Opinie o IBM - Wroclaw - Wrocław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IBM - Wroclaw - Wrocław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w IBM - Wroclaw - Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBM - Wroclaw - Wrocław w Wrocław

Pracuje w IBM juz ponad 3 lata. Jest to moj trzeci i jak do tej pory najlepszy pracodawca. Z plusow: - mega fajni ludzie (wszyscy tak pisza, ale chodzi mi o to ze nie sa sztywni, normalni po prostu) - caly czas pracuje zdalnie; generalnie jak masz dzieci do lat 8 to masz full remote. Tez ludzie z IT maja bardziej lightowe podejscie i nie ma takiego cisnienia na powrot, mimo oficjalnych wytycznych 3 dni w tygodniu w biurze. - agile wdrozony na prawde a nie jakas fasada - duze nastawienie na zmiany/poprawe sposobu dzialanie; nie ma tak ze 100 lat cos robilismy to bedzie tak dalej. Wrecz odwrotnie, oczekuje sie pomyslow i zmian. - dobrej jakosci szkolenia - umowa o prace i standardowe benefity: Medicover, ubezpieczenie na zycie, mybenefit, dofinansowanie do wczasow - pracuje 8 godzin, ale czas na kawe czy odprowadzenie dzieciaka do przedszkola jest Minusy: - brak premii rocznych - brak b2b

jakie są stawki w Cyber? warto aplikować? jest możliwość rozwoju?

Jak oceniacie poziom trudności odnośnie tego by móc się dostać na Junior Delivery Consultant’a? przeglądam właśnie oferty do nas do Polski na stronie w automatyzacji mam roczne doświadczenie więc technicznie się łapię w wymogi. Jest tu może mimo wszystko ktoś na bieżąco i miałby przy tym dodatkowe porady co do procesu rekrutacyjnego?

Czy pracownicy IBM - Wroclaw - Wrocław mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

br Nowy wpis

Podczas 1,5 roku miałem raz możliwość uczestniczenia w takim spotkaniu. Spotkania niestety organizowane są w taki sposób, że nie każdy może uczestniczyć ze względu na dyżur/grafik, i za bardzo managerowie się tym nie przejmują. Spotkanie oczywiście w weekendy, dojazd i zakwaterowanie na własną rękę. Opłacona pizza.

W tym roku już pytano dwa razy o możliwość rozwoju i nikt do teraz się co do tego nie odnosi… dlaczego? jakie występują wszystkie możliwe ścieżki kariery oraz szanse na awans? po jakim czasie pracy pojawia się na niego jakakolwiek opcja?

@@Pracownik

Próbuję rozkminić ten brak umowy B2B, z jakich przyczyn nie jest ona dostępna? I o szkoleniach fajnie jakby dało rade jednak napisać nieco więcej? przez te 3 lata w jakich udało się wziąć udział? Tu co roku program jest jakoś szczególnie aktualizowany?

Proponuje podjechac na Muchoborska 8 i sprawdzic. Jest cale duze centum Cybersecurity.

Czy Państwu w tym momencie tylko o nazewnictwo chodzi czy to jednak nieco istotniejsza sprawa skoro jest tu poruszana? Jak ta różnica może wpływać na aktualne warunki zatrudnienia? Proszę o wyjaśnienie

Anonim Nowy wpis

jakie są stawki w Cyber? warto aplikować? jest możliwość rozwoju?

Hej! Mam rozmowę na PM. Mam doświadczenie. Czy można liczyć na chociaż 12k?

Klara
@Nowy

Hej, już po rozmowie? Jak u Ciebie wyglądała, zdradzisz przebieg? I co do tej wspomnianej kasy to mogłeś sam zasugerować kwotę? Kiedy możliwe są zazwyczaj jakieś negocjacje? Tez podobnie wolę wiedzieć na czym stoję przed rozmową

Czy istnieje możliwość rozwoju w IBM - Wroclaw - Wrocław?

