Opinie o Shoko Granowski Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Shoko Granowski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Shoko Granowski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shoko Granowski Sp. z o.o. w Wrocław

Ostrzegam Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Firma, która totalnie nie szanuje zatrudnionych osób. Skoncentrowani tylko na zysku, zarządzani przez osoby na kierowniczych stanowiskach przez przypadek. Pani,, regionalna" z bielan totalnie nie zna się na prawie pracowników, kłamie na każdym kroku i sama gubi się w tych kłamstwach, na każde pytanie z zakresu kadr czy prawa pracy mówi,, nie wiem". Dodatkowo zero gustu smakowego i wizualnego, jej działania doprowadzają do upadku tej restauracji, zero empatii dlatego występuje tak duża rotacja pracowników nawet z zagranicy ponieważ nikt tam nie może wytrzymać. Szef gastronomiczny już zapomniał jak się gotuję i czuć to w każdym burgerze jaki wymyślił. Zarobki marne, z podwyżek to tylko,, obietnice i sprawdzanie tabelek", jedyne co zwiększają to ilość obowiązków bo pracownicy odchodzą a nowych brak. Brak nadgodzin umowa na najniższa krajowa bez możliwości negocjacji, każda prośbą czy sprawa do załatwienia trwa bardzo długo i najczęściej słyszanym słowem w tej firmie jest,, nie wiem". Kierownictwo zatrzymało się myśleniem dobre 5 lat temu jak można było gardzić pracownikiem bo nowy znajdował się od ręki.

Bożena Nowy wpis

No dobra, regionalna widzę niezbyt przyjemna w kontaktach z pracownikami ale co z resztą ekipy? Jak oni traktują kelnerów, można liczyć na jakąś luźną atmosferę czy też coś jest nie tak?

Pracownik Nowy wpis
@Bożena

Tam nie ma obsługi kelnerskiej. A na kuchni atmosfera jest przyjemna.

(usunięte przez administratora) Wprowadzają pracowników w błąd, wymuszając od nich działanie na swoją korzyść. (usunięte przez administratora)

Joanna

Czy mógłbyś przybliżyć całą sytuację? O co dokładnie chodzi? W jaki sposób pracownicy są wprowadzani w błąd i w jaki sposób wymuszane jest działanie na ich nie korzyść? Nie dodałeś niestety żadnego wyjaśnienia... :(

Czy teraz pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Shoko Granowski Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Jeśli chcesz pracować na najniższa krajawa, resztę dostawać w łapę a w razie L4 LUB urlopu dostawać od umowy... Czyli najniższa krajowa.... Do tego mało godzin, lub na odwrót jak nie ma ludzi to pracujesz na 4stanowsikach i po 290h miesięcznie dwa tygodnie bez ani jednego wolnego dnia. Do tego kierownictwo stosuje mobbing i zmusza cię psychicznie do określonych zadań których nie powinno się wykonywać na danym stanowisku. Do tego Ukraińcy maja po 300h bo inaczej nie będą chcą pracować a ty czasami musisz prosić się żeby mieć 140-150h.... Ukraina lepiej traktowana jest od pozostałych... O podwyżkę nawet nie pytaj bo wtedy jesteś pierwszą osobą do zwolnienia. Pan Karski wyznaje zasadę jak ktoś chce podwyżkę to trzeba go zwolnić i zatrudnić kolejnego bo tak jest taniej. Nie polecam.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Shoko Granowski Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. contentu i Social Media? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zły

Chamska obsługa Kiepskie wysuszone mięso Wszystke sałatki z sosem żeby żeby więcej ważyłyNikt tego kontroluje Osobiście miałem skorupy jajek w kotlecie i to dwa razy Raz kawałek szkła w sałatce Nie polecam Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Shoko Granowski Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Shoko Granowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shoko Granowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shoko Granowski Sp. z o.o.?

Shoko Granowski Sp. z o.o.
  • Łaciarska 4 lok. 406
    50-104 Wrocław

Shoko Granowski Sp. z o.o.