Twoje Soczewki

Oszuści

Ona

Dziekuje Bogu, ze odeszlam z tej firmy. Powodzenia , zycie was zweryfikuje

olala

Osoby w Centrali są pomocne. Ja nie spotkałam się z odmową wyjaśnienia czegokolwiek. Pytałam się o pakiety jak z medikowerem i chciałam korzystac z tej karty sportowej i nie bylo problemu. Takze o grafiki i czy o godziny pracy jak to tam jest zawsze Centrala odpowiada w ciągu kilku minut. Tak naprawde tez pracują noralni ludzie choc wiem z opowiesci ze nie wszyscy.

Aniol
@olala 6 dni temu

O takie proste rzeczy tak:D ale dotyczace optyki to niebardzo..hehe

lola

Ja pracuję w firmie już dwa lata i jestem szczerze zadowolona :) Trzeba brać pod uwagę, że w tej dziedzinie trzeba uczyć się cały czas. Trzeba po prostu chcieć i się tym interesować :).

Lulu
@lola tydzień temu

Najpierw "góra" musi sie wyszkolic aby przekazywac prawdziwe informacje pracownikom;)

Ann

Ludzie omijajcie szerokim łukiem tą firme, przechodzilam obok salonu i widziałam jak kierowniczka blondyna krzyczała na dziewczyne, że ma się wiecej uśmiechać, zrobiła scene przy ludziach, kupilam tam kiedyś okulary, nigdy wiecej tam nie zajrzę, czysty mobbing. Też pracowałam w galerii jakiś czas ale takie zachowanie szefa jest nie do przyjęcia.

Poznań

Przestrzegam Was przed pracą w salonie Twoje Soczewki w Poznaniu. Zaczynając od braku możliwości rozwoju zawodowego, całkowitego podporządkowaniu życia prywatnego pod aktualne grafiki innych salonów (w których będziecie uwzględniani, pomimo pracy na Starym Mieście, włączając w to Luboń), wyznaczania targetów, które są nieadekwatne do miesięcznych obrotów salonu ( ma to bezpośredni wpływ na Waszą premię). Byłam pracownikiem, tejże firmy przez okres około 4 lat. Nie dajcie sobie zamydlić oczu, idealizowaniem firmy, przez pracowników centrali. Firma posiada wewnętrzny taryfikator finansowy - co de facto, jest nie zgodne z przepisami prawa. Regulamin pracy, nie przewiduje odpowiedzialności finansowej pracownika na najniższym szczeblu, pomimo tego takie koszty będziecie ponosić np.: błędy działu optycznego, przy indywidualnych zamówieniach (UWAGA - firma jest ubezpieczona od takich sytuacji). Jeżeli myślicie, że staż pracy, ma jakiekolwiek znaczenie, przy rozdawaniu podwyżek lub awansów, od razu wyprowadzam z błędu. Głównym przesłaniem socjalnym centrali, jest mantra: ,,Każdego można zastąpić" :)

Katii
@Poznań tydzień temu

Zgadzam się, tez pracowałam w tej firmie, musisz być dyspozycyjny w 100%, w umowie masz zapis, który mówi, że musisz pracować w każdym salonie na terenie aglomeracji, nikogo nie obchodzi że nie masz tam jak dojechać a za paliwo lub bilety miejskie musisz zapłacić sam. Co chwilę jest zmiana grafiku, ze względu na dużą rotację pracowników, zwróćcie uwagę, że cały czas wiszą ogłoszenia o pracę, mówi to samo za siebie. Premia jest na prawdę słaba, więcej niż 1900 zł nie zarobisz. Pani Anna bardzo miła profesjonalna. Konsultanci i menagerowie również regionalni niedokształceni, odsyłają z problemem do innych osób bo sami nie wiedzą. Praca tylko przejściowa na jakiś czas.

użytkownik zarejestrowany

@Halka jeśli Cię przyjmą i się zdecydujesz to daj znać jak pierwsze dni w pracy. Powodzenia. Może ktoś wypowiedzieć się o pracy w firmie Twoje Soczewki? Czy jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu i dlaczego?

Halka

Szukam pracy w Krakowie i byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie z nienajmłodszą babką. Starała się zachęcić do przyjęcia pracy. Szukają ludzi do nowego sklepu, warunki wyglądają nieźle. Czekam na odpowiedź i chyba się zdecyduje jakby co.