Krys

Totalnie odradzam tej Corpo. Spotkałem się w niej z czystym mobbingiem kiedy moja dawna managerka Sydonia powiedziała mi wprost "Zacznij donosić na swoich kolegów". Cóż było to parę ładnych lat temu. Przy odejściu podpisałem klauzule, że nie będę rozmawiał o IBM Wrocław przez 3 lata. Teraz obecnie ten czas się dawno skończył. Praca jak praca. Korpo jak korpo. Ale utrudnianie pracownikowi zmiany działu na techniczny i wmawianie pracownikowi nie istniejących przepisów regulaminu a później dosłownie torpedowanie jego działań związanych z zmianą działu to woła o pomstę do nieba (i do inspekcji pracy). Duże kolesiostwo napiszę, że wręcz skrajne. Imprezy pracownicze polegające na rozpijaniu pracowników. Po prostu korporacja zasługująca na swoje określenie. Wejdzie na google mops i wpiszcie ten epitet co wszyscy go znają na literę M. Kandydatom udzielę jednej rady negocjujcie bez względnie jak największą pensje jaką możecie ponieważ będzie to wasza baza zarobkowa przez cały okres pracy w korpo. Podwyżki w zasadzie tylko dla ludzi z układu. Dodam, historie autentyczną jako smaczek na koniec, Poziom ludzi zatrudnionych był też nie najlepszy. Jednym ginęło jedzenie z lodówek a był nawet taki dzień, że przyjechała antyterroryści z Policji ponieważ jeden z młodych pracowników dorabiał handlując narkotykami i trzymał je w szafce w pracy. Pomijam historie typu: - pracownika zwolniły HR dlatego że ćpał amfetaminę na parkingu przed IBM i nagrała go ochrona ale akurat rozumiem, że ten człowiek był tak zawalony pracą że być może przekroczył pewne granice. Dział HR oraz HR partner nie wiem czy ten sam - to osoba ładnie ubrana i atrakcyjna jednak w tamtym okresie kiedy pracowałem trzymała zawsze stronę managementu. Wiec totalny brak kompetencji. Są też działy normalne w tej firmie z ludźmi normalnymi- ja niestety zobaczyłem najgorsze strony tej firmy. Powodzenia życzę i dużej wytrwałości bo w tej firmie parę osób jest wartościowych reszta to zwykłe chamy bez edukacji.

Też tam pracowałam
@Krys

Zgadzam się w 100% - pracowałam tam kilka lat temu i tez nie mam dobrych wspomnień - najgorzej wykwalifikowani są chyba wszelkiego rodzaju menadżerowie i team liderzy - W sumie znaleźć osoby najmniej kompetentne na takie stanowiska to tez swego rodzaju wyczyn. IBM - Idiots Become Managers. Zero wsparcia, brak zrozumienia, żałosne odzywki i pogadanki - taka była codzienność. Widziałam, ze teraz rekrutują na wiele stanowisk - szczerze odradzam pracę tam. Są o wiele lepsze miejsca z o wiele lepsza wypłata. Nie dajcie się w to wkopać.

@Też tam pracowałam

Zgadzamy się. Życzę zdrowia i powodzenia.

Ciekawe
@Krys

"Przy odejściu podpisałem klauzule, że nie będę rozmawiał o IBM Wrocław przez 3 lata. " haaa haaa haaa. ONI CI MOGĄ SKOCZYĆ ! Ja (usunięte przez administratora) zakazali mu rozmawiać .... haaa haaa haaa....

@Ciekawe

Cześć użytkowniku „Ciekawe”- Oprócz tej klauzuli –„milczenia” była ona opatrzona sankcją w postaci kary pieniężnej której nie był bym w stanie spłacić. Była to pewna forma ubezpieczenia spółki IBM przed utratą reputacji. Jak pisałem nie mogłem złamać popisanego przez mnie zobowiązania z przyczyn finansowych. W moim poprzednim komentarzu to było w pewnym momencie czasu który był dawniej. Standardy firmy uległy na pewno teraz poprawie. Pozdrawiam serdecznie.

