekend wolny w miesiącu. W marketach znanych sieci spożywczych zarabia sie dwa razy więcej. A jest tak ponieważ właśnie tym 'wieloletnim pracownikom' jest wygodnie i nie widzą problemu, którym są oni sami.

Czyli tu pracujesz? Co możesz powiedzieć o atmosferze w pracy obecnie?

Negatyw

Brudne szatnie pleśń po kątach a w basenie porozrzucane papierki okropieństwo w dodatku dostałem zapalenia skóry i teraz drugi tydzień leczę się przez ten (usunięte przez administratora) co tam spotkałem

Brzydka

Przełożona kasjerek - zmianowa Panna X uważa że się jej należy od podwładnych "mizianie" jej po włosach, nie zamierzam jej szkalować, piszę co sama proponuje dziewczynom i co proponowała mnie. Są laski, które same się na to godzą. . Baba ma "plecy" w dyrekcji. Większość kasjerek się boi zgłosić, żeby nie wylecieć na twarz z pracy. Jak dla mnie to jednoznaczne zachowanie...

@Brzydka

Miziajka na nią mówili, to ona nadal tam pracuje?!

@Brzydka

Molesta Termalna, aż się ciepło robi...

Czy zdarzają się nadgodziny w Termy Maltańskie Sp. z o.o.?

Jeśli przepracujesz więcej niz w grafiku to w następnym grafiku masz odpowiednio mniej godzin. Nie licz na wypłatę za nadgodziny.

Haja

Czy zdarza się mizianie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Termy Maltańskie Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Termy Maltańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Termy Maltańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termy Maltańskie Sp. z o.o.?

Termy Maltańskie Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Termalna 1
    61-028 Poznań

Termy Maltańskie Sp. z o.o.