Pcc

poznanianka
@Pcc 22.09.2017, 17:07
A ja miałam iść do PCC na rozmowe ale w mejlu przyszło ze ta starsza Anna bedzie prowadzić i dałam sobie spokoj....

Byłam w Avenidzie na rozmowie z tą osobą i potem dzwoniła z propozycją pracy. W innym sklepie dostałam lepsze warunki wiec pracuję gdzie indziej. Sama rozmowa spoko, kobieta miła i uśmiechnięta. Rozmowa niezbyt długa.

użytkownik zarejestrowany

@Karolina a powiesz jak Twoje pierwsze dni w pracy? Jak pierwsze wrażenia? Aktualnie firma poszukuje Konsultanta – Sprzedawce. W ofercie napisali, że zapewniają przyjazną atmosferę i środowisko pracy, pracę w gronie młodych, inspirujących osób, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub część etatu ( wg preferencji Kandydata). Czy ktoś zastanawia się nad złożeniem cv?

użytkownik zarejestrowany

@Karolina to dobrze, że jesteś zadowolona z rekrutacji. Czy powiesz nam na jakie pytania można liczyć? Czy wymagania są duże? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Daj znać jeśli Cię przyjmą. Trzymamy kciuki. @Soczewka88 widzę, że zadowolona raczej jesteś z pracy w Twoje Soczewki. Czy mogłabyś powiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie? Czy są jakieś szkolenia?

Karolina
@Iwona 05.09.2017, 13:39

@Iwona, tak dostałam pracę, jeszcze studiuję więc aplikowałam na stanowisko konsultanta, dostałam zestaw pytań klasyczny jaki można znaleźć na wielu stronkach o rozmowach kwalifikacyjnych, czyli dlaczego akurat ja, jakie miałam doświadczenie z trudnymi klientami, co bym chciała robić za kilka lat, itd. bez zaskoczeń ;-) ciężko mi powiedzieć czy są duże wymagania, studiuję kierunek związany z optyką więc chyba byłam dobrym kandydatem, na rozmowie nie pytali o nic z wiedzy teoretycznej więc myślę że jak ktoś dobrze się zareklamuje to nie ma problemu z dostaniem pracy na stanowisku konsultanta, trochę ludzi brakuje słyszałam, więc cały czas rekrutują

Karolina

W odniesieniu do poprzednich komentarzy na temat rozmów kwalifikacyjnych. Ja byłam w tym tygodniu na rozmowie we Wrocławiu, odbywała się z Panią Eweliną i na prawdę polecam. Fajna babeczka, rozmowa odbyła się w atmosferze bez stresu, pytania klasyczne. Odpowiedziała także na wszystkie moje pytania odnośnie szkolenia i centrali. Teraz czekam na telefon czy dostanę prace ;-)

Soczewka88

Pracę w firmie TS oceniam naprawdę bardzo dobrze. Zarobki adekwatne do indywidualnych umiejętności sprzedażowych. Atmosfera w Salonie i współpraca z Centralą także w porządku. Ponadto branża jest naprawdę ciekawa i jeśli tylko ktoś naprawdę chce, może się rozwinąć i pozostać w strukturach na długo, czego jestem przykładem.

Plug

Szkolenie i atmosferka w centrali Są super, Gosia, Michał, Ewelina i Łukasz super zajefajni ludzie. Dzięx

użytkownik zarejestrowany

@Karafka Mogłabyś powiedzieć coś więcej o Twoich wrażeniach z procesu rekrutacyjnego? Jakie pytania podczas niego padły?

użytkownik zarejestrowany

@Finka876to ważne, że już od samego początku firma Twoje Soczewki ma bardzo dobry kontakt z potencjalnym pracownikiem. Jeśli przyjęłaś ofertę pracy, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika do firmy. Swoje wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej możesz również zostawić tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,368523,1,1

Finka876

Mi dzis złożyli ofertę z tej firmy. Pierwszy raz czuje z pracą, ze tu moge naprawdę zostać długo, bardzo dobre wrażenie zrobili na mnie, a pani ktora dzwoniła do mnie cierpliwie mi odpowiedziała na szereg moich pytan o prace i szkolenie. Dostałam 15 minut pózniej tez takie pismo o firmie i kwotach zarobków i byłam zszokowana jak dbają o pracownika od samego poczatku - widać ze są dobrą firmą i tak jak było w ogłoszeniu ze opieka na kazdym etapie zatrudnienia to ja juz sie przekonałam ze tak jest.