Dexter
@Krys

Sprawę z handlarzem trawka pamiętam. Ale to było dawno temu, gdzieś w okolicach 2013, czy 2014 roku. Zaszłe dzieje.

@Dexter

Dokładnie. Pozdrawiam serdecznie

Animka
@Krys

Jak to "rozpijanie pracowników"?

DEXTER
@Krys

Opowiadasz historie sprzed 10 lat. Sprawa z gościem dorabiającym sobie handlem trawka miała miejsce gdziesz przed 2012

@DEXTER

Wzięło go na wspomnienia po prostu? Widzę za to, że kolejny raz to podkreślasz. Pytanie, czemu? Ogólnie to jak warunki mogły się tu zmienić na przestrzeni tych wszystkich lat? Wiesz i opiszesz?

Marian
@Krys

Zgadzam się z początkiem, więcej mi się czyać nie chce. Na początku pod koniec studiow było fajnie. Potem zatrudniali ludzi z wykształceniem stremera wow i zrobiło się toksycznie. Fajnie na start, wytrzymałem prawie 3 lata, powinienem spier… po roku.

zarobki

Czy w krokodylu zarobki gorsze czy lepsze jak w IBM?

Fred
@zarobki

Tak samo jak bylo, bez zmian.

Ilona
@Fred

Ale niektórzy w sumie nie wiedzą jak było kiedyś, więc może odpowiesz czy lepsze czy gorsze? :P

Edward
@Fred

Jakieś podwyżki mają być? Chodzą jakieś plotki?

eddy
@Edward

tak, jasne

@eddy

:/ A ostatnie to kiedy były?

Andrew
@zarobki

Po przejściu IBM > Kyndryl nie otrzymałem żadnej podwyżki.

@Andrew

Ale to chyba jakiś minimalny okres czasu wypada przepracować, żeby mieć na co liczyć? Ile Ci zeszło?

OLO
@Teresa

żeby dobrze zarabiać trzeba rozkręcić własny biznes a nie gnić na etacie. Chyba, że ktoś lubi wegetować jak roślinka albo żyć marzeniem, że kiedyś w tej czy innej pracy będzie zarabiał 10 tys warte obecne 5 tys lub mniej :-) A można zarabiać 50 tys lub 100 tys miesięcznie lub więcej. Tylko trzeba pomyśleć. Wiem, większość ma z tym problem :-)

Mike

Pracuje 7 lat. Zrobilem 3 działy. Zarobki zaczynalem od 3600 netto obecnie mam 9000 netto i wiem ze moge liczyc na wiecej okolo 11000-13000. Jak dobrze idzie to co roku podwyzka za jasne cele do spelnienia ale to od managera zalezy. Rozumiem ludzi ktorzy krytykuja ale to kweistia dzialu... I managera. Sa dzialy totalnie nie rozwojowe a sa i perelki. Warto przyjsc z doswiadczeniem 1-2 letnim to wiecej mozna negocjowac. Service desk, HR, BackUp... tu raczej nie zarobisz.. Security, Cloud, Vm tu sa opcje Kazdy departament ma roznych managerow i naprade mozesz roznie trafic. Przyznaje ze spotykalem sie z kolesiostwem i totalnym debilizmem. Smiesza mnie zarzuty o biurokracje ...to najwieksza korpo it na swiecie wiec tego nie ominiesz. Szkolenia i certyfikacje It za ktore placi mi firma, podstawowe benefity multi, mybenefit etc, medic.... Widzialem jak dziala IBM w Polsce i Brnie. Przyjdz z doswiadczeniem, nie mozesz dostac podwyzki, zmien dzial nie mozesz zmienic, zmien firme. Wszedzie dobrze gdzie Cie nie ma. Ludzie z Nokii przychodzili do IBM i psioczyli na nokie, ludzie z credit s przychodzi do IBM i psioczyli na Credit... ludzie z IBM szli do innych firm i psioczyli na IBM... Jesli jestes inzynierem sieciowcem/security to idz do IBM, Atosa, Cisco. Smiesza mnie ludzie po studiach ktorzy przychodza bo skonczyli polibude ale nic nie potrafia i chca 5000 zl na łape... Musze przyznac ze wiekszosc zarzutow do IBM to prawda ale ta firma jest tak wielka ze nie wszedzie jest tak samo.

@Mike

Sama prawda, bardzo dobrze ująłeś temat. Uzupełniając, największe marudy są często największymi leniami. Pozdrawiam!

Miastowy
@Mike

Nie pracowalem jeszcze w IBM ale juz niedlugo:) ,ale mam podobne zdanie bardzo czesto ludzie psiocza na stara firme. Czesto jest to spowodowane brakiem rozwoju ,ale sluchajcie po to macie rozmowy z managerem zeby jasno powiedziec co ci sie nie podoba mozecie poprosic o jakis projekt jezeli cos jest na horyzoncie albo poprostu wewnetrznie aplikowac do innego zespolu. Sam przez taskie cos przechodzilem i trzeba poprostu wyjsc ze swojej strefy komfortu. Pracowalem w Atos-ie przez kilka lat i mimo ,ze wiele osob narzeka na ta firme ja zlego slowa nie moge powiedziec. Uwazam podobnie jak ty duzo zalerzy od dzialu najgorzej jest Service Desk i pierwsza linia bo tam najwiecej pracy plus klient na sluchawce :) Natomiast w bardziej rozwojowych dzialach pewnie poszanowanie dla pracownika wieksze. @Mike napisales "Zarobki zaczynalem od 3600 netto obecnie mam 9000 netto i wiem ze moge liczyc na wiecej okolo 11000-13000" Powiedz czy to 11-13 netto to miales na mysli oncalle plus nadgodziny? Pozdrawiam Maistowy

Tobi
@Mike

Gratulacje po tylu latach pracy w międzynarodowym korpo doszedłeś do poziomu pensji niemieckiego absolwenta bez doświadczenia.

Dex
@Tobi

To zapraszam do niemiec. Monachium: 2 tys € na rękę, 1 tys, za wynajecie mieszkania (klitka 20m2). Bilet miesięczny 100€. jedzenie 400-500€. zostaje 400€ na cała resztę. A to drogie miasto.

Vv
@Dex

Nie wciskaj kitu. Mieszkałem w DE 3 lata za pokój płaciłem 200euro później po podwyżce kawalerka wyliczona na lux 480 euro w cenie miałem parking i śmieci. Pierwsza pensja 2300 euro netto na konto, później po 1,5 roku 3100 euro netto. Kończę teraz certyfikat z mojej dziedziny i mam dostać kolejna podwyżkę i rozważany awans.

Jasio
@Mike

He he he, od razu widać że to post ustawiony :-)

@Miastowy

Nie ... normalna umowa bez nadgodzin...

@Jasio

Nie jest ustawiony... dziele się moim doświadczeniem.