Andruska

Ciężko powiedzieć wiele złych rzeczy o firmie... Można czuć się trochę niedocenionym, bo krytykować managerowi regionalnemu łatwo, ale pochwalić - a w życiu! Poza tym praca naprawdę sympatyczna jeśli trafi się w sympatyczne grono współpracowników. Zdarzają się kobiety ą ę, które myślą, że wiedzą najlepiej, ale jeśli zespół jest w porządku - pracuje się całkiem przyjemnie. Zarobki naprawdę niezłe - można pięć_set złotych premii miesięcznie do pensji dorobić przy pracy na pełny etat. Prawda - praca jest przejściowa, dla studenta w sam raz. Ale są i tacy, którzy na tym samym stanowisku pracują 9 lat! Nie jest dobrze tak się zasiedzieć, bo za bardzo człowiek się nie rozwinie. Uważam, że w pracy warto się starać - by dobrze wypaść, dobrze zdać test, mieć wiedzę o produktach. Podczas rozmowy z managerem regionalnym bardzo łatwo podpaść, co grozi nieprzedłużeniem umowy - jak było w moim przypadku.

hoops

pracowałam w twoich soczewkach dość długo i praca sama w sobie nie jest zła - nie jest to może praca dla przesadnie ambitnych, ale jak ktoś jako student chce sobie dorobić to jak najbardziej :) umowa o pracę, medicover, multisport i w porządku ludzie, minusów raczej nie ma, poza tym że w tej pracy raczej nie ma co liczyć na rozwój osobisty, po miesiącu już nie ma się czego więcej uczyć :) - bardziej to praca przejściowa ;)

użytkownik zarejestrowany

@Keisha gratuluję znalezienia pracy. Chętnie dowiemy się za jakiś czas jakie są Twoje wrażenia z pracy. A jakie pytania padały podczas rozmowy? Czy, podobnie jak u osoby wypowiadającej się wyżej, był to szeroki zakres pytań?

Keisha

A ja się cieszę bo dostałam właśnie prace w tej firmie i będę konsultantką :-) Do rozmowy się przygotowałam wiec nie poszłam z pustą głową, a zresztą rozmowa była naprawdę w bardzo miłej atmosferze prowadzona i nie mam zastrzeżeń, Pani byla bardzo pozytywna i widać ze zależało jej na wyborze najlepszych osób do zespołu ( cieszę sie ze to ja :-))) , a byłam na wielu rozmowach różnych od ukończenia pełnoletności i jak czytam te komentarze niektóre to ręce opadają mi do samej podłogi. Ja tam jestem nastawiona pozytywnie i nie moge sie doczekać szkolenia, tego co sie nauczę i jak bedzie mi szło. To nie jest praca w sklepiku, branża jest poważna, firma ciagle cos otwiera nowego, a tak naprawdę ludzie przychodzą i do konsultantek po konkretne odpowiedzi wiec jak jest sie dobrym, a ja zamierzam byc, to na pewno będę mieć wyniki a co przez to sie rozumie satysfakcję z pracy :-)

użytkownik zarejestrowany

@Karolinka zawsze warto przygotować się to rozmowy. Zamieszczam link do artykułu, który może Ci w tym pomóc. http://www.praca.blog.gowork.pl/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/#more-3565

Karolinka

Jutro ide na rozmowe w Opolu. Nie wiecie kto tam prowadzi rozmowy? Nie wiedziałam ze aż taka jest ta rekrutacja skomplikowana, a szukałam w necie i znalazłam wasze posty a jak czytam co Lucy napisała to chyba nie da sie iść tak o po prostu nieprzygotowanym. Ile to trwa? Bo skoro tyle pytan to chyba długo.

użytkownik zarejestrowany

@Lucydziękuję za podzielenie się wrażeniami z rozmowy. Rzeczywiście, dość szeroki zakres zagadnień został podczas niej poruszony.

LadyDi

Obie Panie z Wrocławia sympatyczne i grzeczne. Praca jak praca, wg grafiku i elastycznie , da się dogadac. Pracuje 2 miesiące, trzeci nawet zaraz i zamierzam zostac. Pozdrawiam Panie od rozmów.