porówanienie
@Mike

twój post jest śmieszny. z jednego powodu. Nie oceniaj wszystkich jedną miarą. Absolwent absolwentowi nie równy. Firma firmie nie równa. Nie napisałeś jaki kierunek studiów pierwszego stopnia skończyłeś itd. Nie ma co porównywać dobre absolwenta IT do osoby, która skończyła jakiś kierunek humanistyczny i nie miała praktyki w niczym oprócz obsługi facebooka. Raczej te dwie osoby nie powinny zarabiać tyle samo, nawet na początku, prawda? Otóż wg. mniemania firm, które przyszły do Polski właśnie powinny. Bo chodzi o to żeby zatrudni szybko masowo np. 2000 ludzi z wyższym wykształceniem (nie ważne jakim), bo tak są podpisywane umowy rządowe. Firma XYZ zobowiązuje się zatrudnić w ciągu np. 6 miesięcy 2000 absolwentów i wszystkim płaci np. min. 3500zł brutto. W zamian za to dostaje od rządu dotację kilkadziesiąt milionów zł. Tak to funkcjonuje. Prawdziwe stanowiska IT są w krajach w których nie ma polityki nie ważne co umie i wie byle był tylko tani. IBM jak przyszedł do Wrocławia kilkanaście lat temu tak to właśnie wyglądało. Brali babę żabę jak najszybciej bo dotacja od rządu. W życiu bym sobie na to nie pozwolił jako osoba po IT,, bo studia wybierałem z pasji, żeby osoba z przekwalifikowania była moim kierownikiem. Dla mnie to jest kabaret to co się działo i dzieje w takich firmach.

sprawdz zarobki
@Mike

Początkujący policjant 4090 zł netto UOP + wcześniejsza emerytura. Jak masz mniej 26 lat 5k netto. Czyli 19 latek który idzie do policji dostaje 5k na łapę ze średnim bez matury.

fffffffff
@Mike

najpierw skończ studia I stopnia na właściwym kierunku.

Iwona
@fffffffff

Czyli wymagane są tutaj konkretne studia? Jaki kierunek?

Student

Czy pracownik, który w trakcie zatrudnienia ukończył studia może liczyć na podwyżkę?

zdzichu

Jeśli chcecie postradać zmysły przez ich pseudo-managerskie i miernoty wkoło nich i ich HR - to ta praca jest dla was. Nigdy takiego (usunięte przez administratora)oraz brainwashingu nie doświadczyłem - pokazali prawdziwą twarz na koniec. Dzięki nim prawie ześwirowałem. Wmawiano mi, sugerowano, ze jestem swirem -tyllko dlatego ze sie patusom postawilem. Poświeciłem się dla nich tak im pomogłem, harowałem jak (usunięte przez administratora) uratowałem ich projekt , który miał być kasowany. Zmusili mnie do pracy w weekend na zwolnieniu chorobowym - mając totalnie gdzieś, że jestem chory, ledwo żywy siadając przed komputerem z dobrej woli coś robiąc. Powinna się tym Państwowa Inspekcja Pracy zająć a oni do zwolnienia - idź sprzedawaj proszek do prania lepiej a nie ludźmi się zajmuj (np. ta miernota z lodzi ) Inni mogą nic nie robić tygodniami albo miesiącami, i są poklepywani po ramionach - a uczciwi , dobzi i ciężko pracujący ludzie są szmaceni. Nie zdążałem się obudzić a już sms-y dostawałem (zwlaszcza taka jedna miernota z łodzi) Spałem po 12-16 godzin dziennie, nie mogąc się obudzić rano, będąc totalnie wykończonym, zestresowanym przez tych . Odradzam + ich CEO , który wydaje sie być aktorem - nie mający nic wspólnego z CEO IBM Arvind, który trzyma patenty a ten ich z Kyndyrl Martin to drażniący gościu.

zdzichu
@zdzichu

ich HR partner - ta laska wydaje sie byc psychopatką, TAXUD cale to scierwo i jak mnie potraktowali, kupilem tu mieszkanie to mnie zwolnili , zwlaszcza jedna miernota z lodzi Mariuszek U. dzieki niemu prace stracilem , koles jest miernotą razem z ich first line managerem marcinkiem + ta ich hr partner , podłe bydlaki

Wuj

IBM to obciach w CV, wstydze sie że pracowałem w tej firmie.

Iwona
@Wuj

Jej aż tak źle

Napiszcie proszę ile zarabia handlowiec w takiej firmie i na jakim oprogramowaniu pracuje . Dzieki;)

Dzidka

A jakie są zarobki osoby na stanowisku administrator IT ? Dzięki z góry .

StefanIT

Kilka pytań do jakiegoś pracownika. 1. Jak wygląda sprawa premii? 2. Nadgodziny wypłacają czy trzeba wybierać dni wolne? 3. Płacą za pracę w święta? 4. Czy są wczasy pod gruszą? 5. Przy rekrutacji wewnętrznej jest szansa na podwyżkę 15-20%? 6. Ile płacą za oncalla 7. Czy jest szansa na 100% remote ?

Sexter
@StefanIT

1. Jak wygląda sprawa premii? jakiej premii ??? :) 2. Nadgodziny wypłacają czy trzeba wybierać dni wolne? Nie wypłacają. W teorii każą odbierać wolne, ale nie bardzo jest ani jak ani kiedy. Więc wyrobione nadgodziny często przepadają. Ale na ogół dbają o to żeby w ogóle nie było nadgodzin wyrobionych. 3. Płacą za pracę w święta? Nie, do odbioru. Ale tylko jeśli to była praca nadmiarowa. Jeśli masz wpisana w umowę pracę zmianowa i w nieustalonych dniach tygodnia to nic sienie należy. Dbają o to, żeby nie przekroczyć ustawowych 40 godzin tygodniowo. I tyle. 4. Czy są wczasy pod gruszą? Hehehe... Poważnie? Jest tylko Benefit System, gdzie oprócz karty Multisport za zebrane punkty można gdzieś tam pojechać. Ale poważnie trzeba by odkładać te punkty ze 3-4 lata żeby sie na jakieś mikro-wczasy uzbierało. 5. Przy rekrutacji wewnętrznej jest szansa na podwyżkę 15-20%? Nie, nie ma. 6. Ile płacą za oncalla Nie wiem, nie brałem. 7. Czy jest szansa na 100% remote ? Zależy od działu. Teraz niektóre maja 100% remote, ale po Covidzie powrót do biura.

Pracownik_ibm/kyndryl
@Sexter

Z mojej strony: 1. Byly premie ale ze 2-3 lata temu. Aktualnie brak. 2. Nie do konca prawda. Nadgodziny potwierdzasz mailowo, wrzucasz do ot toola i maja ci klepnac wraz z ULMem. Jak nie wybierzesz do konca kwartalu, musza ci wyplacic. 5. Jest szansa, mi sie udalo, zalezy od FLMa i stopnia twojej upartosci.

ojeju_jeju
@StefanIT

ad.1. premie są, dostaje je zarząd ad.4. nie lepiej wczasy pod palmą? ad.5. zmieniając wynagrodzenie z 1000 euro na 1200 euro dalej jesteś biedny... ad.7. chcesz siedzieć w domu wygraj w lotto

tezstefan
@StefanIT

1. wysokosc premii jest bardzo niska - jesli jest, mowimy tu o kilkuset zł rocznie 2. platne nadgodziny tylko jesli miales dyzur telefoniczny, inaczej do wybrania w dniach wolnych 3. jak w 2. 4. brak dodatku 5. jak masz dobra relacje to tak, ogolnie podwyzki na poziomie 5%. 6. wychodzi ok 600 brutto za tydzien 7. tak

Fred
@StefanIT

Ad. 1 Jedyna premia jaka była to 13-stka po przejściu z IBM do Kyndryla dla pracownikow zatrudnionych powyzej 1 roku. O innych nigdy nieslyszałem. Ad. 2 To zależy, np. za niedziele wypłacaja do 5 godzin albo dzień odbioru. Ad. 3 Dzień do odbioru. Ad. 4 Serio... nigdy nie słyszałem o czyms takim, raz był wyjazd w góry na narty w połowie sponsorowany bo za podróż trzeba bylo zaplacic 35zł xD Ad. 5 Zależy od działu, niektorzy cos tam dostaja, a inni nic. Ad.6 Z tego co kojarze: za 5 godz. w dniach od pn. do pt. 56 zł. Czyli np. Masz oncall we wtorek 16:00-21:00, za sobote 12 godz ok 130zl, za niedziele 12godz. cos ok. 260zl. Ad. 7 Teraz tylko remote tym bardziej ze pozbyli sie kolejnego biura, wiec raczej powrotu nie planują.