LadyDi

Lucy

Iwona niestety Pani ktora przeprowadzała rozmowę nie odezwała sie jeszcze i obawiam sie ze pewnie juz nie zadzwoni rylko do 2 tyg wyślę mejl ze dziękuje , a 2 tyg mijają w czwartek. Przebieg rekrutacji pytasz, No to Ci powiem nie przygotujesz sie tak łatwo bo przekruj pytan jest bardzo szeroki. O wykształcenie o to gdzie sie pracowało, co sie lubi robic w wolnym czasie jakie zainteresowania, scenki jakbys sie zachowała, sprzedanie usługi lub produktu takiego jak ci pani powie ze masz jej zaprezentować i sprzedać. Pytania z cyklu co byś zrobił gdybys sie znalazł na pustyni, jak przychodzi trudny klient, co jak nagle wszyscy na zwolnieniu i musisz wysłać raport, paczkę i jest duży ruch - jak uporządkujesz zadania. Babka spoko, młoda i szczupła

lol
@Lucy 03.03.2017, 18:10

PrzekrUj, czyli totalny brak wyksztalcenia - nie dziwie się, ze Cie nie przyjęli.

użytkownik zarejestrowany

@Lucynapisz czy udało Ci się dostać pracę. Chętnie też dowiemy się więcej o przebiegu rekrutacji. Jakie pytania padły podczas rozmowy?

@Iwona 02.03.2017, 10:10

Cyckotron skad wiedziales :( Powiedzieli mi, ze mam za male piersi i klienci nawet w nowych soczewkacz ich nie zauwaza, wiec... Niestety :( Plakac mi sie chce :(

Lucy

Ja byłam w Poznaniu wczoraj i nie było takiej babki. Była młoda Pani. Dluga rozmowab i pytania o wszystko w zasadzie ale pani bardzo miła i sie nie stresowałam. Czekam na kontakt ze dostanę ta prace . Oby :-)

Cyckotron
@Lucy 24.02.2017, 23:04

Nie dostaniesz, bo masz za male dojce.

Lucy

Ja byłam w Poznaniu wczoraj i nie było takiej babki. Była za to miła młoda Pani. Dluga rozmowab i pytania o wszystko w zasadzie ale pani bardzo miła i sie nie stresowałam. Czekam na kontakt ze dostanę ta prace . Oby :-)

Lalaland

A ja byłam w Gdańsku i trafiłam na kobietę w średnim wieku. Kamienna twarz i co no stresujesz sie, nie wiesz czy ok czy nie. Okaże się.

Yolanda

Ja w Warszawie nie trafiłam na tą kobietę w średnim wieku, rozmowę przeprowadzał facet. Miły, pytania od ogólnych do bardziej szczegółowych, dokładnie omawia co pracownika czeka... albo tylko tak obiecuje, bo jak jest później to nie wiem, okaże się. Dużo pytań o poprzednie prace. Ale ogólnie atmosfera rozmowy miła i raczej niestresująca.

Rekruter!
@Yolanda 23.02.2017, 18:42

Yolanda be cool, bedzie dobrze. Wpadlas mi w oko, wiec robote dostaniesz :D

byłyTS

Butterfly lady piszesz tak, bo nikt nie zadzwonił przez 2 tyg. z propozycją pracy?

Tyba

Nie polecam. Starszy pracownik zarabia mniej niż nowo zatrudniony osoba.ale do czasu po okresie próbnym czar pryska..pomysl na to aby znaleźć Wołów do pracy na początek 1900 Po miesiąc u 1700 z b Premia który jest wypłacany po miesiącu a potem 1500 plus premia.

Tyba

Oszuści i tyle w tym temacie

Anirami

Dla mnie bardzo fajne wrażenia. Prace dostałam od stycznia, byłam na szkoleniu w salonie i w siechnicach, poznałam pracownikow z innych salonów i z siedziby głównej. Ludzie super wiec mam nadzieje i praca taka bedzie. Co do rozmów kwalifikacyjnych to ze były dwie panie chyba Ania i Ewelina nazwisk nie pamietam i obie bardzo sympatyczne. Rozmowę prowadziła Pani Ewelina a Pani Ania dopytała mnie o szczegóły kiedy moge prace zacząć i gdzie by mi odpowiadało. Rozmowa z miłym nastawieniem . Pózniej Pani Ania omówiła w piątek regulamin pracy i wszystko juz było jasne wiec do pracy! Ja jestem bardzo zadowolona, pełna kultura panuje w tej firmie, a ludzie na szkoleniu bardzo tez fajni i zadowoleni. Pozdrawiam całą ekipę z Wrocławia i z innych miast!

Anirami
@Aisza 21.02.2017, 14:39
Hej, w jakim miescie bylas ? Ja ide jutro na rozmowe o prace w Gdansku , prosze o cenne wskazówki !

W Krakowie. -1)Nie pij nic dzisiaj! W sensie alkoholu! Inne używki też zostaw. 0)Umyj się i nie przesadzaj z perfumami. 1)Nie spóźnij się, 2)"Dzień dobry", "Dziękuję", "Proszę" - BARDZO Ważne! 3)Miej wydrukowane CV. 4)Na pytania odpowiadaj krótko i zwięźle, Twojego przyszłego szefa nie obchodzi Twoja rodzina ani zwierzęta ani też co ostatnio jadłaś. 5)Nie przesadzaj z dekoltem, może to zostać uznane za przejaw wulgarnego zachowania. 6)Nie bierz przyszłego pracodawcy na litość, pogódź się z ewentualną porażką. POWODZENIA!

Karafka
@Anirami 21.02.2017, 15:17

Co do punktu numer 4 to nie wiem czy tak do końca nie interesuje. No ja mam inne wrażenie, a byłam w Warszawie. Z Panią niską sie odbywała ta rozmowa.

JuNie

Firma oszczędza na wszystkim , czym sie da. Osoby z biura często mniej wykształcone niz z salonów , pewne swojej racji. Regionalni niesdekwatnie wykształceni do swojej funkcji. Zwalanie winy na najniższy szczebel.Brak odpowiedzialności majątkowej ale płacić trzeba za wszystko. Pracownicy mili , zadbani . Pieniądze na czas .

Pikapu

Chaos chaos chaos

2500 tys? chyba brutto bo na rękę takiej kasy to żaden pracownik nie widział. I jakie 500 na wakacje? Firma rzeczywiście chwali się dofinansowaniem do wczasów, ale jest ono naliczane proporcjonalnie do zarobków a w dodatku za czas spędzony na urlopie, pracownik nie ma bonusa więc wychodzi na zero.

M

Panie od rekrutacji faktycznie juz na rozmowie chcą ci udowodnić ze sie nie nadajesz do niczego jesteś słaby, chore pytania które nic nie wnoszą, z kulturą osobistą miedzy słowami to samo powierzchownie można udawać ale i tak wychodzi co kto jest wart Podejrzliwość i nieufność wypisana na twarzy rekrutującej.

Didi
@M 09.11.2016, 19:25

Kto z tobą rozmawiał ? Ta starsza babka? Bo ja byłam na rozmowie i mnie ta starsza tylko sie zapytała czy moge na szkolenie przyjechać do Siechnicy i czy pale papierosy a tak to młoda dziewczyna ze mną gadała chyba z pół godziny. Bardzo sympatyczna i sie uśmiechała przez co ja na przykład byłam o wiele pewniejsza siebie i co jest najważniejsze to to ze dostałam tą prace. A na szkoleniu dziewczyna mówiła ze ma takie same wrażenia jak ja i tez ta pani z nią rozmawiała młoda i tez jak widać dostała robote wiec nie róbcie potworów z osob co rozmowy prowadzą.

hgf
użytkownik zarejestrowany

@grażyna no to super widzę sprawa wynagrodzenia w firmie wygląda ale powiedz mi czy to też tyczy się pracy u nich jako konsultant- sprzedawca ?dzieki

grażyna

Spokojnie można wyrobić ponad 2 tysiące, w lepszych miesiącach nawet i 2500. wiadomo, że praca w galerii to weekendy zajęte ale idzie się dogadać ze współpracownikami co do wolnych dni. Na wakacje dają 500 zł i na święta też dodatkowa kasa. Jak się trafi do dobrego zespołu to jest ok. Jak każda praca ma swoje wady i zalety.

xxxx

Podstawy obniżyć nie mogą, ale manipulować premią tak aby pracownik jej nie dostał, lub dostał jej część już mogą. Kiedy otrzymanie premii jest uzależnione od wysokości wyrobienia planu, a plan jest niemożliwy do wykonania, to pracownik zarabia mniej niż w ubiegłych latach.