Jan Kocoń

Dopóki w spółce beda mieli do powiedzenia cokolwiek tacy ludzie jak Mariusz Ś. to się nigdy nie wygrzebiemy. Od czasu objęcia przez rudego stanowiska gdzie mu pozwolono podejmować decyzje, firma która działała beznadziejnie, teraz zaczęła ryć twarzą dno i zaciągać muł. Jakość pracy, oczekiwania, zatrudniani ludzie a do tego wynagrodzenia. Wszystko psu na bude. W czasie gdy zewnętrzne firmy oferują to samo, zdalnie, za większe pieniądze - zastanawiam się czy nie dołączyć do rzeszy odchodzących z tego (usunięte przez administratora) na rzecz normalnej pracy.

Old Senior

Dramatycznie niski poziom zatrudnianych osób. Powierzanie stanowisk wymagających dużej technicznej odpowiedzialności (gdzie wymaga się znajomości procesów, znajomości metodyk czy po prostu obycia w środowisku IT) osobom w stylu - pani po stylizacji paznokci czy szkole wizażu :) Ludzie na stanowiskach koordynujących pracę wysoko wykwalifikowanych ludzi technicznych z dekdami doświadczenia, bez żadnej wiedzy technicznej i mówiący "ja nie jestem techniczny, to mi to wytłumacz". To ja się pytam - to czemu poszedłeś do firmy produkującej komputery od ponad 100 lat? Pozawracać gitarę? :) Im mniejszy poziom wiedzy merytorycznej, tym większa bezczelność. Pani, ex. kelnerka w pizzerii (serio!) potrafi zrugać chłopa z doktoratem w swojej dziedzinie, mimo że absolutnie nie ma racji i absolutnie nie wie o czym mówi. Ale ona jest ważna. Finansowo to nawet nie ma o czym mówić.

Pytanko

Cześć, Ile zarabia osoba na stanowisku Threat Monitoring Analyst L1? Pozdrawiam!

JA
@Pytanko

OK 6000-8000 brutto

Killer

Generalnie rozmowa w porządku. Świetnie przeprowadzona rozmowa techniczna. Brak feedbacku od ponad 2 tygodni. Masakra, tak słabego działu HR to nie widziałem. Szkoda marnować czasu na tą firmę.

Baron

Dość specyficzny sposób rekrutacji. Rozmowa z liderem działu kilka dni po aplikacji i myślałem, że już pójdzie z górki. Problem w tym, że to było na początku grudnia, a już jest prawie luty i dalej cisza, a na stronie dla kandydatów oferta jest dalej w trakcie rozpatrywania. Trochę to żenujące, bo chciałoby się wiedzieć czy brać ich pod uwagę czy sobie odpuścić. Aplikowałem na kilka innych pozycji w międzyczasie i niektóre szybko odrzucili, a inne przez miesiąc w trakcie rozpatrywania... Średnio poważne podejście do ludzi i poszanowanie ich czasu. Wygląda to trochę jakby budowali sobie bazę "zapasowych" kandydatów gdyby pierwsi zawiedli lub sobie odpuścili. Niesmak...

Zostaw merytoryczną opinię o IBM - Wroclaw - Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w IBM - Wroclaw - Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy IBM - Wroclaw - Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBM - Wroclaw - Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IBM - Wroclaw - Wrocław?

Kandydaci do pracy w IBM - Wroclaw - Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IBM - Wroclaw - Wrocław