zgadzam się z opinią powyżej. Dodałabym jeszcze, że firma powinna sie wziąźć przede wszystkim za osoby w biurze. To one najwięcej sieją zamętu w firmie. Generalnie sklepy "Twoje soczewki" nie powinny też mienić sie salonami optycznymi. Z optyką nie mają oni nic wspólnego. Firma istnieje na rynku tyle lat, a nie było ani jednego profesjonalnego szkolenia. Pracownicy nie wiedzą nic na temat szkieł okularowych bo niby skąd skoro nawet szefostwo nie wie co sprzedaje. Najważniejsza jest dla nich ilość a nie jakość. Aby jednak iść na ilość,czasami też trzeba mieć odpowiedni produkt. Oprawy masakra. Niejednokrotnie uszkodzone.

była

Plany sprzedażowe są ustalane nieadekwatnie do możliwośći salonu.Odkąt zostały wprowadzone,pracownicy zarabiają z miesiaca na miesiąc coraz mniej.Taki był zamierzony ich cel. Firma nie szanuje oddanych i stałych pracownikow. Woli zatrudniać nowych, młodych ludzi, którzy pracę w Avenir traktuja jedynie jako przerywnik w życiu, zarobek na wakacje lub pracę na 3 miesiące po to aby móc znaleźć inną lepiej płatną. Spójrzcie ile co chwile nowych ogłoszeń wychodzi. To sie nie bierze z nikąd. Pracownicy odchodza bo maja dość braku szacunku, ciągłego czepiania sie, wiecznego siedzenia w pracy bo wytyczne dotyczące grafiku sa ustalane przez osoby kompletnie nieodpowiedzialne i nie znające pracy w centrum. Jeden weekend w miesiacu wolny to maksimum i też nie zawsze. Praca nie jest dzień na dzień tak jak to bywa w centrum. Pracownik ma średnio 8 dni wolnych w miesiącu. Reszta to zmiany do godziny 21 od 12 lub 13. Okolo 4 razy w miesiącu uda sie skończyć około godziny 17. Większość czasu więc pracownik spędza w pracy.Firma nie organizuje żadnych profesjonalnych szkoleń dla pracowników. Jest wielu nowych pracowników, którzy nie wiedzą co sprzedają i jak. Gdy jednak sie pomylą,za każdą pomyłkę muszą płacić z własnej kieszeni mimo, że w żadnej umowie nie ma dpowiedzialności finansowej a do sprzedaży drogich szkieł nie byli przygotowani przez firmę. Pracownik dla firmy to zło konieczne. O podwyżkach można zapomnieć. W biedronce zarabiaja więcej niż w Twoich soczewkach. Tylu szefów na raz a każdy ślepy i nie widzi a może nie chce widzeć co naprawdę dzieje się w firmie. Panie w biurze tragedia. Nie odpowiadaja na pytania, lub specjalnie wprowadzają w błąd pracownika aby potem ukryć swoje niedociągnięcia i winą obarczyć kogoś a nie siebie. Za takie pieniadze nie warto sie tak męczyć i tracić czasu.

Pensja nie jest zła, im więcej klientów tym więcej zarabiasz, jednak odkąd wprowadzono plany sprzedażowe jest średnio. Dobry socjal. Tyle plusów

Kasia

Z perspektywami??? chyba żartujesz. W tej firmie tylko klepiesz regułki i wysłuchujesz ciągłych pretensji z biura. Optyka to ciekawa dziedzina ale ta firma nie ma z nią nic wspólnego. Nie szanują ani pracowników ani klientów. Coraz częściej też działają niezgodnie z przepisami. Płacą marne grosze.

wróbel

I najważniejsze... MOBING i naginanie wszelkich przepisów na niekorzyść pracownika.

wróbel

( usunięte przez administratora )Nadmierna kontrola pracowników i straszenie karami finansowymi. Brak możliwości awansu, rozwoju. Ciągłe pretensje, testy i straszenie niezapowiedzianą kontrolą. Można nabawić się nerwicy i odleżyn na pupie lub zakrzepów w nogach (bo jednego dnia nic się nie dzieje a innego za dużo na 1 czasem 2 pracowników). Warunki finansowe żenujące. Premia? Albo znajdą coś na Ciebie, żeby Ci jej nie wypłacić (3 min spóźnienie) albo salon na nią nie zarobi. Trzeba mieć pozwolenie na pójście do ubikacji i meldować się po powrocie. Dobrze rozkręcone salony mają niezłe premie, ale kosztem zdrowia, nerwów i użerania się (a to z centralą, a to z niezadowolonymi klientami).

Zostaw opinię o Twoje Soczewki - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoje Soczewki